דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים חברת אבטחת המידע המובילה Matrix 2Bsecure מונתה לשותפת פלטינום של F5
חברת אבטחת המידע המובילה Matrix 2Bsecure מונתה לשותפת פלטינום של F5
איריס וינשטיין 23/03/22 |  צפיות: 623

חברת Matrix 2Bsecure, מובילה בשירותי אבטחת מידע, מונתה לשותפת פלטינום של חברת F5 – הדרג הבכיר ביותר בתכנית השותפים F5 Unity+.

Matrix 2Bsecure נבחרה בשל ניסיונה רב השנים בעבודה עם פתרונות F5 בארגונים ממגזרים שונים במגוון רחב של פרויקטי אבטחת מידע בענן, לצד עשרות זכיות במכרזים מובילים בישראל. החברה מספקת מענה מקצועי מקצה לקצה ללקוחות F5, החל משלב התכנון, דרך יישום ואינטגרציה, וכלה בסקירות, בדיקות חדירות וקידום מודעות לאבטחת מידע בארגון.

מוטי צ'יקו, מנכ"ל Matrix 2Bsecure אמר כי: "חברת Matrix 2Bsecure קיבלה החלטה אסטרטגית לפני כשלוש שנים להעמיק באופן משמעותי את הפעילות מולF5 , מובילה עולמית בתחום הסייבר, המביאה חדשנות, פתרונות יציבים, פלטפורמה אחידה למספר רב של דרישות, שירות ברמה גבוהה, מענה למספר רב של אתגרים בעולמות הענן ומחויבות לשותפות. אנו שמחים בבחירה זו ובמקביל ממשיכים להשקיע רבות בפן העסקי ובפן הטכנולוגי – בהכשרות, הסמכות ועוד – על מנת להעמיק את הרמה המקצועית ואת שיתוף הפעולה."

עוד ציין צ'יקו כי: "בעולם שבו איומי סייבר חדשים צצים מדי יום והדרישות של ארגונים משתנים ללא הרף, צוותי המומחים של שתי החברות, החל מאנשי מכירות ו-presale, דרך מנהלי פרויקטים וכלה בצוותים טכניים, עובדים ימים כלילות על מנת לספק את ההגנה המקיפה ביותר מפני התקפות סייבר, לפני, במהלך ואחרי חשיפה לכל איום".

מוטי בן שושן, מנהל השותפים ב-F5 ישראל, יוון וקפריסין אמר כי: " Matrix 2Bsecureהוכיחה את מחויבותה ללקוחות F5 שנים רבות עם אסטרטגיה ברורה, הצבת מטרות משותפות והשקעות אסטרטגיות, תוך מתן שירות מקצועי ואמין בתחום אבטחת המידע ועמידה ביעדים ללא פשרות. שותפות הפלטינום משמעותה הרחבת ההשקעות המשותפות באזורי המיקוד הנבחרים, המשך תכנון והגברת הידע ומספר המומחים, וכתוצאה מכך העמקת שיתוף הפעולה בין החברות לטובת הלקוחות המשותפים."

ארן אראל, מנהל הפעילות של F5 בישראל, יוון וקפריסין הוסיף: "Matrix 2Bsecure הינה אחת מהשותפות הבכירות והמסורות ביותר של F5 מזה שנים. היא צברה ניסיון עשיר בפרויקטים גדולים בחברות מובילות בישראל ורשמה הצלחות רבות וזכיות מרשימות. הבחירה בה כשותפת פלטינום תרחיב את היקף השירותים ללקוחות ואת הנוכחות של F5 בשוק הישראלי."

צחי חיטלמן, מנהל תחום 5F ב2Bsecure-אמר כי: "מרגע שנכנסתי לתפקיד הצבתי לנו מספר מטרות ואחת מהן הייתה להעמיק ולחזק את השותפות עם F5. הדרך למעמד הפלטינום הייתה ארוכה ולא חפה מאתגרים וקשיים אך הצלחנו לעמוד בסטנדרטים הנדרשים עד לכניסה למועדון האקסקלוסיבי".

Unity+ הינה תכנית השותפים החדשנית מבית F5, אשר תוכננה על מנת להביא לגידול רווחי וארוך טווח לשותפים של F5. התכנית מרחיבה את ההזדמנויות והתמריצים של השותפים, יוצרת ערוצי הכנסות חדשים ומניעה לשיתוף פעולה הדוק יותר על מנת לסייע ללקוחות במהלך מהלכי טרנספורמציה דיגיטלית. מתוך הכרה בחשיבותם של השותפים לאסטרטגיית הגידול של F5, התכנית מבוססת על טיפוח ומיתוג השותף על ידי הצעת מסלולים חדשים להאצת הרווחיות, תוך גמישות גדולה יותר באמצעות פעילויות משותפות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
מחקר גלובלי של F5 Labs: חמישית מבקשות האימות הן זדוניות
מחקר חדש של F5 Labs חושף כי זהויות דיגיטליות הפכו לשדה קרב בזירת הסייבר, כאשר חמישית מבקשות האימות מגיעות ממערכות אוטומטיות זדוניות. דוח 2023 Identity Threat Report: The Unpatchablesניתח 320 מיליארד טרנזקציות של נתונים, המתרחשות במערכות של 159 ארגונים בין מרץ 2022 לאפריל 2023. כאשר ההתקפות אינן מיורטות, שיעור האוטומציה הממוצע, המהווה אינדיקטור להתקפות credential stuffing, עמד על 19.4%. שיעור זה ירד ביותר משני שליש, ל-6%, כאשר יורטה הפעילות הזדונית באופן יזום.

קבוצת אמן תשווק ותטמיע את פתרונות ה-ERP הענניים של Infor בישראל
קבוצת אמן חתמה על הסכם שיתוף פעולה לשיווק והטמעה של פתרונות ה-ERP הענניים של חברת Infor לארגוני תעשייה. במסגרת השותפות, קבוצת אמן תהיה אמונה על פעילות פתרונות Infor CloudSuite בישראל ותספק שירותים מקצה לקצה לארגוני תעשייה, החל משלב המכירה, דרך ביצוע פרויקטי הטמעה וכלה במתן תמיכה ושירות שוטף. ההסכם בין החברות קובע עוד כי חברת Infor תבצע לוקליזציה של הפתרונות לשפה העברית, לרגולציה ולחוקי המיסוי הישראליים.

חברת F5 משיקה מטה חדשני בישראל למחקר ופיתוח, לפעילות העסקית ולאקדמיה הטכנולוגית
חברת F5 משיקה מטה חדשני בישראל למחקר ופיתוח, לפעילות העסקית ולאקדמיה הטכנולוגית. המטה, הממוקם במגדל One Tower רוגובין אקרו במוקד העסקים השוקק של רמת גן, מתפרס על פני שלוש קומות בהיקף של 4,500 מ"ר. פרויקט הקמת המטה בוצע על ידי סתר אדריכלים.

מחקר של F5 חושף את דרגת הבשלות הדיגיטלית של ארגונים ביחס לקצב השינוי
מדד הבשלות הדיגיטלית, Digital Maturity Index1, הראשון של F5, כולל 300 תגובות מדוח State of Application Strategy Report לשנת 2023, שהוערכו על פי סט של שש יכולות טכניות2. תשתית, העברת אפליקציות, נתונים, הנדסת אמינות אתרים (SRE), נראות ואוטומציה, ואבטחה.

גילת טלקום משיקה פלטפורמת שירותים חדשה לספקי אינטרנט המבוססת על פתרונות F5
גילת טלקום משיקה פלטפורמת שירותים חדשה לספקי האינטרנט הישראליים, המבוססת על הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים של חברת F5. הפלטפורמה מאפשרת לספקי השירות להציע למשתמשים חבילות מוזלות, מהירות וביצועים גבוהים יותר. היקף פרויקט הטמעת פתרונות F5 בפלטפורמה של גילת מוערך במעל מיליון שקלים. הפלטפורמה סופקה בימים אלו למספר ספקי שירות גדולים ומובילים בישראל.

דוח F5: מהירות התגובה היא מניע משמעותי בבחירה באבטחת מידע כשירות, Zero Trust ואימוץ טכנולוגיית בינה מלאכותית
ארגונים גלובליים מאמצים יותר ויותר פתרונות Security-as-a-A-Service (SECaaS) תוך האצת השימוש ב-Zero Trust ואימוץ מודלים של בינה מלאכותית, כך על פי דוח F5 2023 State of Application Strategy Report (SOAS). מהדוח עולה כי 42% מהמשיבים טוענים ש"מהירות צמצום האיומים" היא הסיבה העיקרית לפנייה לשירותי SECaaS, הכוללים מינוף מודלים המסופקים בענן למיקור חוץ של שירותי אבטחת סייבר.

ארן אראל, מנהל הפעילות של F5 בישראל, יוון וקפריסין, מונה גם למנהל הפעילות באזור ספרד ופורטוגל
ארן אראל, מנהל הפעילות של F5 בישראל, יוון וקפריסין, קודם וינהל גם טריטוריות משמעותיות בדרום אירופה, הכוללות את ספרד ופורטוגל. המינוי הוא על רקע ההצלחה של אראל בהרחבת הפעילות והגדלת נתח השוק של החברה באזור ישראל, יוון וקפריסין. במסגרת תפקידו יהיה אראל אחראי על פיתוח יוזמות אסטרטגיות להעמקת הפעילות, ופיתוח השווקים באזור המורחב. בנוסף, אראל יהיה מנוי על הרחבת רשת השותפים של החברה באזור, ופיתוח שיתופי פעולה אסטרטגיים. אראל יוביל גם את מערך השיווק וההסברה של החברה באזור זה.

חברת F5 ממנה את רן כהן למנהל שותפים בישראל, יוון וקפריסין
חברת F5, המתמחה בשירותי יישומים ואבטחת מידע בסביבה רב-עננית, ממנה את רן כהן (48) למנהל שותפים בישראל, יוון וקפריסין. במסגרת תפקידו כהן יפעל לפיתוח השווקים והרחבתם באמצעות שותפים, מפיצים והשותפויות האסטרטגיות של החברה. בנוסף, כהן יהיה אחראי על פיתוח אסטרטגיות ערוצי ההפצה וכן על ניהול שיתופי הפעולה עם ספקי הענן השונים.

חברת F5 משיקה יכולות אבטחה מבוססות AI להגנה על שירותים דיגיטליים
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) משיקה יכולות אבטחה חדשות המעניקות לארגונים הגנה ושליטה מקיפות לאפליקציות וממשקי API בסביבות מבוזרות, הכוללות את הדטה סנטר המקומי, הענן והEdge-. מדובר ביכולות למידת מכונה חדשות המספקות גילוי אוטומטי מתקדם של נקודות קצה בממשקי API (API Endpoint Discovery), זיהוי אנומליות, איסוף טלמטריה מקיפה וניתוח התנהגותי.

חברת Netskope הוכרזה כמובילה עולמית ב- Gartner® Magic Quadrant™ for Security Service Edge לשנת 2023
חברת Netskope, הוכרזה כמובילה עולמית בתחום Secure Access Service Edge (SASE). החברה השיגה את הציון הגבוה ביותר בין שני הפתרונות המובילים שצוינו בכל מקרי השימוש שזוהו בדוח Gartner Critical Capabilities for Security Service Edge (SSE) לשנת 2023. בנוסף, Netskope היא הספקית היחידה שהוכרזה כמנהיגה ב-2023 Gartner Magic Quadrant™ for Security Service Edge ששוחרר לאחרונה, שדורגה גם בין שלושת הספקים בעלי הניקוד הגבוה ביותר עבור כל ארבעת מקרי השימוש ליכולות הקריטיות עבור SSE ב-.2023
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI