דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים חברת אבטחת המידע המובילה Matrix 2Bsecure מונתה לשותפת פלטינום של F5
חברת אבטחת המידע המובילה Matrix 2Bsecure מונתה לשותפת פלטינום של F5
איריס וינשטיין 23/03/22 |  צפיות: 685

חברת Matrix 2Bsecure, מובילה בשירותי אבטחת מידע, מונתה לשותפת פלטינום של חברת F5 – הדרג הבכיר ביותר בתכנית השותפים F5 Unity+.

Matrix 2Bsecure נבחרה בשל ניסיונה רב השנים בעבודה עם פתרונות F5 בארגונים ממגזרים שונים במגוון רחב של פרויקטי אבטחת מידע בענן, לצד עשרות זכיות במכרזים מובילים בישראל. החברה מספקת מענה מקצועי מקצה לקצה ללקוחות F5, החל משלב התכנון, דרך יישום ואינטגרציה, וכלה בסקירות, בדיקות חדירות וקידום מודעות לאבטחת מידע בארגון.

מוטי צ'יקו, מנכ"ל Matrix 2Bsecure אמר כי: "חברת Matrix 2Bsecure קיבלה החלטה אסטרטגית לפני כשלוש שנים להעמיק באופן משמעותי את הפעילות מולF5 , מובילה עולמית בתחום הסייבר, המביאה חדשנות, פתרונות יציבים, פלטפורמה אחידה למספר רב של דרישות, שירות ברמה גבוהה, מענה למספר רב של אתגרים בעולמות הענן ומחויבות לשותפות. אנו שמחים בבחירה זו ובמקביל ממשיכים להשקיע רבות בפן העסקי ובפן הטכנולוגי – בהכשרות, הסמכות ועוד – על מנת להעמיק את הרמה המקצועית ואת שיתוף הפעולה."

עוד ציין צ'יקו כי: "בעולם שבו איומי סייבר חדשים צצים מדי יום והדרישות של ארגונים משתנים ללא הרף, צוותי המומחים של שתי החברות, החל מאנשי מכירות ו-presale, דרך מנהלי פרויקטים וכלה בצוותים טכניים, עובדים ימים כלילות על מנת לספק את ההגנה המקיפה ביותר מפני התקפות סייבר, לפני, במהלך ואחרי חשיפה לכל איום".

מוטי בן שושן, מנהל השותפים ב-F5 ישראל, יוון וקפריסין אמר כי: " Matrix 2Bsecureהוכיחה את מחויבותה ללקוחות F5 שנים רבות עם אסטרטגיה ברורה, הצבת מטרות משותפות והשקעות אסטרטגיות, תוך מתן שירות מקצועי ואמין בתחום אבטחת המידע ועמידה ביעדים ללא פשרות. שותפות הפלטינום משמעותה הרחבת ההשקעות המשותפות באזורי המיקוד הנבחרים, המשך תכנון והגברת הידע ומספר המומחים, וכתוצאה מכך העמקת שיתוף הפעולה בין החברות לטובת הלקוחות המשותפים."

ארן אראל, מנהל הפעילות של F5 בישראל, יוון וקפריסין הוסיף: "Matrix 2Bsecure הינה אחת מהשותפות הבכירות והמסורות ביותר של F5 מזה שנים. היא צברה ניסיון עשיר בפרויקטים גדולים בחברות מובילות בישראל ורשמה הצלחות רבות וזכיות מרשימות. הבחירה בה כשותפת פלטינום תרחיב את היקף השירותים ללקוחות ואת הנוכחות של F5 בשוק הישראלי."

צחי חיטלמן, מנהל תחום 5F ב2Bsecure-אמר כי: "מרגע שנכנסתי לתפקיד הצבתי לנו מספר מטרות ואחת מהן הייתה להעמיק ולחזק את השותפות עם F5. הדרך למעמד הפלטינום הייתה ארוכה ולא חפה מאתגרים וקשיים אך הצלחנו לעמוד בסטנדרטים הנדרשים עד לכניסה למועדון האקסקלוסיבי".

Unity+ הינה תכנית השותפים החדשנית מבית F5, אשר תוכננה על מנת להביא לגידול רווחי וארוך טווח לשותפים של F5. התכנית מרחיבה את ההזדמנויות והתמריצים של השותפים, יוצרת ערוצי הכנסות חדשים ומניעה לשיתוף פעולה הדוק יותר על מנת לסייע ללקוחות במהלך מהלכי טרנספורמציה דיגיטלית. מתוך הכרה בחשיבותם של השותפים לאסטרטגיית הגידול של F5, התכנית מבוססת על טיפוח ומיתוג השותף על ידי הצעת מסלולים חדשים להאצת הרווחיות, תוך גמישות גדולה יותר באמצעות פעילויות משותפות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת F5 ממנה את ארז הסה ל- Sales Specialist באירופה המזרח התיכון ואפריקה
חברת F5 ממנה את ארז הסה ל- Sales Specialist EMEA. במסגרת תפקידו יהיה הסה אחראי על מכירת פתרון ה-Distributed Cloud, פתרון הSAAS - והסקיוריטי של F5 , בשיתוף עם אנשי מכירות ושותפים עסקיים של F5 ברוב מדינות EMEA על מנת לאתר, למצב ולמקד את פתרון הענן של F5 ללקוחות חדשים וקיימים של החברה.

חברת Snyk , המובילה העולמית לאבטחת פלטפורמות פיתוח, חתמה על הסכם שותפות עם COMMITלשוק הישראלי
חברת Snyk , המובילה העולמית לאבטחת פלטפורמות פיתוח , חתמה על הסכם שותפות עם COMMIT. הסכם זה יאפשר ללקוחות COMMIT להנות מפלטפורמת אבטחה המיועדת למפתחים וישמש גם את הפעילות הענפה, של זרוע הפיתוח במיקור חוץ, שלה.

שלמה יונה מונה למנהל החטיבה העסקית של F5 בישראל ויוון
שלמה יונה (51), מונה למנהל החטיבה העסקית של F5 בישראל ויוון. במסגרת תפקידו יוביל יונה את קבוצת המכירות ללקוחות אנטרפרייז ולארגונים מובילים בעולמות הטלקו, ההייטק והבריאות. בין היתר, ינהל יונה את צוותי המכירות בענפים אלו ויפעל להעמקת פתרונות החברה ולפיתוח שווקים חדשים, כמו גם לקידום פתרונות טכנולוגיים חדשים באזור.

אביב ששוני מונה למנהל החטיבה הביטחונית והציבורית של F5 בישראל וקפריסין
אביב ששוני (49, נ+4), מונה למנהל החטיבה הביטחונית והציבורית של F5 בישראל וקפריסין. במסגרת תפקידו ששוני יפעל להעמקת הפעילות והגדלת המכירות באזור. בנוסף, ששוני יהיה מנוי על גיבוש תכנית אסטרטגית להרחבת פעילות החברה ומערך המכירות בקפריסין ויישומה, תוך יצירת ערוצי שיווק חדשים והעמקת ערוצים קיימים, וקידום יוזמות לפיתוח שותפים מקומיים.

חברת F5 מספקת טכנולוגיה לצמצום עלויות ושיפור ביצועים באמצעות תמיכה בפרויקט טלמטריה בקוד פתוח
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) מכריזה על המשך תמיכתה ב-OpenTelemetry של Cloud Native Computing Foundation - מסגרת קוד פתוח, המספקת כלים סטנדרטיים להפקה וייצוא של נתוני טלמטריה, המסייעים לנתח טוב יותר ביצועים ופעילות של פתרונות טכנולוגיים בסביבת מערכות המידע.

מחקר גלובלי של F5 Labs: חמישית מבקשות האימות הן זדוניות
מחקר חדש של F5 Labs חושף כי זהויות דיגיטליות הפכו לשדה קרב בזירת הסייבר, כאשר חמישית מבקשות האימות מגיעות ממערכות אוטומטיות זדוניות. דוח 2023 Identity Threat Report: The Unpatchablesניתח 320 מיליארד טרנזקציות של נתונים, המתרחשות במערכות של 159 ארגונים בין מרץ 2022 לאפריל 2023. כאשר ההתקפות אינן מיורטות, שיעור האוטומציה הממוצע, המהווה אינדיקטור להתקפות credential stuffing, עמד על 19.4%. שיעור זה ירד ביותר משני שליש, ל-6%, כאשר יורטה הפעילות הזדונית באופן יזום.

קבוצת אמן תשווק ותטמיע את פתרונות ה-ERP הענניים של Infor בישראל
קבוצת אמן חתמה על הסכם שיתוף פעולה לשיווק והטמעה של פתרונות ה-ERP הענניים של חברת Infor לארגוני תעשייה. במסגרת השותפות, קבוצת אמן תהיה אמונה על פעילות פתרונות Infor CloudSuite בישראל ותספק שירותים מקצה לקצה לארגוני תעשייה, החל משלב המכירה, דרך ביצוע פרויקטי הטמעה וכלה במתן תמיכה ושירות שוטף. ההסכם בין החברות קובע עוד כי חברת Infor תבצע לוקליזציה של הפתרונות לשפה העברית, לרגולציה ולחוקי המיסוי הישראליים.

חברת F5 משיקה מטה חדשני בישראל למחקר ופיתוח, לפעילות העסקית ולאקדמיה הטכנולוגית
חברת F5 משיקה מטה חדשני בישראל למחקר ופיתוח, לפעילות העסקית ולאקדמיה הטכנולוגית. המטה, הממוקם במגדל One Tower רוגובין אקרו במוקד העסקים השוקק של רמת גן, מתפרס על פני שלוש קומות בהיקף של 4,500 מ"ר. פרויקט הקמת המטה בוצע על ידי סתר אדריכלים.

מחקר של F5 חושף את דרגת הבשלות הדיגיטלית של ארגונים ביחס לקצב השינוי
מדד הבשלות הדיגיטלית, Digital Maturity Index1, הראשון של F5, כולל 300 תגובות מדוח State of Application Strategy Report לשנת 2023, שהוערכו על פי סט של שש יכולות טכניות2. תשתית, העברת אפליקציות, נתונים, הנדסת אמינות אתרים (SRE), נראות ואוטומציה, ואבטחה.

גילת טלקום משיקה פלטפורמת שירותים חדשה לספקי אינטרנט המבוססת על פתרונות F5
גילת טלקום משיקה פלטפורמת שירותים חדשה לספקי האינטרנט הישראליים, המבוססת על הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים של חברת F5. הפלטפורמה מאפשרת לספקי השירות להציע למשתמשים חבילות מוזלות, מהירות וביצועים גבוהים יותר. היקף פרויקט הטמעת פתרונות F5 בפלטפורמה של גילת מוערך במעל מיליון שקלים. הפלטפורמה סופקה בימים אלו למספר ספקי שירות גדולים ומובילים בישראל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI