דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר יש חרדים גם בתל אביב
יש חרדים גם בתל אביב
עינת מירון 13/01/10 |  צפיות: 2771

בית התוכנה הישראלי ריל קומרס יתחיל בימים הקרובים לספק שירותי פיתוח תוכנה במודל NearShore באמצעות מרכז פיתוח תוכנה ו-QA חדש שיעסיק נשים חרדיות בלבד. מרכז הפיתוח, "דעת"[1], יפעל כחלק מקבוצת ריל קומרס וימוקם 2 קומות מתחת למשרדי החברה ברחוב מנחם בגין 48 בתל אביב[2]. בתוך שנה מתכוונת החברה להעסיק 50 עובדות.

חברת ריל קומרס פועלת בשוק הישראלי והבינ"ל ומתמחה באסטרטגיה ואינטגרציה של טכנולוגיות web וסלולאר. מרכז הפיתוח החרדי דעת יספק שירותי פיתוח תוכנה ו-QA בהתאם לידע ולניסיון שצברה ריל קומרס ובליווי בכירי החברה בתחום הטכנולוגי וניהול הפרויקטים. תעסוק בטכנולוגיות Java, .Net, PHP ואפליקציות סלולאריות בכללן לאייפון.

נילי דוידוביץ: "בתל אביב פועלים 2 מרכזי לימוד (סמינרים) גדולים ומוערכים מקצועית - שרנסקי ולוסטיג, המכשירים את הציבור החרדי בתחומי הטכנולוגיה, הפיתוח ובדיקות התוכנה, דבר שיאפשר לנו קדימות ויעילות בקליטת בוגרות איכותיות שישמחו להצטרף לעבודה בסביבת מגוריהן".

בהקמת דעת הושקעו משאבים רבים הכוללים רכישת שטחי משרדים נוספים, ציוד מחשוב מתקדם והתאמה של סדר היום ואופן העבודה לצרכיהן של הנשים החרדיות המועסקות בו, בהתאם לדרישות ההלכה.

מנכ"ל משותף בריל קומרס דרור יעקובסון: "הציונות רלוונטית גם בתל אביב. נכון שישנם מספר מיזמים הפונים לאוכלוסיה החרדית באזורי המגורים שלה, אבל עבור הלקוחות, תושבי המרכז, הנדרשים להגיע מס' פעמים בשבוע לפגישות שם, זו טרחה לא קטנה ואפילו בעיה תפעולית. ב"דעת" יצרנו את התמהיל המושלם ללקוח – קירבה פיזית ועלויות נמוכות, באותם הסטנדרטים הגבוהים, המאפיינים את ריל קומרס מזה עשור".

אודות רילקומרס

חברת ריל קומרס (1999 בבעלות פרטית, מנכ"לים משותפים: נאור מן ודרור יעקובסון), מתמחה באסטרטגיה ואינטגרציה של טכנולוגיות web וסלולר ומספקת שירותי Premium בתחומי פיתוח מערכות ניהול תוכן ומערכות e-commerce מתוחכמות. בין לקוחות החברה: YNET, הדקה ה-90, סלקום, כלל ובנק לאומי. החברה פועלת מתל אביב ומעסיקה כ-120 עובדים.[1]דעת נפתח בעידודו, הדרכתו וברכתו של הרב שמואל אוירבך. ההחלטות הקשורות לפעילות הנשים מתקבלות בהתייעצות עם המשמש בקודש, הרב פטרוף. המרכז פועל תחת השגחתו של הרב אברהם ברוידא, דיין בבית הדין של הרב קרליץ בבני ברק.

[2] בת"א קיימות 3 קהילות חרדיות: חסידית (גור, בעלז) וליטאית (אוירבך) הכוללת גם חוזרים רבים בתשובה, שכבר עבדו בתעשיית ההייטק. החוזרים בתשובה מתקשים במיוחד במציאת מקום עבודה ההולם את סגנון החיים החדש שלהם ומצד שני נאלצים לאבד שעות ארוכות בנסיעה לאזורי תעסוקה חרדים המרוחקים מתל אביב מרחק רב.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 עינת מירון

מירון תקשורת משווקת - http://www.meyron-mc.com/ 


מאמרים נוספים מאת עינת מירון
 
בית מנומס ואידילי לא מביא 40 אחוזי רייטינג
לקשת עוצמה גדולה שאסור לזלזל בה, אבל הפעם נדמה שהציבור תופס את העוצמה הזו כזלזול בו ובשכל הישר שלו וקשת עלולה למצוא את עצמה במשבר מתגלגל

לראשונה קמפיין פרסום דיגיטלי המנוהל בהתאם להתנהגות הגולשים
Acuvue מותג עדשות המגע מבית ג'ונסון&ג'ונסון מגיש, קמפיין פרסומי באמצעות דאבלקליק, מבית גוגל הקמפיין כולל 23 סרטוני וידיאו שחשיפתם מבוקרת ומנוהלת בכלים טכנולוגיים מתקדמים

המרוץ לגולן
נהוג ומקובל להתחיל פעילות יחסי ציבור כחודשיים-שלושה לפני תאריך ההשקה הרשמי. אז למה גולן טלקום בוחרת בבליץ תקשורתי חצי שנה לפני תחילת הפעילות שלה?

ריאליטי או Apple?
יכולה להבין ולהודות לאפל על שפישטה את הטכנולוגיה, הנגישה אותה וגם פתחה שוק שלם של בעלי מקצועות חדשים, אבל אף פעם לא הבנתי את ההסכמה שבשתיקה לגישה השיווקית שלה. את הורדת הראש וקבלת כל התכתיבים שלא ניתנים לערעור, המחירים של כל כפתור וכבל, החפיפניקיות ב-QA.

מבחן שליט
הזדמנות פז עבור התקשורת לתקן עוולות גדולות ובראשן את זו שנגרמה לרונה רמון. הזדמנות לתכנן ולהיערך כבר מעכשיו כיצד לספר ולתעד את חזרתו של גלעד במינימום רמיסה של כבוד האדם, הפרטיות והשקט שמגיע לו

שיעור חינם בניהול משברים
ניהול משברים הוא דבר מאוד פשוט לביצוע. הוא כולל 2 מרכיבים בסיסיים שחייבים להתקיים כדי לנטרל את הביקורת – שקיפות ואחריות.

בקשת פירוק לחברת אושידה בעמ
17 כלות כנראה לא יקבלו את שמלות הכלה שלהן; החוב של החברה לעובדות מוערך בכחצי מיליון ש"ח

פורקס פלייס תובעת חצי מיליון ש"ח מסוחר מט"ח שהונה את בית המשפט והשיג במרמה צו עיקול כנגדה
בכתב התביעה שכנגד מתייחסת פורקס פלייס לפסיקתו של רשם בית המשפט חגי ברנר שהסיר את צו העיקול שנפסק לחובתה ולבחירת המילים בהן השתמש "מעוררת על פניה קשיים במישור המהימנות" ומבקשת מבית המשפט לפסוק לה פיצויים מוגדלים.

פורקס פלייס לבית המשפט: "מאג'ד שייך בודה סיפורים ומנסה להעביר על שכמה של החברה את הפסדיו הכשרים"
החברה מגיבה בכתב תביעה באורך 40 עמודים מנומקים ורווי הוכחות כי תביעתו וצו העיקול שהשיג התובע התבססו על שקרים, רמאויות ומניפולציה על בית המשפט

בית דין רבני שדן בתביעת השתתפות בהפסדים לאור קבלת שטר היתר עסקא פסק כי שטר שכזה אינו מחייב
בדיון, בהשתתפות הדיינים הרב יהודה סילמן, הרב ישראל רוזנברג והרב יעקב פרבשטיין נקבע כי יש ספק אם שטר היתר העסקא אכן מחייב ולכן אין אחד מהצדדים רשאי לתבוע כספים בגין רווחים או הפסדים. עוד קבע בית הדין הרבני כי גם אם השטר תקף ומחייב אין התובע יכול לתבוע בגינו הפסדים ולכן בית הדין בכלל לא אמור לפסוק בנושא. בהחלטה זו ביטל בית הדין הרבני את תביעתו של הרב מנחם סופר.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI