דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים חברת Infinidat הוכרה על ידי Gartner Peer Insights כבחירת הלקוחות למערכי אחסון עיקרי לחודש מאי 2021
חברת Infinidat הוכרה על ידי Gartner Peer Insights כבחירת הלקוחות למערכי אחסון עיקרי לחודש מאי 2021
איריס וינשטיין 20/05/21 |  צפיות: 1418

חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הודיעה היום כי נבחרה לבחירת הלקוחות של Gartner Peer Insights למאי 2021 ב"קול הלקוח" עבור מערכי אחסון עיקריים (Gartner Peer Insights "Voice of the Customer": Primary Storage Arrays)¹. זו השנה השלישית ברציפות שבה Infinidat זוכה להכרה כבחירת לקוחות של Gartner Peer Insights בהתבסס על הביקורות והדירוגים של משתמשי הקצה.

"אנו שמחים שהחוויה של הלקוחות עם Infinidat זיכתה אותנו בהכרה שלהם כבחירה המועדפת לאחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז בתחום תחרותי ביותר", אמר פיל באלינג'ר, מנכ"ל Infinidat. "אנו לא רק מספקים טכנולוגיות אחסון חדשניות בקנה מידה רב כדי לאפשר ענן פרטי גמיש במיוחד, Infinidat שואפת לספק חווית לקוח יוצאת דופן. אנחנו מאמינים כי ההכרה הזו ב- Gartner Peer Insights, זו השנה השלישית, משקפת את המשך המחויבות החזקה שלנו להצלחת לקוחותינו".

Infinidat עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם שותפותיה כדי לתת מענה לצרכי משתמשי הקצה. השיפורים בתכנית השותפים של החברה סייעו לתמוך בחוויות לקוח העולות על הציפיות.

"בחירת הלקוחות" מייצגת את השקפת הלקוחות על ספקים המדורגים ברמה הגבוהה ביותר בשוק והיא נקבעת על ידי מספר הביקורות והדירוגים הכולל.Gartner Peer Insights מכירה בספקים שעונים או עולים הן על הדירוג הממוצע הכללי בשוק (Overall Rating) והן על הציון הממוצע המתקבל מרמת העיניין והאימוץ של המשתמש (User Interest and Adoption) באמצעות ההבחנה של Customer's Choice.

נכון ל- 19 במאי 2021, Infinidat קיבלה 178 ביקורות מלקוחות מאומתים עם ציון כולל ממוצע של 4.9 כוכבים מתוך 5 ב-12 החודשים האחרונים בשוק מערכי האחסון העיקריים. 43% מהביקורות הינן מחברות בעלות הכנסות של מיליארד דולר ומעלה¹. יתר על כן, 96% מהלקוחות ציינו נכונות להמליץ ​​על Infinidat לעמיתיהם.

דוגמאות לביקורות של לקוחות

להלן דוגמאות לביקורות שמשתמשי Infinidat פרסמו לאחרונה באתר Peer Insights של גרטנר:

"אני מעל 14 שנים בתעשיית האחסון ומעולם לא חוויתי ניסיון טוב יותר או דומה לזה עם יישום של מערך אחסון. האחסון של Infinidat הוא באמת מדהים, תוכנן לחלוטין לזמינות גבוהה ולכן מאוד לא סביר שהיישום שלו ישתבש במקום כלשהו" – ארכיטקט דטה סנטר ראשי בענף הייצור.

"... לאחר מספר שנים הפכתי למאמין אמיתי ככל שהגברנו את העומס על המערכים, חווינואתגרים מינימליים בביצועים. זה עדיין מפתיע אותי שהם הצליחו להגדיל את גודל הדיסק הפנימי כפי שעשו. היציבות והביצועים מעולים ומערכיInfinidatהם אחד מעמודי התווך העיקריים שלנו לאחסון" - מנהל הנדסת אחסון בענף הפיננסים.

"היו לנו מערכי Infinidat כבר כמעט שנתיים וה-box (InfiniBox, הערת המתרגם) היה מעולה עבור הסביבה שלנו. עברנו ממערכי XIO ישנים יותר ל- Iboxes והם סיפקו ביצועים מעולים. התמיכה שמגיעה עם Infinidat היא המתקדמת ביותר ונהדר לעבוד איתם בכל נושא שיש לכם" - מנהל אחסון בענף השירותים.

"ההתקנה והקונפיגורציה היו כמשב רוח רענן עם שירות הכפפות הלבנות שלהם (שירות ברמת וי-איי-פי, הערת המתרגם). סיפקנו מוביל טכני לתיאום היסודות בקונפיגורציה וצוות Infinidat טיפל בכל השאר"- מהנדס מערכות בכיר בענף הקמעונאות.

"באנו מפתרונות Flash של חברה מובילה בשוק, ב-metro cluster active active עם העתק סינכרוני. לא היה קל למצוא משהו טוב ופשוט יותר. האמנתי מאוד בביצועים ובהחזר ההשקעה ב- Infinidat. יכולנו לפרוס אותו בבת אחת, לבצע העברת נתונים קלה ולהפעיל את כל התשתית בפשטות יתרה" – סמנכ"ל טכנולוגיות בענף התחבורה.

"בסך הכל, החוויה עם Infinidat היתה חיובית ביותר. ההתקנה שלנו הייתה אחת החלקות שחוויתי, והכל עד כה מתפקד כפי שמתואר" - מהנדס תשתיות בכיר.

לחץ כאן לקריאה של ביקורות נוספות של Gartner Peer Insights ממשתמשי הקצה של לקוחות Infinidat.

הצהרה: Gartner Peer Insights Customers’ Choice כוללת את הדעות הסובייקטיביות של משתמשי הקצה, ביקורות, דירוגים ונתונים המיושמים על פי מתודולוגיה מתועדת; הם אינם מייצגים את השקפותיהן של גרטנר או שלוחותיה ואינם מהווים תמיכה.

¹Gartner, Gartner Peer Insights "Voice of the Customer": Primary Storage Arrays, Peer Contributors, May 12, 2021.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת F5 ממנה את ארז הסה ל- Sales Specialist באירופה המזרח התיכון ואפריקה
חברת F5 ממנה את ארז הסה ל- Sales Specialist EMEA. במסגרת תפקידו יהיה הסה אחראי על מכירת פתרון ה-Distributed Cloud, פתרון הSAAS - והסקיוריטי של F5 , בשיתוף עם אנשי מכירות ושותפים עסקיים של F5 ברוב מדינות EMEA על מנת לאתר, למצב ולמקד את פתרון הענן של F5 ללקוחות חדשים וקיימים של החברה.

חברת Snyk , המובילה העולמית לאבטחת פלטפורמות פיתוח, חתמה על הסכם שותפות עם COMMITלשוק הישראלי
חברת Snyk , המובילה העולמית לאבטחת פלטפורמות פיתוח , חתמה על הסכם שותפות עם COMMIT. הסכם זה יאפשר ללקוחות COMMIT להנות מפלטפורמת אבטחה המיועדת למפתחים וישמש גם את הפעילות הענפה, של זרוע הפיתוח במיקור חוץ, שלה.

שלמה יונה מונה למנהל החטיבה העסקית של F5 בישראל ויוון
שלמה יונה (51), מונה למנהל החטיבה העסקית של F5 בישראל ויוון. במסגרת תפקידו יוביל יונה את קבוצת המכירות ללקוחות אנטרפרייז ולארגונים מובילים בעולמות הטלקו, ההייטק והבריאות. בין היתר, ינהל יונה את צוותי המכירות בענפים אלו ויפעל להעמקת פתרונות החברה ולפיתוח שווקים חדשים, כמו גם לקידום פתרונות טכנולוגיים חדשים באזור.

אביב ששוני מונה למנהל החטיבה הביטחונית והציבורית של F5 בישראל וקפריסין
אביב ששוני (49, נ+4), מונה למנהל החטיבה הביטחונית והציבורית של F5 בישראל וקפריסין. במסגרת תפקידו ששוני יפעל להעמקת הפעילות והגדלת המכירות באזור. בנוסף, ששוני יהיה מנוי על גיבוש תכנית אסטרטגית להרחבת פעילות החברה ומערך המכירות בקפריסין ויישומה, תוך יצירת ערוצי שיווק חדשים והעמקת ערוצים קיימים, וקידום יוזמות לפיתוח שותפים מקומיים.

חברת F5 מספקת טכנולוגיה לצמצום עלויות ושיפור ביצועים באמצעות תמיכה בפרויקט טלמטריה בקוד פתוח
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) מכריזה על המשך תמיכתה ב-OpenTelemetry של Cloud Native Computing Foundation - מסגרת קוד פתוח, המספקת כלים סטנדרטיים להפקה וייצוא של נתוני טלמטריה, המסייעים לנתח טוב יותר ביצועים ופעילות של פתרונות טכנולוגיים בסביבת מערכות המידע.

מחקר גלובלי של F5 Labs: חמישית מבקשות האימות הן זדוניות
מחקר חדש של F5 Labs חושף כי זהויות דיגיטליות הפכו לשדה קרב בזירת הסייבר, כאשר חמישית מבקשות האימות מגיעות ממערכות אוטומטיות זדוניות. דוח 2023 Identity Threat Report: The Unpatchablesניתח 320 מיליארד טרנזקציות של נתונים, המתרחשות במערכות של 159 ארגונים בין מרץ 2022 לאפריל 2023. כאשר ההתקפות אינן מיורטות, שיעור האוטומציה הממוצע, המהווה אינדיקטור להתקפות credential stuffing, עמד על 19.4%. שיעור זה ירד ביותר משני שליש, ל-6%, כאשר יורטה הפעילות הזדונית באופן יזום.

קבוצת אמן תשווק ותטמיע את פתרונות ה-ERP הענניים של Infor בישראל
קבוצת אמן חתמה על הסכם שיתוף פעולה לשיווק והטמעה של פתרונות ה-ERP הענניים של חברת Infor לארגוני תעשייה. במסגרת השותפות, קבוצת אמן תהיה אמונה על פעילות פתרונות Infor CloudSuite בישראל ותספק שירותים מקצה לקצה לארגוני תעשייה, החל משלב המכירה, דרך ביצוע פרויקטי הטמעה וכלה במתן תמיכה ושירות שוטף. ההסכם בין החברות קובע עוד כי חברת Infor תבצע לוקליזציה של הפתרונות לשפה העברית, לרגולציה ולחוקי המיסוי הישראליים.

חברת F5 משיקה מטה חדשני בישראל למחקר ופיתוח, לפעילות העסקית ולאקדמיה הטכנולוגית
חברת F5 משיקה מטה חדשני בישראל למחקר ופיתוח, לפעילות העסקית ולאקדמיה הטכנולוגית. המטה, הממוקם במגדל One Tower רוגובין אקרו במוקד העסקים השוקק של רמת גן, מתפרס על פני שלוש קומות בהיקף של 4,500 מ"ר. פרויקט הקמת המטה בוצע על ידי סתר אדריכלים.

מחקר של F5 חושף את דרגת הבשלות הדיגיטלית של ארגונים ביחס לקצב השינוי
מדד הבשלות הדיגיטלית, Digital Maturity Index1, הראשון של F5, כולל 300 תגובות מדוח State of Application Strategy Report לשנת 2023, שהוערכו על פי סט של שש יכולות טכניות2. תשתית, העברת אפליקציות, נתונים, הנדסת אמינות אתרים (SRE), נראות ואוטומציה, ואבטחה.

גילת טלקום משיקה פלטפורמת שירותים חדשה לספקי אינטרנט המבוססת על פתרונות F5
גילת טלקום משיקה פלטפורמת שירותים חדשה לספקי האינטרנט הישראליים, המבוססת על הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים של חברת F5. הפלטפורמה מאפשרת לספקי השירות להציע למשתמשים חבילות מוזלות, מהירות וביצועים גבוהים יותר. היקף פרויקט הטמעת פתרונות F5 בפלטפורמה של גילת מוערך במעל מיליון שקלים. הפלטפורמה סופקה בימים אלו למספר ספקי שירות גדולים ומובילים בישראל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI