דף הבית בית משפחה וזוגיות גיל הזהב בחירה נכונה של בית אבות
בחירה נכונה של בית אבות
קידום אתרים - SEO Israel 12/07/11 |  צפיות: 5415

העלייה המשמעותית בתוחלת החיים בישראל הובילה לריבוי המוסדות הטיפוליים המעניקים שירותי סעד לקשישים ומבוגרים כאחד. על פי מחקרים רבים תוחלת החיים תמשיך לעלות בשנים הקרובות ותגיע למצב שאוכלוסיית המבוגרים במדינת ישראל תגיע לשיאים שטרם נראו.

העלייה המתמדת בתוחלת החיים לצד הענקת טיפולים ראויים לאוכלוסייה מבוגרת מחייבת את כלל המוסדות הקיימים לשפר ולשדרג את שירותם באופן טבעי. בתי אבות הינם חלק מאפשרויות קיום בגיל המבוגר. בית אבות מהווה מקום דיור לאוכלוסיה מבוגרת ומעניק להם את כלל השירותים השוטפים לצרכי המשך קיום החיים. ישנם מספר סוגים של בתי אבות המיועדים למצבים שונים בטיפול באוכלוסייה המבוגרת.

התאמה אישית בבחירת המוסד הטיפולי.

מבוגרים רבים זקוקים לטיפול סיעודי צמוד רוב שעות היממה,אחרים מוגדרים כתשושים וזקוקים להשגחה סביב השעון ונוספים מסוגלים לתפקד תקין וזקוקים לעזרה קלה או בינונית במהלך היומיום. בדיקות מקיפות הנערכות לקשיש או לאדם המבוגר מעידים על מצבו. בדיקות אלו מאבחנות מצבים גופניים שונים לצד הלכי רוח נפשיים.

בהתאם לבדיקות מקבל האדם המבוגר (או משפחתו) המצלה על מוסד טיפולי ראוי התואם לצרכיו. כל בית אבות מעמיד לרשות דייריו הקבועים רמת חיים גבוהה המאפשרת להם לקבל קשת רחבה של שירותים מסביב לשעון. שירותים אלו כוללים בין היתר:

 • שירותי רפואה צמודה 24 שעות ביממה
 • סיעוד תומך
 • קבלת טיפולים נפשיים במידת הצורך
 • שירותים לוגיסטיים שונים לרבות:
  • ניקיון
  • רחצה
  • ארוחות
  • פעילות פנאי ומסגרת חברתית.
  להעניק להם את הטוב ביותר

  כל אחד מאיתנו שהוריו מגיעים לגיל המתקדם מודאג לגבי אופן הטיפול בהם. בית אבות הינה מסגרת אידיאלית למבוגרים הזקוקים לטיפול שוטף ואין באפשרות בני המשפחה לעמוד לרשותם מסביב לשעון. בית אבות איכותי יעניק לקרובים שלנו את הטיפול המסור,האוהב והבטוח ביותר לו הם זקוקים וראויים.

  השמת קרוב משפחה בבית אבות הינו תהליך מורכב ולא פשוט הן לאדם המבוגר והן למשפחתו ולסביבתו הקרובה. על מנת לעבור את התהליך בצורה נעימה וחלקה יותר יש להעניק לו תמיכה נפשית ופיזית בשלב ההתאקלמות הראשוני.

  תמיכה זו כוללת ביקורים תכופים וממושכים, קיום שיחות עידוד רבות והענקת חום ואהבה לאורך כל הדרך. כמו כן,מומלץ לקיים סבב ביקורים שייצור מצב שהקשיש ירגיש את סביבתו הקרובה בכל פעם מחדש.

  לדעת שאתם בידיים הטובות ביותר

  כל בית אבות בישראל נמצא תחת פיקוח של משרד הבריאות והרווחה (גם אם מדובר בבית אבות פרטי). בדיקות מקיפות אלו מצביעות על טיב השירותים השונים במקום ואיכויותיו. הבדיקות המקיפות הנערכות לעיתים תכופות מבטיחות את שמירת האיכויות הגבוהות במקום לאורך זמן ובכך מעניקים לכם שקט נפשי בכל הקשור לפעילות המקום.

  בבתי אבות מסוימים תוכלו למצוא מחלקות סיעוד שונות המעניקות טיפול למקרים מיוחדים. בתי אבות אלו מעסיקים צוות רפואי מקצועי ומיומן המעניק פתרונות רפואיים בזמן אמת לכל צרה שלא תבוא. כמו כן, קיימיםבתי אבות המעניקים שירותי סיעוד למקרים מורכבים ובדרך כלל מתקדים על תקן בתי חולים גריאטריים. הבחירה שלכם בבית האבות צריכה להיות מונעת משיקולי בריאות והגנה לצד סביבת מגורים איכותית וראויה.

  בית מוגן


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 קידום אתרים - SEO Israel

המאמרים פורסמו באידבות חברת אס.אי.או ישראל, המספקת שירותי כתיבה שיווקית באינטרנט. 


מאמרים נוספים מאת קידום אתרים - SEO Israel
 
תוכניות שותפים - המדריך המלא
תוכניות שותפים מאפשרות לכל אחד לעשות כסף באינטרנט. מכיוון שהתוכניות השיתופיות מבוססות על תוצאות,הרווחיות של השותפים תגדל ככל שלאתר/בלוג/רשימת תפוצה וכדומה, יהיה ערך מסחרי משמעותי יותר לחברה המפרסמת.

מוניטיזציה לאתר בעזרת תוכניות שותפים
עבור כל תנועת לקוחות מן האתר המשתף לאתר החברה המקדמת את מוצריה מקבל בעל האתר המשתף עמלות משתנות, על פי טיב אופן ההתקשרות. עמלות אלו יכולות להצטבר מדי חודש לסכום הכנסה משמעותי. העמלות מוענקות עבור:

בחירה נכונה של בית אבות
12/07/11 | גיל הזהב
כל אחד מאיתנו שהוריו מגיעים לגיל המתקדם מודאג לגבי אופן הטיפול בהם. בית אבות הינה מסגרת אידיאלית למבוגרים הזקוקים לטיפול שוטף ואין באפשרות בני המשפחה לעמוד לרשותם מסביב לשעון. בית אבות איכותי יעניק לקרובים שלנו את הטיפול המסור,האוהב והבטוח ביותר לו הם זקוקים וראויים.

בית מוגן בישראל
12/07/11 | גיל הזהב
כיום, ניתן למצוא מבחר הולך וגדל של אפשרויות לדיור מוגן בישראל. ההיצע הרב נמצא לאורכה של המדינה מצפון ועד דרום ומאפשר לכל אחד לבחור את המקום האידיאלי עבורו תוך כדי שמירה על קשר גיאוגרפי עם הקרובים אליו.

האם יש חשיבות למותג בעולם צילום הוידאו
22/06/11 | צרכנות
תחום מצלמות הוידאו לא זר לפנסוניק. בל נשכח שתחום ההתמקצעות של פנסוניק היה מאז ומעולם מצלמות וידאו בכלל, ומצלמות טלוויזיה בפרט. אם תבדקו ברוב חברות ההפקה בישראל, סביר להניח שהם מחזיקים מצלמות מקצועיות של פנסוניק.

סקודה סופרב מול פורד מונדיאו - השוואת רכבים
23/05/11 | רכב
כמו המונדאו, גם סקודה סופרב, אשר נוצרה על ידי חברת הרכבים הצ'כית, הינה רכב משפחתי רחב, שיכול לשמש גם כרכב מנהלים. הדגם החדיש ביותר נמכר כיום בשלוש גרסאות שונות, כולן מאופיינות בתא נוסעים מרווח.

מחירי הדלק במדינה שלנו
18/05/11 | רכב
בכדי לנסות לחסוך בדלק, הפתרון המהיר והמיידי הוא לנסוע פחות אולם לא תמיד הדבר מתאפשר מסיבות שונות. עם זאת, עם קצת מאמץ, אפשר להשיג חיסכון משמעותי בצריכת הדלק באמצעים שונים.

שברולט קרוז מול יונדאי i30 - השוואת רכבים קצרה
09/05/11 | רכב
עיצובה של הקרוז עשיר ומעוצב יותר, בעל תא מטען גדול יחסית ותא נוסעים מרווח ומזמין. היא הארוכה ביותר מבין כל המשפחתיות ונראית ממש כאחותה של המאליבו. השברולט קרוז מציגה סביבת נהג מפנקת עם גלגל הגה מרופד ונעים. הנהג יושב בנינוחות על כיסא מפנק בעל משענת צדית. יתרונה הגדול של השברולט קרוז הוא במראֵה, בגודל ובאבזור.

טיול מאורגן ליפן והיכרות עם תרבותה
מתי מומלץ לבחור בטיולים מאורגנים? כשרוצים לבקר במדינה זרה לחלוטין בפעם הראשונה, למשל. טיול מאורגן ליפן הוא אחת הדוגמאות המושלמת לכך

היתרונות המרכזיים של טיול מאורגן למרוקו
פתיח מרכזי: עומדים בפני יציאה לטיול למרוקו? טיול מאורגן יכול לספק לכם יתרונות רבים, במיוחד במדינה כמו מרוקו. רוצים ללמוד מדוע? קראו את המאמר.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI