דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים חברת F5 משיקה סט יכולות מתקדם להגנה על יישומים וממשקי API
חברת F5 משיקה סט יכולות מתקדם להגנה על יישומים וממשקי API
איריס וינשטיין 06/07/22 |  צפיות: 619

שירותי הענן המבוזר של F5 מאפשרים פריסה אחידה ופשוטה של אבטחה מבוססת SaaS

חברת F5 (NASDAQ: FFIV) הכריזה על שיפורים לשירותי הענן המבוזר שלה (F5 Distributed Cloud Services) כדי לסייע לארגונים לספק חוויות דיגיטליות ולהגן עליהן, לאחר שהפכו חיוניות לחיי היומיום ולמנוע הצמיחה העיקרי של ארגונים.

שירותי F5 Distributed Cloud Services, שהושקו מוקדם יותר השנה, מספקים פלטפורמה מבוססת SaaS לאבטחת המרכיבים החיוניים, באמצעות מערך אבטחה מקיף לכל שכבות האבטחה החל מהרשת ועד רמת היישום למכשירים הניידים ולממשקי API. ההכרזה הנוכחית מרחיבה את היכולות הללו עם פתרונות חדשים, התומכים בפלטפורמות נוספות, מגנים מפני התקפות נפוצות ומספקים שליטה על ארכיטקטורות יישומים מודרניים.

"ארגונים רבים גילו, שהוספה או הרחבה של שירותים דיגיטליים, מגדילה את שטח התקיפה של איומים חדשים", אמרה היאן סונג, סגנית נשיא בכירה ומנכ"לית קבוצת מוצרי הענן המבוזר ואבטחת המידע ב-F5. "בהתאם לכך, חברות מעדיפות פתרונות אבטחה שמסייעים להרחבת היכולות מבלי לוותר על רמת אבטחה ופרטיות המשתמשים תוך הפחתת הנטל התפעולי".

סביבות שירותי יישומים הפכו מורכבות יותר ככל שארגונים משפרים את השירותים הדיגיטליים וממשיכים לדרוש מודלים בהיקף רחב יותר של תשתית כדי לשפר ביצועים ולצמצם עלויות. שתי מגמות המיוחסות לכך הן העלייה בהסתמכות על ממשקי API מחד וסביבות מרובות עננים מאידך. דוח אסטרטגיית מצב היישומים של F5 לשנת 2022 מצא כי 78% מהארגונים מתמקדים כיום באמצעי אבטחת API, ולמעלה מ-75% דיווחו שהם מריצים כעת אפליקציות בעננים מרובים.

רוני פוגל, סגנית נשיא תחום אבטחת ענן מבוזר EMEA ב-F5 אמרה כי: "כדי להיות יעילים בנוף האבטחה הדינמי ולתמוך ביישומים אדפטיביים, על היצרנים לספק פתרונות המצמצמים את המורכבות התפעולית, ולהציע מערך ניהול המתפתח לאורך זמן, הן באמצעות שימוש בטכנולוגיות AI/ML מתוחכמות והן בהשקה מהירה של שירותים חדשים כגון הגנה מפני בוטים, תקיפות אפליקטיביות ועמידה בתקינה. נוחות הפתרון מאפשרת לארגונים לצרוך אותו כשירות SaaS על גבי כל תשתית קיימת כגון ענן ציבורי, ענן פרטי והשילוב ביניהם תחת ממשק ניהולי אחד".


שיפורי האבטחה לשירותי הענן המבוזרים של F5 כוללים:

• הגנת בוטים בענן המבוזר עבור BIG-IP – כדי לסייע לארגונים להקדים את התוקפים, Distributed Cloud Bot Defense אוסף אותות בצד הלקוח, משדר את הטלמטריה למערכת הנתונים שלו, משתמש ב-AI כדי לזהות עיבוד מחדש של בוטים, ומיד פורס עדכוני חוקים לזיהוי בזמן אמת.

• הגנת בוטים בענן המבוזר עבור Salesforce Commerce Cloud (SFCC) – פתרון זה עושה שימוש ב-ML כדי לזהות, לחסום ולהפנות מחדש תעבורת הונאה בזמן אמת, תוך הגנה מפני השתלטות על חשבונות, credential stuffing, web scraping ועוד.

• הגנה מבוזרת של צד לקוח בענן – F5 מציעה מוצר ללא עלות להתמודדות עם הסיכונים של התקפת שרשרת אספקה ​​של צד שלישי. פתרון זה מספק זיהוי והתראות Magecart מבוססי חתימה על ידי שמירת פרטים מהתקפות קודמות, דבר שמאפשר לחסום מיד איומים מזיקים בקליק אחד. הפתרון הוא בעל הפעלה פשוטה ועונה על הדרישה החדשה של PCI DSS 4.0 (6.4.3 ו-11).

• DNS לענן מבוזר – שירותי DNS קרובים יותר לנקודת האינטראקציה ברשת הגלובלית של F5 מבטיחים אספקת אתרים ויישומים במהירות וברמת אמינות גבוהה. ה-DNS בענן המבוזר מאובטח כברירת מחדל הודות לכך שהוא ממוקם ברשת ה-PoPs של F5.

• הגנה על ממשקי API – עם Distributed Cloud API Security, מיושמות יכולות המונעות פריצה, ניצול לרעה של ממשקי API, אכיפת מדיניות שימוש ב-API, זיהוי המשתמש וכל זאת על מנת להבטיח שהיישום יישאר זמין ומאובטח.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת F5 משיקה יכולות אבטחה מבוססות AI להגנה על שירותים דיגיטליים
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) משיקה יכולות אבטחה חדשות המעניקות לארגונים הגנה ושליטה מקיפות לאפליקציות וממשקי API בסביבות מבוזרות, הכוללות את הדטה סנטר המקומי, הענן והEdge-. מדובר ביכולות למידת מכונה חדשות המספקות גילוי אוטומטי מתקדם של נקודות קצה בממשקי API (API Endpoint Discovery), זיהוי אנומליות, איסוף טלמטריה מקיפה וניתוח התנהגותי.

חברת Netskope הוכרזה כמובילה עולמית ב- Gartner® Magic Quadrant™ for Security Service Edge לשנת 2023
חברת Netskope, הוכרזה כמובילה עולמית בתחום Secure Access Service Edge (SASE). החברה השיגה את הציון הגבוה ביותר בין שני הפתרונות המובילים שצוינו בכל מקרי השימוש שזוהו בדוח Gartner Critical Capabilities for Security Service Edge (SSE) לשנת 2023. בנוסף, Netskope היא הספקית היחידה שהוכרזה כמנהיגה ב-2023 Gartner Magic Quadrant™ for Security Service Edge ששוחרר לאחרונה, שדורגה גם בין שלושת הספקים בעלי הניקוד הגבוה ביותר עבור כל ארבעת מקרי השימוש ליכולות הקריטיות עבור SSE ב-.2023

פתרונות ה-Multi-cloud של F5 מגדילים את השליטה על אפליקציות מבוזרות ומאיצים את הנגשתן
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) משיקה יכולות רשת בסביבה רב עננית (multi-cloud networking - MCN) המיועדות להרחבה פשוטה של שירותי אפליקציות ואבטחה בענן ציבורי אחד או יותר, בארכיטקטורות היברידיות, בסביבות Kubernetes ובאתרי קצה שונים. היכולות החדשות מאפשרות לארגונים קישור מאובטח בין אתרים בתוך ספק שירותי ענן אחד או בין ספקי ענן שונים, כמו גם קישור ואבטחה של שירותי אפליקציה מבוזרים, וכתוצאה מכך מספקים זמינות מעולה למשתמשים.

דוח F5: מעל חמישית מהאפליקציות הארגוניות מתארחות בשש סביבות שונות
סביבות היברידיות כאן כדי להישאר, כך עולה מהדוח הגלובלי F5 2023 State of Application Strategy Report (SOAS)1 השנתי של חברת F5. מקבלי החלטות בתחום מערכות המידע, שהשתתפו בסקר, מציינים שמעל חמישית מהאפליקציות הארגוניות מתארחות בשש סביבות שונות, דבר שמעלה אתגרי אבטחת מידע ותפעול, כמו גם את הביקוש לפתרונות תשתית אפליקטיבית לסביבות מרובות עננים.

דוח F5 NGINX: ארגונים מתמודדים עם מורכבות הענן בעוד אימוץ אפליקציות מודרניות צובר מומנטום
מחקר חדש של חלוצי הקוד הפתוח F5 NGINX1 מעלה כי סביבות של אפליקציות מודרניות ממשיכות לצבור מומנטום סביב העולם, למרות האתגרים המיוחסים לענן ולסט הכישורים של הצוותים המקצועיים.

חברת F5 ממנה את משה שטרית למנהל הצלחת הלקוח
חברת F5, המתמחה בשירותי יישומים ואבטחת מידע בסביבה רב-עננית, ממנה את משה שטרית (39) למנהל הצלחת הלקוח (Customer Success Manager). במסגרת תפקידו, שטרית יהיה אחראי על הבטחת שביעות רצון גבוהה של לקוחות החברה ושימוש מוצלח בפתרונותיה הטכנולוגיים. בכלל זאת, שטרית יהיה אחראי על עשרות החברות שנמצאות בתכנית ה-ELA (Enterprise License Agreement) של החברה, המאפשרת פריסת פתרונות באופן גמיש ועל פי דרישה.

מגן קרדיט משלימה סבב גיוס של 117 מיליון שקלים
חברת מגן קרדיט, המתמחה בפתרונות מימון ואשראי חוץ בנקאי למשקי בית, השלימה סבב גיוס של 117 מיליון שקלים, לטובת העמדת אשראי מגובה נדל"ן למשקי בית. במסגרת סבב הגיוס, אחת מחברות הביטוח הגדולות ביותר בישראל העמידה לחברה קו אשראי בסך 90 מיליון שקלים; קרן ארבל העמידה לחברה קו אשראי והשקעה הונית בהיקף כולל של עד 24 מיליון שקלים; והכשרה חברה לביטוח השקיעה 3 מיליון שקלים בהשקעה הונית.

חברת F5 משיקה פתרון הוליסטי לניטור והגנת התשתית האפליקטיבית של הארגון
חברתF5 (NASDAQ: FFIV) מרחיבה את פורטפוליו פתרונות האבטחה מבוססי ה-SaaS, עם פתרוןF5 Distributed Cloud App Infrastructure Protection (AIP) , המספק נראות והגנה לתשתית העננית של האפליקציות. הפתרון מרחיב את פורטפוליו שירותי הענן המבוזר של החברה (F5 Distributed Cloud Services), כך שהוא מספק כעת הגנה על אפליקציות לצד הגנה על התשתית שבה הן פועלות.

דו"ח מחקר איומים מ-Threat Labs Netskope: מספר יישומי ענן הנגועים בתוכנות זדוניות הוכפל כמעט פי שלושה בשנת 2022
דו"ח מחקר איומים מ-Threat Labs Netskope: מספר יישומי ענן הנגועים בתוכנות זדוניות הוכפל כמעט פי שלושה בשנת 2022 • 401 אפליקציות ענן נמצאו כנגועות בתוכנות זדוניות • Microsoft OneDrive סיפקה 30% מכל ההורדות של תוכנות זדוניות בענן

חברת Infinidat מרחיבה את רשת השותפים עם תכנית שותפים משודרגת
Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, משיקה סדרה של יוזמות חדשות, הרחבות ועדכונים לתוכניות השותפים שלה ברחבי העולם. החברה ממשיכה להשקיע רבות בתמיכה בשותפים, שכן הכנסותיה משותפים עלו בשנה האחרונה ב-52% ברחבי העולם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI