דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים חברת F5 משיקה שירות NGINX ל-Microsoft Azure כדי לאפשר אספקת יישומים מאובטחים ובעלי ביצועים גבוהים
חברת F5 משיקה שירות NGINX ל-Microsoft Azure כדי לאפשר אספקת יישומים מאובטחים ובעלי ביצועים גבוהים
איריס וינשטיין 12/06/22 |  צפיות: 781

השירות החדש, במודל SaaS, מציע חווית משתמש המשולבת באופן הדוק עם Microsoft Azure

חברת F5 (NASDAQ: FFIV) משיקה את NGINX ל- Microsoft Azure, שירות מובנה (""Azure-native), שפותח בשיתוף עם מיקרוסופט, המסייע לספק יישומים מודרניים בענן ה-Azure במספר קליקים בלבד. עם NGINX for Azure, מפתחים יכולים להעביר יישומים (lift & shift) מהסביבה המקומית לענן ב-Azure ולפרוס שירותים ענניים חדשים באמצעות NGINX, פתרון איזון העומסים המוכר והאמין.

על פי דוח מצב אסטרטגית היישומים של F5 לשנת 2022, מגפת הקורונה האיצה את ההגירה לענן,כאשר כ-75% מהארגונים פורסים יישומים בסביבות ענן ציבוריות. בד בבד עם האימוץ הנרחב של הענן, יותר מ-25% מהארגונים מארחים בענן גם שירותי אבטחה והעברת יישומים. מפתחים, ארכיטקטים לסביבות הענן, ארכיטקטים של מערכות ומומחים אחרים, שרוצים להריץ את היישומים שלהם ב-Azure, זקוקים לנתיב מיגרציה קל לענן, אספקה ​​מהירה ורציפה של שירותים דיגיטליים ומאובטחים ועקביות בביצועי היישומים בין הסביבה המקומית לענן.

שירות NGINX for Azure נותן מענה לדרישות עם היכולות הבאות:

• העברת יישומים (lift & shift) בצורה חלקה מהסביבה המקומית לענן על ידי העברת קונפיגורצית ה-NGINX הקיימת שלהם.

• יכולות ניהול תעבורה מתקדמות לאספקת יישומים ושירותים מאובטחים ואמינים.

• צמצום עקומת הלמידה ופישוט תהליך אימוץ הענן עם אינטגרציות עמוקות מובנות: Azure Monitor לקבלת תובנות ונראות של יישומים ו-Azure Key Vault לניהול הסמכות SSL/TLS.

שימוש באותו פתרון איזון עומסים בסביבת היישומים המקומית וב-Azure, מאפשר לארגונים ביצועים ואבטחה עקביים, וכתוצאה מכך חוויה דיגיטלית מעולה ללקוחותיהם.

"פלטפורמת NGINX היא הבסיס של אתרי האינטרנט העמוסים ביותר בעולם עם קישוריות מתקדמת, ניהול תעבורה ואבטחה - כל אלה מספקים ערך מוסף לאקוסיסטם של ה-Azure", אמר אריק בראון, סגן נשיא לניהול מוצר NGINX ב-F5. "השילוב של הענן האמין של מיקרוסופט והתוכנה האמינה של NGINX, המוצע כשירות ב-Azure, מאפשר למפתחים ולצוותי DevOps להשיג אופטימיזציה של ביצועים ולהבטיח אמינות ואבטחה של יישומים ושירותים מבוזרים בקנה מידה גלובלי".

"צוותי הפיתוח כל הזמן מותחים את הגבולות, ותוך כדי מקדמים חדשנות. היכולת להתניע כל פרויקט תוך דקות עם סביבה מוגדרת ומאובטחת הקיימת בענן, מעצימה את הצוותים ומאפשרת להם להשיג את המטרות העסקיות מהר יותר", אמרה ג'וליה ליסון, נשיאת חטיבת המפתחים במיקרוסופט. "שיתוף הפעולה שלנו עם F5 יקל על מפתחי יישומים, אנשי מערכות מידע וצוותי תפעול ויאפשר להם להגיב מהר יותר לדרישות לקוחותיהם עם סל היכולות של NGINX המשולב ב-Azure, כך שיוכלו לספק יישומים אמינים ומאובטחים, עם ביצועים משופרים".

סורין בויאנגיו, מהנדס פתרונות ב-F5 ישראל, אמר כי: "בשוק הדינמי הנוכחי, בו התחרות על לב הצרכן באה לידי ביטוי ביכולת לספק שירותים דיגיטליים מתקדמים, שיתוף הפעולה בין מיקרוסופט ל-F5 בסביבת הענן שלAzure מבטיח ללקוחות הישראליים ערך עסקי אדיר. הדבר בא לידי ביטוי ביכולת להשיק שירותים דיגיטליים מתקדמים ביעילות ובמהירות ובהבטחה כי שירותים אלו יהיו מאובטחים ובעלי ביצועים גבוהים לאורך זמן".

שירות NGINX for Azure זמין כעת לתצוגה מקדימה ב- Azure Marketplace.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת F5 ממנה את ארז הסה ל- Sales Specialist באירופה המזרח התיכון ואפריקה
חברת F5 ממנה את ארז הסה ל- Sales Specialist EMEA. במסגרת תפקידו יהיה הסה אחראי על מכירת פתרון ה-Distributed Cloud, פתרון הSAAS - והסקיוריטי של F5 , בשיתוף עם אנשי מכירות ושותפים עסקיים של F5 ברוב מדינות EMEA על מנת לאתר, למצב ולמקד את פתרון הענן של F5 ללקוחות חדשים וקיימים של החברה.

חברת Snyk , המובילה העולמית לאבטחת פלטפורמות פיתוח, חתמה על הסכם שותפות עם COMMITלשוק הישראלי
חברת Snyk , המובילה העולמית לאבטחת פלטפורמות פיתוח , חתמה על הסכם שותפות עם COMMIT. הסכם זה יאפשר ללקוחות COMMIT להנות מפלטפורמת אבטחה המיועדת למפתחים וישמש גם את הפעילות הענפה, של זרוע הפיתוח במיקור חוץ, שלה.

שלמה יונה מונה למנהל החטיבה העסקית של F5 בישראל ויוון
שלמה יונה (51), מונה למנהל החטיבה העסקית של F5 בישראל ויוון. במסגרת תפקידו יוביל יונה את קבוצת המכירות ללקוחות אנטרפרייז ולארגונים מובילים בעולמות הטלקו, ההייטק והבריאות. בין היתר, ינהל יונה את צוותי המכירות בענפים אלו ויפעל להעמקת פתרונות החברה ולפיתוח שווקים חדשים, כמו גם לקידום פתרונות טכנולוגיים חדשים באזור.

אביב ששוני מונה למנהל החטיבה הביטחונית והציבורית של F5 בישראל וקפריסין
אביב ששוני (49, נ+4), מונה למנהל החטיבה הביטחונית והציבורית של F5 בישראל וקפריסין. במסגרת תפקידו ששוני יפעל להעמקת הפעילות והגדלת המכירות באזור. בנוסף, ששוני יהיה מנוי על גיבוש תכנית אסטרטגית להרחבת פעילות החברה ומערך המכירות בקפריסין ויישומה, תוך יצירת ערוצי שיווק חדשים והעמקת ערוצים קיימים, וקידום יוזמות לפיתוח שותפים מקומיים.

חברת F5 מספקת טכנולוגיה לצמצום עלויות ושיפור ביצועים באמצעות תמיכה בפרויקט טלמטריה בקוד פתוח
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) מכריזה על המשך תמיכתה ב-OpenTelemetry של Cloud Native Computing Foundation - מסגרת קוד פתוח, המספקת כלים סטנדרטיים להפקה וייצוא של נתוני טלמטריה, המסייעים לנתח טוב יותר ביצועים ופעילות של פתרונות טכנולוגיים בסביבת מערכות המידע.

מחקר גלובלי של F5 Labs: חמישית מבקשות האימות הן זדוניות
מחקר חדש של F5 Labs חושף כי זהויות דיגיטליות הפכו לשדה קרב בזירת הסייבר, כאשר חמישית מבקשות האימות מגיעות ממערכות אוטומטיות זדוניות. דוח 2023 Identity Threat Report: The Unpatchablesניתח 320 מיליארד טרנזקציות של נתונים, המתרחשות במערכות של 159 ארגונים בין מרץ 2022 לאפריל 2023. כאשר ההתקפות אינן מיורטות, שיעור האוטומציה הממוצע, המהווה אינדיקטור להתקפות credential stuffing, עמד על 19.4%. שיעור זה ירד ביותר משני שליש, ל-6%, כאשר יורטה הפעילות הזדונית באופן יזום.

קבוצת אמן תשווק ותטמיע את פתרונות ה-ERP הענניים של Infor בישראל
קבוצת אמן חתמה על הסכם שיתוף פעולה לשיווק והטמעה של פתרונות ה-ERP הענניים של חברת Infor לארגוני תעשייה. במסגרת השותפות, קבוצת אמן תהיה אמונה על פעילות פתרונות Infor CloudSuite בישראל ותספק שירותים מקצה לקצה לארגוני תעשייה, החל משלב המכירה, דרך ביצוע פרויקטי הטמעה וכלה במתן תמיכה ושירות שוטף. ההסכם בין החברות קובע עוד כי חברת Infor תבצע לוקליזציה של הפתרונות לשפה העברית, לרגולציה ולחוקי המיסוי הישראליים.

חברת F5 משיקה מטה חדשני בישראל למחקר ופיתוח, לפעילות העסקית ולאקדמיה הטכנולוגית
חברת F5 משיקה מטה חדשני בישראל למחקר ופיתוח, לפעילות העסקית ולאקדמיה הטכנולוגית. המטה, הממוקם במגדל One Tower רוגובין אקרו במוקד העסקים השוקק של רמת גן, מתפרס על פני שלוש קומות בהיקף של 4,500 מ"ר. פרויקט הקמת המטה בוצע על ידי סתר אדריכלים.

מחקר של F5 חושף את דרגת הבשלות הדיגיטלית של ארגונים ביחס לקצב השינוי
מדד הבשלות הדיגיטלית, Digital Maturity Index1, הראשון של F5, כולל 300 תגובות מדוח State of Application Strategy Report לשנת 2023, שהוערכו על פי סט של שש יכולות טכניות2. תשתית, העברת אפליקציות, נתונים, הנדסת אמינות אתרים (SRE), נראות ואוטומציה, ואבטחה.

גילת טלקום משיקה פלטפורמת שירותים חדשה לספקי אינטרנט המבוססת על פתרונות F5
גילת טלקום משיקה פלטפורמת שירותים חדשה לספקי האינטרנט הישראליים, המבוססת על הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים של חברת F5. הפלטפורמה מאפשרת לספקי השירות להציע למשתמשים חבילות מוזלות, מהירות וביצועים גבוהים יותר. היקף פרויקט הטמעת פתרונות F5 בפלטפורמה של גילת מוערך במעל מיליון שקלים. הפלטפורמה סופקה בימים אלו למספר ספקי שירות גדולים ומובילים בישראל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI