דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים חברת Stor.ai משתפת פעולה עם F5 כדי לספק לרשתות השיווק ולקמעונאים יכולות אבטחת מידע מתקדמות
חברת Stor.ai משתפת פעולה עם F5 כדי לספק לרשתות השיווק ולקמעונאים יכולות אבטחת מידע מתקדמות
איריס וינשטיין 15/09/22 |  צפיות: 615

שותפות חדשה תאפשר ל-stor.ai להציע לרשתות השיווק ולקמעונאים אבטחת WAF לפלטפורמות המסחר האלקטרוני למניעת התקפות סייבר

חברת Stor.ai, המציעה פתרון מסחר דיגיטלי מקיף לרשתות שיווק וקמעונאים, משיקה שיתוף פעולה עם חברת F5, מובילה עולמית באבטחה והעברת יישומים בסביבות רב ענניות, כדי לצייד רשתות שיווק וקמעונאים ב-Firewall בשכבת היישומים עם יכולות WAF מתקדמות (Web Application Firewall) להגנה על פלטפורמות מסחר אלקטרוני.

שילוב של למידת מכונה, זיהוי איומים חכם ומומחיות עמוקה ביישומים, מאפשר לקמעונאים, המשתמשים בפלטפורמה של Stor.ai, לפרוס מנגנוני הגנה מתקדמים כדי להגן על פתרון המסחר האלקטרוני שלהם מפני התקפות זדוניות פוטנציאליות במהירות ובצורה חלקה.

פלטפורמות מסחר אלקטרוני הפכו למטרה קריטית עבור תוקפים, מאחר שהנתונים שהן צוברות כוללים בדרך כלל כמויות גדולות של מידע אישי ורגיש (PII), הנחשב בעל ערך רב לתוקפים, המחפשים הזדמנויות לנצל נקודות תורפה. עם זאת, באופן היסטורי, לקמעונאים רבים חסרו האמצעים ליישם יכולות אבטחת מידע מתקדמות, בין אם בשל עלויות גבוהות, מומחיות טכנולוגית לא מספקת או תהליכי הטמעה ארוכים. באופן מסורתי, לקמעונאים לא היה פתרון מקיף המאפשר להם לשלב אבטחת מידע בתוך פלטפורמות המסחר האלקטרוני הקיימות שלהם.

שיתוף הפעולה של Stor.ai עם F5 מגשר על הפער ומאפשר לקמעונאים לבנות יכולות מסחר אלקטרוני ואבטחת מידע במקביל. שיתוף הפעולה מאפשר אינטגרציה מובנית, זמן הטמעה מצומצם, עלויות נמוכות יותר ועדכונים שוטפים של קוד ותשתית, כך שלא יהיו שיבושים ביכולת שלהם לנהל את העסק.

חברת Stor.ai ממנפת כעת את יכולות F5 Distributed Cloud WAF, על מנת לספק לרשתות השיווק ולקמעונאים, המשתמשים בפתרון הדיגיטלי שלה, את היכולת להגן על פתרון המסחר האלקטרוני שלהם מפני התקפות, לפני ששחקנים זדוניים פורצים לתשתית שלהם. יכולות WAF אלו מבטיחות שתעבורה לגיטימית לא תיפגע על ידי רה-קונפיגורציה אוטומטית של בקשות בזמן אמת ללא התערבות אנושית. ה-WAF עוקב אחר כל בקשה שהאפליקציה מקבלת ואחר התגובה המתאימה שלה בכל הצמתים שבהם משתמשים מקיימים עמה אינטראקציה. גישה זו עוזרת לזהות כל פעילות חשודה וזדונית, להתריע על האקרים, למזער את הסיכון לדליפות נתונים ולמנוע כל סוג של נזק.

"האצת הטרנספורמציה הדיגיטלית במהלך המגיפה, לצד אימוץ והרחבת המסחר האלקטרוני בענף הקמעונאות, הגדילו את היקף האיומים איתם מתמודדות חברות בתחום זה", אמר גלעד גלובן, סמנכ"ל הטכנולוגיות ב-Stor.ai. "אנו שמחים לשתף פעולה עם F5 כדי להציע 'אבטחת מידע-כשרות', הטובה ביותר מסוגה, שכן אנו מחויבים לסייע לקמעונאים להגדיר אתרים יעילים ומאובטחים ולשמור על המערכות מוגנות בכל עת. עם Distributed Cloud WAF של F5, קמעונאים יכולים לשמור בבטחה על הנוכחות שלהם און ליין, לצמצם את איום הגניבה, להגן על שורת הרווח שלהם ולהציע אבטחה משופרת לשותפיהם המוערכים ביותר – הלקוחות שלהם".

"אבטחת מידע נמצאת במצב מתמיד של אבולוציה, ואנו גאים להציע חדשנות עם חברות כמו Stor.ai כדי לאפשר להן להתמקד בחוויית הלקוח ולא באיומי אבטחה פוטנציאליים ובמורכבות הנלוות להם", אמרה דניאל אלפרוב, מהנדסת פתרונות במגזר הפיננסי והפינטק בחברת F5. "ה-WAF הוא כלי רב עוצמה המסייע בצמצום החשיפה לפגיעויות. עם מספר גדל והולך של התקפות סייבר מתוחכמות, המשפיעות על מגוון הולך ומתרחב של ענפים, חברות חייבות לצייד את הלקוחות באבטחת יישומים כאמצעי הכרחי לצמיחה ושמירה על העסק שלהן."

חברת Stor.ai נוסדה כדי לענות על דרישות הטרנספורמציה הדיגיטלית של רשתות השיווק והקמעונאים על ידי שילוב מעורבות דיגיטלית של לקוחות בכל נקודות המגע בפלטפורמה אחת. בעבר, רכישת מצרכים און ליין התקיימה בנפרד מהחוויה בחנות, וכתוצאה מכך נוצרה חווית קנייה לא עקבית, המאופיינת בנקודות מגע דיגיטליות שונות. ממסחר אלקטרוני מותאם אישית ועד איסוף אופטימלי, Stor.ai תומכת בקמעונאים המבקשים לפתח את חווית הלקוח שלהם, תוך שמירה על בעלות הנתונים, המותג ונאמנות הלקוחות שלהם בעידן הדיגיטלי החדש.

הפרויקט ב-Stor.ai בוצע בשיתוף פעולה עם זברה טכנולוגיות, המפיץ המקומי של F5, כאשר תמיכה נוספת מגיעה מאואזיס, שותפת פלטינום של F5.

"הפרויקט מאפשר ל-Stor.ai לספק ללקוחותיה שירות מקצה לקצה, עם אבטחת מידע מתקדמת, הניתנת לניהול, הן במהירות והן בפשטות", אמר עדי ארביב, מנהל מכירות ושותפים F5 בזברה טכנולוגיות. "היכולת לספק שירותי אבטחת מידע על פי דרישה, במגוון סביבות ותשתיות, מעניקה ל-Stor.ai ערך מוסף אדיר, כמו גם את היכולת להציע שירותי F5 נוספים בעתיד, עם שירותי התמיכה הניתנים על ידי אואזיס. יחד, אנו מספקים ערך עסקי מרבי ופלטפורמה לחדשנות נוספת".


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת F5 ממנה את ארז הסה ל- Sales Specialist באירופה המזרח התיכון ואפריקה
חברת F5 ממנה את ארז הסה ל- Sales Specialist EMEA. במסגרת תפקידו יהיה הסה אחראי על מכירת פתרון ה-Distributed Cloud, פתרון הSAAS - והסקיוריטי של F5 , בשיתוף עם אנשי מכירות ושותפים עסקיים של F5 ברוב מדינות EMEA על מנת לאתר, למצב ולמקד את פתרון הענן של F5 ללקוחות חדשים וקיימים של החברה.

חברת Snyk , המובילה העולמית לאבטחת פלטפורמות פיתוח, חתמה על הסכם שותפות עם COMMITלשוק הישראלי
חברת Snyk , המובילה העולמית לאבטחת פלטפורמות פיתוח , חתמה על הסכם שותפות עם COMMIT. הסכם זה יאפשר ללקוחות COMMIT להנות מפלטפורמת אבטחה המיועדת למפתחים וישמש גם את הפעילות הענפה, של זרוע הפיתוח במיקור חוץ, שלה.

שלמה יונה מונה למנהל החטיבה העסקית של F5 בישראל ויוון
שלמה יונה (51), מונה למנהל החטיבה העסקית של F5 בישראל ויוון. במסגרת תפקידו יוביל יונה את קבוצת המכירות ללקוחות אנטרפרייז ולארגונים מובילים בעולמות הטלקו, ההייטק והבריאות. בין היתר, ינהל יונה את צוותי המכירות בענפים אלו ויפעל להעמקת פתרונות החברה ולפיתוח שווקים חדשים, כמו גם לקידום פתרונות טכנולוגיים חדשים באזור.

אביב ששוני מונה למנהל החטיבה הביטחונית והציבורית של F5 בישראל וקפריסין
אביב ששוני (49, נ+4), מונה למנהל החטיבה הביטחונית והציבורית של F5 בישראל וקפריסין. במסגרת תפקידו ששוני יפעל להעמקת הפעילות והגדלת המכירות באזור. בנוסף, ששוני יהיה מנוי על גיבוש תכנית אסטרטגית להרחבת פעילות החברה ומערך המכירות בקפריסין ויישומה, תוך יצירת ערוצי שיווק חדשים והעמקת ערוצים קיימים, וקידום יוזמות לפיתוח שותפים מקומיים.

חברת F5 מספקת טכנולוגיה לצמצום עלויות ושיפור ביצועים באמצעות תמיכה בפרויקט טלמטריה בקוד פתוח
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) מכריזה על המשך תמיכתה ב-OpenTelemetry של Cloud Native Computing Foundation - מסגרת קוד פתוח, המספקת כלים סטנדרטיים להפקה וייצוא של נתוני טלמטריה, המסייעים לנתח טוב יותר ביצועים ופעילות של פתרונות טכנולוגיים בסביבת מערכות המידע.

מחקר גלובלי של F5 Labs: חמישית מבקשות האימות הן זדוניות
מחקר חדש של F5 Labs חושף כי זהויות דיגיטליות הפכו לשדה קרב בזירת הסייבר, כאשר חמישית מבקשות האימות מגיעות ממערכות אוטומטיות זדוניות. דוח 2023 Identity Threat Report: The Unpatchablesניתח 320 מיליארד טרנזקציות של נתונים, המתרחשות במערכות של 159 ארגונים בין מרץ 2022 לאפריל 2023. כאשר ההתקפות אינן מיורטות, שיעור האוטומציה הממוצע, המהווה אינדיקטור להתקפות credential stuffing, עמד על 19.4%. שיעור זה ירד ביותר משני שליש, ל-6%, כאשר יורטה הפעילות הזדונית באופן יזום.

קבוצת אמן תשווק ותטמיע את פתרונות ה-ERP הענניים של Infor בישראל
קבוצת אמן חתמה על הסכם שיתוף פעולה לשיווק והטמעה של פתרונות ה-ERP הענניים של חברת Infor לארגוני תעשייה. במסגרת השותפות, קבוצת אמן תהיה אמונה על פעילות פתרונות Infor CloudSuite בישראל ותספק שירותים מקצה לקצה לארגוני תעשייה, החל משלב המכירה, דרך ביצוע פרויקטי הטמעה וכלה במתן תמיכה ושירות שוטף. ההסכם בין החברות קובע עוד כי חברת Infor תבצע לוקליזציה של הפתרונות לשפה העברית, לרגולציה ולחוקי המיסוי הישראליים.

חברת F5 משיקה מטה חדשני בישראל למחקר ופיתוח, לפעילות העסקית ולאקדמיה הטכנולוגית
חברת F5 משיקה מטה חדשני בישראל למחקר ופיתוח, לפעילות העסקית ולאקדמיה הטכנולוגית. המטה, הממוקם במגדל One Tower רוגובין אקרו במוקד העסקים השוקק של רמת גן, מתפרס על פני שלוש קומות בהיקף של 4,500 מ"ר. פרויקט הקמת המטה בוצע על ידי סתר אדריכלים.

מחקר של F5 חושף את דרגת הבשלות הדיגיטלית של ארגונים ביחס לקצב השינוי
מדד הבשלות הדיגיטלית, Digital Maturity Index1, הראשון של F5, כולל 300 תגובות מדוח State of Application Strategy Report לשנת 2023, שהוערכו על פי סט של שש יכולות טכניות2. תשתית, העברת אפליקציות, נתונים, הנדסת אמינות אתרים (SRE), נראות ואוטומציה, ואבטחה.

גילת טלקום משיקה פלטפורמת שירותים חדשה לספקי אינטרנט המבוססת על פתרונות F5
גילת טלקום משיקה פלטפורמת שירותים חדשה לספקי האינטרנט הישראליים, המבוססת על הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים של חברת F5. הפלטפורמה מאפשרת לספקי השירות להציע למשתמשים חבילות מוזלות, מהירות וביצועים גבוהים יותר. היקף פרויקט הטמעת פתרונות F5 בפלטפורמה של גילת מוערך במעל מיליון שקלים. הפלטפורמה סופקה בימים אלו למספר ספקי שירות גדולים ומובילים בישראל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI