דף הבית רפואה ובריאות קוסמטיקה וטיפוח השוואה בין שטות להסרת שיער
השוואה בין שטות להסרת שיער
eyeweb - בניית אתרים לעסקים 12/07/11 |  צפיות: 4788

קיץ עכשיו, וחם... חם.... חם..... כל הזמן אנחנו מנסים לצנן את עצמנו –עם מזגן, עם אבטיח קר (וגבינה בולגרית כמובן) וגם – איך לא - עם מכנסייםקצרים, גופיות וכמה שפחות פרטי לבוש. אם יכולנו להסתובב בקיץ הישראלי כמואדם וחווה, היינו עושים את זה בכיף.

אבל זהו, שאנחנו לא יכולים... ולכן אנחנו מנסים ללבוש את המינימוםשאפשר. ובשביל ללבוש את המינימום שאפשר, מה לעשות, אנחנו צריכים לדאוגשנהיה חלקים ונוכל ללכת בהרגשה טובה ונעימה. מה גם שאת 'הפרוות'... אנחנומעדיפים להשאיר לחורף.

שיטות שונות להסרת שיער

הסרת שיער היא חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו, של גברים ושל נשים. גברים ונשים אמנם מסירים שיער בדרך כלל ממקומות שונים בגופם,אך עדיין כולם עוסקים במלאכה. וכיאה לתחום שכולם עוסקים בו, ישנן מספרשיטות ומספר דרכים, כאשר לכל אחת מהן יתרונות וחסרונות. אז ניסינו לרכז לכםאת היתרונות והחסרונות של הסרת שיער באמצעות גילוח, שעווה, מכשירים כמואפיליידי ושל הסרת שיער בלייזר. קבלו:

זמן השקעה

בגילוח – ככל הנראה הנמוך ביותר, בשעווה ובאפילידיי – די רב, בהסרת שיער בלייזר – הטיפולים קצרים יחסית אך נדרשים הרבה טיפולים. לעומת זאת, כאשר הם מסתיימים יש לנו שקט.

מידת הכאב

בגילוח – עד הרגע בו נחתכים... לא כואב בכלל. בשעווה ובאפיליידי – כואב!!!, בלייזר – לרוב לא כואב.

נוחות

גילוח – מאוד נוח, שעווה – לא ממש נוח (לוקח הרבה זמן, כואב, דביק ומלכלך), אפיליידי – לא מאוד נוח (לוקח הרבה זמן, כואב ומשאיר הרבה שערות על המשטח עליו עובדים), הסרת שיער בלייזר – מטרטר בהתחלה בזמן הטיפולים אבל אחר כך יש שקט.

יעילות

גילוח – נמוכה (השיער גדל מהר ובזיפים עבים), שעווה ואפיליידי – יעיל יותר מגילוח כי השיער גדל אחרי יותר זמן ויותר חלש, הסרת שיער בלייזר – השיטה היעילה ביותר אשר יעילה למספר שנים עד צמיתות אם נעשית בצורה טובה.

סיכונים

גילוח – להיחתך... שעווה – כוויה במידה והשעווה חמה מדי, אפיליידי – אין סיכונים אך השערות נוטות לגדול מתחת לעור לאחר ההסרה, הסרת שיער בלייזר – בעיקר כוויות אם נעשה בידיים לא מיומנות, נזק לרקמות עדינות אם נעשה על הפנים לא באופן נכון וכן חוסר יעילות לעתים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 eyeweb - בניית אתרים לעסקים

מה אנחנו עושים בשביל העסק שלך ב-eyeweb? 
אנו עוסקים ב-בניית אתרים לעסקים, קידום אתרים, פרסום באינטרנט ושיווק באינטרנט.
בונים אתרים פשוטים שגוגל אוהב!
נותנים לך שרותי אינטרנט המתאימים בדיוק לעסק שלך.
משלבים לך בניית אתר, קידום אתר שיווק האתר ופרסום על ידי רשת האתרים שלנו.
כשאתה בונה אתר אצלנו, תוכל להתחיל בקטן ולגדול עם הזמן ועם העסק שלך. 
אצלנו תוכל לקבל את כל שרותי הבניה, השיווק והקידום של העסק שלך תחת קורת גג אחת. אתר אינטרנט: www.eyeweb.co.il 


מאמרים נוספים מאת eyeweb - בניית אתרים לעסקים
 
פרסום באינטרנט לעסקים קטנים
אם בעבר הרחוק , עסקים קטנים רבים לא יכלו אפילו לחשוב להתמודד מול חברות ותאגידי ענק בשוק הפרסום, הרי שהיום, באמצעות האינטרנט, הם בהחלט יכולים לעשות זאת ובהצלחה מרובה.

לא רק בים – זיפות גגות
לפעמים השיטות הישנות והמסורתיות הן השיטות הטובות ביותר שלנו לעשות דברים. זיפות גגות היא אחת הדוגמאות. בדיקות שגרתיות של הגג וזיפות מדי מספר שנים יבטיחו לכם גג אטום ככל שניתן.

הכן גגך לקיץ – הלבנת גגות
בדיוק כמו שאנחנו מכינים את מכוניותינו לחורף ואת גופנו לקיץ – כך גם את גגותינו לקיץ כדאי שנכין, לקראת הקיץ והשרב הגדול שאנחנו בתור ישראלים ותיקים יודעים, שלא יחוס עלינו ושלא יחסוך מאתנו כמויות אדירות של שמש וקרינה.

הסרת שיער בשיטות שונות – מה עדיף?
כל אחד ואחת מעדיפים את השיטה שלהם להסרת שיער - בקיץ, בחורף ובעונות שביניהן. חשוב להחליט על שיטה שתהיה לכם גם נוחה, גם יעילה וגם, אם אפשר, כמה שפחות כואבת. איזו דרך אתם מעדיפים? מהם היתרונות והחסרונות של כל דרך?

תקנון מצוי מול תקנון מוסכם לבית משותף
התקנון המצוי הוא תקנון אשר מחייב כל בעל דירה בבית משותף, בין אם הוא מודע לקיומו של התקנון ובין אם לאו. תפקידו של התקנון המצוי – להגן על כל הצדדים הנוגעים בסוגיות מסוימות, בנוגע לרכוש הפרטי ולרכוש המשותף.

חיילים משוחררים – מה עכשיו?
התקופה של להיות חיילים משוחררים היא תקופה מעולה וכיפית, ויש תחושת שחרור גדולה מאוד, במיוחד אחרי כל כך הרבה שנים של לימודים ותיכון וצבא – פתאום אתם באמת חופשיים. אבל יחד עם החופש הזה גם מגיע המון בלבול. יופי, אתם חופשיים ומאושרים, אבל.... מה עושים עכשיו?

5 סגולות של שמן זית כתית מעולה
שמן זית באיכות טובה טומן בחובו גם הרבה מאוד סגולות בריאותיות שוודאי תשמחו לדעת שאתם מקבלים אותן באריזה אחת יחד עם הצבע, הריח והטעם הנפלא הזה של שמן זית כתית מעולה, הנה חמש מהן לפניכם

חיילים משוחררים – רוצים ללמוד להיות בעלי מקצוע?
חיילים משוחררים רבים פונים ללימודי תעודה שמכשירים אותם להיות בעלי מקצוע בכל מיני תחומים, מתוך הבנה שהרבה פעמים לא צריך ללמוד המון שנים באוניברסיטה כדי להצליח בחיים. לפעמים לימודי תעודה במקצוע שיש לו ביקוש רב בשוק יכולה לקדם חיילים משוחררים בפרק זמן קצר יותר, למקומות רחוקים יותר. זו יכולה להיות נקודת התחלה מצוינת

השוואה בין שטות להסרת שיער
אם יכולנו להסתובב בקיץ הישראלי כמו אדם וחווה, היינו עושים את זה בכיף. אבל זהו, שאנחנו לא יכולים... ולכן אנחנו מנסים ללבוש את המינימום שאפשר. ובשביל ללבוש את המינימום שאפשר, מה לעשות, אנחנו צריכים לדאוג שנהיה חלקים ונוכל ללכת בהרגשה טובה ונעימה. מה גם שאת 'הפרוות'... אנחנו מעדיפים להשאיר לחורף.

7 מחשבות על בחירת בעלי מקצוע
כאשר בוחרים בעל מקצוע יש הרבה שיקולים. זה נשמע אולי מוגזם, כאילו – מה כבר יכול להיות? אבל האמת היא שיש לא מעט פרמטרים ודברים שכדאי לקחת בחשבון לפני שבחורים בעל מקצוע. אז מה הם? הנה לפניכם 7 מחשבות שריכזנו עבורכם בנוגע לבחירת בעלי מקצוע, ממה ששמענו ומהניסיון האישי שלנו
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI