דף הבית אינטרנט והחיים ברשת תכניות שותפים מוניטיזציה לאתר בעזרת תוכניות שותפים
מוניטיזציה לאתר בעזרת תוכניות שותפים
קידום אתרים - SEO Israel 17/07/11 |  צפיות: 6291

מחזיק ברשותך אתר אינטרנט? הכניסות לאתר שלך עולות בהתמדה? אתה חושב שהאתר שברשותך מעניין קהלי יעדשונים?...זה הזמן להצטרף לזירת המסחר החדשה בתחום הפרסוםבאינטרנט וליהנות ממגוון אפשרויות ליצירת הכנסות כספיות דרך אתר האינטרנט שלך. תכנית שותפים לצרכי פרסום אתרים, פרסום חברות מסחריות, שיווק מוצרים או שירותים שונים מעמידה לרשותך רשת שותפים שכבר עושים כסף באינטרנט.

תכנית שותפים מאפשרת לכל בעל אתר להפוך את האתר שברשותו למוקד הכנסות חודשי מבלי להתאמץ יתר על המידה. רעיון תכנית שותפים ברשת האינטרנט מבוסס על שיתוף ותגמול. הצד המשתף הינו בעל האת,המאפשר לחברה מסחרית (הצד המתגמל)לקדם את מוצריה ושירותיה באמצעות קישורים שונים באתרו.

תנועת הגולשים שווה לך כסף

עבור כל תנועת לקוחות מן האתר המשתף לאתר החברה המקדמת את מוצריה מקבל בעל האתר המשתף עמלות משתנות, על פי טיב אופן ההתקשרות. עמלות אלו יכולות להצטבר מדי חודש לסכום הכנסה משמעותי. העמלות מוענקות עבור:

  • חשיפה לפרסום
  • התקשרות הלקוח הפוטנציאלי
  • העברת לידים
  • עמלות בגין רכישה אונליין.

כלל פעולות הגולשים נרשמים על ידי מערכות מידע מתקדמות ומאשפרות לצד המשתף ולצד המקדם את מוצריו לעקוב אחריהן באופן מבוקר ומדיוק.

פרסום אתרים בשיטה זו מוכיח את עצמו מיום ליום ויותר חברות מסחריות משתמשות ברעיון רשת שותפים כחלק מאסטרטגיית שיווק באינטרנט. שיווק שותפים מתבצע על ידי מספר גופים המעמידים ללקוחות שונים תוכנית שותפים רשתית באמצעותה נעשה קידום ושיווק המוצרים או השירותים לנגיש יותר בפני קהלי יעד רחבים יותר.

רעיון גדול גם לאתרים קטנים

שיטת השיתוף באינטרנט המכונה Affiliates program, ,זוכה לפופולאריות רבה בקרב משווקי אינטרנט רבים. משווקים ומקדמי אתרים מקצועיים משתמשים בטכניקת השיתוף למטרות העצמה של לקוחותיהם באמצעות תנועת לקוחות רבים (טראפיק) אל אתריהם השונים. כיום,טכניקת פרסום אתרים ברשת האינטרנט דורשת מיומנויות מקצועיות נרחבות ואנשי מקצוע שלומדים את התחום לעומק יכולים לגרוף רווחים נאים ביותר מהתהליך.

גם בעלי אתרים אישיים (מסחריים או לאו) יכולים להגיע לרווחים חודשיים קבועים באמצעות תכנית שותפים נכונה. חברות מסוימות מעניקות שירותי רשת שותפים המאפשרים לבעל אתר אישי לקבל מהם ליווי מקצועי ואישי, תשלום בונוסים מעבר לעמלות הרגילות (בהתאם לתוצאות), דיווחים מעודכנים אונליין אודות הפעולות השונות ורישום העמלות באופן מדויק,ממשקי עבודה נוחים ופשוטים להפעלה ועוד. כלים אלו ואחרים יעזרו לכם למקד את האתר שלכם לקהלי יעד מסוימים ואפקטיביים לתחום המוצר אותו תקדמו. מיקוד זה יוביל בסופו של הליך ליצירת תנועת לקוחות רצויה ויחד אתה להכנסות כספיות חודשיות.

להיות שם שזה קורה!

זירת המסחר באינטרנט רק הולכת וצוברת תאוצה בשנים האחרונות. העלייה החדה מדי שנה, בכמות העסקאות הנסגרות ברשת הינה עצומה. ההצטרפות לתוכניות שיתוף שונות הן ללא תשלום ומאפשרות לכל בעל אתר ברשת למקסם רווחים בכל חודש מחדש.

הצטרפות אל תכנית שותפים מאפשרת לך רווח כפול,בפעם הראשונה כתוצאה מהכנסה חודשית אפשרית על בסיס תוצאות ופעם שנייה על ידי השקעה רבה יותר מצידך ליצירת עידוד הכניסות לאתרך. בסופו של יום ככל שיהיו לאתרך יותר כניסות יומיות כך ילך ויגדל הסיכוי שעל אחד מהם תקבל עמלה נאה. שווה להשקיע, לקדם ובעיקר להרוויח פעמיים!


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 קידום אתרים - SEO Israel

המאמרים פורסמו באידבות חברת אס.אי.או ישראל, המספקת שירותי כתיבה שיווקית באינטרנט.



 


מאמרים נוספים מאת קידום אתרים - SEO Israel
 
תוכניות שותפים - המדריך המלא
תוכניות שותפים מאפשרות לכל אחד לעשות כסף באינטרנט. מכיוון שהתוכניות השיתופיות מבוססות על תוצאות,הרווחיות של השותפים תגדל ככל שלאתר/בלוג/רשימת תפוצה וכדומה, יהיה ערך מסחרי משמעותי יותר לחברה המפרסמת.

מוניטיזציה לאתר בעזרת תוכניות שותפים
עבור כל תנועת לקוחות מן האתר המשתף לאתר החברה המקדמת את מוצריה מקבל בעל האתר המשתף עמלות משתנות, על פי טיב אופן ההתקשרות. עמלות אלו יכולות להצטבר מדי חודש לסכום הכנסה משמעותי. העמלות מוענקות עבור:

בחירה נכונה של בית אבות
12/07/11 | גיל הזהב
כל אחד מאיתנו שהוריו מגיעים לגיל המתקדם מודאג לגבי אופן הטיפול בהם. בית אבות הינה מסגרת אידיאלית למבוגרים הזקוקים לטיפול שוטף ואין באפשרות בני המשפחה לעמוד לרשותם מסביב לשעון. בית אבות איכותי יעניק לקרובים שלנו את הטיפול המסור,האוהב והבטוח ביותר לו הם זקוקים וראויים.

בית מוגן בישראל
12/07/11 | גיל הזהב
כיום, ניתן למצוא מבחר הולך וגדל של אפשרויות לדיור מוגן בישראל. ההיצע הרב נמצא לאורכה של המדינה מצפון ועד דרום ומאפשר לכל אחד לבחור את המקום האידיאלי עבורו תוך כדי שמירה על קשר גיאוגרפי עם הקרובים אליו.

האם יש חשיבות למותג בעולם צילום הוידאו
22/06/11 | צרכנות
תחום מצלמות הוידאו לא זר לפנסוניק. בל נשכח שתחום ההתמקצעות של פנסוניק היה מאז ומעולם מצלמות וידאו בכלל, ומצלמות טלוויזיה בפרט. אם תבדקו ברוב חברות ההפקה בישראל, סביר להניח שהם מחזיקים מצלמות מקצועיות של פנסוניק.

סקודה סופרב מול פורד מונדיאו - השוואת רכבים
23/05/11 | רכב
כמו המונדאו, גם סקודה סופרב, אשר נוצרה על ידי חברת הרכבים הצ'כית, הינה רכב משפחתי רחב, שיכול לשמש גם כרכב מנהלים. הדגם החדיש ביותר נמכר כיום בשלוש גרסאות שונות, כולן מאופיינות בתא נוסעים מרווח.

מחירי הדלק במדינה שלנו
18/05/11 | רכב
בכדי לנסות לחסוך בדלק, הפתרון המהיר והמיידי הוא לנסוע פחות אולם לא תמיד הדבר מתאפשר מסיבות שונות. עם זאת, עם קצת מאמץ, אפשר להשיג חיסכון משמעותי בצריכת הדלק באמצעים שונים.

שברולט קרוז מול יונדאי i30 - השוואת רכבים קצרה
09/05/11 | רכב
עיצובה של הקרוז עשיר ומעוצב יותר, בעל תא מטען גדול יחסית ותא נוסעים מרווח ומזמין. היא הארוכה ביותר מבין כל המשפחתיות ונראית ממש כאחותה של המאליבו. השברולט קרוז מציגה סביבת נהג מפנקת עם גלגל הגה מרופד ונעים. הנהג יושב בנינוחות על כיסא מפנק בעל משענת צדית. יתרונה הגדול של השברולט קרוז הוא במראֵה, בגודל ובאבזור.

טיול מאורגן ליפן והיכרות עם תרבותה
מתי מומלץ לבחור בטיולים מאורגנים? כשרוצים לבקר במדינה זרה לחלוטין בפעם הראשונה, למשל. טיול מאורגן ליפן הוא אחת הדוגמאות המושלמת לכך

היתרונות המרכזיים של טיול מאורגן למרוקו
פתיח מרכזי: עומדים בפני יציאה לטיול למרוקו? טיול מאורגן יכול לספק לכם יתרונות רבים, במיוחד במדינה כמו מרוקו. רוצים ללמוד מדוע? קראו את המאמר.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI