דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים חברת Infinidat משיקה את InfiniBox™ SSA II
חברת Infinidat משיקה את InfiniBox™ SSA II
איריס וינשטיין 28/04/22 |  צפיות: 527

חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון לארגוני אנטרפרייז, מכריזה היום על InfiniBox™ SSA II, הדור הבא של פתרון ה-SSA, הכלול במסגרת הפורטפוליו הרחב של פתרונות האחסון והסייבר של שלה.

עם הכרזה זו, Infinidat מרחיבה את יכולות השרידות פורצות הדרך שלה עם ®InfiniSafe לאחסון עיקרי ומשיקה שיפורים משמעותיים לביצועים, ל-AIOps וליעילות של הדור הראשון של InfiniBox SSA. פתרון ה-InfiniBox SSA II החדש הינו כעת פתרון האחסון מבוסס ה-all flash המהיר ביותר בתעשייה עם זמן אחזור קצר באופן חסר תקדים.

"Infinidat מאיצה את עסקיה עם פלטפורמת ה-SSA של InfiniBox, מרחיבה הזדמנויות וזוכה בעסקאות בשוק האחסון לארגוני אנטרפרייז, שבו נדרשת הרמה הגבוהה ביותר של ביצועים וזמינות, שרידות מורחבת ויחס עלות תועלת מצוין עבור יישומים ועומסי עבודה תובעניים", אמר פיל באלינג'ר, מנכ"ל Infinidat. "יש לנו פורטפוליו מקיף של פתרונות אחסון וסייבר המבוססים על ארכיטקטורת התוכנה הקיימת בפלטפורמות InfiniBox, InfiniBox SSA II ו-InfiniGuard שלנו, לאחר שהגדלנו באופן נרחב את הערך והיכולות שאנו מספקים ללקוחותינו מאז תחילת 2021".

בהכרזה של Infinidat ארבעה מרכיבים מרכזיים:

· Infinidat מרחיבה את יכולות השרידות - סימן היכר של פתרון האחסון המשני שלה, ®InfiniGuard מורחב לפלטפורמות האחסון העיקריות שלה עם InfiniSafe Reference Architecture. פתרון InfiniSafe משלב צילומי בזק בלתי ניתנים לשינוי (Immutable SnapShots), logical air gapping, ״רשתות מגודרות״ (Fencing Networks) ושחזור נתונים כמעט מידי, והוא מורחב כעת לתוך InfiniBox SSA II, כמו גם למשפחת InfiniBox כולה. שרידות היא בין הדרישות החשובות והמתבקשות ביותר כדי להבטיח אבטחת סייבר יוצאת מהכלל ולהילחם בהתקפות בסביבת האחסון ותשתית הנתונים.

· InfiniBox SSA II החדש מספק זמן אחזור חסר תקדים וקצר יותר מכל פלטפורמת אחסון דומה אחרת בתעשייה - 35 מיקרו שניות. שיפור זה מספק ללקוחות, לא רק ביצועים אופטימליים של יישומים ועומסי עבודה, אלא גם קונסולידציה משמעותית, שינוי דרמטי של ביצועי האחסון, הגדלת היעילות והפחתת העלות הכוללת.

· Infinidat שיפרה את תוכנת הליבה שלה, ביצעה אופטימיזציה לחיבורים נוספים תוך הגברת המקביליות לליבות נוספות. אלגוריתמים חדשים מספקים גם אופטימיזציה של עומסי העבודה. מינוף העדכונים הללו כרכיב ליבה, מאפשר ל- Neural Cacheשל Infinidat לספק ל-InfiniBox ביצועים גבוהים באופן עקבי וזמן אחזור קצר ביותר. יתר על כן, ה-InfiniBox, כולל Neural Cache עם cache המסתגל אוטומטית לשינויים, כגון הוספת שרתים ויישומים חדשים ללא התערבות אנושית. גישת "הגדר ושכח" ש-Infinidat הייתה חלוצה בה, מאפשרת קלות שימוש ותקורת ניהול נמוכה מאוד.

· Infinidat מציגה את ™InfiniOps, פורטפוליו ניהול הכולל AIOps עם ™InfiniVerse בתוך מערך האחסון וכן אינטגרציה הדוקה עם האקוסיסטם המתרחב של הדטה סנטר של ה-AIOps והרחבה של פתרונות DevOps. כחלק מהכרזה זו, החברה משיקה גם תמיכה חדשה ב-CSI 2.1.0 עבור סביבות Kubernetes, VMware Tanzu ו-RedHat OpenShift. בנוסף, Infinidat מספקת שיפורים באינטגרציה של Ansible כדי לפשט את הניהול והאינטגרציה של פתרון האחסון.

השילוב של InfiniSafe עם שיפורי הביצועים ויכולות האינטגרציה המורחבות של InfiniOps בפתרון החדש משבש את הסטטוס קוו בתעשיית ה-all flash. ה-InfiniBox SSA II ממשיך להעלות את רף הביצועים, תוך שימוש ב- 100% טכנולוגיית SSA, בשילוב עם Neural Cache, תוכנה מתקדמת ואוטומציה אוטונומית של החברה. בנוסף, ה-SSA II החדש מספק את אותה זמינות של 100%, שירות ברמה הגבוהה ביותר ועלות בעלות כוללת נמוכה יותר, שמגדירים את חווית הלקוח עטורת השבחים של InfiniBox.

"בין 5% ל-10% מהיישומים של רוב ארגוני מערכות המידע נחשבים 'שכבה 0' ודורשים את זמן האחזור הנמוך והעקבי ביותר. ארגונים רבים יסתכלו רק על מערכות all-flash כדי לתת מענה לדרישות זמן האחזור של עומסי העבודה הקריטיים הללו", אמר אריק בורגנר, סגן נשיא למחקר, קבוצת מערכות תשתית, פלטפורמות וטכנולוגיות ב-IDC. "חברת Infinidat מכוונת באופן ישיר לפלח השוק הזה עם ה- InfiniBox SSAשלה. היכולות המעודכנות, בפרט היכולת לספק זמן אחזור קצר עד 35 מיקרו שניות ותמיכה בשרידות עם ה- InfiniSafe, הופכות את ה- InfiniBox SSA החדש לבעל התאמה מצוינת לעומסי עבודה ברמה 0 בארגון. ה-SSA הצליח מאוד עבור Infinidat: ברבעון הפיסקאלי האחרון שהסתיים במרץ הוא תרם כ- 15% מההכנסות הכוללות".

ה-InfiniBox SSA II זמין גם עם אפשרויות הצריכה הגמישות של Infinidat, כמו כל הפתרונות שלה, כולל Storage-as-a-Service עם תכנית FLX של Capacity-on-Demand הכוללת את מודל התמחור האלסטי של Infinidat לצד רכישה מסורתית.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
מחקר גלובלי של F5 Labs: חמישית מבקשות האימות הן זדוניות
מחקר חדש של F5 Labs חושף כי זהויות דיגיטליות הפכו לשדה קרב בזירת הסייבר, כאשר חמישית מבקשות האימות מגיעות ממערכות אוטומטיות זדוניות. דוח 2023 Identity Threat Report: The Unpatchablesניתח 320 מיליארד טרנזקציות של נתונים, המתרחשות במערכות של 159 ארגונים בין מרץ 2022 לאפריל 2023. כאשר ההתקפות אינן מיורטות, שיעור האוטומציה הממוצע, המהווה אינדיקטור להתקפות credential stuffing, עמד על 19.4%. שיעור זה ירד ביותר משני שליש, ל-6%, כאשר יורטה הפעילות הזדונית באופן יזום.

קבוצת אמן תשווק ותטמיע את פתרונות ה-ERP הענניים של Infor בישראל
קבוצת אמן חתמה על הסכם שיתוף פעולה לשיווק והטמעה של פתרונות ה-ERP הענניים של חברת Infor לארגוני תעשייה. במסגרת השותפות, קבוצת אמן תהיה אמונה על פעילות פתרונות Infor CloudSuite בישראל ותספק שירותים מקצה לקצה לארגוני תעשייה, החל משלב המכירה, דרך ביצוע פרויקטי הטמעה וכלה במתן תמיכה ושירות שוטף. ההסכם בין החברות קובע עוד כי חברת Infor תבצע לוקליזציה של הפתרונות לשפה העברית, לרגולציה ולחוקי המיסוי הישראליים.

חברת F5 משיקה מטה חדשני בישראל למחקר ופיתוח, לפעילות העסקית ולאקדמיה הטכנולוגית
חברת F5 משיקה מטה חדשני בישראל למחקר ופיתוח, לפעילות העסקית ולאקדמיה הטכנולוגית. המטה, הממוקם במגדל One Tower רוגובין אקרו במוקד העסקים השוקק של רמת גן, מתפרס על פני שלוש קומות בהיקף של 4,500 מ"ר. פרויקט הקמת המטה בוצע על ידי סתר אדריכלים.

מחקר של F5 חושף את דרגת הבשלות הדיגיטלית של ארגונים ביחס לקצב השינוי
מדד הבשלות הדיגיטלית, Digital Maturity Index1, הראשון של F5, כולל 300 תגובות מדוח State of Application Strategy Report לשנת 2023, שהוערכו על פי סט של שש יכולות טכניות2. תשתית, העברת אפליקציות, נתונים, הנדסת אמינות אתרים (SRE), נראות ואוטומציה, ואבטחה.

גילת טלקום משיקה פלטפורמת שירותים חדשה לספקי אינטרנט המבוססת על פתרונות F5
גילת טלקום משיקה פלטפורמת שירותים חדשה לספקי האינטרנט הישראליים, המבוססת על הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים של חברת F5. הפלטפורמה מאפשרת לספקי השירות להציע למשתמשים חבילות מוזלות, מהירות וביצועים גבוהים יותר. היקף פרויקט הטמעת פתרונות F5 בפלטפורמה של גילת מוערך במעל מיליון שקלים. הפלטפורמה סופקה בימים אלו למספר ספקי שירות גדולים ומובילים בישראל.

דוח F5: מהירות התגובה היא מניע משמעותי בבחירה באבטחת מידע כשירות, Zero Trust ואימוץ טכנולוגיית בינה מלאכותית
ארגונים גלובליים מאמצים יותר ויותר פתרונות Security-as-a-A-Service (SECaaS) תוך האצת השימוש ב-Zero Trust ואימוץ מודלים של בינה מלאכותית, כך על פי דוח F5 2023 State of Application Strategy Report (SOAS). מהדוח עולה כי 42% מהמשיבים טוענים ש"מהירות צמצום האיומים" היא הסיבה העיקרית לפנייה לשירותי SECaaS, הכוללים מינוף מודלים המסופקים בענן למיקור חוץ של שירותי אבטחת סייבר.

ארן אראל, מנהל הפעילות של F5 בישראל, יוון וקפריסין, מונה גם למנהל הפעילות באזור ספרד ופורטוגל
ארן אראל, מנהל הפעילות של F5 בישראל, יוון וקפריסין, קודם וינהל גם טריטוריות משמעותיות בדרום אירופה, הכוללות את ספרד ופורטוגל. המינוי הוא על רקע ההצלחה של אראל בהרחבת הפעילות והגדלת נתח השוק של החברה באזור ישראל, יוון וקפריסין. במסגרת תפקידו יהיה אראל אחראי על פיתוח יוזמות אסטרטגיות להעמקת הפעילות, ופיתוח השווקים באזור המורחב. בנוסף, אראל יהיה מנוי על הרחבת רשת השותפים של החברה באזור, ופיתוח שיתופי פעולה אסטרטגיים. אראל יוביל גם את מערך השיווק וההסברה של החברה באזור זה.

חברת F5 ממנה את רן כהן למנהל שותפים בישראל, יוון וקפריסין
חברת F5, המתמחה בשירותי יישומים ואבטחת מידע בסביבה רב-עננית, ממנה את רן כהן (48) למנהל שותפים בישראל, יוון וקפריסין. במסגרת תפקידו כהן יפעל לפיתוח השווקים והרחבתם באמצעות שותפים, מפיצים והשותפויות האסטרטגיות של החברה. בנוסף, כהן יהיה אחראי על פיתוח אסטרטגיות ערוצי ההפצה וכן על ניהול שיתופי הפעולה עם ספקי הענן השונים.

חברת F5 משיקה יכולות אבטחה מבוססות AI להגנה על שירותים דיגיטליים
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) משיקה יכולות אבטחה חדשות המעניקות לארגונים הגנה ושליטה מקיפות לאפליקציות וממשקי API בסביבות מבוזרות, הכוללות את הדטה סנטר המקומי, הענן והEdge-. מדובר ביכולות למידת מכונה חדשות המספקות גילוי אוטומטי מתקדם של נקודות קצה בממשקי API (API Endpoint Discovery), זיהוי אנומליות, איסוף טלמטריה מקיפה וניתוח התנהגותי.

חברת Netskope הוכרזה כמובילה עולמית ב- Gartner® Magic Quadrant™ for Security Service Edge לשנת 2023
חברת Netskope, הוכרזה כמובילה עולמית בתחום Secure Access Service Edge (SASE). החברה השיגה את הציון הגבוה ביותר בין שני הפתרונות המובילים שצוינו בכל מקרי השימוש שזוהו בדוח Gartner Critical Capabilities for Security Service Edge (SSE) לשנת 2023. בנוסף, Netskope היא הספקית היחידה שהוכרזה כמנהיגה ב-2023 Gartner Magic Quadrant™ for Security Service Edge ששוחרר לאחרונה, שדורגה גם בין שלושת הספקים בעלי הניקוד הגבוה ביותר עבור כל ארבעת מקרי השימוש ליכולות הקריטיות עבור SSE ב-.2023
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI