דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים חברת Infinidat מרחיבה את רשת השותפים עם תכנית שותפים משודרגת
חברת Infinidat מרחיבה את רשת השותפים עם תכנית שותפים משודרגת
איריס וינשטיין 19/01/23 |  צפיות: 560

Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, משיקה סדרה של יוזמות חדשות, הרחבות ועדכונים לתוכניות השותפים שלה ברחבי העולם. החברה ממשיכה להשקיע רבות בתמיכה בשותפים, שכן הכנסותיה משותפים עלו בשנה האחרונה ב-52% ברחבי העולם.

בין היתר, החברה משיקה תכנית שותפים משודרגת לאזורי EMEA ו-APJ ותוכנית חדשה להכשרה ותמיכה במכירות, בשם "Infuziast Certified Partner Program", לצד שדרוגים של תכניות אזוריות, דוגמת ״פורום ייעוץ״ לשותפים.

Infinidat גם הרחיבה את רשת השותפים שלה עם 22 שותפים ומפיצים חדשים וכן את צוות מכירות השותפים עם תוספת של שבעה מנהלי שותפים חדשים ברחבי העולם. יתר על כן, החברה הוסיפה באזורי EMEA וAPJ- מנהלים חדשים ומנוסים למכירות דרך שותפים, דבר שהאיץ את המומנטום שלה ושל שותפיה באזורים אלה.

"אנו גאים בהרחבה ובהעמקה של תכניות השותפים שלנו, במיוחד באזורי EMEA ו-APJ, ואנחנו יודעים שהשותפים מצפים לתכניות שיוצגו ב-2023", אמר אריק הרצוג, סמנכ"ל השיווק של Infinidat. "שנת 2022 התאפיינה בתנופה בתוכניות ממוקדות שותפים, שגרפו מספר פרסים והכרה בתעשייה. עם התוספות והשדרוגים החדשים שאנו מביאים לחוויית השותפים, שנת 2023 תהיה חזקה אפילו יותר".

השדרוגים העיקריים לתוכניות השותפים של Infinidat כוללים:

· שדרוג תכנית השותפים באזורי EMEA ו-APJInfinidat -משדרגת את תכנית השותפים שלה באזורים אלו עםמודל דרוג חדש עבור שותפים; תהליך רישום עסקה משופר; תכנית הנחות חדשה, קריטריונים חדשים ל-MDF; תכנית למערכות דמו (NFR); תכנית תמיכה והכשרה חדשה בפורטל השותפים של InfiniVersity; והגברת מאמצי השיווק המשותפים.

· Infuziast Certified Partner Program - החברה מציגה את תכנית המכירות וההכשרה החדשה והמורחבת שלה באמריקה החל מהמחצית הראשונה של 2023, וב-EMEA ו-APJ החל מהמחצית השנייה של 2023. השותפים, החל מיועצי מכירות ועד לצוותים טכניים, יוכלו לקבל הסמכה באמצעות תכנית חדשה זו, הכוללת גם מרכיב תגמול.

· הרחבת כוח אדם – Infinidat הודיעה בשנת 2022,על מנהל חדש לשותפים באזורי EMEA ו-APJ, עם מינויו של ג'יימס "ג'יי.טי" לואיס. בנוסף, החברה מינתה שבעה מנהלי שותפים חדשים לצוות המכירות העולמי שלה כדי לתמוך במספר הגדל של שותפים ומפיצים ברחבי העולם. המנהל הבכיר למכירות שותפים באמריקה, מיץ' דיודטו, ממשיך לכהן בתפקידו עם צוות מורחב.

· ועדות מייעצות לשותפים Infinidat תקים במהלך 2023 ועדות מייעצות לשותפים באמריקה ובאזורי EMEA ו-APJ לסייע להם בתהליכי מכירה בהסתכלות גלובאלית.

· מועדוני טכנולוגיה לשותפים - Infinidat תקים מועדוני טכנולוגיה לשותפים, המיועדים למהנדסים, ארכיטקטים של פתרונות ויועצים באזורי EMEA ו-APJ.

תנופת השותפים של Infinidat גדלה בהתמדה במהלך 2022 :

• Infinidat זכתה להכרה על פעילותה עם שותפים, עם שמונה פרסים, מתוך סך של 25 פרסים בתחום.

• גרטנר הכירה ב-Infinidat כמובילה ברביע הקסם לאחסון ראשי זו השנה החמישית ברציפות.

• תכנית השותפים של Infinidat זכתה בדירוג של חמישה כוכבים מ-CRN.

• אריק הרצוג, מנהל השיווק של Infinidat, נבחר על ידיCRNלסמנכ"ל השיווק המוביל לשנת 2022.

• GigaOm הכירה ב- Infinidat כמובילה בהגנת אחסון (סביבות SAN) מפני תוכנות כופר.

• Infinidat נכללה ברשימת CRN 100 היוקרתית.

• טכנולוגיית InfiniSafe® זכתה בפרס CRN Tech Innovators לשנת 2022 בתחום אבטחת המידע.

• Infinidat שידרגה את פורטל השותפים שלה וזכתה לביקורות נלהבות.

הקליקו כאן כדי לקרוא עוד על היתרונות של תכנית Infuziast החדשה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת F5 ממנה את רן כהן למנהל שותפים בישראל, יוון וקפריסין
חברת F5, המתמחה בשירותי יישומים ואבטחת מידע בסביבה רב-עננית, ממנה את רן כהן (48) למנהל שותפים בישראל, יוון וקפריסין. במסגרת תפקידו כהן יפעל לפיתוח השווקים והרחבתם באמצעות שותפים, מפיצים והשותפויות האסטרטגיות של החברה. בנוסף, כהן יהיה אחראי על פיתוח אסטרטגיות ערוצי ההפצה וכן על ניהול שיתופי הפעולה עם ספקי הענן השונים.

חברת F5 משיקה יכולות אבטחה מבוססות AI להגנה על שירותים דיגיטליים
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) משיקה יכולות אבטחה חדשות המעניקות לארגונים הגנה ושליטה מקיפות לאפליקציות וממשקי API בסביבות מבוזרות, הכוללות את הדטה סנטר המקומי, הענן והEdge-. מדובר ביכולות למידת מכונה חדשות המספקות גילוי אוטומטי מתקדם של נקודות קצה בממשקי API (API Endpoint Discovery), זיהוי אנומליות, איסוף טלמטריה מקיפה וניתוח התנהגותי.

חברת Netskope הוכרזה כמובילה עולמית ב- Gartner® Magic Quadrant™ for Security Service Edge לשנת 2023
חברת Netskope, הוכרזה כמובילה עולמית בתחום Secure Access Service Edge (SASE). החברה השיגה את הציון הגבוה ביותר בין שני הפתרונות המובילים שצוינו בכל מקרי השימוש שזוהו בדוח Gartner Critical Capabilities for Security Service Edge (SSE) לשנת 2023. בנוסף, Netskope היא הספקית היחידה שהוכרזה כמנהיגה ב-2023 Gartner Magic Quadrant™ for Security Service Edge ששוחרר לאחרונה, שדורגה גם בין שלושת הספקים בעלי הניקוד הגבוה ביותר עבור כל ארבעת מקרי השימוש ליכולות הקריטיות עבור SSE ב-.2023

פתרונות ה-Multi-cloud של F5 מגדילים את השליטה על אפליקציות מבוזרות ומאיצים את הנגשתן
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) משיקה יכולות רשת בסביבה רב עננית (multi-cloud networking - MCN) המיועדות להרחבה פשוטה של שירותי אפליקציות ואבטחה בענן ציבורי אחד או יותר, בארכיטקטורות היברידיות, בסביבות Kubernetes ובאתרי קצה שונים. היכולות החדשות מאפשרות לארגונים קישור מאובטח בין אתרים בתוך ספק שירותי ענן אחד או בין ספקי ענן שונים, כמו גם קישור ואבטחה של שירותי אפליקציה מבוזרים, וכתוצאה מכך מספקים זמינות מעולה למשתמשים.

דוח F5: מעל חמישית מהאפליקציות הארגוניות מתארחות בשש סביבות שונות
סביבות היברידיות כאן כדי להישאר, כך עולה מהדוח הגלובלי F5 2023 State of Application Strategy Report (SOAS)1 השנתי של חברת F5. מקבלי החלטות בתחום מערכות המידע, שהשתתפו בסקר, מציינים שמעל חמישית מהאפליקציות הארגוניות מתארחות בשש סביבות שונות, דבר שמעלה אתגרי אבטחת מידע ותפעול, כמו גם את הביקוש לפתרונות תשתית אפליקטיבית לסביבות מרובות עננים.

דוח F5 NGINX: ארגונים מתמודדים עם מורכבות הענן בעוד אימוץ אפליקציות מודרניות צובר מומנטום
מחקר חדש של חלוצי הקוד הפתוח F5 NGINX1 מעלה כי סביבות של אפליקציות מודרניות ממשיכות לצבור מומנטום סביב העולם, למרות האתגרים המיוחסים לענן ולסט הכישורים של הצוותים המקצועיים.

חברת F5 ממנה את משה שטרית למנהל הצלחת הלקוח
חברת F5, המתמחה בשירותי יישומים ואבטחת מידע בסביבה רב-עננית, ממנה את משה שטרית (39) למנהל הצלחת הלקוח (Customer Success Manager). במסגרת תפקידו, שטרית יהיה אחראי על הבטחת שביעות רצון גבוהה של לקוחות החברה ושימוש מוצלח בפתרונותיה הטכנולוגיים. בכלל זאת, שטרית יהיה אחראי על עשרות החברות שנמצאות בתכנית ה-ELA (Enterprise License Agreement) של החברה, המאפשרת פריסת פתרונות באופן גמיש ועל פי דרישה.

מגן קרדיט משלימה סבב גיוס של 117 מיליון שקלים
חברת מגן קרדיט, המתמחה בפתרונות מימון ואשראי חוץ בנקאי למשקי בית, השלימה סבב גיוס של 117 מיליון שקלים, לטובת העמדת אשראי מגובה נדל"ן למשקי בית. במסגרת סבב הגיוס, אחת מחברות הביטוח הגדולות ביותר בישראל העמידה לחברה קו אשראי בסך 90 מיליון שקלים; קרן ארבל העמידה לחברה קו אשראי והשקעה הונית בהיקף כולל של עד 24 מיליון שקלים; והכשרה חברה לביטוח השקיעה 3 מיליון שקלים בהשקעה הונית.

חברת F5 משיקה פתרון הוליסטי לניטור והגנת התשתית האפליקטיבית של הארגון
חברתF5 (NASDAQ: FFIV) מרחיבה את פורטפוליו פתרונות האבטחה מבוססי ה-SaaS, עם פתרוןF5 Distributed Cloud App Infrastructure Protection (AIP) , המספק נראות והגנה לתשתית העננית של האפליקציות. הפתרון מרחיב את פורטפוליו שירותי הענן המבוזר של החברה (F5 Distributed Cloud Services), כך שהוא מספק כעת הגנה על אפליקציות לצד הגנה על התשתית שבה הן פועלות.

דו"ח מחקר איומים מ-Threat Labs Netskope: מספר יישומי ענן הנגועים בתוכנות זדוניות הוכפל כמעט פי שלושה בשנת 2022
דו"ח מחקר איומים מ-Threat Labs Netskope: מספר יישומי ענן הנגועים בתוכנות זדוניות הוכפל כמעט פי שלושה בשנת 2022 • 401 אפליקציות ענן נמצאו כנגועות בתוכנות זדוניות • Microsoft OneDrive סיפקה 30% מכל ההורדות של תוכנות זדוניות בענן
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI