דף הבית מדעי הרוח אמנות אומנויות לחימה
אומנויות לחימה
moti4321 07/02/12 |  צפיות: 14580

רוב אומנויות הלחימה פותחו במזרח הרחוק, אך גם בחלקים נרחבים של מדינות דרום אמריקה. אומנויות הלחימה מהוות מודל לאמצעי לחימה בקרבות פנים מול פנים, אך הו משלבות גם ערכים מוספים של שליטה ביכולות הפיזיות של הגוף, שיפור יכולות הריכוז והעצמת הביטחון העצמי.

חוגי אומנות לחימה בנתניה עוסקים במספר רב של אומנויות לחימה, ובחלקן אם תוכלו למצוא מספר מסלולי לחימה המשלבים בין מספר שיטות במקביל. אומנויות הלחימה במסגרת קורסים וחוגים מועברים על ידי בעלי מקצוע מיומנים ומנוסים הן בשיטות הלחימה השונות והן ברמת ההדרכה הקבוצתית.

חוגי אומנות לחימה בנתניה יעניקו לכל אחד ואחת מכם את האמצעי הטוב ביותר ללמוד את שיטות הלחימה האפקטיביות ביותר לצרכי הגנה עצמית בפני מגוון נרחב של תקיפות. כמו כן, אומנויות הלחימה השונות מהוות בסיס ספורטיבי למגוון נרחב של תחרויות בין תלמידי החוגים השונים.

סוגי אומנויות לחימה על פי חלוקה למדינות

מדינות המזרח הרחוק הכוללות את סין, הודו, יפן, תאילנד והפיליפינים נחשבות לארצות המוצא של פיתוח טכניקות לחימה במסגרת אומנויות הלחימה, להלן סוגי הלחימה הפופולאריים ביותר על פי חלוקה לאותן מדינות:

סין- אומנויות הלחימה בסין פותחו במנזרים וביישובים כפריים נידחים. שיטות הלחימה הנפוצות ביותר הגיעו ממנזר שאולין המוכר לכל פעיל בתחום אומנויות הלחימה. בין השיטות תמצאו הקונג פו ואת ה-טאי-צי.

יפן- ארץ השמש העולה פיתחה המון סוגים של אומנויות לחימה שבחלקן הגדול אף נעשה שימוש בכלי נשק שונים. אומנויות הלחימה הפופולאריות ביותר שהגיעו מיפן הוא כמובן שיטות הקארטה. במסגרת חוגי אומנות לחימה בנתניה תוכלו למצוא מספר רב של כיתות לימוד לכל הגילאים ולכל המינים העוסקים בשיטת הקארטה.

תאילנד- אחת השיטות הפופולאריות ביותר בתאילנד במסגרת אומנות לחימה היא כמובן האגרוף התאילנדי המשלב גם את פעולת האגרוף וגם אלמנטים רבים מעולם הקונג פו הסיני והקארטה היפני.

חוגי אומנות לחימה בנתניה מתקיימים על ידי מיטב המאסטרים בתחומי הלחימה השונים. אם גם אתם רוצים לרכוש לעצמכם אמצעי הגנה עצמית אפקטיבי ואומנותי, זה הזמן לברר לגבי חוגי אומנות לחימה בנתניה ולהצטרף למעגל נרחב של מתאמנים העוסקים באומנויות הלחימה כאמצעי ספורט וכאמצעי הגנה כאחד.

 בעלי מקצוע  מומחים לשרותכם. אינדקס העסקים ובעלי המקצוע איכותי אשר נותן מענה ופתרונות אינטרנט ומדיה מתקדמת לכלל העסקים ובעלי המקצוע בשיתוף חברת לוגופון. פשוט לפרסם חכם... בהצלחה מצוות האתר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 moti4321


 


מאמרים נוספים מאת moti4321
 
איכות מים מסוננים של תמי 4
אנשים שונים מתעניינים באיכות של מים מסוננים של בר מים תמי 4. הם שואלים את עצמם אם מים שמגיעים ממכשירי תמי 4 הם מים שבטוח לשתות אותם בבית. על כך ענו רבים כי באופן חד משמעי המים של מסנני מים תמי 4 הם מים בטוחים לשתיה. מים של מסנני תמי 4 הם מים מסוננים באיכות גבוהה מאוד. זאת איכות מים גבוהה שכדאי ומומלץ להציע למשפחתכם.

פיקדון בבנק כתכנית חיסכון לכל מטרה
הבנקים מציעים היום מגוון פיקדונות בתנאים מגוונים, כאשר פותחים פיקדון בבנק יש שני שיקולים מרכזיים שמנחים את המפקידים או המשקיעים. במסגרת השיקולים ברכישת פיקדון שוקלים את גובה...

כל המידע על מחזור משכנתא
15/11/12 | משכנתא
מחזור משכנתא הינה פעולה אותה יש לבצע כאשר ישנו שינוי משמעותי במצב הכלכלי שלכם או במצב השוק לעומת היום בו נטלתם את המשכנתא. לדוגמא, במצב בו הריבית בשוק ירדה בצורה משמעותית מאוד או במצב בו ההכנסה שלכם גבוהה יותר ואתם יכולים להגדיל את ההחזר החודשי כדי שתוכלו לסיים עם המשכנתא הרבה יותר מהר.

איך לבחור אדריכלים ?
בעלי מקצוע שהם אדריכלים הלו בעלי מקצוע אשר בסופו של דבר יקבעו כיצד יראה הבית שלכם ולכן עליכם לקחת בחשבון כי בחירה של בעלי מקצוע אלו מוכרחת להתבצע בצורה נכונה ובצורה חכמה.

זר לך
הם מלווים אותנו מרגע הלידה ועד הרגע המכריע ההוא, בו אנו פוסעים אל עולם שכולו טוב. הם נמצאים שם בכל אירוע משמעותי בחיינו, בעיקר באם מדובר על אירוע משמח. בנוהג היהודי, הם נמצאים בכל יום שישי בבית. הם הדרך האולטימטיבית לבקש סליחה, להעביר תשוקה, אהבה או להביע ניחומים- פרחים. איך יכולנו לחיות בלעדיהם? אבל אל תתפתו להאמין שמאחורי הצבע והריח התמימים עומד רק הטבע.

ילד שמן
24/10/12 | דיאטה
בשנות האלפיים לא מדובר על תרחיש דמיוני: הילד שלך, המתוק החמוד שלך, הוא הילד השמן ביותר בכיתה. ילדים שמנים סובלים לעיתים קרובות למדי מחוסר בטחון עצמי, ירידה בביצועים בבית הספר, נסיגה חברתית ומצב מעגלי בו הם פעילים פחות ואוכלים יותר ככל שהם מרגישים דחויים יותר וההפך. הנטייה הטבעית של האימא לפטם את הקטן שלה, הופכת בשלב מסוים לבעיה אמיתית ועכשיו עליו להתמודד עמה. עכשיו הגיע הזמן למילה הגסה ההיא- דיאטה.

כל המידע על הזמנת שירות חשמלאים
חשמלאים מוסמכים הם מצרך מבוקש ביותר על ידי בעלי בתים או בעלי משרדים אשר נתקלים בבעיה בחשמל. טיפול באופן עצמי במערכת החשמל בבית עלול להיות מסוכן ביותר למי שאינו מבין בטיפול בחשמל ואינו נוקט באמצעי הזהירות הדרושים לעבודה עם חשמל.

משכנתא – כל המידע על מסלולים וריביות
06/08/12 | משכנתא
אחת ההחלטות הכלכליות החשובות בחיינו היא רכישת דירה. לאור המחירים הגבוהים של הדירות והצורך ברכישת דירה, עסקת רכישת הדירה היא הפעולה הפיננסית המורכבת והחשובה ביותר בחייהם של זוגות צעירים או בודדים המבקשים לגור בדירה משלהם.

הדברות- כמה עצות שימושיות על בעלי מקצוע בתחום
הקיץ מביא עמו מדי שנה כל מיני בשורות. חלק מהבשורות הם מזיקים שונים כמו תיקנים, עכברים, נמלים ויתושים.

למה חשוב לקבל יעוץ מטעם יועץ משכנתא?
05/07/12 | משכנתא
מצב המשק בישראל הביא לכך שכשבעים וחמישה אחוזים מכלל האוכלוסייה נאלצים לקחת משכנתא כדי לרכוש דירה שתהיה בבעלותם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI