דף הבית תחבורה ורכב רכב סקודה סופרב מול פורד מונדיאו - השוואת רכבים
סקודה סופרב מול פורד מונדיאו - השוואת רכבים
קידום אתרים - SEO Israel 23/05/11 |  צפיות: 5825

מתלבט בין סקודה סופרב לבין פורד מונדיאו? כאן תוכל למצוא את כל התשובות לשאלות הקשורות לרכבים אלו, להיחשף אל השוואת רכבים קצרה שנוגעת במרכיבים החשובים בכל רכב ובעיקר להגיע למסקנה מה הוא הרכב המתאים ביותר לצרכיך.

פורד מונדיאו – תיאור כללי

השם מונדאו לקוח מהמילה הלטינית מונוס, אשר פירושה הוא עולם. כשמו כן הוא, מדובר ברכב משפחתי גדול (אשר יכול לשמש גם כרכב מנהלים) מבית היוצר של החברה האמריקאית האגדית פורד.

הדגם החדיש ביותר של המונדאו שנמכר כיום הוא הדור הרביעי של סוג רכב זה, המשווק בעולם מתחילת שנות ה-90 של המאה הקודמת. הדגם האחרון הוא דגם מאסיבי, בעל מימדים נרחבים ותא מטען גדול ביותר.

סקודה סופרב – תיאור כללי

כמו המונדאו, גם סקודה סופרב, אשר נוצרה על ידי חברת הרכבים הצ'כית, הינה רכב משפחתי רחב, שיכול לשמש גם כרכב מנהלים. הדגם החדיש ביותר נמכר כיום בשלוש גרסאות שונות, כולן מאופיינות בתא נוסעים מרווח.

נראה כי החברה המייצרת (שבעבר, למי שזוכר, לא זכתה למוניטין מהמשובחים ביותר בלשון המעטה...), השקיעה רבות בפנים הרכב. זה מקרין פאר רב ומאובזר בכל החידושים והטרנדים שמציע עולם המכוניות של ימינו.

השוואת רכבים – הפן המכני

לאור העובדה שדגם הסקודה מכיל שלוש גירסאות, הוא מאפשר לרוכש בחירה בין גירסה מתונה של מנוע המכיל 1.8 ליטרים ו-160 כוחות סוס, לבין הגירסה הכבדה יותר, של מנוע בעל 3.6 ליטרים ו-260 כ"ס.

לעומת זאת, דגם הפורד מונדיאו הינו בעל נפחים קטנים יותר כך שהוא נע בין מנוע המכיל שני ליטרים ו-130 כוחות סוס לבין מנוע המכיל 2.3 ליטרים ו-161 כוחות סוס. נראה שבקטגוריה הזו, הסקודה מנצחת בגדול.

השוואת צריכת דלק

פורד מונדיאו עומד על צריכת דלק של כשמונה קילומטרים לליטר, אשר נמדדו בתנאי מבחן קשים ובסטנדרטים גבוהים. מיכל הדלק של הרכב יכול להכיל 58 ליטרים של דלק - מיכל קטן יחסית לממוצע ברכבים מקטגוריה דומה.

צריכת הדלק של הסקודה סופרב היא כעשרה קילומטרים לליטר (בגרסת המנוע החזק ביותר), כאשר קיבולת מיכל הדלק במנוע בעל הנפח הקטן ביותר היא כשישים ליטרים. בנפחים הגדולים יותר, גם הקיבולת עולה.

בטיחות ומחיר

נראה כי מבחינה בטיחותית שני הדגמים נמצאים ברף העליון היות ושניהם זכו לציונים גבוהים במבחן הריסוק האירופאי - חמישה כוכבי בטיחות. במחירי המכוניות הללו ישנו הבדל, כשהפורד מונדיאו עולה כ-160 אלף שקלים ואילו תג המחיר של הדגם הבסיסי ביותר בסקודה סופרב עומד על כ-165 אלף שקלים.

אלו שני דגמים בעלי מאפיינים דומים, אולם חדי העין ואנשי המקצוע יבחינו בהבדלים המשמעתיים ביניהם. חשוב להדגיש כי באופן כללי, לפני שניגשים לרכוש את אחד הדגמים, יש להיוועץ עם מומחה בתחום או להיעזר בחבר שנסע על אחד הדגמים או על שניהם.

מעבר לכך, חשוב לקחת את שני הרכבים לנסיעת מבחן, ועל ידי כך להבין האם הנסיעה ברכב נוחה והולמת את שאיפותיו של הרוכש הפוטנציאלי. זהו ללא ספק הנתון החשוב ביותר בשיקול האם לקנותרכב מסוים או לא.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 קידום אתרים - SEO Israel

המאמרים פורסמו באידבות חברת אס.אי.או ישראל, המספקת שירותי כתיבה שיווקית באינטרנט. 


מאמרים נוספים מאת קידום אתרים - SEO Israel
 
תוכניות שותפים - המדריך המלא
תוכניות שותפים מאפשרות לכל אחד לעשות כסף באינטרנט. מכיוון שהתוכניות השיתופיות מבוססות על תוצאות,הרווחיות של השותפים תגדל ככל שלאתר/בלוג/רשימת תפוצה וכדומה, יהיה ערך מסחרי משמעותי יותר לחברה המפרסמת.

מוניטיזציה לאתר בעזרת תוכניות שותפים
עבור כל תנועת לקוחות מן האתר המשתף לאתר החברה המקדמת את מוצריה מקבל בעל האתר המשתף עמלות משתנות, על פי טיב אופן ההתקשרות. עמלות אלו יכולות להצטבר מדי חודש לסכום הכנסה משמעותי. העמלות מוענקות עבור:

בחירה נכונה של בית אבות
12/07/11 | גיל הזהב
כל אחד מאיתנו שהוריו מגיעים לגיל המתקדם מודאג לגבי אופן הטיפול בהם. בית אבות הינה מסגרת אידיאלית למבוגרים הזקוקים לטיפול שוטף ואין באפשרות בני המשפחה לעמוד לרשותם מסביב לשעון. בית אבות איכותי יעניק לקרובים שלנו את הטיפול המסור,האוהב והבטוח ביותר לו הם זקוקים וראויים.

בית מוגן בישראל
12/07/11 | גיל הזהב
כיום, ניתן למצוא מבחר הולך וגדל של אפשרויות לדיור מוגן בישראל. ההיצע הרב נמצא לאורכה של המדינה מצפון ועד דרום ומאפשר לכל אחד לבחור את המקום האידיאלי עבורו תוך כדי שמירה על קשר גיאוגרפי עם הקרובים אליו.

האם יש חשיבות למותג בעולם צילום הוידאו
22/06/11 | צרכנות
תחום מצלמות הוידאו לא זר לפנסוניק. בל נשכח שתחום ההתמקצעות של פנסוניק היה מאז ומעולם מצלמות וידאו בכלל, ומצלמות טלוויזיה בפרט. אם תבדקו ברוב חברות ההפקה בישראל, סביר להניח שהם מחזיקים מצלמות מקצועיות של פנסוניק.

סקודה סופרב מול פורד מונדיאו - השוואת רכבים
23/05/11 | רכב
כמו המונדאו, גם סקודה סופרב, אשר נוצרה על ידי חברת הרכבים הצ'כית, הינה רכב משפחתי רחב, שיכול לשמש גם כרכב מנהלים. הדגם החדיש ביותר נמכר כיום בשלוש גרסאות שונות, כולן מאופיינות בתא נוסעים מרווח.

מחירי הדלק במדינה שלנו
18/05/11 | רכב
בכדי לנסות לחסוך בדלק, הפתרון המהיר והמיידי הוא לנסוע פחות אולם לא תמיד הדבר מתאפשר מסיבות שונות. עם זאת, עם קצת מאמץ, אפשר להשיג חיסכון משמעותי בצריכת הדלק באמצעים שונים.

שברולט קרוז מול יונדאי i30 - השוואת רכבים קצרה
09/05/11 | רכב
עיצובה של הקרוז עשיר ומעוצב יותר, בעל תא מטען גדול יחסית ותא נוסעים מרווח ומזמין. היא הארוכה ביותר מבין כל המשפחתיות ונראית ממש כאחותה של המאליבו. השברולט קרוז מציגה סביבת נהג מפנקת עם גלגל הגה מרופד ונעים. הנהג יושב בנינוחות על כיסא מפנק בעל משענת צדית. יתרונה הגדול של השברולט קרוז הוא במראֵה, בגודל ובאבזור.

טיול מאורגן ליפן והיכרות עם תרבותה
מתי מומלץ לבחור בטיולים מאורגנים? כשרוצים לבקר במדינה זרה לחלוטין בפעם הראשונה, למשל. טיול מאורגן ליפן הוא אחת הדוגמאות המושלמת לכך

היתרונות המרכזיים של טיול מאורגן למרוקו
פתיח מרכזי: עומדים בפני יציאה לטיול למרוקו? טיול מאורגן יכול לספק לכם יתרונות רבים, במיוחד במדינה כמו מרוקו. רוצים ללמוד מדוע? קראו את המאמר.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI