דף הבית עסקים עסקים קטנים ובינוניים שירותי הסעות ציבוריים ופרטיים
שירותי הסעות ציבוריים ופרטיים
יעל בקר 19/12/11 |  צפיות: 5270

שנים של שימוש בתחבורה הציבורית מצלקות אותך באיחורים הבלתי פוסקים, בכלי הרכב הלא מתוחזקים דים, בשירות הלקוי, במסלולי הקווים הבלתי הגיוניים לעתים שנדמה שעוד יספיקו להקיף את הירח לפני שיביאו אותך מנקודה א' לנקודה ב'. אחרי שנים קשות שכאלו, האסוציאציות שמעלה המילה "אוטובוסים" הן לא תמיד בהכרח חיוביות. אולם איזו תהום רחבה פעורה בין האוטובוסים של חברות התחבורה הציבורית לאלו שמסופקים על ידי חברת הסעות פרטית! אין כלל וכלל מקום להשוואה בין השניים.

אתם אולי עברתם מזמן אל מנעמיו של הרכב הפרטי, אך מה עם העובדים בחברה שלכם? אם הם עדיין נאלצים להתמודד עם תלאותיה הרבות של התחבורה הציבורית, כדאי אולי לשקול לשדרג משמעותית את תנאיהם בעזרת אוטובוסים להסעות עובדים. וילדיכם? מדוע לא לעזור גם להם להגיע בבטחה לגן או לבית ספר באמצעות הסעות תלמידים מאורגנות באוטובוסים נוחים וממוזגים?

אוטובוסים של חברת הסעות – עולם אחר לגמרי

כפי שאולי כבר נוכחתם בשעת טיול חברה או שירותי הסעות דומים, כלי הרכב הללו הם עולם אחר לגמרי כשהם מגיעים כחלק משירותיה של חברה פרטית ואיכותית. אלו לא אוטובוסים ישנים, עייפים, עם כסאות קצרים מדי ומזגן שמתקשה לעמוד בנטל. אין בהם צפיפות, איש אינו צריך לעמוד בשעת הנסיעה (באופן שהינו גם בלתי נוח וגם מסוכן). אלו הם אוטובוסים באיכות הגבוהה ביותר – נוחים מאוד, נקיים למופת, מתוחזקים באופן תדיר גם מבחינת ניקיון וגם מהבחינה הטכנית כדי להבטיח את תקינותם ובטיחותם. פרט למערכת מיזוג אוויר חזקה במיוחד, לרוב מותקנים בהם אמצעי נוחות אחרים – מערכת סאונד, טלוויזיה, רמקול למדריך וכן הלאה.

גם הכסאות הן לא אלו המוכרים עד זרא מ"אגד". כאן הכסאות אפילו בנסיעה הקצרה ביותר לא יהיו מהזן הקצר, שנגמר לפני סוף הגב ולא מאפשר הישענות והתרווחות של ממש. במושבים של אוטובוסים אלו תוכלו להתרווח כראוי בהנאה רבה, ולפעמים תהיה אפילו אפשרות להשעין את המושב לאחור כדי לחטוף תנומה קלה בנוחות מקסימלית.

בלי איחורים, בלי בעיות

אך כל זה הוא רק ההתחלה. אנו יודעים מה באמת מפריע לנו בתחבורה הציבורית – השירות. ובחברת הסעות טובה אתם יכולים להיות בטוחים בכך שגם השירות הוא עולם ומלואו, איכותי ועושה הכל בשבילכם ולמענכם. אין איחורים, אין עיכובים או קו שלא יצא מהתחנה. העמידה בלוחות זמנים היא למופת, האוטובוסים מדייקים ומגיעים אליכם בשעה היעודה, והאיסוף הוא בדיוק מהיכן שתקבעו עם הורדה במקום שתדרשו. הכל מותאם באופן מדויק למה שאתם רוצים.

באוטובוסים עבור הסעות עובדים ותלמידים ההבדל הזה הוא באמת עולם אחר: לא עוד עצבים של איחור או אוטובוס גרוע. הבוקר מתחיל בצד ימין, בצורה הטובה ביותר. איש אינו מאחר, או מתעצבן או מפספס את ההסעה. ללא ספק, לו רק כל האוטובוסים בישראל היו יכולים להציע לנו את כל זאת, היינו מאושרים הרבה יותר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יעל בקר


 


מאמרים נוספים מאת יעל בקר
 
שירותי הסעות ציבוריים ופרטיים
האסוציאציות שמעלה המילה "אוטובוסים" הן לא תמיד בהכרח חיוביות. אולם איזו תהום רחבה פעורה בין האוטובוסים של חברות התחבורה הציבורית לאלו שמסופקים על ידי חברת הסעות פרטית! אין כלל וכלל מקום להשוואה בין השניים.

דודי שמש ומערכות סולאריות
אין זה סוד שללא מקורות אנרגיה קבועים וזמינים לא יתכנו חיים אנושיים מודרניים על פני כדור הארץ. עם זאת, עם השנים "מקור אנרגיה" הפך להיות שם נרדף לדלק ומוצריו. ובכן, מתברר שהטבע מזמן לנו מקורות אנרגיה זמינים יותר וזולים מאוד, מה שמאפשר חיסכון אדיר בכסף, ומה שחשוב יותר, צמצום בזיהום הסביבה. דודי השמש, הקיימים כיום בכל בית בישראל, ממחישים את הנקודה הזאת בצורה הטובה ביותר.

דודי שמש ומערכות סולאריות
אין זה סוד שללא מקורות אנרגיה קבועים וזמינים לא יתכנו חיים אנושיים מודרניים על פני כדור הארץ. עם זאת, עם השנים "מקור אנרגיה" הפך להיות שם נרדף לדלק ומוצריו. ובכן, מתברר שהטבע מזמן לנו מקורות אנרגיה זמינים יותר וזולים מאוד, מה שמאפשר חיסכון אדיר בכסף, ומה שחשוב יותר, צמצום בזיהום הסביבה. דודי השמש, הקיימים כיום בכל בית בישראל, ממחישים את הנקודה הזאת בצורה הטובה ביותר.

אפשרויות לחימום הבית
הקיץ כבר מאחורינו והחור, אוטוטו כבר כאן. זה בדיוק הזמן לחשוב על פתרונות לחימום הבית. חימום תת רצפתי הוא אופציה נהדרת, אך אינה זולה. על כך במאמר הבא.

קצת על לידה
אחד מהתהליכים המדהימים ביותר הוא הלידה. אין דבר שיכול להשתוות לזה. עם זאת, מדובר בתהליך מפחיד מאוד וכואב. הכל על לידה במאמר הבא.

טיפול בחיות מחמד
16/10/11 | חיות מחמד
אם יש לכם חיית מחמד בבית, ולא משנה אם מדובר בכלב, בחתול, באוגר או באיגואנה, מומלץ מאוד שיהיה לכם גם במקום נגיש שכולם יכירו גם מספר טלפון של וטרינר חירום. על תפקידו של וטרינר חירום במאמר הבא.

קצת על פלדות
מהי פלדה? הפלדה היא מתכת חזקה המיוצרת מברזל היציקה. פלדות נבדלות מברזל בתכולת הפחמן הנמוכה שיש בהן (בין 0.5% ל- 1.5%), עובדה אשר הופכת את הפלדות לעמידות יותר בפני מכות וזעזועים בהשוואה לברזל. לכן, אנו עדים ליותר ויותר מוצרים המיוצרים מפלדות ובאים לידי שימוש במגוון רחב של תעשיות ותחומים.

פטנטים שהומצאו על ידי נשים
המצאות פטנטים הם עולם גברי? לאו דווקא? במאמר שלפניכם המצאות ופטנטים שהומצאו על ידי נשים.

אפשרויות חימום הבית
לקראת החורף מאמר הסוקר את אופציות חימום הבית

קצת על מלגזות
על סוגי מלגזות ושימושיהם במאמר הבא
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI