דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים F5 משדרגת את הפורטפוליו על מנת לאבטח יישומים וממשקי API המניעים חוויות דיגיטליות מודרניות
F5 משדרגת את הפורטפוליו על מנת לאבטח יישומים וממשקי API המניעים חוויות דיגיטליות מודרניות
איריס וינשטיין 02/05/21 |  צפיות: 1612

פתרונות חדשים מסייעים ללקוחות לספק אינטראקציות בטוחות וללא חיכוכים עם משתמשים

חברת F5 (NASDAQ: FFIV) הודיעה היום על הוספתם של שני מוצרי SaaS חדשים לפורטפוליו אבטחת היישומים שלה.

הפתרונות, Device ID ו- Shape Recognize, ממנפים יכולות דטה ואנליטיקה ייחודיות, תוך ייעול חוויות הלקוחות על ידי הסרת חיכוכים למשתמשים בזמן התחברות, תוך הגנה מפני הונאה. הפתרונות החדשים גם מחזקים את מיצובה של F5 כמנהיגה טכנולוגית, כאשר היא משלבת אבטחה והעברת יישומים מרובי עננים עם יכולות התמודדות עם התקפות בוטים והונאות וכך שומרת על ארגונים ואנשים מפני איומים מתוחכמים.

"ממשקי API ממלאים תפקיד חיוני בפתיחה ובהרחבה של חוויות דיגיטליות לארגונים בכל מגזר תעשייתי – תרחיש, שלמרבה הצער, כולל גם הגדלה של שטח ההתקפה עבור האקרים", אמרה הייאן סונג, סגנית נשיא לאבטחת מידע ב- F5. "בהתאם לכך, אנו מאמינים שהמוקד החדש של אבטחת הסייבר הוא סביב יישומים ו-API, וכי האתגר המשמעותי ביותר עבור אנשי מקצוע בתחום האבטחה הוא להגן על מספר הולך וגדל של חוויות דיגיטליות. כדי לעזור ללקוחות של ימינו להצליח, האבטחה חייבת להיות ממוקדת יישומים וממשקי API, רציפה, מיושמת בזמן אמת ומונעת על ידי נתונים ו-AI".

ההכרזה מגיעה לקראת פרסום דוח הגנת היישומים של F5 Labs לשנת 2021, שמייחס יותר משני שלישים מאירועי האבטחה של ממשקי ה-API לתהליך אימות ואישור לא מלא בנקודות הקצה של ה-API.

"כשרכשנו את Shape Security הרחבנו את היצע ה-SaaS שלנו לאבטחת יישומים וקיבלנו פלטפורמת אנליטיקה מבוססת AI חזקה. הפתרונות החדשים והקלים לפריסה של היום מנצלים את טכנולוגיות הליבה של Shape והמומחיות הרבה המגנה על המוסדות המובילים בעולם. בנוסף, הם משקפים את הטווח הרחב של אסטרטגיית אבטחת היישומים שלנו, אשר שודרגה עוד יותר באמצעות הרכישות האסטרטגיות של NGINX ולאחרונה גם Volterra", אמר ארן אראל, מנהל הפעילות של F5 בישראל, יוון וקפריסין.

שילוב הגנות אסטרטגיות מפני הונאה עם אבטחת יישומים מובילה

הפתרונות החדשים של F5 הם שדרוג משמעותי בפורטפוליו האבטחה לעסקים והם מושקים כהמשך לרכישת Shape Security שהושלמה בינואר 2020.

Device ID מזהה התקנים בזמן אמת ובדיוק גבוה ומסייע ללקוחות להבין טוב יותר את ההתקנים שבאים באינטראקציה עם האתרים ויישומי המובייל. הפתרון משתמש באיסוף אותות מתקדם ואלגוריתמים מוכחים של למידת מכונה כדי להקצות מזהה ייחודי לכל התקן על סמך מאפייני הדפדפן, מערכת ההפעלה, החומרה והרשת שלו. בהתקנים חוזרים ניתן לנתח התנהגויות שימוש כדי לצמצם את מקרי ההונאה ולייצר חוויה חלקה עבור משתמשים ידועים - כלומר, ניתן להשקיע יותר זמן בחוויות דיגיטליות ופחות זמן בהוכחה (והוכחה מחדש) של לגיטימיות ההתקן. הפתרון, שסופק בעבר ללא עלות ללקוחות Shape , זמין כעת לכל לקוחות F5 ללא עלות, דבר שמסייע לארגונים להתניע את המסע לדטה ולאנליטיקה, עם אבטחת מידע.

Shape Recognize ממנף את מודיעין הטלמטריה הנרחב של Shape, ובונה על יכולות ה-Device ID עם תובנות סביב היסטורית ההתחברות, סביבה ושלמות ברשת כדי לשפר עוד יותר את חוויית הצרכן ולהסיר חיכוכים בתהליך האימות. הפתרון מספק הכנסות מהשורה הראשונה באמצעות הכרה במשתמשים לגיטימיים ו'הצלת' צרכנים מוכרים וטובים מהתסכול של תהליך התחברות מתסכל ומוגזם ואימות מחדש. הפתרון משיג זאת על ידי זיהוי מדויק של צרכנים חוזרים ומשתמשים לגיטימיים אחרים בזמן אמת באמצעות אנליטיקה עמוקה, מודעות התנהגותית וקונטקסטואלית ורשת Shape. עם רמה זו של תובנות, יישומי ווב ומובייל יכולים לצמצם או לבטל באופן דינמי חיכוך בעת ההתחברות, דבר שמוביל להגדלת ההכנסות ולשיפור ניכר של נוחות הצרכנים.

שני הפתרונות משלימים את Shape AI Fraud Engine (SAFE), שהושק באוקטובר 2020. SAFE משתמש בגישה של למידת מכונה במעגל סגור כדי לאתר ולחסום הונאות בזמן אמת. SAFE מזהה ועוצר השתלטות על חשבונות, יצירת חשבונות זדוניים, ניצול חשבונות גנובים ופעילויות הונאה אחרות. SAFE מופעל על ידי מנוע ה-AI של Shape ותובנות מבוססות נתונים שנוצרו מתוך הערכה של יותר ממיליארד עסקאות ביום, מאתר ומבטל את מאמצי נוכלי הסייבר בכל נקודות המסע של המשתמש, כולל בעת התחברות, יצירת חשבון וביצוע פעילויות אחרות, שיכולות לשמש כיעדים פוטנציאליים. כשירות מנוהל במלואו, SAFE גם מפחית את עומס העבודה המכריע לעתים קרובות על צוותי ההונאה, וחוסם איומים, שדורשים אחרת חקירה ותיקון יקרים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת F5 ממנה את ארז הסה ל- Sales Specialist באירופה המזרח התיכון ואפריקה
חברת F5 ממנה את ארז הסה ל- Sales Specialist EMEA. במסגרת תפקידו יהיה הסה אחראי על מכירת פתרון ה-Distributed Cloud, פתרון הSAAS - והסקיוריטי של F5 , בשיתוף עם אנשי מכירות ושותפים עסקיים של F5 ברוב מדינות EMEA על מנת לאתר, למצב ולמקד את פתרון הענן של F5 ללקוחות חדשים וקיימים של החברה.

חברת Snyk , המובילה העולמית לאבטחת פלטפורמות פיתוח, חתמה על הסכם שותפות עם COMMITלשוק הישראלי
חברת Snyk , המובילה העולמית לאבטחת פלטפורמות פיתוח , חתמה על הסכם שותפות עם COMMIT. הסכם זה יאפשר ללקוחות COMMIT להנות מפלטפורמת אבטחה המיועדת למפתחים וישמש גם את הפעילות הענפה, של זרוע הפיתוח במיקור חוץ, שלה.

שלמה יונה מונה למנהל החטיבה העסקית של F5 בישראל ויוון
שלמה יונה (51), מונה למנהל החטיבה העסקית של F5 בישראל ויוון. במסגרת תפקידו יוביל יונה את קבוצת המכירות ללקוחות אנטרפרייז ולארגונים מובילים בעולמות הטלקו, ההייטק והבריאות. בין היתר, ינהל יונה את צוותי המכירות בענפים אלו ויפעל להעמקת פתרונות החברה ולפיתוח שווקים חדשים, כמו גם לקידום פתרונות טכנולוגיים חדשים באזור.

אביב ששוני מונה למנהל החטיבה הביטחונית והציבורית של F5 בישראל וקפריסין
אביב ששוני (49, נ+4), מונה למנהל החטיבה הביטחונית והציבורית של F5 בישראל וקפריסין. במסגרת תפקידו ששוני יפעל להעמקת הפעילות והגדלת המכירות באזור. בנוסף, ששוני יהיה מנוי על גיבוש תכנית אסטרטגית להרחבת פעילות החברה ומערך המכירות בקפריסין ויישומה, תוך יצירת ערוצי שיווק חדשים והעמקת ערוצים קיימים, וקידום יוזמות לפיתוח שותפים מקומיים.

חברת F5 מספקת טכנולוגיה לצמצום עלויות ושיפור ביצועים באמצעות תמיכה בפרויקט טלמטריה בקוד פתוח
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) מכריזה על המשך תמיכתה ב-OpenTelemetry של Cloud Native Computing Foundation - מסגרת קוד פתוח, המספקת כלים סטנדרטיים להפקה וייצוא של נתוני טלמטריה, המסייעים לנתח טוב יותר ביצועים ופעילות של פתרונות טכנולוגיים בסביבת מערכות המידע.

מחקר גלובלי של F5 Labs: חמישית מבקשות האימות הן זדוניות
מחקר חדש של F5 Labs חושף כי זהויות דיגיטליות הפכו לשדה קרב בזירת הסייבר, כאשר חמישית מבקשות האימות מגיעות ממערכות אוטומטיות זדוניות. דוח 2023 Identity Threat Report: The Unpatchablesניתח 320 מיליארד טרנזקציות של נתונים, המתרחשות במערכות של 159 ארגונים בין מרץ 2022 לאפריל 2023. כאשר ההתקפות אינן מיורטות, שיעור האוטומציה הממוצע, המהווה אינדיקטור להתקפות credential stuffing, עמד על 19.4%. שיעור זה ירד ביותר משני שליש, ל-6%, כאשר יורטה הפעילות הזדונית באופן יזום.

קבוצת אמן תשווק ותטמיע את פתרונות ה-ERP הענניים של Infor בישראל
קבוצת אמן חתמה על הסכם שיתוף פעולה לשיווק והטמעה של פתרונות ה-ERP הענניים של חברת Infor לארגוני תעשייה. במסגרת השותפות, קבוצת אמן תהיה אמונה על פעילות פתרונות Infor CloudSuite בישראל ותספק שירותים מקצה לקצה לארגוני תעשייה, החל משלב המכירה, דרך ביצוע פרויקטי הטמעה וכלה במתן תמיכה ושירות שוטף. ההסכם בין החברות קובע עוד כי חברת Infor תבצע לוקליזציה של הפתרונות לשפה העברית, לרגולציה ולחוקי המיסוי הישראליים.

חברת F5 משיקה מטה חדשני בישראל למחקר ופיתוח, לפעילות העסקית ולאקדמיה הטכנולוגית
חברת F5 משיקה מטה חדשני בישראל למחקר ופיתוח, לפעילות העסקית ולאקדמיה הטכנולוגית. המטה, הממוקם במגדל One Tower רוגובין אקרו במוקד העסקים השוקק של רמת גן, מתפרס על פני שלוש קומות בהיקף של 4,500 מ"ר. פרויקט הקמת המטה בוצע על ידי סתר אדריכלים.

מחקר של F5 חושף את דרגת הבשלות הדיגיטלית של ארגונים ביחס לקצב השינוי
מדד הבשלות הדיגיטלית, Digital Maturity Index1, הראשון של F5, כולל 300 תגובות מדוח State of Application Strategy Report לשנת 2023, שהוערכו על פי סט של שש יכולות טכניות2. תשתית, העברת אפליקציות, נתונים, הנדסת אמינות אתרים (SRE), נראות ואוטומציה, ואבטחה.

גילת טלקום משיקה פלטפורמת שירותים חדשה לספקי אינטרנט המבוססת על פתרונות F5
גילת טלקום משיקה פלטפורמת שירותים חדשה לספקי האינטרנט הישראליים, המבוססת על הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים של חברת F5. הפלטפורמה מאפשרת לספקי השירות להציע למשתמשים חבילות מוזלות, מהירות וביצועים גבוהים יותר. היקף פרויקט הטמעת פתרונות F5 בפלטפורמה של גילת מוערך במעל מיליון שקלים. הפלטפורמה סופקה בימים אלו למספר ספקי שירות גדולים ומובילים בישראל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI