דף הבית אינטרנט והחיים ברשת תכניות שותפים תוכניות שותפים - המדריך המלא
תוכניות שותפים - המדריך המלא
קידום אתרים - SEO Israel 17/07/11 |  צפיות: 6752

זירת המסחר ברשת האינטרנט הולכת ונהיית משתלמת ורווחית יותר ויותר לכל הצדדים המעורבים בה. בזירת המסחר המתקדמת כל אחד יכול להפוך תנועת גולשים למערכת שיווק אתרים באמצעותה גם הוא יוכל להרוויח כסף באינטרנט. זירות המסחר החדישות ידועות יותר בשם האינטרנטי : תוכניות שותפים.

תוכניות שותפים ברשת האינטרנט(Affiliates program),,מבוססות בראש ובראשונה,על טכניקת הפרסום הוותיקה והאפקטיבית ביותר מאז ומעולם: "מפה לאוזן". כאשר אתם ממליצים לחבר קרוב או בן משפחה,על סרט טוב,מסעדה טובה או כל מוצר או שירות אחר, אתם למעשה מעניקים לו המלצה אובייקטיבית שעוברת כל מחסום פסיכולוגי ומאפשרת למקבל ההמלצה להסתמך על הסגנון וההעדפות האיכותיות שלכם.

שיווק אתרים מ"פה לאוזן"...

תוכניות שותפים הן למעשה מערכות רשתיות המחברות שלושה צדדים שונים למקשה אחת. בצד אחד נמצאים כל בעלי אתרים/בלוגים/רשימת תפוצה וכדומההיכולים לפרסם קישורים או הפניות למוצרים או שירותים שונים שלמפרסמים הנעזרים במערכות הנ"ל. כל שותף (צד אחד) בתכניות השונות המקדם שירותים או מוצרים של חברות שונות (צד שני) מתוגמל באופן מיידי עבור על פעולה המבוצעת על ידי צד שלישי,שהם כלל גולשי האינטרנט.פעולות הצד השלישי כוללות:

  1. רכישת מוצר
  2. חשיפה פרסומית
  3. הקלה או יצירת ליד.

תוכניות שותפים מאפשרות לכל אחד לעשות כסף באינטרנט. מכיוון שהתוכניות השיתופיות מבוססות על תוצאות,הרווחיות של השותפים תגדל ככל שלאתר/בלוג/רשימת תפוצה וכדומה, יהיה ערך מסחרי משמעותי יותר לחברה המפרסמת. לדוגמא: אם אתם בעלים של בלוג או אתר פופולארי לטיפול בחיות מחמד,הרי מן הסתם שהמפרסמים הגדולים שלכם יהיו קשורים לתחום,לרבות,וטרינרים,חברות מזון,פנסיון לכלבים ועוד. תוכניות שותפים מבצעות התאמה אופטימאלית בין קהלי היעד של השותף לבין החברות המפרסמות.

לקדם, להתקדם ולהרוויח

השותפים בתכוניות השונות הם למעשה אנשי שיווקי דיגיטלי, המקבלים את שכרם על בסיס הצלחה כזו או אחרת. בשנים האחרונות,יותר ויותר חברות מסחריות רבות נעזרות בתחום השיתוף ברשת,מכיוון שכלי זה מאפשר להם להגיע לחשיפה עצומה ביתר קלות ומבלי להוציא משאבים עצומים עבור בניית קמפיינים מחוץ לאינטרנט. כמו כן, חברות אלו משלמות לשותפים השונים רק עבור תוצאות ובכך מבטיחות לעצמן פרסום אפקטיבי המבוסס בראש ובראשונה על שיקולי עלות מול תועלת.

כלל המודלים העסקיים בתוכניות השותפים הינם מבוססי מידע ועשירי טכנולוגיות, המאפשרים גם לשותף וגם לחברה המפרסמת להתעדכן בכל רגע נתון בפעולות השונות של הגולש. התשלום לשותף מתבצע במספר אפשרויות הכוללת בין היתר:

  • תשלום עבור חשיפת הלקוחות לפרסום
  • תשלום עבור הקלקת הגולש (לקוח) על גבי הבאנר הפרסומי או הקישורים השונים
  • תשלום עבור יצירת הפנייה (ליד) המתבצע על ידי פרסום לידים
  • תשלום עבור מכירה אונליין או מכירה עתידית בעקבות פרסום לידים שונים
  • תשלום עבור שיחות טלפון נכנסות לחברה המפרסמת (בעקבות פרסום),או שיחה יוצאת מטעם החברה לגולש בעקבות "ליד" שהתקבל.

-

חזית המסחר הטכנולוגי

שיווק מוצרים ושירותים דרך האינטרנט מחייבת תוכניות שותפים שונות לחשיבה יצירתית וחדשנית. כל "שותף" חדש מבין תוך פרק זמן קצר שסבלנות והתמדה הן המפתחות הבסיסיים להצלחה בתחום השיווק באינטרנט. התאימו את המוצרים והשירותים שאתם שותפים בהם לקהל היעד שלכם, בצעו פעולות שונות לקידומו ותמיד הישארו אמינים ונאמנים לקהל הלקוחות שלכם, ההצלחה כבר בחלון עמוד האינטרנט שלכם-אל תסגרו אותה!


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 קידום אתרים - SEO Israel

המאמרים פורסמו באידבות חברת אס.אי.או ישראל, המספקת שירותי כתיבה שיווקית באינטרנט. 


מאמרים נוספים מאת קידום אתרים - SEO Israel
 
תוכניות שותפים - המדריך המלא
תוכניות שותפים מאפשרות לכל אחד לעשות כסף באינטרנט. מכיוון שהתוכניות השיתופיות מבוססות על תוצאות,הרווחיות של השותפים תגדל ככל שלאתר/בלוג/רשימת תפוצה וכדומה, יהיה ערך מסחרי משמעותי יותר לחברה המפרסמת.

מוניטיזציה לאתר בעזרת תוכניות שותפים
עבור כל תנועת לקוחות מן האתר המשתף לאתר החברה המקדמת את מוצריה מקבל בעל האתר המשתף עמלות משתנות, על פי טיב אופן ההתקשרות. עמלות אלו יכולות להצטבר מדי חודש לסכום הכנסה משמעותי. העמלות מוענקות עבור:

בחירה נכונה של בית אבות
12/07/11 | גיל הזהב
כל אחד מאיתנו שהוריו מגיעים לגיל המתקדם מודאג לגבי אופן הטיפול בהם. בית אבות הינה מסגרת אידיאלית למבוגרים הזקוקים לטיפול שוטף ואין באפשרות בני המשפחה לעמוד לרשותם מסביב לשעון. בית אבות איכותי יעניק לקרובים שלנו את הטיפול המסור,האוהב והבטוח ביותר לו הם זקוקים וראויים.

בית מוגן בישראל
12/07/11 | גיל הזהב
כיום, ניתן למצוא מבחר הולך וגדל של אפשרויות לדיור מוגן בישראל. ההיצע הרב נמצא לאורכה של המדינה מצפון ועד דרום ומאפשר לכל אחד לבחור את המקום האידיאלי עבורו תוך כדי שמירה על קשר גיאוגרפי עם הקרובים אליו.

האם יש חשיבות למותג בעולם צילום הוידאו
22/06/11 | צרכנות
תחום מצלמות הוידאו לא זר לפנסוניק. בל נשכח שתחום ההתמקצעות של פנסוניק היה מאז ומעולם מצלמות וידאו בכלל, ומצלמות טלוויזיה בפרט. אם תבדקו ברוב חברות ההפקה בישראל, סביר להניח שהם מחזיקים מצלמות מקצועיות של פנסוניק.

סקודה סופרב מול פורד מונדיאו - השוואת רכבים
23/05/11 | רכב
כמו המונדאו, גם סקודה סופרב, אשר נוצרה על ידי חברת הרכבים הצ'כית, הינה רכב משפחתי רחב, שיכול לשמש גם כרכב מנהלים. הדגם החדיש ביותר נמכר כיום בשלוש גרסאות שונות, כולן מאופיינות בתא נוסעים מרווח.

מחירי הדלק במדינה שלנו
18/05/11 | רכב
בכדי לנסות לחסוך בדלק, הפתרון המהיר והמיידי הוא לנסוע פחות אולם לא תמיד הדבר מתאפשר מסיבות שונות. עם זאת, עם קצת מאמץ, אפשר להשיג חיסכון משמעותי בצריכת הדלק באמצעים שונים.

שברולט קרוז מול יונדאי i30 - השוואת רכבים קצרה
09/05/11 | רכב
עיצובה של הקרוז עשיר ומעוצב יותר, בעל תא מטען גדול יחסית ותא נוסעים מרווח ומזמין. היא הארוכה ביותר מבין כל המשפחתיות ונראית ממש כאחותה של המאליבו. השברולט קרוז מציגה סביבת נהג מפנקת עם גלגל הגה מרופד ונעים. הנהג יושב בנינוחות על כיסא מפנק בעל משענת צדית. יתרונה הגדול של השברולט קרוז הוא במראֵה, בגודל ובאבזור.

טיול מאורגן ליפן והיכרות עם תרבותה
מתי מומלץ לבחור בטיולים מאורגנים? כשרוצים לבקר במדינה זרה לחלוטין בפעם הראשונה, למשל. טיול מאורגן ליפן הוא אחת הדוגמאות המושלמת לכך

היתרונות המרכזיים של טיול מאורגן למרוקו
פתיח מרכזי: עומדים בפני יציאה לטיול למרוקו? טיול מאורגן יכול לספק לכם יתרונות רבים, במיוחד במדינה כמו מרוקו. רוצים ללמוד מדוע? קראו את המאמר.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI