דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים Infinidat בונה מומנטום עם AIOps כדי לאפשר לארגוני אנטרפרייז לפשט ולשפר את תפעול מערכות המידע באמצעות אחסון-כשירות
Infinidat בונה מומנטום עם AIOps כדי לאפשר לארגוני אנטרפרייז לפשט ולשפר את תפעול מערכות המידע באמצעות אחסון-כשירות
איריס וינשטיין 01/07/21 |  צפיות: 1944

חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, מציגה את אסטרטגיית האחסון-כשירות שלה (STaaS - storage-as-a-service) באמצעות טכנולוגיית AIOps ומודלי צריכה גמישים בקנה מידה של פטה-בייט. טכנולוגיית הלמידה העמוקה של ה- Neural Cache, הצעות AIOps, שותפויות אסטרטגיות ומודלים מבוססי צריכה הביאו למומנטום משמעותי לחברה, המסייע ללקוחות אנטרפרייז לפשט את תפעול מערכות המידע.

"היקף פתרונות AIOps מקצה לקצה של Infinidat מבדל אותנו בשוק האנטרפרייז ומאפשר תפעול מרכזי, המשפר את ניהול העלויות, לצד אחסון-כשירות מרובה פטה-בייט וניתן לגידול", אמר פיל באלינג'ר, מנכ"ל Infinidat. "אנו מובילים את הדרך לפישוט משמעותי של תפעול מערכות המידע בקנה מידה גדול. במקביל, אנו מסייעים ללקוחותינו לעמוד בהסכמי רמת השירות שלהם עם זמינות מובטחת של 100% וביצועים גבוהים ליישומים קריטיים. Infinidat מתואמת עם הדרישות של ארגוני אנטרפרייז ל- AIOps וממשיכה לחזק את הערך שהיא יוצרת עבור הלקוחות".

הבסיס הטכנולוגי של Infinidat מספק פתרונות אחסון נתונים עם זמינות של 100%, ביצועים גבוהים ועלות בעלות כוללת נמוכה ככל האפשר (TCO), בקנה מידה של פטה-בייט. גישת ה- AIOps הרב ממדית של Infinidat הינה קריטית לאספקת היתרונות הללו ללקוחות, כולל שילוב משלים של Neural Cache המוטמע במערכות Infinidat (AI-in-the-box), InfiniVerse® המשולב בכל פורטפוליו הפלטפורמות של Infinidat AI outside the box)), והאקוסיסטם הרחב של החברה הכולל שותפויות של טכנולוגיות AI.

Infinidat מציעה מודלים של תמחור מבוססי צריכה ומוסיפה בהתמדה יכולות על מנת להתאים לצרכי הלקוח. החברה מציעה את FLX, מודל עסקי שלם של OpEx וכדי לקבל רב-תכליתיות אופטימלית, היא יצרה תמחור אלסטי, שילוב ייחודי של תמחור CapEx ו- OpEx המרחיב את תכנית הקיבולת לפי דרישה "לשלם ככל שתגדל" (pay-as-you-grow). אלו מאפשרים ללקוחות לרכוש פתרונות של Infinidat בכל נקודה בספקטרום החל מ- CapEx ועד ל- OpEx. בשילוב עם יכולות ה- AIOps המקיפות של Infinidat, התוצאה היא חוויית STaaS המותאמת אישית לדרישות הארגון, בהן הדרישות הכלכליות, לאורך כל מחזור חיי הפריסה.

"הגישה של Infinidat לאחסון כשירות משכנעת בגלל השילוב של טכנולוגיית AIOps, שותפויות אסטרטגיות ומודלי צריכה גמישים", אמרה אמנדה רגנרוס, סגנית נשיא בכירה לפיתוח עסקי ב- US. Signal. "הימצאותן של טכנולוגיות AI ו-Neural Cacheב- InfiniBox משפרת את היכולת לפשט את התפעול וליצור את חוויית ה'הגדר-ושכח' ש- Infinidat ידועה בה. ל- Infinidat מומחיות ב- AIOps שהיא קריטית עבורנו בבניית שירותים ייחודיים ללקוחותינו, והיא מספקת SLAs, כמו ביצועים ואמינות, תוך מזעור עלויות".

החברה הרחיבה גם את האקוסיסטם שלה לאינטגרציה עם ספקי פתרונות ענן וענן היברידי של צד שלישי, דבר שמאפשר ללקוחות למנף אוטומציה ותזמור בענן, ואת פלטפורמת ה- AIOps שלה. הרחבה זו מאחדת את יכולות ה-AI בתשתית שמעבר לפתרונות של Infinidat. האקוסיסטם, שכבר משתלב עם פתרונות מגוונים של VMware, OpenStack ו- Kubernetes, כולל שיתופי פעולה אסטרטגיים עם Virtana ועם שחקנים מרכזיים אחרים כדי לאפשר ליותר מ-10 פלטפורמות AIOps להיות מתואמות עם InfiniBox. הדבר מרחיב ללקוחות את האפשרויות למנף את העוצמה של AIOps בכל סביבות הספקים הרבים שלהם.

Neural Cache מספק יכולות למידה עמוקה מובנות ב- InfiniBox® ו- InfiniGuard® המייעלות את סביבות התשתית והיישומים באופן שוטף. ה- Neural Cacheמסתגל באופן דינמי לדרישות משתנות של יישומים, משתמשים וביצועים, אך ללא תקורה ניהולית, ומספק חוויה של אפס מגע, 'הגדר ושכח'. ה- AI in the boxהייחודי של Infinidat מאפשר לארגון עמידה ביעדי SLA, יכולות ניבוי ושילוב אופטימלי של מדיות שנמצאות בבסיס פתרון האחסון.

InfiniVerse®, המשלים את יכולות ה-AI המובנות במערכות של Infinidat, הוא פתרון תוכנה-כשירות (SaaS), המספק סביבת AIOps מאוחדת עבור נכסי Infinidat המלאים של לקוחות החברה. כחלק הראשון בהצעת ה-AI-outside-the-box של החברה, InfiniVerse מספק ניתוח בר חיזוי, גילוי מוקדם של בעיות ותמיכה משופרת ופרואקטיבית - מרכיב מרכזי המאפשר חווית אחסון-כשירות ללקוחות החברה, ללא תשלום נוסף.

Infinidat ממנפת את ארכיטקטורת האחסון מוגדרת התוכנה שלה, הכוללת שימוש ב- AIOps עבור תשתיות מרכזיות ושירותי נתונים עם יכולת בקרה. החברה מסייעת ללקוחות אנטרפרייז להשתמש ב- AIOps לצרכים תפעוליים של מערכות המידע על ידי מתן יכולות של ניהול קיבולת, אופטימיזציה של עלויות, ניהול עומסי עבודה וכלי ניתוח מבוססי AI.

למידע נוסף על מודלי הצריכה הגמישים של Infinidat לחץ כאן.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת F5 ממנה את ארז הסה ל- Sales Specialist באירופה המזרח התיכון ואפריקה
חברת F5 ממנה את ארז הסה ל- Sales Specialist EMEA. במסגרת תפקידו יהיה הסה אחראי על מכירת פתרון ה-Distributed Cloud, פתרון הSAAS - והסקיוריטי של F5 , בשיתוף עם אנשי מכירות ושותפים עסקיים של F5 ברוב מדינות EMEA על מנת לאתר, למצב ולמקד את פתרון הענן של F5 ללקוחות חדשים וקיימים של החברה.

חברת Snyk , המובילה העולמית לאבטחת פלטפורמות פיתוח, חתמה על הסכם שותפות עם COMMITלשוק הישראלי
חברת Snyk , המובילה העולמית לאבטחת פלטפורמות פיתוח , חתמה על הסכם שותפות עם COMMIT. הסכם זה יאפשר ללקוחות COMMIT להנות מפלטפורמת אבטחה המיועדת למפתחים וישמש גם את הפעילות הענפה, של זרוע הפיתוח במיקור חוץ, שלה.

שלמה יונה מונה למנהל החטיבה העסקית של F5 בישראל ויוון
שלמה יונה (51), מונה למנהל החטיבה העסקית של F5 בישראל ויוון. במסגרת תפקידו יוביל יונה את קבוצת המכירות ללקוחות אנטרפרייז ולארגונים מובילים בעולמות הטלקו, ההייטק והבריאות. בין היתר, ינהל יונה את צוותי המכירות בענפים אלו ויפעל להעמקת פתרונות החברה ולפיתוח שווקים חדשים, כמו גם לקידום פתרונות טכנולוגיים חדשים באזור.

אביב ששוני מונה למנהל החטיבה הביטחונית והציבורית של F5 בישראל וקפריסין
אביב ששוני (49, נ+4), מונה למנהל החטיבה הביטחונית והציבורית של F5 בישראל וקפריסין. במסגרת תפקידו ששוני יפעל להעמקת הפעילות והגדלת המכירות באזור. בנוסף, ששוני יהיה מנוי על גיבוש תכנית אסטרטגית להרחבת פעילות החברה ומערך המכירות בקפריסין ויישומה, תוך יצירת ערוצי שיווק חדשים והעמקת ערוצים קיימים, וקידום יוזמות לפיתוח שותפים מקומיים.

חברת F5 מספקת טכנולוגיה לצמצום עלויות ושיפור ביצועים באמצעות תמיכה בפרויקט טלמטריה בקוד פתוח
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) מכריזה על המשך תמיכתה ב-OpenTelemetry של Cloud Native Computing Foundation - מסגרת קוד פתוח, המספקת כלים סטנדרטיים להפקה וייצוא של נתוני טלמטריה, המסייעים לנתח טוב יותר ביצועים ופעילות של פתרונות טכנולוגיים בסביבת מערכות המידע.

מחקר גלובלי של F5 Labs: חמישית מבקשות האימות הן זדוניות
מחקר חדש של F5 Labs חושף כי זהויות דיגיטליות הפכו לשדה קרב בזירת הסייבר, כאשר חמישית מבקשות האימות מגיעות ממערכות אוטומטיות זדוניות. דוח 2023 Identity Threat Report: The Unpatchablesניתח 320 מיליארד טרנזקציות של נתונים, המתרחשות במערכות של 159 ארגונים בין מרץ 2022 לאפריל 2023. כאשר ההתקפות אינן מיורטות, שיעור האוטומציה הממוצע, המהווה אינדיקטור להתקפות credential stuffing, עמד על 19.4%. שיעור זה ירד ביותר משני שליש, ל-6%, כאשר יורטה הפעילות הזדונית באופן יזום.

קבוצת אמן תשווק ותטמיע את פתרונות ה-ERP הענניים של Infor בישראל
קבוצת אמן חתמה על הסכם שיתוף פעולה לשיווק והטמעה של פתרונות ה-ERP הענניים של חברת Infor לארגוני תעשייה. במסגרת השותפות, קבוצת אמן תהיה אמונה על פעילות פתרונות Infor CloudSuite בישראל ותספק שירותים מקצה לקצה לארגוני תעשייה, החל משלב המכירה, דרך ביצוע פרויקטי הטמעה וכלה במתן תמיכה ושירות שוטף. ההסכם בין החברות קובע עוד כי חברת Infor תבצע לוקליזציה של הפתרונות לשפה העברית, לרגולציה ולחוקי המיסוי הישראליים.

חברת F5 משיקה מטה חדשני בישראל למחקר ופיתוח, לפעילות העסקית ולאקדמיה הטכנולוגית
חברת F5 משיקה מטה חדשני בישראל למחקר ופיתוח, לפעילות העסקית ולאקדמיה הטכנולוגית. המטה, הממוקם במגדל One Tower רוגובין אקרו במוקד העסקים השוקק של רמת גן, מתפרס על פני שלוש קומות בהיקף של 4,500 מ"ר. פרויקט הקמת המטה בוצע על ידי סתר אדריכלים.

מחקר של F5 חושף את דרגת הבשלות הדיגיטלית של ארגונים ביחס לקצב השינוי
מדד הבשלות הדיגיטלית, Digital Maturity Index1, הראשון של F5, כולל 300 תגובות מדוח State of Application Strategy Report לשנת 2023, שהוערכו על פי סט של שש יכולות טכניות2. תשתית, העברת אפליקציות, נתונים, הנדסת אמינות אתרים (SRE), נראות ואוטומציה, ואבטחה.

גילת טלקום משיקה פלטפורמת שירותים חדשה לספקי אינטרנט המבוססת על פתרונות F5
גילת טלקום משיקה פלטפורמת שירותים חדשה לספקי האינטרנט הישראליים, המבוססת על הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים של חברת F5. הפלטפורמה מאפשרת לספקי השירות להציע למשתמשים חבילות מוזלות, מהירות וביצועים גבוהים יותר. היקף פרויקט הטמעת פתרונות F5 בפלטפורמה של גילת מוערך במעל מיליון שקלים. הפלטפורמה סופקה בימים אלו למספר ספקי שירות גדולים ומובילים בישראל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI