דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים חברת Infinidat משיקה תוכנית הסמכת שותפים
חברת Infinidat משיקה תוכנית הסמכת שותפים
איריס וינשטיין 22/04/21 |  צפיות: 1528

חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון לארגוני אנטרפרייז, משיקה תוכנית הסמכה שתסייע לצייד ולקדם את שותפיה העסקיים ברחבי העולם. תוכנית חדשה זו, המציעה מסלולי הכשרה מרובים ומהווה הרחבה של ההכשרה און-ליין הקיימת עבור השותפים, משקפת את מחויבותה ארוכת הטווח של Infinidat לשותפים. תכנית הסמכה זו תסייע לשפר את יכולתם של השותפים לתת מענה לדרישות המתפתחות והמורכבות של לקוחות אנטרפרייז באמצעות פתרונות אחסון הנתונים של Infinidat.

באמצעות תוכנית ההסמכה החדשה - Infinidat Accreditation Program - לשותפים יש כעת אפשרות להוכיח ללקוחות בשוק האנטרפרייז כי הם הוכשרו, נבדקו והוסמכו למכור את פתרונות אחסון הנתונים של Infinidat. תוכנית ההסמכה מורכבת מארבעה מסלולים, המובילים בסופו של דבר להסמכה מלאה: מסלול הכשרה לשותף - Partner-ready Track, מסלול מכירות - Sales Track, מסלול טכנולוגי- Technology Track ומסלול פתרונות - Solutions Track.

"השותפים חשובים מאוד ל-Infinidat, ואנחנו ממשיכים להשקיע בהצלחה שלהם. תוכנית ההסמכה החדשה שלנו נועדה לעזור לשותפים לזכות בעסקאות חדשות ולהניע צמיחה עסקית", אמר חנן אלטיף, מנהל מכירות השותפים באזורי EMEA ו- APJ ב- Infinidat. "משמעות הרחבת ההכשרה און ליין שלנו היא, שלמרות ההגבלה בנסיעות, העבודה מהבית והפתיחה האיטית של מדינות עקב מגיפת הקורונה, השותפים שלנו עדיין יכולים לקבל את ההכשרה הדרושה להם כדי למכור פתרונות אחסון ארגוני ביעילות ב-2021 ואילך".

Infinidat חברה לאינטגרטורים ומשווקים בעלי ערך מוסף (VAR – value added resellers) לאורך עשר שנותיה כחברה, ומספקת הכשרה ותמיכה. עם הצמיחה המתמדת של Infinidat וחדירתה העמוקה יותר לשוק האנטרפרייז, תוכנית הערוצים של החברה נדרשה להתפתח, כפי שעשתה בשנה שעברה עם פורטל השותפים החדש.

השנה Infinidat נענתה לבקשותיהם של מספר גדל והולך של שותפים להגדיל את תוכנית ההכשרה על ידי פורמליזציה שלה עם רמות שונות של הסמכה רשמית. הביקוש לאחסון מרובה פטה-בייט הולך וגדל, דבר שיוצר הזדמנויות חדשות לשותפים נוספים. Infinidat מקדמת את תוכנית השותפים ברמה הגלובלית כדי לתמוך בצמיחה זו.

"הערך שאנו מקבלים מתכנית השותפים של Infinidat ממשיך לעלות. אנו מעוניינים מאוד בתוכנית ההסמכה החדשה של החברה," אמר סרגיי גרינצביץ', ראש מחלקת טכנולוגיות ופתרונות מתקדמים ב-Softline, אחד המשווקים הגדולים ביותר של Infinidat ברוסיה. "כל מה שאנחנו יכולים לעשות כדי להשיג יתרון מוביל בשוק עוזר לעסק שלנו. התמיכה שאנו מקבלים מצוות השותפים ב-Infinidat כדי לשפר את עמדתנו התחרותית היא יוצאת מן הכלל".

"ההשקעה של Infinidat בתוכנית השותפים מחזקת את המוטיבציה שלנו למכור את הפתרונות שלה מכיוון שאנחנו יודעים שהחברה תעשה כל שניתן כדי שנהיה מוכנים לזכות בפרויקטים חדשים", אמר ג'ו סיוקו, סמנכ"ל טכנולוגיה אזורי ב- CBTS. "העבודה עם Infinidat אינה רק עסקה - זוהי מערכת יחסים. כשותף, אנו מעריכים את המשאבים שיעזרו לנו לבצע את העבודה שלנו טוב יותר. האפשרות לקבל הכשרה חדשה און ליין בנוגע לפתרונות אחסון הנתונים של Infinidat ולהיות מוסמכים, בהחלט תעזור לנו להרחיב את העסק שלנו".

כחלק מפעולותיה להעצמת החוויה שיש לשותפים, ההכשרות און ליין של החברה שודרגו ושונו כדי לכסות מגוון רחב של תוכן אודות פתרונות החברה, תרחישים של מעורבות לקוחות והדרכה און ליין. צוות השותפים הנרחב של Infinidat פועל כדי לענות על דרישות ספציפיות לאזור. תוכנית ההסמכה החדשה תעזור להגביר את מוכנות השותפים לסייע ללקוחות אנטרפרייז וספקי שירותי ענן.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת F5 ממנה את ארז הסה ל- Sales Specialist באירופה המזרח התיכון ואפריקה
חברת F5 ממנה את ארז הסה ל- Sales Specialist EMEA. במסגרת תפקידו יהיה הסה אחראי על מכירת פתרון ה-Distributed Cloud, פתרון הSAAS - והסקיוריטי של F5 , בשיתוף עם אנשי מכירות ושותפים עסקיים של F5 ברוב מדינות EMEA על מנת לאתר, למצב ולמקד את פתרון הענן של F5 ללקוחות חדשים וקיימים של החברה.

חברת Snyk , המובילה העולמית לאבטחת פלטפורמות פיתוח, חתמה על הסכם שותפות עם COMMITלשוק הישראלי
חברת Snyk , המובילה העולמית לאבטחת פלטפורמות פיתוח , חתמה על הסכם שותפות עם COMMIT. הסכם זה יאפשר ללקוחות COMMIT להנות מפלטפורמת אבטחה המיועדת למפתחים וישמש גם את הפעילות הענפה, של זרוע הפיתוח במיקור חוץ, שלה.

שלמה יונה מונה למנהל החטיבה העסקית של F5 בישראל ויוון
שלמה יונה (51), מונה למנהל החטיבה העסקית של F5 בישראל ויוון. במסגרת תפקידו יוביל יונה את קבוצת המכירות ללקוחות אנטרפרייז ולארגונים מובילים בעולמות הטלקו, ההייטק והבריאות. בין היתר, ינהל יונה את צוותי המכירות בענפים אלו ויפעל להעמקת פתרונות החברה ולפיתוח שווקים חדשים, כמו גם לקידום פתרונות טכנולוגיים חדשים באזור.

אביב ששוני מונה למנהל החטיבה הביטחונית והציבורית של F5 בישראל וקפריסין
אביב ששוני (49, נ+4), מונה למנהל החטיבה הביטחונית והציבורית של F5 בישראל וקפריסין. במסגרת תפקידו ששוני יפעל להעמקת הפעילות והגדלת המכירות באזור. בנוסף, ששוני יהיה מנוי על גיבוש תכנית אסטרטגית להרחבת פעילות החברה ומערך המכירות בקפריסין ויישומה, תוך יצירת ערוצי שיווק חדשים והעמקת ערוצים קיימים, וקידום יוזמות לפיתוח שותפים מקומיים.

חברת F5 מספקת טכנולוגיה לצמצום עלויות ושיפור ביצועים באמצעות תמיכה בפרויקט טלמטריה בקוד פתוח
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) מכריזה על המשך תמיכתה ב-OpenTelemetry של Cloud Native Computing Foundation - מסגרת קוד פתוח, המספקת כלים סטנדרטיים להפקה וייצוא של נתוני טלמטריה, המסייעים לנתח טוב יותר ביצועים ופעילות של פתרונות טכנולוגיים בסביבת מערכות המידע.

מחקר גלובלי של F5 Labs: חמישית מבקשות האימות הן זדוניות
מחקר חדש של F5 Labs חושף כי זהויות דיגיטליות הפכו לשדה קרב בזירת הסייבר, כאשר חמישית מבקשות האימות מגיעות ממערכות אוטומטיות זדוניות. דוח 2023 Identity Threat Report: The Unpatchablesניתח 320 מיליארד טרנזקציות של נתונים, המתרחשות במערכות של 159 ארגונים בין מרץ 2022 לאפריל 2023. כאשר ההתקפות אינן מיורטות, שיעור האוטומציה הממוצע, המהווה אינדיקטור להתקפות credential stuffing, עמד על 19.4%. שיעור זה ירד ביותר משני שליש, ל-6%, כאשר יורטה הפעילות הזדונית באופן יזום.

קבוצת אמן תשווק ותטמיע את פתרונות ה-ERP הענניים של Infor בישראל
קבוצת אמן חתמה על הסכם שיתוף פעולה לשיווק והטמעה של פתרונות ה-ERP הענניים של חברת Infor לארגוני תעשייה. במסגרת השותפות, קבוצת אמן תהיה אמונה על פעילות פתרונות Infor CloudSuite בישראל ותספק שירותים מקצה לקצה לארגוני תעשייה, החל משלב המכירה, דרך ביצוע פרויקטי הטמעה וכלה במתן תמיכה ושירות שוטף. ההסכם בין החברות קובע עוד כי חברת Infor תבצע לוקליזציה של הפתרונות לשפה העברית, לרגולציה ולחוקי המיסוי הישראליים.

חברת F5 משיקה מטה חדשני בישראל למחקר ופיתוח, לפעילות העסקית ולאקדמיה הטכנולוגית
חברת F5 משיקה מטה חדשני בישראל למחקר ופיתוח, לפעילות העסקית ולאקדמיה הטכנולוגית. המטה, הממוקם במגדל One Tower רוגובין אקרו במוקד העסקים השוקק של רמת גן, מתפרס על פני שלוש קומות בהיקף של 4,500 מ"ר. פרויקט הקמת המטה בוצע על ידי סתר אדריכלים.

מחקר של F5 חושף את דרגת הבשלות הדיגיטלית של ארגונים ביחס לקצב השינוי
מדד הבשלות הדיגיטלית, Digital Maturity Index1, הראשון של F5, כולל 300 תגובות מדוח State of Application Strategy Report לשנת 2023, שהוערכו על פי סט של שש יכולות טכניות2. תשתית, העברת אפליקציות, נתונים, הנדסת אמינות אתרים (SRE), נראות ואוטומציה, ואבטחה.

גילת טלקום משיקה פלטפורמת שירותים חדשה לספקי אינטרנט המבוססת על פתרונות F5
גילת טלקום משיקה פלטפורמת שירותים חדשה לספקי האינטרנט הישראליים, המבוססת על הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים של חברת F5. הפלטפורמה מאפשרת לספקי השירות להציע למשתמשים חבילות מוזלות, מהירות וביצועים גבוהים יותר. היקף פרויקט הטמעת פתרונות F5 בפלטפורמה של גילת מוערך במעל מיליון שקלים. הפלטפורמה סופקה בימים אלו למספר ספקי שירות גדולים ומובילים בישראל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI