דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים חברת Stor.ai משתפת פעולה עם F5 כדי לספק לרשתות השיווק ולקמעונאים יכולות אבטחת מידע מתקדמות
חברת Stor.ai משתפת פעולה עם F5 כדי לספק לרשתות השיווק ולקמעונאים יכולות אבטחת מידע מתקדמות
איריס וינשטיין 15/09/22 |  צפיות: 520

שותפות חדשה תאפשר ל-stor.ai להציע לרשתות השיווק ולקמעונאים אבטחת WAF לפלטפורמות המסחר האלקטרוני למניעת התקפות סייבר

חברת Stor.ai, המציעה פתרון מסחר דיגיטלי מקיף לרשתות שיווק וקמעונאים, משיקה שיתוף פעולה עם חברת F5, מובילה עולמית באבטחה והעברת יישומים בסביבות רב ענניות, כדי לצייד רשתות שיווק וקמעונאים ב-Firewall בשכבת היישומים עם יכולות WAF מתקדמות (Web Application Firewall) להגנה על פלטפורמות מסחר אלקטרוני.

שילוב של למידת מכונה, זיהוי איומים חכם ומומחיות עמוקה ביישומים, מאפשר לקמעונאים, המשתמשים בפלטפורמה של Stor.ai, לפרוס מנגנוני הגנה מתקדמים כדי להגן על פתרון המסחר האלקטרוני שלהם מפני התקפות זדוניות פוטנציאליות במהירות ובצורה חלקה.

פלטפורמות מסחר אלקטרוני הפכו למטרה קריטית עבור תוקפים, מאחר שהנתונים שהן צוברות כוללים בדרך כלל כמויות גדולות של מידע אישי ורגיש (PII), הנחשב בעל ערך רב לתוקפים, המחפשים הזדמנויות לנצל נקודות תורפה. עם זאת, באופן היסטורי, לקמעונאים רבים חסרו האמצעים ליישם יכולות אבטחת מידע מתקדמות, בין אם בשל עלויות גבוהות, מומחיות טכנולוגית לא מספקת או תהליכי הטמעה ארוכים. באופן מסורתי, לקמעונאים לא היה פתרון מקיף המאפשר להם לשלב אבטחת מידע בתוך פלטפורמות המסחר האלקטרוני הקיימות שלהם.

שיתוף הפעולה של Stor.ai עם F5 מגשר על הפער ומאפשר לקמעונאים לבנות יכולות מסחר אלקטרוני ואבטחת מידע במקביל. שיתוף הפעולה מאפשר אינטגרציה מובנית, זמן הטמעה מצומצם, עלויות נמוכות יותר ועדכונים שוטפים של קוד ותשתית, כך שלא יהיו שיבושים ביכולת שלהם לנהל את העסק.

חברת Stor.ai ממנפת כעת את יכולות F5 Distributed Cloud WAF, על מנת לספק לרשתות השיווק ולקמעונאים, המשתמשים בפתרון הדיגיטלי שלה, את היכולת להגן על פתרון המסחר האלקטרוני שלהם מפני התקפות, לפני ששחקנים זדוניים פורצים לתשתית שלהם. יכולות WAF אלו מבטיחות שתעבורה לגיטימית לא תיפגע על ידי רה-קונפיגורציה אוטומטית של בקשות בזמן אמת ללא התערבות אנושית. ה-WAF עוקב אחר כל בקשה שהאפליקציה מקבלת ואחר התגובה המתאימה שלה בכל הצמתים שבהם משתמשים מקיימים עמה אינטראקציה. גישה זו עוזרת לזהות כל פעילות חשודה וזדונית, להתריע על האקרים, למזער את הסיכון לדליפות נתונים ולמנוע כל סוג של נזק.

"האצת הטרנספורמציה הדיגיטלית במהלך המגיפה, לצד אימוץ והרחבת המסחר האלקטרוני בענף הקמעונאות, הגדילו את היקף האיומים איתם מתמודדות חברות בתחום זה", אמר גלעד גלובן, סמנכ"ל הטכנולוגיות ב-Stor.ai. "אנו שמחים לשתף פעולה עם F5 כדי להציע 'אבטחת מידע-כשרות', הטובה ביותר מסוגה, שכן אנו מחויבים לסייע לקמעונאים להגדיר אתרים יעילים ומאובטחים ולשמור על המערכות מוגנות בכל עת. עם Distributed Cloud WAF של F5, קמעונאים יכולים לשמור בבטחה על הנוכחות שלהם און ליין, לצמצם את איום הגניבה, להגן על שורת הרווח שלהם ולהציע אבטחה משופרת לשותפיהם המוערכים ביותר – הלקוחות שלהם".

"אבטחת מידע נמצאת במצב מתמיד של אבולוציה, ואנו גאים להציע חדשנות עם חברות כמו Stor.ai כדי לאפשר להן להתמקד בחוויית הלקוח ולא באיומי אבטחה פוטנציאליים ובמורכבות הנלוות להם", אמרה דניאל אלפרוב, מהנדסת פתרונות במגזר הפיננסי והפינטק בחברת F5. "ה-WAF הוא כלי רב עוצמה המסייע בצמצום החשיפה לפגיעויות. עם מספר גדל והולך של התקפות סייבר מתוחכמות, המשפיעות על מגוון הולך ומתרחב של ענפים, חברות חייבות לצייד את הלקוחות באבטחת יישומים כאמצעי הכרחי לצמיחה ושמירה על העסק שלהן."

חברת Stor.ai נוסדה כדי לענות על דרישות הטרנספורמציה הדיגיטלית של רשתות השיווק והקמעונאים על ידי שילוב מעורבות דיגיטלית של לקוחות בכל נקודות המגע בפלטפורמה אחת. בעבר, רכישת מצרכים און ליין התקיימה בנפרד מהחוויה בחנות, וכתוצאה מכך נוצרה חווית קנייה לא עקבית, המאופיינת בנקודות מגע דיגיטליות שונות. ממסחר אלקטרוני מותאם אישית ועד איסוף אופטימלי, Stor.ai תומכת בקמעונאים המבקשים לפתח את חווית הלקוח שלהם, תוך שמירה על בעלות הנתונים, המותג ונאמנות הלקוחות שלהם בעידן הדיגיטלי החדש.

הפרויקט ב-Stor.ai בוצע בשיתוף פעולה עם זברה טכנולוגיות, המפיץ המקומי של F5, כאשר תמיכה נוספת מגיעה מאואזיס, שותפת פלטינום של F5.

"הפרויקט מאפשר ל-Stor.ai לספק ללקוחותיה שירות מקצה לקצה, עם אבטחת מידע מתקדמת, הניתנת לניהול, הן במהירות והן בפשטות", אמר עדי ארביב, מנהל מכירות ושותפים F5 בזברה טכנולוגיות. "היכולת לספק שירותי אבטחת מידע על פי דרישה, במגוון סביבות ותשתיות, מעניקה ל-Stor.ai ערך מוסף אדיר, כמו גם את היכולת להציע שירותי F5 נוספים בעתיד, עם שירותי התמיכה הניתנים על ידי אואזיס. יחד, אנו מספקים ערך עסקי מרבי ופלטפורמה לחדשנות נוספת".


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת F5 משיקה מטה חדשני בישראל למחקר ופיתוח, לפעילות העסקית ולאקדמיה הטכנולוגית
חברת F5 משיקה מטה חדשני בישראל למחקר ופיתוח, לפעילות העסקית ולאקדמיה הטכנולוגית. המטה, הממוקם במגדל One Tower רוגובין אקרו במוקד העסקים השוקק של רמת גן, מתפרס על פני שלוש קומות בהיקף של 4,500 מ"ר. פרויקט הקמת המטה בוצע על ידי סתר אדריכלים.

מחקר של F5 חושף את דרגת הבשלות הדיגיטלית של ארגונים ביחס לקצב השינוי
מדד הבשלות הדיגיטלית, Digital Maturity Index1, הראשון של F5, כולל 300 תגובות מדוח State of Application Strategy Report לשנת 2023, שהוערכו על פי סט של שש יכולות טכניות2. תשתית, העברת אפליקציות, נתונים, הנדסת אמינות אתרים (SRE), נראות ואוטומציה, ואבטחה.

גילת טלקום משיקה פלטפורמת שירותים חדשה לספקי אינטרנט המבוססת על פתרונות F5
גילת טלקום משיקה פלטפורמת שירותים חדשה לספקי האינטרנט הישראליים, המבוססת על הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים של חברת F5. הפלטפורמה מאפשרת לספקי השירות להציע למשתמשים חבילות מוזלות, מהירות וביצועים גבוהים יותר. היקף פרויקט הטמעת פתרונות F5 בפלטפורמה של גילת מוערך במעל מיליון שקלים. הפלטפורמה סופקה בימים אלו למספר ספקי שירות גדולים ומובילים בישראל.

דוח F5: מהירות התגובה היא מניע משמעותי בבחירה באבטחת מידע כשירות, Zero Trust ואימוץ טכנולוגיית בינה מלאכותית
ארגונים גלובליים מאמצים יותר ויותר פתרונות Security-as-a-A-Service (SECaaS) תוך האצת השימוש ב-Zero Trust ואימוץ מודלים של בינה מלאכותית, כך על פי דוח F5 2023 State of Application Strategy Report (SOAS). מהדוח עולה כי 42% מהמשיבים טוענים ש"מהירות צמצום האיומים" היא הסיבה העיקרית לפנייה לשירותי SECaaS, הכוללים מינוף מודלים המסופקים בענן למיקור חוץ של שירותי אבטחת סייבר.

ארן אראל, מנהל הפעילות של F5 בישראל, יוון וקפריסין, מונה גם למנהל הפעילות באזור ספרד ופורטוגל
ארן אראל, מנהל הפעילות של F5 בישראל, יוון וקפריסין, קודם וינהל גם טריטוריות משמעותיות בדרום אירופה, הכוללות את ספרד ופורטוגל. המינוי הוא על רקע ההצלחה של אראל בהרחבת הפעילות והגדלת נתח השוק של החברה באזור ישראל, יוון וקפריסין. במסגרת תפקידו יהיה אראל אחראי על פיתוח יוזמות אסטרטגיות להעמקת הפעילות, ופיתוח השווקים באזור המורחב. בנוסף, אראל יהיה מנוי על הרחבת רשת השותפים של החברה באזור, ופיתוח שיתופי פעולה אסטרטגיים. אראל יוביל גם את מערך השיווק וההסברה של החברה באזור זה.

חברת F5 ממנה את רן כהן למנהל שותפים בישראל, יוון וקפריסין
חברת F5, המתמחה בשירותי יישומים ואבטחת מידע בסביבה רב-עננית, ממנה את רן כהן (48) למנהל שותפים בישראל, יוון וקפריסין. במסגרת תפקידו כהן יפעל לפיתוח השווקים והרחבתם באמצעות שותפים, מפיצים והשותפויות האסטרטגיות של החברה. בנוסף, כהן יהיה אחראי על פיתוח אסטרטגיות ערוצי ההפצה וכן על ניהול שיתופי הפעולה עם ספקי הענן השונים.

חברת F5 משיקה יכולות אבטחה מבוססות AI להגנה על שירותים דיגיטליים
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) משיקה יכולות אבטחה חדשות המעניקות לארגונים הגנה ושליטה מקיפות לאפליקציות וממשקי API בסביבות מבוזרות, הכוללות את הדטה סנטר המקומי, הענן והEdge-. מדובר ביכולות למידת מכונה חדשות המספקות גילוי אוטומטי מתקדם של נקודות קצה בממשקי API (API Endpoint Discovery), זיהוי אנומליות, איסוף טלמטריה מקיפה וניתוח התנהגותי.

חברת Netskope הוכרזה כמובילה עולמית ב- Gartner® Magic Quadrant™ for Security Service Edge לשנת 2023
חברת Netskope, הוכרזה כמובילה עולמית בתחום Secure Access Service Edge (SASE). החברה השיגה את הציון הגבוה ביותר בין שני הפתרונות המובילים שצוינו בכל מקרי השימוש שזוהו בדוח Gartner Critical Capabilities for Security Service Edge (SSE) לשנת 2023. בנוסף, Netskope היא הספקית היחידה שהוכרזה כמנהיגה ב-2023 Gartner Magic Quadrant™ for Security Service Edge ששוחרר לאחרונה, שדורגה גם בין שלושת הספקים בעלי הניקוד הגבוה ביותר עבור כל ארבעת מקרי השימוש ליכולות הקריטיות עבור SSE ב-.2023

פתרונות ה-Multi-cloud של F5 מגדילים את השליטה על אפליקציות מבוזרות ומאיצים את הנגשתן
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) משיקה יכולות רשת בסביבה רב עננית (multi-cloud networking - MCN) המיועדות להרחבה פשוטה של שירותי אפליקציות ואבטחה בענן ציבורי אחד או יותר, בארכיטקטורות היברידיות, בסביבות Kubernetes ובאתרי קצה שונים. היכולות החדשות מאפשרות לארגונים קישור מאובטח בין אתרים בתוך ספק שירותי ענן אחד או בין ספקי ענן שונים, כמו גם קישור ואבטחה של שירותי אפליקציה מבוזרים, וכתוצאה מכך מספקים זמינות מעולה למשתמשים.

דוח F5: מעל חמישית מהאפליקציות הארגוניות מתארחות בשש סביבות שונות
סביבות היברידיות כאן כדי להישאר, כך עולה מהדוח הגלובלי F5 2023 State of Application Strategy Report (SOAS)1 השנתי של חברת F5. מקבלי החלטות בתחום מערכות המידע, שהשתתפו בסקר, מציינים שמעל חמישית מהאפליקציות הארגוניות מתארחות בשש סביבות שונות, דבר שמעלה אתגרי אבטחת מידע ותפעול, כמו גם את הביקוש לפתרונות תשתית אפליקטיבית לסביבות מרובות עננים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI