דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים חברת Infinidat מציגה חידושים משמעותיים בפתרונות אחסון נתונים ושרידות סייבר
חברת Infinidat מציגה חידושים משמעותיים בפתרונות אחסון נתונים ושרידות סייבר
איריס וינשטיין 27/10/22 |  צפיות: 750

חברת Infinidat, הספקית המובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, מציגה סדרה של חידושים משמעותיים בפלטפורמות InfiniBox® ו-InfiniGuard®, המרחיבים את היכולות הטכנולוגיות ואת האחריות ל-SLA. חידושים אלו מחזקים את מעמדה של Infinidat כמובילה באחסון מרכזי, אבטחת מידע מודרנית ושרידות סייבר. השיפורים החדשים מאפשרים לארגונים לשפר את שרידות הסייבר עם יכולות InfiniSafe® רחבות יותר, התאוששות מהירה ומובטחת ממתקפת סייבר, דטה סנטר ירוק יותר עם דרישות חשמל וקירור נמוכות, וצמצום עלות הבעלות הכוללת בשיעור דו ספרתי, מעבר לניתן כיום עם מערכות קיימות.

"Infinidat קובעת את הסטנדרט של אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז", אמר פיל באלינג'ר, מנכ"ל Infinidat. "אנו פותרים את האתגרים הקיימים בקרב לקוחות בשוק האנטרפרייז וספקי שירותי הענן על ידי שדרוג פלטפורמות ה-InfiniBox ו-InfiniGuard שלנו עם יכולות נוספות ומתקדמות מסוגן, שדרוג האחריות, שיפור משמעותי של שרידות הסייבר וצמצום עלות הבעלות הכוללת (TCO). אנו מספקים חווית לקוח ללא תחרות ומעבר לציפיות וממשיכים להתקדם עם ארכיטקטורת האחסון מבוססת התוכנה שלנו, הקיימת בכל הפלטפורמות, המאפשרת לנו להציג סט חדש יכולות ופונקציות".

החידושים כוללים:

יכולות InfiniSafe מורחבות ב-InfiniGuard - קיבולת גדולה יותר עבור מאגר InfiniSafe ייעודי בעל קיבולת אפקטיבית של עד 35 פטה-בייט לצילומי בזק (סנאפשוטים) בלתי ניתנים לשינוי, מאגר גיבוי מלא בעל קיבולת אפקטיבית של עד 50 פטה-בייט, והכפלת משך זמן נעילת הסנאפשוטים לתקופה של עד 60 ימים.

אחריות חדשה לשרידות סייבר ב-InfiniGuard - יכולת שחזור מובטחת של סנאפשוטים בלתי ניתנים לשינוי של InfiniSafe, ושחזורם תוך 20 דקות או פחות, ללא קשר לגודל הסנאפשוט.

הגדלת הקיבולת והרחבת יכולות VMware ב-InfiniBox - הגדלת ההחזר על ההשקעה (ROI) וצמצום עלות הבעלות הכוללת (TCO) עד 36%; צמצום צריכת החשמל ב-42% לכל פטה-בייט של קיבולת אפקטיבית, המאפשרת למלא את ההבטחה של "IT ירוק"; מתן תמיכה עבור NVMe-oF (Over Fabrics) - NVMe/TCP לקצב IOPs גבוה ב-30% וצמצום זמן האחזור ב-35% לעומת iSCSI. Infinidat היא אחת הספקיות הבודדות עם פתרון אחסון ארגוני המאושר עם NVMe/TCP עבור VMware.

עבור אחסון מרכזי, פלטפורמת InfiniBox מספקת קיבולת אפקטיבית של 17.287 פטה-בייט. שיפור זה מאפשר קונסולידציה רחבה יותר של אחסון נתונים, שכן דרושים פחות מערכי אחסון כדי לזכות באותן יכולות.

"אבטחת מידע נמצאת בראש סדר העדיפויות של ארגונים ברחבי העולם", אמר פיל גודווין, סגן נשיא מחקר, פלטפורמות תוכנה לתשתיות ב-IDC. "משתמשי קצה ממשיכים לחפש פתרונות שיכולים להעלות את הרף במתן הגנה מלאה לאחסון הנתונים. על ידי הרחבת האחריות של Infinidat עם השקת אחריות לשרידות של InfiniGuard, החברה מציעה כעת חבילה מקיפה של אחריות שיכולה לספק ערך משמעותי ללקוחות".


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת F5 ממנה את ארז הסה ל- Sales Specialist באירופה המזרח התיכון ואפריקה
חברת F5 ממנה את ארז הסה ל- Sales Specialist EMEA. במסגרת תפקידו יהיה הסה אחראי על מכירת פתרון ה-Distributed Cloud, פתרון הSAAS - והסקיוריטי של F5 , בשיתוף עם אנשי מכירות ושותפים עסקיים של F5 ברוב מדינות EMEA על מנת לאתר, למצב ולמקד את פתרון הענן של F5 ללקוחות חדשים וקיימים של החברה.

חברת Snyk , המובילה העולמית לאבטחת פלטפורמות פיתוח, חתמה על הסכם שותפות עם COMMITלשוק הישראלי
חברת Snyk , המובילה העולמית לאבטחת פלטפורמות פיתוח , חתמה על הסכם שותפות עם COMMIT. הסכם זה יאפשר ללקוחות COMMIT להנות מפלטפורמת אבטחה המיועדת למפתחים וישמש גם את הפעילות הענפה, של זרוע הפיתוח במיקור חוץ, שלה.

שלמה יונה מונה למנהל החטיבה העסקית של F5 בישראל ויוון
שלמה יונה (51), מונה למנהל החטיבה העסקית של F5 בישראל ויוון. במסגרת תפקידו יוביל יונה את קבוצת המכירות ללקוחות אנטרפרייז ולארגונים מובילים בעולמות הטלקו, ההייטק והבריאות. בין היתר, ינהל יונה את צוותי המכירות בענפים אלו ויפעל להעמקת פתרונות החברה ולפיתוח שווקים חדשים, כמו גם לקידום פתרונות טכנולוגיים חדשים באזור.

אביב ששוני מונה למנהל החטיבה הביטחונית והציבורית של F5 בישראל וקפריסין
אביב ששוני (49, נ+4), מונה למנהל החטיבה הביטחונית והציבורית של F5 בישראל וקפריסין. במסגרת תפקידו ששוני יפעל להעמקת הפעילות והגדלת המכירות באזור. בנוסף, ששוני יהיה מנוי על גיבוש תכנית אסטרטגית להרחבת פעילות החברה ומערך המכירות בקפריסין ויישומה, תוך יצירת ערוצי שיווק חדשים והעמקת ערוצים קיימים, וקידום יוזמות לפיתוח שותפים מקומיים.

חברת F5 מספקת טכנולוגיה לצמצום עלויות ושיפור ביצועים באמצעות תמיכה בפרויקט טלמטריה בקוד פתוח
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) מכריזה על המשך תמיכתה ב-OpenTelemetry של Cloud Native Computing Foundation - מסגרת קוד פתוח, המספקת כלים סטנדרטיים להפקה וייצוא של נתוני טלמטריה, המסייעים לנתח טוב יותר ביצועים ופעילות של פתרונות טכנולוגיים בסביבת מערכות המידע.

מחקר גלובלי של F5 Labs: חמישית מבקשות האימות הן זדוניות
מחקר חדש של F5 Labs חושף כי זהויות דיגיטליות הפכו לשדה קרב בזירת הסייבר, כאשר חמישית מבקשות האימות מגיעות ממערכות אוטומטיות זדוניות. דוח 2023 Identity Threat Report: The Unpatchablesניתח 320 מיליארד טרנזקציות של נתונים, המתרחשות במערכות של 159 ארגונים בין מרץ 2022 לאפריל 2023. כאשר ההתקפות אינן מיורטות, שיעור האוטומציה הממוצע, המהווה אינדיקטור להתקפות credential stuffing, עמד על 19.4%. שיעור זה ירד ביותר משני שליש, ל-6%, כאשר יורטה הפעילות הזדונית באופן יזום.

קבוצת אמן תשווק ותטמיע את פתרונות ה-ERP הענניים של Infor בישראל
קבוצת אמן חתמה על הסכם שיתוף פעולה לשיווק והטמעה של פתרונות ה-ERP הענניים של חברת Infor לארגוני תעשייה. במסגרת השותפות, קבוצת אמן תהיה אמונה על פעילות פתרונות Infor CloudSuite בישראל ותספק שירותים מקצה לקצה לארגוני תעשייה, החל משלב המכירה, דרך ביצוע פרויקטי הטמעה וכלה במתן תמיכה ושירות שוטף. ההסכם בין החברות קובע עוד כי חברת Infor תבצע לוקליזציה של הפתרונות לשפה העברית, לרגולציה ולחוקי המיסוי הישראליים.

חברת F5 משיקה מטה חדשני בישראל למחקר ופיתוח, לפעילות העסקית ולאקדמיה הטכנולוגית
חברת F5 משיקה מטה חדשני בישראל למחקר ופיתוח, לפעילות העסקית ולאקדמיה הטכנולוגית. המטה, הממוקם במגדל One Tower רוגובין אקרו במוקד העסקים השוקק של רמת גן, מתפרס על פני שלוש קומות בהיקף של 4,500 מ"ר. פרויקט הקמת המטה בוצע על ידי סתר אדריכלים.

מחקר של F5 חושף את דרגת הבשלות הדיגיטלית של ארגונים ביחס לקצב השינוי
מדד הבשלות הדיגיטלית, Digital Maturity Index1, הראשון של F5, כולל 300 תגובות מדוח State of Application Strategy Report לשנת 2023, שהוערכו על פי סט של שש יכולות טכניות2. תשתית, העברת אפליקציות, נתונים, הנדסת אמינות אתרים (SRE), נראות ואוטומציה, ואבטחה.

גילת טלקום משיקה פלטפורמת שירותים חדשה לספקי אינטרנט המבוססת על פתרונות F5
גילת טלקום משיקה פלטפורמת שירותים חדשה לספקי האינטרנט הישראליים, המבוססת על הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים של חברת F5. הפלטפורמה מאפשרת לספקי השירות להציע למשתמשים חבילות מוזלות, מהירות וביצועים גבוהים יותר. היקף פרויקט הטמעת פתרונות F5 בפלטפורמה של גילת מוערך במעל מיליון שקלים. הפלטפורמה סופקה בימים אלו למספר ספקי שירות גדולים ומובילים בישראל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI