דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים חברת Infinidat משיקה שדרוגים משמעותיים לפלטפורמת InfiniGuard
חברת Infinidat משיקה שדרוגים משמעותיים לפלטפורמת InfiniGuard
איריס וינשטיין 10/02/22 |  צפיות: 804

חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון לארגוני אנטרפרייז, מכריזה על גרסה חדשה של InfiniGuard®, הכוללת שדרוגים להגדלת השרידות עם טכנולוגיית InfiniSafe® וביצועים גבוהים פי שתיים לאבטחת מידע מודרנית, גיבוי, התאוששות מאסון והמשכיות עסקית.

השרידות המקיפה שמציעה טכנולוגיית InfiniSafe משפרת את יכולתו של הארגון להילחם ולהגן מפני התקפות סייבר ופריצות למידע על ידי שילוב ייחודי של צילומי בזק בלתי ניתנים לשינוי (Immutable SnapShots) ,Logical Air-Gapping, ״רשתות מגודרות״ (Fencing Networks) ושחזור נתונים כמעט מידי לתוך פלטפורמה אחת, בעלת ביצועים גבוהים.

"הגרסה החדשה של InfiniGuard מבטיחה שארגונים וספקי שירותים יהיו מוגנים מפני כופרות, נוזקות, איומי סייבר פנימיים והתקפות סייבר אחרות, עם פתרון אחסון מתקדם וחדשני בעל שרידות גבוהה", אמר פיל באלינג'ר, מנכ"ל Infinidat. "פלטפורמת ה-InfiniGuard החדשה, מגבירה את השרידות על בסיס טכנולוגיית ה-InfiniSafe המתקדמת שלנו, מאיצה רפליקציות לאתרים חלופיים, ומשנה את הכללים הביסיים על מנת לאפשר אבטחת מידע וגיבוי מודרניים. InfiniGuard מציבה סטנדרט חדש למוכנות הארגונים מול מתקפות הסייבר, שהופכות לתדירות ומסוכנות יותר".

האיום של התקפות סייבר ממשיך לעלות. בסקר של Fortune 500 שנערך בקרב מנכ"לים באמצע 2021, 66% ממנכ"לי Fortune 500 אמרו שהאיום העיקרי על העסקים שלהם בשלוש השנים הקרובות הוא אבטחת סייבר. באופן דומה, בסקר מנכ"לים של KPMG ממרץ 2021, נסקרים אמרו שאבטחת סייבר היא הדאגה העיקרית שלהם. יתרה מכך, מספר הימים הממוצע לזיהוי והכלת פריצה למידע הוא עד 287 ימים. אם למיזם או לספק שירותים אין פתרון אחסון וגיבוי בעל שרידות גבוהה ויכולות התאוששות יעילות ומתקדמות, הנזק הכלכלי שפושעי סייבר יכולים לגרום הוא משמעותי עד כדי קריטי. לכן, פתרון אחסון נתונים בעל יכולות מתקדמות חייב להיות חלק מאסטרטגיית אבטחת סייבר מקיפה.

"התקפות סייבר ממשיכות להטריד ארגונים ברחבי העולם. במחקר שבוצע על ידי IDC נמצא כי 87% מהארגונים שנפגעו מכופרות בשנה האחרונה נאלצו לשלם כופר כדי לשחזר או לשחרר את המידע שלהם. כדי להתגונן מפני התקפות, חברות צריכות ליישם פתרונות חדשניים בעלי שרידות גבוהה ומקיפה. ה-InfiniSafe של Infinidat מכיל מרכיבים חשובים לביסוס השרידות, כולל צילומי בזק בלתי ניתנים לשינוי, Air Gapping, רשת מבודדת לניתוח אירועים ויכולות התאוששות כמעט מידית", אמר פיל גודווין, סגן נשיא למחקר ב-IDC.

כחלק מהשיפורים החדשים בפלטפורמת InfiniGuard, החברה גם הגדילה את ביצועי המערכת מ-74 טרה-בייט לשעה לעד 180 טרה-בייט לשעה. לא רק שניתן לצמצם את חלונות הגיבוי ב-50% - וכך לצמצם את ההשפעה של תהליך הגיבוי על יישומים, אחסון ראשי ושרתים ראשיים - אלא שעליית ביצועים זו מצמצמת את הזמן שלוקח לבצע רפליקציה מרחוק ומעל הכל, מאפשרת את הקטנת זמני השחזור. על ידי מינוף הארכיטקטורה של InfiniBox, המייעלת ביצועים ועיבוד אחסון בצד היעד, InfiniGuard מציעה מהירות ואמינות ללא תחרות בגיבוי נתונים וממקסמת את הקיבולת האפקטיבית עבור סביבות בקנה מידה של פטה-בייט.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת F5 ממנה את ארז הסה ל- Sales Specialist באירופה המזרח התיכון ואפריקה
חברת F5 ממנה את ארז הסה ל- Sales Specialist EMEA. במסגרת תפקידו יהיה הסה אחראי על מכירת פתרון ה-Distributed Cloud, פתרון הSAAS - והסקיוריטי של F5 , בשיתוף עם אנשי מכירות ושותפים עסקיים של F5 ברוב מדינות EMEA על מנת לאתר, למצב ולמקד את פתרון הענן של F5 ללקוחות חדשים וקיימים של החברה.

חברת Snyk , המובילה העולמית לאבטחת פלטפורמות פיתוח, חתמה על הסכם שותפות עם COMMITלשוק הישראלי
חברת Snyk , המובילה העולמית לאבטחת פלטפורמות פיתוח , חתמה על הסכם שותפות עם COMMIT. הסכם זה יאפשר ללקוחות COMMIT להנות מפלטפורמת אבטחה המיועדת למפתחים וישמש גם את הפעילות הענפה, של זרוע הפיתוח במיקור חוץ, שלה.

שלמה יונה מונה למנהל החטיבה העסקית של F5 בישראל ויוון
שלמה יונה (51), מונה למנהל החטיבה העסקית של F5 בישראל ויוון. במסגרת תפקידו יוביל יונה את קבוצת המכירות ללקוחות אנטרפרייז ולארגונים מובילים בעולמות הטלקו, ההייטק והבריאות. בין היתר, ינהל יונה את צוותי המכירות בענפים אלו ויפעל להעמקת פתרונות החברה ולפיתוח שווקים חדשים, כמו גם לקידום פתרונות טכנולוגיים חדשים באזור.

אביב ששוני מונה למנהל החטיבה הביטחונית והציבורית של F5 בישראל וקפריסין
אביב ששוני (49, נ+4), מונה למנהל החטיבה הביטחונית והציבורית של F5 בישראל וקפריסין. במסגרת תפקידו ששוני יפעל להעמקת הפעילות והגדלת המכירות באזור. בנוסף, ששוני יהיה מנוי על גיבוש תכנית אסטרטגית להרחבת פעילות החברה ומערך המכירות בקפריסין ויישומה, תוך יצירת ערוצי שיווק חדשים והעמקת ערוצים קיימים, וקידום יוזמות לפיתוח שותפים מקומיים.

חברת F5 מספקת טכנולוגיה לצמצום עלויות ושיפור ביצועים באמצעות תמיכה בפרויקט טלמטריה בקוד פתוח
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) מכריזה על המשך תמיכתה ב-OpenTelemetry של Cloud Native Computing Foundation - מסגרת קוד פתוח, המספקת כלים סטנדרטיים להפקה וייצוא של נתוני טלמטריה, המסייעים לנתח טוב יותר ביצועים ופעילות של פתרונות טכנולוגיים בסביבת מערכות המידע.

מחקר גלובלי של F5 Labs: חמישית מבקשות האימות הן זדוניות
מחקר חדש של F5 Labs חושף כי זהויות דיגיטליות הפכו לשדה קרב בזירת הסייבר, כאשר חמישית מבקשות האימות מגיעות ממערכות אוטומטיות זדוניות. דוח 2023 Identity Threat Report: The Unpatchablesניתח 320 מיליארד טרנזקציות של נתונים, המתרחשות במערכות של 159 ארגונים בין מרץ 2022 לאפריל 2023. כאשר ההתקפות אינן מיורטות, שיעור האוטומציה הממוצע, המהווה אינדיקטור להתקפות credential stuffing, עמד על 19.4%. שיעור זה ירד ביותר משני שליש, ל-6%, כאשר יורטה הפעילות הזדונית באופן יזום.

קבוצת אמן תשווק ותטמיע את פתרונות ה-ERP הענניים של Infor בישראל
קבוצת אמן חתמה על הסכם שיתוף פעולה לשיווק והטמעה של פתרונות ה-ERP הענניים של חברת Infor לארגוני תעשייה. במסגרת השותפות, קבוצת אמן תהיה אמונה על פעילות פתרונות Infor CloudSuite בישראל ותספק שירותים מקצה לקצה לארגוני תעשייה, החל משלב המכירה, דרך ביצוע פרויקטי הטמעה וכלה במתן תמיכה ושירות שוטף. ההסכם בין החברות קובע עוד כי חברת Infor תבצע לוקליזציה של הפתרונות לשפה העברית, לרגולציה ולחוקי המיסוי הישראליים.

חברת F5 משיקה מטה חדשני בישראל למחקר ופיתוח, לפעילות העסקית ולאקדמיה הטכנולוגית
חברת F5 משיקה מטה חדשני בישראל למחקר ופיתוח, לפעילות העסקית ולאקדמיה הטכנולוגית. המטה, הממוקם במגדל One Tower רוגובין אקרו במוקד העסקים השוקק של רמת גן, מתפרס על פני שלוש קומות בהיקף של 4,500 מ"ר. פרויקט הקמת המטה בוצע על ידי סתר אדריכלים.

מחקר של F5 חושף את דרגת הבשלות הדיגיטלית של ארגונים ביחס לקצב השינוי
מדד הבשלות הדיגיטלית, Digital Maturity Index1, הראשון של F5, כולל 300 תגובות מדוח State of Application Strategy Report לשנת 2023, שהוערכו על פי סט של שש יכולות טכניות2. תשתית, העברת אפליקציות, נתונים, הנדסת אמינות אתרים (SRE), נראות ואוטומציה, ואבטחה.

גילת טלקום משיקה פלטפורמת שירותים חדשה לספקי אינטרנט המבוססת על פתרונות F5
גילת טלקום משיקה פלטפורמת שירותים חדשה לספקי האינטרנט הישראליים, המבוססת על הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים של חברת F5. הפלטפורמה מאפשרת לספקי השירות להציע למשתמשים חבילות מוזלות, מהירות וביצועים גבוהים יותר. היקף פרויקט הטמעת פתרונות F5 בפלטפורמה של גילת מוערך במעל מיליון שקלים. הפלטפורמה סופקה בימים אלו למספר ספקי שירות גדולים ומובילים בישראל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI