דף הבית ספורט וכושר גופני אימונים ילדים בריאים היום – מבוגרים בריאים מחר
ילדים בריאים היום – מבוגרים בריאים מחר
איציק דר 14/02/13 |  צפיות: 3227

מגפת ההשמנה  היא אחת הרעות החולות של המאה העשרים ואחת. בעבר העיסוק בעודף משקל היה מיוחס אך ורק למבוגרים וכיום, עודף משקל מיוחס גם לילדים עם ההבנה שבריחה מהבעיה רק תגביר אותה ואילו התמודדות עימה תביא לתוצאות. אפשר לעשות שינוי אצל הילד, טוען טל אלהרר מדריך כושר גופני לילדים בעלי עודף משקל, אם רק נקשיב לו ונגיע איתו להסכמות לגבי עיסוק בספורט ספציפי וללא כפייה שתוביל למקומות שאנו לא רוצים אותם ותגרום לילד לפתח אנטי כלפי העיסוק בספורט בכלל, טוען טל אלהרר.

הגורמים להשמנה

אחד הגורמים להשמנה כפי שציינו הוא חוסר העיסוק בספורט אצל ילדים כפי שציין טל אלהרר מדריך הספורט לילדים בעלי עודף משקל. הילדים של היום מעדיפים להישאר בבית ולשחק במחשב מאשר לצאת החוצה ולרדוף אחרי כדור או לשחק משחק אחר תוך כדי תנועה. טל אלהרר טוען שהורים רבים אומנם מודאגים ממצבו של ילדם אך כשזה מגיע לביצוע הם נכנעים לילדים ונותנים להם לעשות ככל העולה על רוחם ובעיקר להישאר בבית ולשחק במחשב או לראות טלביזיה.

גורם התזונה.

גורם נוסף להשמנה אצל ילדים טוען טל אלהרר הוא עניין התזונה. אם בעבר התזונה הייתה פשוטה הרבה יותר ובכל יום ילדים היו אוכלים ירקות ופירות, הרי שכיום בעידן המזון המהיר הילדים אוכלים יותר ג'אנק פוד ושאר מאכלים שלא מוסיפים בריאות לילד. גם כאן, טוען טל אלהרר החוכמה מצד ההורה לנסות ולהגיע למספר מאכלים בריאים שהילד אוהב, כגון פרי מסוים ועל הבסיס הזה להמשיך הלאה. אין טעם להילחם בילד ולנסות לשכנע אותו לאכול מאכלים בריאים שאינו אוהב בגלל שהדבר ייצור אנטי אצל הילד ונקבל את התוצאה ההפוכה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איציק דר


 


מאמרים נוספים מאת איציק דר
 
Skype for business
סקייפ מאפשרת לקיים ישובות עבודה כשכל אחד יכול להיות ממוקם בצד השני של העולם. עם האופציה של Skype for business כל אחד יכול לשבת עם המחשב שלו, והשאר יראו אותו וידברו איתו בקלות

מערכות ראש לטלפונים
מערכות כאלו מאפשרות לקיים שיחת טלפון ובמקביל לשלוח פקס, לשלוח מייל, לסדר משהו על שולחן העבודה, ואפילו לאכול. בנוסף, יש היום לא מעט בעיות גב וצוואר שכמעט ולא היו קיימות בעולם הישן,

מהן מערכות ראש תומכות LYNC?
LYNC הינה תוכנת מסרים מידיים של מייקרוסופט והיא בדיוק כמו סקייפ, מסנג'ר ודומיה אשר יש לה אפשרות לצ'ט בין אנשים, שיחות שמע, שיחות וידאו ועוד, אך הייחודיות שלה היא שהיא גם מרכזיית טלפונים

טלקול פתרונות תקשורת בע"מ מספקת פתרונות שונים למוקדי שירות
. ראשית, מערכות הראש במידה והן איכותיות מסננות רעש. במוקד כזה עם כל כך הרבה עובדים וטלפונים יהיה קשה לעובדים להתנהל ויהיה קשה לעיתים גם ללקוחות לשמוע את נותן השירות מרוב רעש. בנוסף, הידיים משוחררות

תאטרון באר שבע וההצגות המציגות בו
13/04/15 | תיאטרון
בכדי לא לפספס את ההצגות הטובות ביותר אשר מציגות בתיאטרון באר שבע, חשוב להישאר מעודכנים. ישנן מספר דרכים לשמור על עדכניות – ראשית כל ניתן לחפש ברשת האינטרנט את צירופי המילים תיאטרון באר שבע הצגות ולבחור באפשרויות הרלוונטיות והעדכניות ביותר.

אטרקציות ותרבות בבאר שבע
באר שבע מהווה ככתובת הנכונה עבור כל מי שמחפש פעילויות תרבותיות שונות באזור הדרום. תחת הכותרת תרבות באר שבע ניתן למצוא – בתי קולנוע, תאטראות, גלריות, מוזיאונים, אתרים היסטוריים, הרצאות, סדנאות ועוד מגוון רחב של אפשרויות.

מקרר מסחרי – תכונות ושימושים
13/04/15 | תעשייה
כל מי שעושה שימוש באותם מקררים מסחריים מכיר את הסוגים שונים של המקררים ואת ההבדלים ביניהם. כך שכל מי שמחפש מקרר מסחרי עבור מטרה מסוימת יוכל למצוא מקרר אשר נועד באופן פרטני עבור מטרה זו.

על מקפיא שוכב ושימושיו השונים
13/04/15 | תעשייה
הייחודיות של מקפיא שוכב על סוגיו השונים בא לידי ביטוי בעובדה שיש לו פונקציה מתקדמת של הפשרה עצמית. בנוסף, מקפיאים מהסוג הזה חוסכים במקרים רבים באנרגיה, כך שהעלויות עבור צריכת החשמל יהיו נמוכות יותר מאשר במכשירי הקפאה מסוגים אחרים.

על התפקידים השונים של מד מוליכות?
למדי מוליכות ישנם תפקידים רבים ומגוונים ובין היתר: אבחון של שינויים במקורות מים מסוגים שונים. בקה על תהליכים של ייצור מים טהורים. בקרה על מיהול של כימיקליים במים. בקרה על כניסת שפכים בעת תהלים של טיפול בשפכים ותפקידים נוספים.

הליך רכישת מכשור מעבדתי
בכדי להבטיח שאתם אכן רוכשים מכשור מעבדתי איכותי ומקצועי, ההמלצה היא למצוא חברה מקצועית וותיקה בעלת מוניטין בתחום זה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI