דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים חברת F5 משיקה סט יכולות מתקדם להגנה על יישומים וממשקי API
חברת F5 משיקה סט יכולות מתקדם להגנה על יישומים וממשקי API
איריס וינשטיין 06/07/22 |  צפיות: 779

שירותי הענן המבוזר של F5 מאפשרים פריסה אחידה ופשוטה של אבטחה מבוססת SaaS

חברת F5 (NASDAQ: FFIV) הכריזה על שיפורים לשירותי הענן המבוזר שלה (F5 Distributed Cloud Services) כדי לסייע לארגונים לספק חוויות דיגיטליות ולהגן עליהן, לאחר שהפכו חיוניות לחיי היומיום ולמנוע הצמיחה העיקרי של ארגונים.

שירותי F5 Distributed Cloud Services, שהושקו מוקדם יותר השנה, מספקים פלטפורמה מבוססת SaaS לאבטחת המרכיבים החיוניים, באמצעות מערך אבטחה מקיף לכל שכבות האבטחה החל מהרשת ועד רמת היישום למכשירים הניידים ולממשקי API. ההכרזה הנוכחית מרחיבה את היכולות הללו עם פתרונות חדשים, התומכים בפלטפורמות נוספות, מגנים מפני התקפות נפוצות ומספקים שליטה על ארכיטקטורות יישומים מודרניים.

"ארגונים רבים גילו, שהוספה או הרחבה של שירותים דיגיטליים, מגדילה את שטח התקיפה של איומים חדשים", אמרה היאן סונג, סגנית נשיא בכירה ומנכ"לית קבוצת מוצרי הענן המבוזר ואבטחת המידע ב-F5. "בהתאם לכך, חברות מעדיפות פתרונות אבטחה שמסייעים להרחבת היכולות מבלי לוותר על רמת אבטחה ופרטיות המשתמשים תוך הפחתת הנטל התפעולי".

סביבות שירותי יישומים הפכו מורכבות יותר ככל שארגונים משפרים את השירותים הדיגיטליים וממשיכים לדרוש מודלים בהיקף רחב יותר של תשתית כדי לשפר ביצועים ולצמצם עלויות. שתי מגמות המיוחסות לכך הן העלייה בהסתמכות על ממשקי API מחד וסביבות מרובות עננים מאידך. דוח אסטרטגיית מצב היישומים של F5 לשנת 2022 מצא כי 78% מהארגונים מתמקדים כיום באמצעי אבטחת API, ולמעלה מ-75% דיווחו שהם מריצים כעת אפליקציות בעננים מרובים.

רוני פוגל, סגנית נשיא תחום אבטחת ענן מבוזר EMEA ב-F5 אמרה כי: "כדי להיות יעילים בנוף האבטחה הדינמי ולתמוך ביישומים אדפטיביים, על היצרנים לספק פתרונות המצמצמים את המורכבות התפעולית, ולהציע מערך ניהול המתפתח לאורך זמן, הן באמצעות שימוש בטכנולוגיות AI/ML מתוחכמות והן בהשקה מהירה של שירותים חדשים כגון הגנה מפני בוטים, תקיפות אפליקטיביות ועמידה בתקינה. נוחות הפתרון מאפשרת לארגונים לצרוך אותו כשירות SaaS על גבי כל תשתית קיימת כגון ענן ציבורי, ענן פרטי והשילוב ביניהם תחת ממשק ניהולי אחד".


שיפורי האבטחה לשירותי הענן המבוזרים של F5 כוללים:

• הגנת בוטים בענן המבוזר עבור BIG-IP – כדי לסייע לארגונים להקדים את התוקפים, Distributed Cloud Bot Defense אוסף אותות בצד הלקוח, משדר את הטלמטריה למערכת הנתונים שלו, משתמש ב-AI כדי לזהות עיבוד מחדש של בוטים, ומיד פורס עדכוני חוקים לזיהוי בזמן אמת.

• הגנת בוטים בענן המבוזר עבור Salesforce Commerce Cloud (SFCC) – פתרון זה עושה שימוש ב-ML כדי לזהות, לחסום ולהפנות מחדש תעבורת הונאה בזמן אמת, תוך הגנה מפני השתלטות על חשבונות, credential stuffing, web scraping ועוד.

• הגנה מבוזרת של צד לקוח בענן – F5 מציעה מוצר ללא עלות להתמודדות עם הסיכונים של התקפת שרשרת אספקה ​​של צד שלישי. פתרון זה מספק זיהוי והתראות Magecart מבוססי חתימה על ידי שמירת פרטים מהתקפות קודמות, דבר שמאפשר לחסום מיד איומים מזיקים בקליק אחד. הפתרון הוא בעל הפעלה פשוטה ועונה על הדרישה החדשה של PCI DSS 4.0 (6.4.3 ו-11).

• DNS לענן מבוזר – שירותי DNS קרובים יותר לנקודת האינטראקציה ברשת הגלובלית של F5 מבטיחים אספקת אתרים ויישומים במהירות וברמת אמינות גבוהה. ה-DNS בענן המבוזר מאובטח כברירת מחדל הודות לכך שהוא ממוקם ברשת ה-PoPs של F5.

• הגנה על ממשקי API – עם Distributed Cloud API Security, מיושמות יכולות המונעות פריצה, ניצול לרעה של ממשקי API, אכיפת מדיניות שימוש ב-API, זיהוי המשתמש וכל זאת על מנת להבטיח שהיישום יישאר זמין ומאובטח.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת F5 ממנה את ארז הסה ל- Sales Specialist באירופה המזרח התיכון ואפריקה
חברת F5 ממנה את ארז הסה ל- Sales Specialist EMEA. במסגרת תפקידו יהיה הסה אחראי על מכירת פתרון ה-Distributed Cloud, פתרון הSAAS - והסקיוריטי של F5 , בשיתוף עם אנשי מכירות ושותפים עסקיים של F5 ברוב מדינות EMEA על מנת לאתר, למצב ולמקד את פתרון הענן של F5 ללקוחות חדשים וקיימים של החברה.

חברת Snyk , המובילה העולמית לאבטחת פלטפורמות פיתוח, חתמה על הסכם שותפות עם COMMITלשוק הישראלי
חברת Snyk , המובילה העולמית לאבטחת פלטפורמות פיתוח , חתמה על הסכם שותפות עם COMMIT. הסכם זה יאפשר ללקוחות COMMIT להנות מפלטפורמת אבטחה המיועדת למפתחים וישמש גם את הפעילות הענפה, של זרוע הפיתוח במיקור חוץ, שלה.

שלמה יונה מונה למנהל החטיבה העסקית של F5 בישראל ויוון
שלמה יונה (51), מונה למנהל החטיבה העסקית של F5 בישראל ויוון. במסגרת תפקידו יוביל יונה את קבוצת המכירות ללקוחות אנטרפרייז ולארגונים מובילים בעולמות הטלקו, ההייטק והבריאות. בין היתר, ינהל יונה את צוותי המכירות בענפים אלו ויפעל להעמקת פתרונות החברה ולפיתוח שווקים חדשים, כמו גם לקידום פתרונות טכנולוגיים חדשים באזור.

אביב ששוני מונה למנהל החטיבה הביטחונית והציבורית של F5 בישראל וקפריסין
אביב ששוני (49, נ+4), מונה למנהל החטיבה הביטחונית והציבורית של F5 בישראל וקפריסין. במסגרת תפקידו ששוני יפעל להעמקת הפעילות והגדלת המכירות באזור. בנוסף, ששוני יהיה מנוי על גיבוש תכנית אסטרטגית להרחבת פעילות החברה ומערך המכירות בקפריסין ויישומה, תוך יצירת ערוצי שיווק חדשים והעמקת ערוצים קיימים, וקידום יוזמות לפיתוח שותפים מקומיים.

חברת F5 מספקת טכנולוגיה לצמצום עלויות ושיפור ביצועים באמצעות תמיכה בפרויקט טלמטריה בקוד פתוח
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) מכריזה על המשך תמיכתה ב-OpenTelemetry של Cloud Native Computing Foundation - מסגרת קוד פתוח, המספקת כלים סטנדרטיים להפקה וייצוא של נתוני טלמטריה, המסייעים לנתח טוב יותר ביצועים ופעילות של פתרונות טכנולוגיים בסביבת מערכות המידע.

מחקר גלובלי של F5 Labs: חמישית מבקשות האימות הן זדוניות
מחקר חדש של F5 Labs חושף כי זהויות דיגיטליות הפכו לשדה קרב בזירת הסייבר, כאשר חמישית מבקשות האימות מגיעות ממערכות אוטומטיות זדוניות. דוח 2023 Identity Threat Report: The Unpatchablesניתח 320 מיליארד טרנזקציות של נתונים, המתרחשות במערכות של 159 ארגונים בין מרץ 2022 לאפריל 2023. כאשר ההתקפות אינן מיורטות, שיעור האוטומציה הממוצע, המהווה אינדיקטור להתקפות credential stuffing, עמד על 19.4%. שיעור זה ירד ביותר משני שליש, ל-6%, כאשר יורטה הפעילות הזדונית באופן יזום.

קבוצת אמן תשווק ותטמיע את פתרונות ה-ERP הענניים של Infor בישראל
קבוצת אמן חתמה על הסכם שיתוף פעולה לשיווק והטמעה של פתרונות ה-ERP הענניים של חברת Infor לארגוני תעשייה. במסגרת השותפות, קבוצת אמן תהיה אמונה על פעילות פתרונות Infor CloudSuite בישראל ותספק שירותים מקצה לקצה לארגוני תעשייה, החל משלב המכירה, דרך ביצוע פרויקטי הטמעה וכלה במתן תמיכה ושירות שוטף. ההסכם בין החברות קובע עוד כי חברת Infor תבצע לוקליזציה של הפתרונות לשפה העברית, לרגולציה ולחוקי המיסוי הישראליים.

חברת F5 משיקה מטה חדשני בישראל למחקר ופיתוח, לפעילות העסקית ולאקדמיה הטכנולוגית
חברת F5 משיקה מטה חדשני בישראל למחקר ופיתוח, לפעילות העסקית ולאקדמיה הטכנולוגית. המטה, הממוקם במגדל One Tower רוגובין אקרו במוקד העסקים השוקק של רמת גן, מתפרס על פני שלוש קומות בהיקף של 4,500 מ"ר. פרויקט הקמת המטה בוצע על ידי סתר אדריכלים.

מחקר של F5 חושף את דרגת הבשלות הדיגיטלית של ארגונים ביחס לקצב השינוי
מדד הבשלות הדיגיטלית, Digital Maturity Index1, הראשון של F5, כולל 300 תגובות מדוח State of Application Strategy Report לשנת 2023, שהוערכו על פי סט של שש יכולות טכניות2. תשתית, העברת אפליקציות, נתונים, הנדסת אמינות אתרים (SRE), נראות ואוטומציה, ואבטחה.

גילת טלקום משיקה פלטפורמת שירותים חדשה לספקי אינטרנט המבוססת על פתרונות F5
גילת טלקום משיקה פלטפורמת שירותים חדשה לספקי האינטרנט הישראליים, המבוססת על הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים של חברת F5. הפלטפורמה מאפשרת לספקי השירות להציע למשתמשים חבילות מוזלות, מהירות וביצועים גבוהים יותר. היקף פרויקט הטמעת פתרונות F5 בפלטפורמה של גילת מוערך במעל מיליון שקלים. הפלטפורמה סופקה בימים אלו למספר ספקי שירות גדולים ומובילים בישראל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI