דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים חברת Quickode מבית Commit בנתה רשת חברתית להחלפת כישורים עבור החברה למתנ"סים הארצית
חברת Quickode מבית Commit בנתה רשת חברתית להחלפת כישורים עבור החברה למתנ"סים הארצית
איריס וינשטיין 28/04/21 |  צפיות: 1454

היקף הפרויקט מוערך במאות אלפי שקלים

Quickode מבית Commit , חברת שירותי טכנולוגיה עולמי, בנתה רשת חברתית להחלפת כישורים עבור מנהל קהילתי גנים מבית החברה למתנ"סים הארצית. האפליקציה, בשם CommuniT, פועלת בהצלחה במספר קהילות ברחבי הארץ ביניהן ירושלים, בית שמש, ראשון לציון וקצרין. הפרויקט, שהיקפו מוערך במאות אלפי שקלים, ארך כשנה.

את הפרויקט החברתי יזמו רוני סילפן, מנהל מינהל קהילתי גנים; איילה וול,מנחה לבינוי קהילה בחברה למתנ"סים הארצית; ואוריאל שוראקי, ממייסדי ארגון Made in JLMומנהל ההאב למנהלי קהילות בקרן ירושלים. לטובת פיתוח האפליקציה גוייסו משאבים מקרן ירושלים, עירית ירושלים, החברה למתנ"סים וקרן פרטית.

איילה וול, מיוזמי האפליקציה, מנחה לבינוי קהילה בחברה למתנ"סים הארצית, אמרה כי: "הפרויקט הוא שיתוף פעולה ייחודי בין גוף חברתי, החברה למתנ"סים הארצית, שבא עם צורך לפתרון טכנולוגי ליצירת קשרים בקהילה מקומית, לבין חברה לפיתוח פתרונות טכנולוגיים. Quickode מביתCommitליוותה את הפרויקט ונתנה מענה כולל עד להשלמת פיתוח האפליקציה והבחירה בה הוכיחה את עצמה כטובה ביותר".

אפליקציית CommuniT היא רשת חברתית להחלפת כישורים בין אנשים בקהילה מקומית. האפליקציה מאפשרת תצוגה של חברי הקהילה וכישוריהם, הן כרשימה והן בתצוגת מפה, כך שאפשר לראות היכן ממוקמים גיאוגרפית חברי הקהילה.

באמצעות האפליקציה ניתן ליצור קשר עם חברי קהילה דרך מייל, מסרון או טלפון. כמו כן, ניתן לראות דרכה את רשימת התחומים המוצעים על ידי החברים, ולאתר תחום דרך חיפוש חופשי. עוד מוצגים אירועי הקהילה ואפשר לשתף אותם עם חברים ברשתות החברתיות, להירשם אליהם או לנווט אליהם באמצעות ווייז. בנוסף, ניתן ליצור קשר עם רכזי הקהילה באמצעות כפתור תמיכה ולקבל מענה לכל שאלה.

עודד שוגרמן, מנכ"ל Quickode מבית Commit ציין כי:" מהות הפרויקט של החברה למתנ"סים הארצית הייתה מענה טכנולוגי לצורך חברתי ביצירת קשרים בקהילה מקומית. החיבור הזה בין קהילה לטכנולוגיה מוכיח את עצמו כמקשר אמיתי בין חברים בקהילה ובין קהילות ובכך תורם לחוסנה של החברה ומיטוב הקשרים בתוך הקהילה".

דוגמה לאופן שבו פועלת אפליקציית CommuniT ניתן לראות בקרב קהילת הסטודנטים בירושלים, בשיתוף עם עיריית ירושלים ומרכז צעירים ירושלים. 350 סטודנטים ממוסדות אקדמאים שונים בעיר, הצטרפו לקהילת הסטודנטים באפליקציה והחליפו ביניהם כישורים ויכולות. האפליקציה אפשרה מפגשים ייחודיים בין גווני אוכלוסיות שונים, ערבים, יהודים, חרדים וחילונים.

אפליקצית CommuniT זמינה בחנויות האפליקציות בגרסת אנדרואיד ואפל, והותקנה על ידי כ- 1000 איש. קישור לאתר האפליקציה: www.communit.org.il


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת F5 ממנה את ארז הסה ל- Sales Specialist באירופה המזרח התיכון ואפריקה
חברת F5 ממנה את ארז הסה ל- Sales Specialist EMEA. במסגרת תפקידו יהיה הסה אחראי על מכירת פתרון ה-Distributed Cloud, פתרון הSAAS - והסקיוריטי של F5 , בשיתוף עם אנשי מכירות ושותפים עסקיים של F5 ברוב מדינות EMEA על מנת לאתר, למצב ולמקד את פתרון הענן של F5 ללקוחות חדשים וקיימים של החברה.

חברת Snyk , המובילה העולמית לאבטחת פלטפורמות פיתוח, חתמה על הסכם שותפות עם COMMITלשוק הישראלי
חברת Snyk , המובילה העולמית לאבטחת פלטפורמות פיתוח , חתמה על הסכם שותפות עם COMMIT. הסכם זה יאפשר ללקוחות COMMIT להנות מפלטפורמת אבטחה המיועדת למפתחים וישמש גם את הפעילות הענפה, של זרוע הפיתוח במיקור חוץ, שלה.

שלמה יונה מונה למנהל החטיבה העסקית של F5 בישראל ויוון
שלמה יונה (51), מונה למנהל החטיבה העסקית של F5 בישראל ויוון. במסגרת תפקידו יוביל יונה את קבוצת המכירות ללקוחות אנטרפרייז ולארגונים מובילים בעולמות הטלקו, ההייטק והבריאות. בין היתר, ינהל יונה את צוותי המכירות בענפים אלו ויפעל להעמקת פתרונות החברה ולפיתוח שווקים חדשים, כמו גם לקידום פתרונות טכנולוגיים חדשים באזור.

אביב ששוני מונה למנהל החטיבה הביטחונית והציבורית של F5 בישראל וקפריסין
אביב ששוני (49, נ+4), מונה למנהל החטיבה הביטחונית והציבורית של F5 בישראל וקפריסין. במסגרת תפקידו ששוני יפעל להעמקת הפעילות והגדלת המכירות באזור. בנוסף, ששוני יהיה מנוי על גיבוש תכנית אסטרטגית להרחבת פעילות החברה ומערך המכירות בקפריסין ויישומה, תוך יצירת ערוצי שיווק חדשים והעמקת ערוצים קיימים, וקידום יוזמות לפיתוח שותפים מקומיים.

חברת F5 מספקת טכנולוגיה לצמצום עלויות ושיפור ביצועים באמצעות תמיכה בפרויקט טלמטריה בקוד פתוח
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) מכריזה על המשך תמיכתה ב-OpenTelemetry של Cloud Native Computing Foundation - מסגרת קוד פתוח, המספקת כלים סטנדרטיים להפקה וייצוא של נתוני טלמטריה, המסייעים לנתח טוב יותר ביצועים ופעילות של פתרונות טכנולוגיים בסביבת מערכות המידע.

מחקר גלובלי של F5 Labs: חמישית מבקשות האימות הן זדוניות
מחקר חדש של F5 Labs חושף כי זהויות דיגיטליות הפכו לשדה קרב בזירת הסייבר, כאשר חמישית מבקשות האימות מגיעות ממערכות אוטומטיות זדוניות. דוח 2023 Identity Threat Report: The Unpatchablesניתח 320 מיליארד טרנזקציות של נתונים, המתרחשות במערכות של 159 ארגונים בין מרץ 2022 לאפריל 2023. כאשר ההתקפות אינן מיורטות, שיעור האוטומציה הממוצע, המהווה אינדיקטור להתקפות credential stuffing, עמד על 19.4%. שיעור זה ירד ביותר משני שליש, ל-6%, כאשר יורטה הפעילות הזדונית באופן יזום.

קבוצת אמן תשווק ותטמיע את פתרונות ה-ERP הענניים של Infor בישראל
קבוצת אמן חתמה על הסכם שיתוף פעולה לשיווק והטמעה של פתרונות ה-ERP הענניים של חברת Infor לארגוני תעשייה. במסגרת השותפות, קבוצת אמן תהיה אמונה על פעילות פתרונות Infor CloudSuite בישראל ותספק שירותים מקצה לקצה לארגוני תעשייה, החל משלב המכירה, דרך ביצוע פרויקטי הטמעה וכלה במתן תמיכה ושירות שוטף. ההסכם בין החברות קובע עוד כי חברת Infor תבצע לוקליזציה של הפתרונות לשפה העברית, לרגולציה ולחוקי המיסוי הישראליים.

חברת F5 משיקה מטה חדשני בישראל למחקר ופיתוח, לפעילות העסקית ולאקדמיה הטכנולוגית
חברת F5 משיקה מטה חדשני בישראל למחקר ופיתוח, לפעילות העסקית ולאקדמיה הטכנולוגית. המטה, הממוקם במגדל One Tower רוגובין אקרו במוקד העסקים השוקק של רמת גן, מתפרס על פני שלוש קומות בהיקף של 4,500 מ"ר. פרויקט הקמת המטה בוצע על ידי סתר אדריכלים.

מחקר של F5 חושף את דרגת הבשלות הדיגיטלית של ארגונים ביחס לקצב השינוי
מדד הבשלות הדיגיטלית, Digital Maturity Index1, הראשון של F5, כולל 300 תגובות מדוח State of Application Strategy Report לשנת 2023, שהוערכו על פי סט של שש יכולות טכניות2. תשתית, העברת אפליקציות, נתונים, הנדסת אמינות אתרים (SRE), נראות ואוטומציה, ואבטחה.

גילת טלקום משיקה פלטפורמת שירותים חדשה לספקי אינטרנט המבוססת על פתרונות F5
גילת טלקום משיקה פלטפורמת שירותים חדשה לספקי האינטרנט הישראליים, המבוססת על הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים של חברת F5. הפלטפורמה מאפשרת לספקי השירות להציע למשתמשים חבילות מוזלות, מהירות וביצועים גבוהים יותר. היקף פרויקט הטמעת פתרונות F5 בפלטפורמה של גילת מוערך במעל מיליון שקלים. הפלטפורמה סופקה בימים אלו למספר ספקי שירות גדולים ומובילים בישראל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI