דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים חברת Infinidat צוברת מומנטום כספקית פתרונות אחסון נבחרת לשירותי ענן, שירותים מנוהלים ואירוח מנוהל
חברת Infinidat צוברת מומנטום כספקית פתרונות אחסון נבחרת לשירותי ענן, שירותים מנוהלים ואירוח מנוהל
איריס וינשטיין 15/12/22 |  צפיות: 874

חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, צוברת מומנטום בקרב ספקי שירותי ענן (CSPs), ספקי שירותים מנוהלים (MSPs) וספקי אירוח מנוהל (הוסטינג - MHPs). החברה הגדילה את פעילותה העסקית במגזרים אלו, והם מייצגים כיום כ-31% מבסיס הלקוחות שלה.

החברה מדווחת כי במהלך השנה האחרונה, ספקים שאמצו את פתרונות האחסון שלה, חסכו עד 75% מעלות הבעלות הכוללת שלהם (TCO) ושיפרו את ההחזר על ההשקעה (ROI) ב-50% או יותר. במקביל, ספקים אלו שיפרו את ביצועי האפליקציות ועומסי העבודה והגדילו את הקיבולת בכ-70%.

"Infinidat הפכה לספקית פתרונות אחסון מועדפת עבור ספקי שירותי ענן, ספקי אירוח מנוהלים וספקי שירותים מנוהלים הפועלים בשוק הגלובלי", אמר אריק הרצוג, סמנכ"ל השיווק העולמי של Infinidat. "פתרונות האחסון שלנו מעניקים להם יתרון תחרותי חסר תקדים, מודלים גמישים של צריכה, שרידות סייבר, SLAs מובטחים ויעילות פיננסית, המאפשרים להם להתחרות עם השחקנים הגדולים ביותר בעולם. המומנטום שלנו בפלח השוק הזה מרקיע שחקים".

גורם מרכזי בהצלחתה המתמשכת של החברה הינה ארכיטקטורת האחסון המבוססת תוכנה של Infinidat, המהווה את הבסיס החיוני לכל הפלטפורמות של החברה, בהןInfiniBox, InfiniBox SSA II ו-InfiniGuard, הן לאחסון ראשוני והן למשני. הפתרונות של החברה מספקים אחסון בקנה מידה של פטה בייט, עם זמינות מובטחת של 100%, פשטות בשימוש ובתפעול השוטף ושדרוגים המתבצעים ללא השפעה על פעולות אקטיביות, דבר שמאפשר לספקים אלו לבדל את עצמם ולעלות על מתחרים גדולים יותר.

ספקי שירותי ענן, שירותים מנוהלים ואירוח מנוהל, המספקים Storage-as-a-Service (STAaS) עבור בסיס לקוחות צומח במהירות, דורשים שרידות סייבר וגישה רציפה ליכולות ומשאבי אחסון. הפתרונות של Infinidat מציעים אוטומציה אוטונומית באמצעות InfiniOps עם פשטות תפעולית של InfiniVerse AI, יכולות הגדר-ושכח, וביצועי אפליקציות בעולם האמתי ללא תחרות.

"Infinidat מציגה הצעה ייחודית עבור CSPs, MSPs ו-MHPs עם הצעת ערך חזקה מאוד התואמת את הדרישות העסקיות שלהם ואת הצורך בגמישות רבה. התמחור של Infinidat, הזמינות הגבוהה והסט העשיר של היכולות, וכן האסטרטגיה החזקה סביב פתרונות אבטחת סייבר, חשובים ביותר לשוק הזה וללקוחותיהם", אמר קמברלי בייטס, שותף מנהל ב-Evaluator Group. "אנחנו מתרשמים מרמת המחויבות של Infinidat ללקוחותיה וביכולתה לוודא שהם נשארים בחזית הטכנולוגיה עם יכולת אפקטיבית להתחרות בשוק".


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת F5 ממנה את ארז הסה ל- Sales Specialist באירופה המזרח התיכון ואפריקה
חברת F5 ממנה את ארז הסה ל- Sales Specialist EMEA. במסגרת תפקידו יהיה הסה אחראי על מכירת פתרון ה-Distributed Cloud, פתרון הSAAS - והסקיוריטי של F5 , בשיתוף עם אנשי מכירות ושותפים עסקיים של F5 ברוב מדינות EMEA על מנת לאתר, למצב ולמקד את פתרון הענן של F5 ללקוחות חדשים וקיימים של החברה.

חברת Snyk , המובילה העולמית לאבטחת פלטפורמות פיתוח, חתמה על הסכם שותפות עם COMMITלשוק הישראלי
חברת Snyk , המובילה העולמית לאבטחת פלטפורמות פיתוח , חתמה על הסכם שותפות עם COMMIT. הסכם זה יאפשר ללקוחות COMMIT להנות מפלטפורמת אבטחה המיועדת למפתחים וישמש גם את הפעילות הענפה, של זרוע הפיתוח במיקור חוץ, שלה.

שלמה יונה מונה למנהל החטיבה העסקית של F5 בישראל ויוון
שלמה יונה (51), מונה למנהל החטיבה העסקית של F5 בישראל ויוון. במסגרת תפקידו יוביל יונה את קבוצת המכירות ללקוחות אנטרפרייז ולארגונים מובילים בעולמות הטלקו, ההייטק והבריאות. בין היתר, ינהל יונה את צוותי המכירות בענפים אלו ויפעל להעמקת פתרונות החברה ולפיתוח שווקים חדשים, כמו גם לקידום פתרונות טכנולוגיים חדשים באזור.

אביב ששוני מונה למנהל החטיבה הביטחונית והציבורית של F5 בישראל וקפריסין
אביב ששוני (49, נ+4), מונה למנהל החטיבה הביטחונית והציבורית של F5 בישראל וקפריסין. במסגרת תפקידו ששוני יפעל להעמקת הפעילות והגדלת המכירות באזור. בנוסף, ששוני יהיה מנוי על גיבוש תכנית אסטרטגית להרחבת פעילות החברה ומערך המכירות בקפריסין ויישומה, תוך יצירת ערוצי שיווק חדשים והעמקת ערוצים קיימים, וקידום יוזמות לפיתוח שותפים מקומיים.

חברת F5 מספקת טכנולוגיה לצמצום עלויות ושיפור ביצועים באמצעות תמיכה בפרויקט טלמטריה בקוד פתוח
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) מכריזה על המשך תמיכתה ב-OpenTelemetry של Cloud Native Computing Foundation - מסגרת קוד פתוח, המספקת כלים סטנדרטיים להפקה וייצוא של נתוני טלמטריה, המסייעים לנתח טוב יותר ביצועים ופעילות של פתרונות טכנולוגיים בסביבת מערכות המידע.

מחקר גלובלי של F5 Labs: חמישית מבקשות האימות הן זדוניות
מחקר חדש של F5 Labs חושף כי זהויות דיגיטליות הפכו לשדה קרב בזירת הסייבר, כאשר חמישית מבקשות האימות מגיעות ממערכות אוטומטיות זדוניות. דוח 2023 Identity Threat Report: The Unpatchablesניתח 320 מיליארד טרנזקציות של נתונים, המתרחשות במערכות של 159 ארגונים בין מרץ 2022 לאפריל 2023. כאשר ההתקפות אינן מיורטות, שיעור האוטומציה הממוצע, המהווה אינדיקטור להתקפות credential stuffing, עמד על 19.4%. שיעור זה ירד ביותר משני שליש, ל-6%, כאשר יורטה הפעילות הזדונית באופן יזום.

קבוצת אמן תשווק ותטמיע את פתרונות ה-ERP הענניים של Infor בישראל
קבוצת אמן חתמה על הסכם שיתוף פעולה לשיווק והטמעה של פתרונות ה-ERP הענניים של חברת Infor לארגוני תעשייה. במסגרת השותפות, קבוצת אמן תהיה אמונה על פעילות פתרונות Infor CloudSuite בישראל ותספק שירותים מקצה לקצה לארגוני תעשייה, החל משלב המכירה, דרך ביצוע פרויקטי הטמעה וכלה במתן תמיכה ושירות שוטף. ההסכם בין החברות קובע עוד כי חברת Infor תבצע לוקליזציה של הפתרונות לשפה העברית, לרגולציה ולחוקי המיסוי הישראליים.

חברת F5 משיקה מטה חדשני בישראל למחקר ופיתוח, לפעילות העסקית ולאקדמיה הטכנולוגית
חברת F5 משיקה מטה חדשני בישראל למחקר ופיתוח, לפעילות העסקית ולאקדמיה הטכנולוגית. המטה, הממוקם במגדל One Tower רוגובין אקרו במוקד העסקים השוקק של רמת גן, מתפרס על פני שלוש קומות בהיקף של 4,500 מ"ר. פרויקט הקמת המטה בוצע על ידי סתר אדריכלים.

מחקר של F5 חושף את דרגת הבשלות הדיגיטלית של ארגונים ביחס לקצב השינוי
מדד הבשלות הדיגיטלית, Digital Maturity Index1, הראשון של F5, כולל 300 תגובות מדוח State of Application Strategy Report לשנת 2023, שהוערכו על פי סט של שש יכולות טכניות2. תשתית, העברת אפליקציות, נתונים, הנדסת אמינות אתרים (SRE), נראות ואוטומציה, ואבטחה.

גילת טלקום משיקה פלטפורמת שירותים חדשה לספקי אינטרנט המבוססת על פתרונות F5
גילת טלקום משיקה פלטפורמת שירותים חדשה לספקי האינטרנט הישראליים, המבוססת על הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים של חברת F5. הפלטפורמה מאפשרת לספקי השירות להציע למשתמשים חבילות מוזלות, מהירות וביצועים גבוהים יותר. היקף פרויקט הטמעת פתרונות F5 בפלטפורמה של גילת מוערך במעל מיליון שקלים. הפלטפורמה סופקה בימים אלו למספר ספקי שירות גדולים ומובילים בישראל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI