דף הבית בניין ואחזקה בניין ואחזקה - אחר קצת על מלגזות
קצת על מלגזות
יעל בקר 16/10/11 |  צפיות: 42926

מלגזות טויוטה

כאשר מדובר על תחום השינוע המחסנאי ובכלל, אין כמו מלגזות טויוטה כדי לעשות את העבודה בצורה יעילה ובטיחותית כאחד. מדובר בכלים המיוצרים על ידי אחת החברות המובילות בתחום הרכב בכלל ובתחום הציוד המכאני בפרט, ואשר נותנים את המרב למשתמשים בהם.

מחויבות לסביבה

אחד הערכים החשובים ביותר המובילים את החברה היצרנית הוא הערך של שמירה על איכות הסביבה ועל ביטחון המשתמשים בכלים שהיא מייצרת. מסיבה זו מלגזות טויוטה הינן כלי השינוע המומלצים ביותר לשימוש. בכלים אלה מותקנת מערכת יציבות אקטיבית שנקראת SAS, ומפקחת בצורה אלקטרונית על פעולת הכלי. כאשר המערכת מזהה חוסר יציבות של הרכב היא מתריעה על כך באמצעות חיישנים מיוחדים, וכך תורמת בצורה משמעותית להפחתת תאונות העבודה שיכולות לקרות תוך כדי השימוש בכלים מסוג זה.

מספר אחת במכירות

מלגזות טויוטה הן הנמכרות ביותר בשוק 8 שנים ברציפות, ואין תמה בכך. מדובר בכלים איכותיים ובטיחותיים, המאפשרים לבצע בעזרתם כל עבודת שינוע של ציוד, כולל הרמה לגובה ונשיאה למרחק. בגלל כל הסיבות האלה וסיבות נוספות, דורגה החברה במקום הראשון בכל הקשור לאיכות, למהימנות, לעמידות ולתמורה ביחס למחיר. לכן, אין ספק, כי אם אתם זקוקים למלגזה איכותית, יציבה ועמידה לאורך זמן – אין ספק כי הבחירה שלכם צריכה להתבצע מבין הסוגים השונים של מלגזות טויוטה.

כל הסוגים לשירותכם

מלגזות טויוטה כוללות את כל סוגי הכלים, כולל מלגזות דיזל, צמיגים רגילים, צמיגים מלאים, מלגזות חשמליות, מלגזה צרה ומשקל נגדי. כל הכלים, כאמור, מיוצרים על פי התקנים המחמירים ביותר, על מהתל בטיח ככל שרק אפשר כי הכלים שישווקו ללקוחות החברה יהיו קודם כל בטיחותיים. החברה פועלת כל העת על מנת לשפר עוד יותר את רמת הבטיחות ואת הפונקציות השונות של הכלים שהיא מייצרת, על מנת להיות כל הזמן בחזית ולהמשיך לספק ללקוחותיה את המוצרים הטובים ביותר.

אמינות לאורך כל הדרך

החברה היצרנית מחויבת כלפי לקוחותיה, ומקפידה לשרתם תוך עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אמינות ואחריות הן מילות המפתח המנחות את פעילות החברה, וכל עובדיה ונציגיה מחויבים למתן שירות מקצועי, מהימן ומיידי לכל אחד מלקוחותיה. כל מוצר שמשווקת החברה, כולל מלגזות טויוטה, משווקים באחריות מלאה, וצוותי השירות שלה זמינים בכל עת לטיפול בכל בעיה ולסיוע בכל דרך אפשרית.

בטוחים בביטחון

כשאתם רוכשים מלגזות טויוטה אתם יכולים להיות בטוחים שאתם והציוד שאתם משנעים נמצאים בידיים טובות – הידיים של טויוטה. הקפידו לרכוש את הכלים אצל משווקים מורשים של החברה וכמובן – לקבל אחריות מלאה על כל מוצר שתרכשו. כך תוכלו להיות בטוחים ככל שרק אפשר, שהעבודה שלכם תוכל להתבצע על הצד הטוב ביותר לאורך זמן. בהצלחה!


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יעל בקר


 


מאמרים נוספים מאת יעל בקר
 
שירותי הסעות ציבוריים ופרטיים
האסוציאציות שמעלה המילה "אוטובוסים" הן לא תמיד בהכרח חיוביות. אולם איזו תהום רחבה פעורה בין האוטובוסים של חברות התחבורה הציבורית לאלו שמסופקים על ידי חברת הסעות פרטית! אין כלל וכלל מקום להשוואה בין השניים.

דודי שמש ומערכות סולאריות
אין זה סוד שללא מקורות אנרגיה קבועים וזמינים לא יתכנו חיים אנושיים מודרניים על פני כדור הארץ. עם זאת, עם השנים "מקור אנרגיה" הפך להיות שם נרדף לדלק ומוצריו. ובכן, מתברר שהטבע מזמן לנו מקורות אנרגיה זמינים יותר וזולים מאוד, מה שמאפשר חיסכון אדיר בכסף, ומה שחשוב יותר, צמצום בזיהום הסביבה. דודי השמש, הקיימים כיום בכל בית בישראל, ממחישים את הנקודה הזאת בצורה הטובה ביותר.

דודי שמש ומערכות סולאריות
אין זה סוד שללא מקורות אנרגיה קבועים וזמינים לא יתכנו חיים אנושיים מודרניים על פני כדור הארץ. עם זאת, עם השנים "מקור אנרגיה" הפך להיות שם נרדף לדלק ומוצריו. ובכן, מתברר שהטבע מזמן לנו מקורות אנרגיה זמינים יותר וזולים מאוד, מה שמאפשר חיסכון אדיר בכסף, ומה שחשוב יותר, צמצום בזיהום הסביבה. דודי השמש, הקיימים כיום בכל בית בישראל, ממחישים את הנקודה הזאת בצורה הטובה ביותר.

אפשרויות לחימום הבית
הקיץ כבר מאחורינו והחור, אוטוטו כבר כאן. זה בדיוק הזמן לחשוב על פתרונות לחימום הבית. חימום תת רצפתי הוא אופציה נהדרת, אך אינה זולה. על כך במאמר הבא.

קצת על לידה
אחד מהתהליכים המדהימים ביותר הוא הלידה. אין דבר שיכול להשתוות לזה. עם זאת, מדובר בתהליך מפחיד מאוד וכואב. הכל על לידה במאמר הבא.

טיפול בחיות מחמד
16/10/11 | חיות מחמד
אם יש לכם חיית מחמד בבית, ולא משנה אם מדובר בכלב, בחתול, באוגר או באיגואנה, מומלץ מאוד שיהיה לכם גם במקום נגיש שכולם יכירו גם מספר טלפון של וטרינר חירום. על תפקידו של וטרינר חירום במאמר הבא.

קצת על פלדות
מהי פלדה? הפלדה היא מתכת חזקה המיוצרת מברזל היציקה. פלדות נבדלות מברזל בתכולת הפחמן הנמוכה שיש בהן (בין 0.5% ל- 1.5%), עובדה אשר הופכת את הפלדות לעמידות יותר בפני מכות וזעזועים בהשוואה לברזל. לכן, אנו עדים ליותר ויותר מוצרים המיוצרים מפלדות ובאים לידי שימוש במגוון רחב של תעשיות ותחומים.

פטנטים שהומצאו על ידי נשים
המצאות פטנטים הם עולם גברי? לאו דווקא? במאמר שלפניכם המצאות ופטנטים שהומצאו על ידי נשים.

אפשרויות חימום הבית
לקראת החורף מאמר הסוקר את אופציות חימום הבית

קצת על מלגזות
על סוגי מלגזות ושימושיהם במאמר הבא
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI