דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים F5 מגדילה את המחויבות שלה לקוד פתוח
F5 מגדילה את המחויבות שלה לקוד פתוח
איריס וינשטיין 19/10/21 |  צפיות: 1261

פרויקטים חדשים של החברה מאפשרים לצוותי הפיתוח להשתמש בטכנולוגיית F5 NGINX כדי לספק יישומים מודרניים מהר יותר ובקנה מידה רחב יותר

F5 (NASDAQ: FFIV) מכריזה על הרחבת תמיכתה בלקוחות המנהלים תהליכי טרנספורמציה דיגיטלית ומאמצים טכנולוגיית קוד פתוח כדי להניע לחוויות דיגיטליות מודרניות.

"במהלך השנה האחרונה סיפקנו יכולות שלקוחות סומכים עליהן כאשר הם מספקים את הדור הבא של חוויות דיגיטליות, החל מהקוד שהמפתחים כותבים ועד ללקוחות שצורכים את החוויות האלה," אמר רוב ווייטלי, סגן נשיא ומנכ"ל NGINX Product Group ב-F5 בכנס הווירטואלי NGINX Sprint 2.0. "אנו מגבירים את קצב החדשנות ואת המחויבות שלנו ללקוחות ולקהילת הקוד הפתוח כדי לסייע להם לנהל ארכיטקטורות יישומים מודרניות בקנה מידה גדול באופן יעיל יותר."

סורין בויאנגיו, מהנדס פתרונות ב-F5 מוסיף כי: "כדי לאפשר למפתחים ולמקצועני DevOps להאיץ את אספקת היישומים שלהם, F5 תוציא גרסאות קוד פתוח חדשות של פתרונות ניהול מובילים, יחד עם ארכיטקטורת ניהול תעבורת יישומים מודרנית חדשה בקוד פתוח. בנוסף, ניקח תפקיד פעיל בפרויקט Kubernetes Ingress ונצטרף לקהילת ה-API Gateway."

כדי להמחיש את העוצמה של פלטפורמת הקוד הפתוח שלה, חשפה F5 גם את Now Arriving, חוויה קהילתית אינטראקטיבית הכוללת שבע סביבות דיגיטליות שונות שתוכננו על ידי אמנים ומפתחים.

שלוש התחייבויות של NGINX לקוד פתוח

F5 הודיעה כי תגדיל את פיתוח הקוד הפתוח ואת המעורבות שלה עם קהילת NGINX הרחבה לעידוד תרומות נוספות. ההתחייבויות שהוכרזו ב-Sprint 2.0 נפרשות על פני שלושה תחומים:

• יותר הצעות קוד פתוח ותרומה לקהילה. F5 מתכננת לעבוד עם הקהילה ב-GitHub ולבנות פרויקטים חדשים של קוד פתוח בצורה שקופה, עם מעקב אחר בעיות, הערות על מהדורות ותיעוד, על מנת להאיץ חדשנות.

• חדשנות רבה יותר בהיבטי נתונים, ניהול ובקרה. מבחינה היסטורית, NGINX מיקדה את מאמצי הקוד הפתוח בהיבט הנתונים. F5 תציע כעת טכנולוגיות בקרה ושליטה פתוחות של NGINX ללא עלות, כמו גם יכולות ניהול חדשות ויכולות workflow נפרדות מהתשתית.

• גרסאות מסחריות של כל פתרונות הקוד הפתוח של NGINX. כדי לתמוך ביישומים בקנה מידה גדול, גרסאות מסחריות של NGINX יהיו זמינות עם יכולות אבטחה, פיקוח וניהול נוספות. F5 תגדיר בבירור מה נכנס לקוד פתוח ומה נכנס להיצע המסחרי שלה, כך שהלקוחות יוכלו לבחור מה מתאים להם.

שותפות פעילה למען העתיד של Kubernetes

אף ש-F5 תומכת ב-Kubernetes מזה זמן רב, כעת הודיעה החברה כי היא מצטרפת באופן רשמי לקהילת Kubernetes, ומשתתפת באופן פעיל בפרויקט Kubernetes Ingress שהקים אלחנדרו דה בריטו פונטס. החברה תשקיע משאבים ייעודיים ותאמץ רשמית את הפרויקט בארגון שלה.

"אנו תומכים בפרויקט Ingress כדי להבטיח שהוא ימשיך לשגשג," אמר ווייטלי. "אנו שואפים להיות התורם מספר אחד לפרויקט מכיוון שאנו רוצים להבטיח למשתמשים שגרסאות עתידיות של Kubernetes יוכלו להמשיך להסתמך על NGINX."

F5 הודיעה גם כי היא מצטרפת לקהילת ה-API Gateway וכי היא תעניק מהניסיון ומההיסטוריה שלה כדי לסייע בהתפתחות הסטנדרט.

כדי לסייע בהאצת חדשנות, החברה הודיעה על יוזמה לפיתוח יישום מבוסס מיקרו-שירותים, אותו צוותי פיתוח יכולים להפעיל בתוך דקות. המסגרת החדשה נוקטת בגישה מודולרית הכוללת מאגר קודים, כלי CI/CD, אוטומציה, רשת, התחברות, אבטחה, ניטור ועוד – הכל משולב מראש כך שמפתחים יוכלו להתחיל לעבוד במהירות. F5 תמשיך לשפר את הפרויקט הזה עם יותר אפשרויות בחירה במודולים שונים והיא מבקשת מקהילת הקוד הפתוח להצטרף כדי להפיח בארכיטקטורה זו חיים. הפרויקט החדש נגיש כעת ב-GitHub.

חווית ה-Now Arriving של NGINX

Now Arriving היא חוויה דיגיטלית-פיזית סוחפת שנוצרה בתוך מכולת שילוח מותאמת ב-NGINX Hangar, במיקום סודי בשכונת באלארד שבסיאטל.

"אחרי שנה כל כך מאתגרת, רצינו לתרום משהו שעוזר להחזיר אור לקהילה," אמר ווייטלי. "חווית NGINX Now Arriving נועדה לעורר השראה ולהמריץ על ידי הובלת משתתפים דרך עולמות שונים תוך הצגת האפשרויות השונות של טכנולוגיית קוד פתוח."

החוויה עושה שימוש במקרנים, מדיה דיגיטלית, אפליקציה אינטראקטיבית ו-NGINX Open Source. החברה מבקשת שחברי קהילה אחרים יצטרפו לפרויקט על ידי צפייה בו בסיאטל או בסיור פופ-אפ ועל ידי הגשת רעיונותיהם כיצד הם יחזירו אור לעירם או לקהילה הווירטואלית שלהם. חווית Now Arriving תבחר רעיונות ותעזור להפיח בהם חיים. NGINX מחויבת להעלות מודעות לרעיונות חדשים, והמכולה עתידה להגיע למיקומים לערים ומדינות נוספות. מידע נוסף על חוויית Now Arriving זמין כאן.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת F5 ממנה את ארז הסה ל- Sales Specialist באירופה המזרח התיכון ואפריקה
חברת F5 ממנה את ארז הסה ל- Sales Specialist EMEA. במסגרת תפקידו יהיה הסה אחראי על מכירת פתרון ה-Distributed Cloud, פתרון הSAAS - והסקיוריטי של F5 , בשיתוף עם אנשי מכירות ושותפים עסקיים של F5 ברוב מדינות EMEA על מנת לאתר, למצב ולמקד את פתרון הענן של F5 ללקוחות חדשים וקיימים של החברה.

חברת Snyk , המובילה העולמית לאבטחת פלטפורמות פיתוח, חתמה על הסכם שותפות עם COMMITלשוק הישראלי
חברת Snyk , המובילה העולמית לאבטחת פלטפורמות פיתוח , חתמה על הסכם שותפות עם COMMIT. הסכם זה יאפשר ללקוחות COMMIT להנות מפלטפורמת אבטחה המיועדת למפתחים וישמש גם את הפעילות הענפה, של זרוע הפיתוח במיקור חוץ, שלה.

שלמה יונה מונה למנהל החטיבה העסקית של F5 בישראל ויוון
שלמה יונה (51), מונה למנהל החטיבה העסקית של F5 בישראל ויוון. במסגרת תפקידו יוביל יונה את קבוצת המכירות ללקוחות אנטרפרייז ולארגונים מובילים בעולמות הטלקו, ההייטק והבריאות. בין היתר, ינהל יונה את צוותי המכירות בענפים אלו ויפעל להעמקת פתרונות החברה ולפיתוח שווקים חדשים, כמו גם לקידום פתרונות טכנולוגיים חדשים באזור.

אביב ששוני מונה למנהל החטיבה הביטחונית והציבורית של F5 בישראל וקפריסין
אביב ששוני (49, נ+4), מונה למנהל החטיבה הביטחונית והציבורית של F5 בישראל וקפריסין. במסגרת תפקידו ששוני יפעל להעמקת הפעילות והגדלת המכירות באזור. בנוסף, ששוני יהיה מנוי על גיבוש תכנית אסטרטגית להרחבת פעילות החברה ומערך המכירות בקפריסין ויישומה, תוך יצירת ערוצי שיווק חדשים והעמקת ערוצים קיימים, וקידום יוזמות לפיתוח שותפים מקומיים.

חברת F5 מספקת טכנולוגיה לצמצום עלויות ושיפור ביצועים באמצעות תמיכה בפרויקט טלמטריה בקוד פתוח
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) מכריזה על המשך תמיכתה ב-OpenTelemetry של Cloud Native Computing Foundation - מסגרת קוד פתוח, המספקת כלים סטנדרטיים להפקה וייצוא של נתוני טלמטריה, המסייעים לנתח טוב יותר ביצועים ופעילות של פתרונות טכנולוגיים בסביבת מערכות המידע.

מחקר גלובלי של F5 Labs: חמישית מבקשות האימות הן זדוניות
מחקר חדש של F5 Labs חושף כי זהויות דיגיטליות הפכו לשדה קרב בזירת הסייבר, כאשר חמישית מבקשות האימות מגיעות ממערכות אוטומטיות זדוניות. דוח 2023 Identity Threat Report: The Unpatchablesניתח 320 מיליארד טרנזקציות של נתונים, המתרחשות במערכות של 159 ארגונים בין מרץ 2022 לאפריל 2023. כאשר ההתקפות אינן מיורטות, שיעור האוטומציה הממוצע, המהווה אינדיקטור להתקפות credential stuffing, עמד על 19.4%. שיעור זה ירד ביותר משני שליש, ל-6%, כאשר יורטה הפעילות הזדונית באופן יזום.

קבוצת אמן תשווק ותטמיע את פתרונות ה-ERP הענניים של Infor בישראל
קבוצת אמן חתמה על הסכם שיתוף פעולה לשיווק והטמעה של פתרונות ה-ERP הענניים של חברת Infor לארגוני תעשייה. במסגרת השותפות, קבוצת אמן תהיה אמונה על פעילות פתרונות Infor CloudSuite בישראל ותספק שירותים מקצה לקצה לארגוני תעשייה, החל משלב המכירה, דרך ביצוע פרויקטי הטמעה וכלה במתן תמיכה ושירות שוטף. ההסכם בין החברות קובע עוד כי חברת Infor תבצע לוקליזציה של הפתרונות לשפה העברית, לרגולציה ולחוקי המיסוי הישראליים.

חברת F5 משיקה מטה חדשני בישראל למחקר ופיתוח, לפעילות העסקית ולאקדמיה הטכנולוגית
חברת F5 משיקה מטה חדשני בישראל למחקר ופיתוח, לפעילות העסקית ולאקדמיה הטכנולוגית. המטה, הממוקם במגדל One Tower רוגובין אקרו במוקד העסקים השוקק של רמת גן, מתפרס על פני שלוש קומות בהיקף של 4,500 מ"ר. פרויקט הקמת המטה בוצע על ידי סתר אדריכלים.

מחקר של F5 חושף את דרגת הבשלות הדיגיטלית של ארגונים ביחס לקצב השינוי
מדד הבשלות הדיגיטלית, Digital Maturity Index1, הראשון של F5, כולל 300 תגובות מדוח State of Application Strategy Report לשנת 2023, שהוערכו על פי סט של שש יכולות טכניות2. תשתית, העברת אפליקציות, נתונים, הנדסת אמינות אתרים (SRE), נראות ואוטומציה, ואבטחה.

גילת טלקום משיקה פלטפורמת שירותים חדשה לספקי אינטרנט המבוססת על פתרונות F5
גילת טלקום משיקה פלטפורמת שירותים חדשה לספקי האינטרנט הישראליים, המבוססת על הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים של חברת F5. הפלטפורמה מאפשרת לספקי השירות להציע למשתמשים חבילות מוזלות, מהירות וביצועים גבוהים יותר. היקף פרויקט הטמעת פתרונות F5 בפלטפורמה של גילת מוערך במעל מיליון שקלים. הפלטפורמה סופקה בימים אלו למספר ספקי שירות גדולים ומובילים בישראל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI