דף הבית רפואה ובריאות קוסמטיקה וטיפוח הסרת שיער בשיטות שונות – מה עדיף?
הסרת שיער בשיטות שונות – מה עדיף?
eyeweb - בניית אתרים לעסקים 05/08/11 |  צפיות: 5127

הקיץ כבר נמצא כאן בשיא עוצמתו וחומו, והשמש מצד אחד שורפת אותנו ומחממתאת הארץ הזאת לטמפרטורה שהיא לפעמים לא הגיונית, ומצד שני מפתה אותנו לצאתאל הים ואל החופש ולהשיל מעצמנו שכבות של בגדים ושל... שערות.

הסרת שיער מהגוף היא חלק מהשגרה היומיומית שלנו, וכל אחד עם השנים מוצא לעצמו אתהשיטה הטובה עבורו (או עבורה). ישנן הרבה שיטות להסרת שיער מהגוף וחלקיוהשונים, אז מה יש בכל שיטה, מהם היתרונות ומהן החסרונות?

הסרת שיער בשעווה

הסרת שיער בשעווה כרוכה בהשקעה לא מעטה של זמן ובעיקר – בהקרבהמבחינת כאב. הסרת שיער באמצעות שעווה כואבת מאוד, ואורכת לא מעט זמן. מצדשני, היא נשארת יעילה ליותר זמן מחלק מהשיטות האחרות והשערות גדלות מעטיותר חלשות משיטות שונות, כמו גילוח למשל.

הסרת שיער בשעווה לא נוחה במיוחד והיא דביקה ולא נעימה. בנוסף, ישסיכון בכוויות אם מחממים את השעווה יתר על המידה או שהאדם שמסיר שיערבשעווה אינו מקצועי מספיק.

הסרת שיער באפיליידי ומכשירים דומים

באופן עקרוני מבחינת רמת הכאב ומשך הזמן שאורכת הסרת שיער באפיליידיומכשירים דומים לו, די דומים להסרת שיער בשעווה. מבחינת הגדילה המחודשת שלהשערות לאחר מכן, זה כמו בשעווה – הן גדלות לאט יותר ומעט חלשות יותר.

אין הרבה סיכונים בהסרת שיער באפיליידי, אך יש לשערות נטייה מעצבנת לגדול מתחת לעור לאחר הסרת שיער בשיטה זו.

הסרת שיער בגילוח

זו כנראה אחת השיטות הנפוצות, היא מאוד מהירה ולא כואבת (אם לאנחתכים כמובן) ופשוטה, וניתן לעשות אותה בקלות ובמהירות בעת המקלחת.הסיכונים בהסרת שיער באמצעות גילוח הם החתכים שעשויים לקרות מבלי משים.

הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר הפכה בזמן האחרון ליותר ויותר פופולארית. מבחינתהשקעה של זמן, הטיפולים עצמם קצרים יחסית, אך נדרשים מספר טיפולים כדילהגיע לתוצאה הרצויה. היתרון הגדול הוא, שלאחר שמסיימים את הטיפולים יששקט, להרבה שנים – אם לא לצמיתות.

הסרת שיער בלייזר אמורה להיות הדרך היעילה ביותר להסרת שיער, ובנוסף היא אינה כואבת.הסיכונים הגדולים ביותר בהסרת שיער בלייזר הם כוויות, והן עשויות לקרותכאשר מבצעים את ההסרה באופן לא נכון ובידיים לא מיומנויות.

לסיכום

כל אחד ואחת מעדיפים את השיטה שלהם להסרת שיער - בקיץ, בחורףובעונות שביניהן. חשוב להחליט על שיטה שתהיה לכם גם נוחה, גם יעילה וגם, אםאפשר, כמה שפחות כואבת. בהצלחה, ושיהיה לכם קיץ חלק ומהנה בים...


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 eyeweb - בניית אתרים לעסקים

מה אנחנו עושים בשביל העסק שלך ב-eyeweb? 
אנו עוסקים ב-בניית אתרים לעסקים, קידום אתרים, פרסום באינטרנט ושיווק באינטרנט.
בונים אתרים פשוטים שגוגל אוהב!
נותנים לך שרותי אינטרנט המתאימים בדיוק לעסק שלך.
משלבים לך בניית אתר, קידום אתר שיווק האתר ופרסום על ידי רשת האתרים שלנו.
כשאתה בונה אתר אצלנו, תוכל להתחיל בקטן ולגדול עם הזמן ועם העסק שלך. 
אצלנו תוכל לקבל את כל שרותי הבניה, השיווק והקידום של העסק שלך תחת קורת גג אחת. אתר אינטרנט: www.eyeweb.co.il 


מאמרים נוספים מאת eyeweb - בניית אתרים לעסקים
 
פרסום באינטרנט לעסקים קטנים
אם בעבר הרחוק , עסקים קטנים רבים לא יכלו אפילו לחשוב להתמודד מול חברות ותאגידי ענק בשוק הפרסום, הרי שהיום, באמצעות האינטרנט, הם בהחלט יכולים לעשות זאת ובהצלחה מרובה.

לא רק בים – זיפות גגות
לפעמים השיטות הישנות והמסורתיות הן השיטות הטובות ביותר שלנו לעשות דברים. זיפות גגות היא אחת הדוגמאות. בדיקות שגרתיות של הגג וזיפות מדי מספר שנים יבטיחו לכם גג אטום ככל שניתן.

הכן גגך לקיץ – הלבנת גגות
בדיוק כמו שאנחנו מכינים את מכוניותינו לחורף ואת גופנו לקיץ – כך גם את גגותינו לקיץ כדאי שנכין, לקראת הקיץ והשרב הגדול שאנחנו בתור ישראלים ותיקים יודעים, שלא יחוס עלינו ושלא יחסוך מאתנו כמויות אדירות של שמש וקרינה.

הסרת שיער בשיטות שונות – מה עדיף?
כל אחד ואחת מעדיפים את השיטה שלהם להסרת שיער - בקיץ, בחורף ובעונות שביניהן. חשוב להחליט על שיטה שתהיה לכם גם נוחה, גם יעילה וגם, אם אפשר, כמה שפחות כואבת. איזו דרך אתם מעדיפים? מהם היתרונות והחסרונות של כל דרך?

תקנון מצוי מול תקנון מוסכם לבית משותף
התקנון המצוי הוא תקנון אשר מחייב כל בעל דירה בבית משותף, בין אם הוא מודע לקיומו של התקנון ובין אם לאו. תפקידו של התקנון המצוי – להגן על כל הצדדים הנוגעים בסוגיות מסוימות, בנוגע לרכוש הפרטי ולרכוש המשותף.

חיילים משוחררים – מה עכשיו?
התקופה של להיות חיילים משוחררים היא תקופה מעולה וכיפית, ויש תחושת שחרור גדולה מאוד, במיוחד אחרי כל כך הרבה שנים של לימודים ותיכון וצבא – פתאום אתם באמת חופשיים. אבל יחד עם החופש הזה גם מגיע המון בלבול. יופי, אתם חופשיים ומאושרים, אבל.... מה עושים עכשיו?

5 סגולות של שמן זית כתית מעולה
שמן זית באיכות טובה טומן בחובו גם הרבה מאוד סגולות בריאותיות שוודאי תשמחו לדעת שאתם מקבלים אותן באריזה אחת יחד עם הצבע, הריח והטעם הנפלא הזה של שמן זית כתית מעולה, הנה חמש מהן לפניכם

חיילים משוחררים – רוצים ללמוד להיות בעלי מקצוע?
חיילים משוחררים רבים פונים ללימודי תעודה שמכשירים אותם להיות בעלי מקצוע בכל מיני תחומים, מתוך הבנה שהרבה פעמים לא צריך ללמוד המון שנים באוניברסיטה כדי להצליח בחיים. לפעמים לימודי תעודה במקצוע שיש לו ביקוש רב בשוק יכולה לקדם חיילים משוחררים בפרק זמן קצר יותר, למקומות רחוקים יותר. זו יכולה להיות נקודת התחלה מצוינת

השוואה בין שטות להסרת שיער
אם יכולנו להסתובב בקיץ הישראלי כמו אדם וחווה, היינו עושים את זה בכיף. אבל זהו, שאנחנו לא יכולים... ולכן אנחנו מנסים ללבוש את המינימום שאפשר. ובשביל ללבוש את המינימום שאפשר, מה לעשות, אנחנו צריכים לדאוג שנהיה חלקים ונוכל ללכת בהרגשה טובה ונעימה. מה גם שאת 'הפרוות'... אנחנו מעדיפים להשאיר לחורף.

7 מחשבות על בחירת בעלי מקצוע
כאשר בוחרים בעל מקצוע יש הרבה שיקולים. זה נשמע אולי מוגזם, כאילו – מה כבר יכול להיות? אבל האמת היא שיש לא מעט פרמטרים ודברים שכדאי לקחת בחשבון לפני שבחורים בעל מקצוע. אז מה הם? הנה לפניכם 7 מחשבות שריכזנו עבורכם בנוגע לבחירת בעלי מקצוע, ממה ששמענו ומהניסיון האישי שלנו
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI