דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים דלתא גליל משדרגת את שרשרת האספקה עם Infor
דלתא גליל משדרגת את שרשרת האספקה עם Infor
איריס וינשטיין 28/09/22 |  צפיות: 611

הפלטפורמה תשרת את כלל פעילות הספקים הגלובלית של החברה בארה"ב, סין, מזרח אסיה, ישראל ואירופה. היקף הפרויקט נאמד במאות אלפי דולרים

דלתא גליל תעשיות, מובילה גלובלית בתכנון, ייצור, הפצה ומכירה של הלבשה תחתונה וספורט, משלימה פרויקט לשדרוג תהליך שרשרת האספקה. במהלך הפרויקט, שהחל באפריל וצפוי להסתיים בדצמבר, הוטמעה הפלטפורמה המובילה של חברת Infor לניהול שרשרת אספקה, Infor Nexus supply chain. הפלטפורמה תשרת את כלל פעילות הספקים הגלובלית של החברה בארה"ב, סין, מזרח אסיה, ישראל ואירופה. היקף הפרויקט נאמדבמאות אלפי דולרים.

פלטפורמת Infor Nexus supply chain הינה בעלת אינטגרציה מלאה למערכות ה-ERP של החברה, דבר שמגביר את הנראות של דלתא גליל לכל אורך שרשרת האספקה ומצמצם עלויות. הפלטפורמה מאפשרת לחברה תהליכי משלוח דיגיטליים, בקרת ייצור אצל קבלני המשנה ואוטומציה בתהליכי תכנון ומשלוח, תוך קבלת תחזיות רכש. יתרה מכך, היא מאפשרת לדלתא גליל להאיץ את צירופם של ספקים ושותפים עסקיים חדשים ולהרחיב את שיתוף המידע עם ספקים ולקוחות. דלתא גליל מתכננת בהמשך להטמיע גם מרכז בקרה לחיזוי משלוחים (PETA). בנוסף, הפלטפורמה תומכת בשרשרת אספקה פיננסית ובייעול תהליכי התשלום.

"דלתא גליל מנהלת מספר רב של מותגים, חנויות, אתרי ייצור ואתרי סחר אלקטרוני, ולכן מחויבת לפעול בצורה יעילה ולהגיב במהירות לשוק", אומר עדי נוב, סמנכ"ל מערכות המידע הגלובלי בדלתא גליל. "Infor Nexus מספק לנו יתרון תחרותי בפעילות עם ספקים קיימים ומאפשר לנו לגייס במהירות שותפים חדשים. ניהול מתקדם של מותגים מבוסס במידה רבה על סטנדרט גבוה של שרשרת אספקה. אנו פועלים מול מאות ספקים בכל העולם, ומשנים את המודל העסקי שלנו, כדי לספק סטנדרטיזציה ושיטות מיטביות, שישפרו את הגמישות וזמן התגובה שלנו בכל השווקים".

"שלוב היבטים לוגיסטיים ופיננסים של שרשרת האספקה בתהליכי העבודה מאפשר התרחבות מהירה ומבוקרת" אומר מרק אילידג', סגן נשיא ומנכ"ל תחום שרשרת אספקה EMEA ב-Infor. "פעילות המותגים בשוק האופנה הדינמי מאתגרת ודורשת הגברת המהירות וזמן התגובה לאורך כל שרשרת האספקה כדי להצליח. הטכנולוגיה של Infor Nexus הינה מרכיב חיוניבכך".

"ענף האופנה התחרותי והדינמי, בו דלתא פועלת, מחייב אימוץ שיטות עבודה מיטביות ותהליכים, שיאפשרו למנף את הביקוש העולמי, לגדול, להגביר את היעילות ולהאיץ את ההתפתחות העסקית" אומר מני דוידוב, מנהל הפעילות של Infor בישראל. "Infor ממשיכה לפתח פתרונות מבוססי ענן מובילים בתחום שרשרת האספקה לוורטיקלים מגוונים בתעשייה. פתרונות אלו תומכים בטרנספורמציה העסקית ומאפשרים לארגוני תעשייה לשגשג. אנחנו מחויבים לתמוך בהתפתחות המואצת של חברות תעשייה ולהוביל לחדשנות עם התמחות וורטיקלית".


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת F5 ממנה את ארז הסה ל- Sales Specialist באירופה המזרח התיכון ואפריקה
חברת F5 ממנה את ארז הסה ל- Sales Specialist EMEA. במסגרת תפקידו יהיה הסה אחראי על מכירת פתרון ה-Distributed Cloud, פתרון הSAAS - והסקיוריטי של F5 , בשיתוף עם אנשי מכירות ושותפים עסקיים של F5 ברוב מדינות EMEA על מנת לאתר, למצב ולמקד את פתרון הענן של F5 ללקוחות חדשים וקיימים של החברה.

חברת Snyk , המובילה העולמית לאבטחת פלטפורמות פיתוח, חתמה על הסכם שותפות עם COMMITלשוק הישראלי
חברת Snyk , המובילה העולמית לאבטחת פלטפורמות פיתוח , חתמה על הסכם שותפות עם COMMIT. הסכם זה יאפשר ללקוחות COMMIT להנות מפלטפורמת אבטחה המיועדת למפתחים וישמש גם את הפעילות הענפה, של זרוע הפיתוח במיקור חוץ, שלה.

שלמה יונה מונה למנהל החטיבה העסקית של F5 בישראל ויוון
שלמה יונה (51), מונה למנהל החטיבה העסקית של F5 בישראל ויוון. במסגרת תפקידו יוביל יונה את קבוצת המכירות ללקוחות אנטרפרייז ולארגונים מובילים בעולמות הטלקו, ההייטק והבריאות. בין היתר, ינהל יונה את צוותי המכירות בענפים אלו ויפעל להעמקת פתרונות החברה ולפיתוח שווקים חדשים, כמו גם לקידום פתרונות טכנולוגיים חדשים באזור.

אביב ששוני מונה למנהל החטיבה הביטחונית והציבורית של F5 בישראל וקפריסין
אביב ששוני (49, נ+4), מונה למנהל החטיבה הביטחונית והציבורית של F5 בישראל וקפריסין. במסגרת תפקידו ששוני יפעל להעמקת הפעילות והגדלת המכירות באזור. בנוסף, ששוני יהיה מנוי על גיבוש תכנית אסטרטגית להרחבת פעילות החברה ומערך המכירות בקפריסין ויישומה, תוך יצירת ערוצי שיווק חדשים והעמקת ערוצים קיימים, וקידום יוזמות לפיתוח שותפים מקומיים.

חברת F5 מספקת טכנולוגיה לצמצום עלויות ושיפור ביצועים באמצעות תמיכה בפרויקט טלמטריה בקוד פתוח
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) מכריזה על המשך תמיכתה ב-OpenTelemetry של Cloud Native Computing Foundation - מסגרת קוד פתוח, המספקת כלים סטנדרטיים להפקה וייצוא של נתוני טלמטריה, המסייעים לנתח טוב יותר ביצועים ופעילות של פתרונות טכנולוגיים בסביבת מערכות המידע.

מחקר גלובלי של F5 Labs: חמישית מבקשות האימות הן זדוניות
מחקר חדש של F5 Labs חושף כי זהויות דיגיטליות הפכו לשדה קרב בזירת הסייבר, כאשר חמישית מבקשות האימות מגיעות ממערכות אוטומטיות זדוניות. דוח 2023 Identity Threat Report: The Unpatchablesניתח 320 מיליארד טרנזקציות של נתונים, המתרחשות במערכות של 159 ארגונים בין מרץ 2022 לאפריל 2023. כאשר ההתקפות אינן מיורטות, שיעור האוטומציה הממוצע, המהווה אינדיקטור להתקפות credential stuffing, עמד על 19.4%. שיעור זה ירד ביותר משני שליש, ל-6%, כאשר יורטה הפעילות הזדונית באופן יזום.

קבוצת אמן תשווק ותטמיע את פתרונות ה-ERP הענניים של Infor בישראל
קבוצת אמן חתמה על הסכם שיתוף פעולה לשיווק והטמעה של פתרונות ה-ERP הענניים של חברת Infor לארגוני תעשייה. במסגרת השותפות, קבוצת אמן תהיה אמונה על פעילות פתרונות Infor CloudSuite בישראל ותספק שירותים מקצה לקצה לארגוני תעשייה, החל משלב המכירה, דרך ביצוע פרויקטי הטמעה וכלה במתן תמיכה ושירות שוטף. ההסכם בין החברות קובע עוד כי חברת Infor תבצע לוקליזציה של הפתרונות לשפה העברית, לרגולציה ולחוקי המיסוי הישראליים.

חברת F5 משיקה מטה חדשני בישראל למחקר ופיתוח, לפעילות העסקית ולאקדמיה הטכנולוגית
חברת F5 משיקה מטה חדשני בישראל למחקר ופיתוח, לפעילות העסקית ולאקדמיה הטכנולוגית. המטה, הממוקם במגדל One Tower רוגובין אקרו במוקד העסקים השוקק של רמת גן, מתפרס על פני שלוש קומות בהיקף של 4,500 מ"ר. פרויקט הקמת המטה בוצע על ידי סתר אדריכלים.

מחקר של F5 חושף את דרגת הבשלות הדיגיטלית של ארגונים ביחס לקצב השינוי
מדד הבשלות הדיגיטלית, Digital Maturity Index1, הראשון של F5, כולל 300 תגובות מדוח State of Application Strategy Report לשנת 2023, שהוערכו על פי סט של שש יכולות טכניות2. תשתית, העברת אפליקציות, נתונים, הנדסת אמינות אתרים (SRE), נראות ואוטומציה, ואבטחה.

גילת טלקום משיקה פלטפורמת שירותים חדשה לספקי אינטרנט המבוססת על פתרונות F5
גילת טלקום משיקה פלטפורמת שירותים חדשה לספקי האינטרנט הישראליים, המבוססת על הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים של חברת F5. הפלטפורמה מאפשרת לספקי השירות להציע למשתמשים חבילות מוזלות, מהירות וביצועים גבוהים יותר. היקף פרויקט הטמעת פתרונות F5 בפלטפורמה של גילת מוערך במעל מיליון שקלים. הפלטפורמה סופקה בימים אלו למספר ספקי שירות גדולים ומובילים בישראל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI