דף הבית אינטרנט והחיים ברשת משחקי אונליין איך מוצאים משחקים באינטרנט?
איך מוצאים משחקים באינטרנט?
אריאל 11/04/12 |  צפיות: 54732


לפי הסטטיסטיקה, רוב הסיכויים שגם אתם שקוראים שורות אלו משחקים במחשב. יש סיכוי שאתם גיימרים מושבעים שקונים חומרה ודואגים לשדרג את המחשב כדי שיתמודד עם המשחק האחרון שיצא, ומצד שני ייתכן שאתם נכנסים לכמה דקות בין מטלות ומסיימים משחק של שולה מוקשים או שנכנסים לכמה דקות כל פעם כדי להנות ממשחק דפדפן זריז. השאלה הבוערת היא – איפה מוצאים את המשחקים האלה? יש עולם שלם ותעשיה נרחבת של משחקים – איך מגיעים אליהם? במאמר זה ננסה להציג מהם המקומות המובילים בהם ניתן למצוא משחקים בזמן גלישה באינטרנט, וניתן דוגמאות מעשיות שיאפשרו לכם להתחיל לשחק!

מציאת משחקים באתרי משחקים

המקום הראשון שאליו נפנה כדי לחפש משחקים, באופן טבעי, יהיה אתרי משחקים. ישנם אינספור אתרים שמוקדשים למשחקים ברשת האינטרנט, והם מתרכזים בגורמים שונים ומשונים. לדוגמא, קיימים אתרים שעוסקים בביקורות עבור משחקים מפורסמים, יש כאלה שעוסקים בנישות ספציפיות, יש כאלה שמתרכזים במשחקים שהם פרי עבודתו של מפתח יחיד (ולא חברת משחקים בעלת סניפים רבים) וכן הלאה. ראשית צריך להבין מה אנחנו מחפשים ומה מעניין אותנו, וברגע שהגענו למסקנות – אפשר להיכנס לאתר הרלוונטי.

חיפוש משחקים במנוע חיפוש

משחקים מפורסמים הצליחו להפוך למותגים של ממש, ובתור כאלה, מנועי החיפוש יודעים להתאים תוצאות רלוונטיות למי שמחפש אותם. לדוגמא, אם תחפשו שם ספציפי של משחק, תמצאו רק אותו. יש משחקים שהם סדרה, ובמקרים כאלה אפשר לחפש את שם המשחק ולהוסיף לו מספר. במקרים אחרים, אפשר לחפש ביטויים ספציפיים דוגמת משחקים להורדה כדי להבטיח שהתוצאות שיתקבלו יהיו רק של משחקים שאותם אפשר לשמור במחשב, לפי הדוגמא שנתנו.

אתרי נישה עבור משחקים מסוג מסויים

זוהי עובדה שלא כולם יעדיפו אותו דבר, על אחת כמה וכמה כשמדובר במשחקי מחשב. משחקים היום מתחלקים לתחומים רבים ושונים כשבהם ניתן למצוא תחומים כלליים דוגמת משחקי נהיגה ועד לנושאים מאוד נקודתיים כמו משחקי ניהול מספרה (כלומר, מי שמחפש לשחק במשהו כזה, יודע במדוייק מה הוא מצפה למצוא).
קיימים אתרים שלמים שמוקדשים לנישה כזאת או אחרת, כמו אתרים שכוללים באופן בלעדי משחקי בנות בלי שום דבר אחר, ואתרים שלמים שכל מה שאפשר למצוא בהם זה משחקי נהיגה וטיס...

בקיצור – לא חסר. מי שרוצה לשחק, הרשת כולה פרושה לרגליו ומציעה כל אפשרות שתעלה על הדעת. אם יצא לכם לשחק במשחק מעניין, ספרו לנו מהו, נשמח לדעת גם כן!


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אריאל


 


מאמרים נוספים מאת אריאל
 
תמונות מצחיקות - כל הצחוקים כל הזמן
מרגישים מעט מדוכדכים או משועממים? בא לכם להרים קצת את מצב הרוח, לחייך או אפילו ליפול מצחוק? לא סתם הפך המשפט "תמונה אחת שווה אלף מילים" כה שגור. לא תאמינו מה תמונה אחת מקורית ומצחיקה יכולה לעשות.

משלוחי פרחים - מתנה נהדרת ליולדת
משלוחי פרחים הם מתנה נהדרת ליולדות, לנשים ביום האישה ולחוגגים ימי הולדת. השירות הנפוץ ביותר הוא שמתקשרים לחנויות שעושות משלוחי פרחים, מבררים לגבי עלויות וגדלים של הזרים, ומזמינים טלפונית.

לימודים אקדמאיים- לא לכל אחד
התואר ראשון מוענק לאלו שסיימו את תקופת הלימודים שלהם בהצלחה (בציון הנדרש), התואר מוענק בדרך כלל במסגרת לימודים שנמשכת לאורך שלוש שנים. יחד עם זאת- ישנם לימודים לתואר ראשון שנמשכים גם ארבע שנים ואף חמש שנים כמו במקרה של לימודי עיצוב ואדריכלות.

תואר שני- כל המידע המעודכן על לימודים מתקדמים
לימודים לתואר שני הם לימודי התמחות והעמקה בכל מיני נושאי לימוד, עליכם להכיר כי לימודי התואר הראשון לא חייבים להיות מקבילים לתואר השני ולמעשה מותר ללמוד תחום התמחות שונה לחלוטין מהלימודים בתואר הראשון.

תואר שני- כל המידע המעודכן על לימודים מתקדמים
לימודים לתואר שני הם לימודי התמחות והעמקה בכל מיני נושאי לימוד, עליכם להכיר כי לימודי התואר הראשון לא חייבים להיות מקבילים לתואר השני ולמעשה מותר ללמוד תחום התמחות שונה לחלוטין מהלימודים בתואר הראשון.

כל מה שרצית לדעת על לימודי שוק ההון
במהלך לימודי שוק ההון התלמידים בקורס זה רוכשים ידע עצום במקצוע הכלכלה, מנה"ע, החוק והמשפט והשיווק. ההתמחות בלימודים מגוונים בתחום הזה מתפקדת כנקודת מפתח לאנשים ששואפים להתקדם בעולם הזה והיות שכך הם מומלצים אף לאלו שכבר עובדים בתחום.

ההרשמה לפסיכומטרי דורשת בדיקה מעמיקה ויעילה
המודעות לציוני פסיכומטרי גבוהה מאוד כיום, משום כך, בכל עיר כמעט יהיה באפשרותכם למצוא כמה בתי ספר ללימוד פסיכומטרי, אך כיצד יש לבחור בניהם? ראשית לבחון את סגל המורים והאם יש להם ניסיון בלימודים מסוג זה.

הסמכה בלימודי משפטים לאקדמאיים
בעלי תואר אקדמי במקצועות שונים שמעניין אותם להגדיל את ידיעותיהם באופן שיהיה בו דברים גם מהעולם החוקי מסוגלים להתעניין במסלול אקדמי זה, שנועד לאנשים שכבר מחזיקים תואר אקדמי.

לעשות שיחות מארה"ב לישראל ולא לשלם בהגזמה
השתדרגות מעניינת וזריזה של התשתית ותחרות בין חברות טובה לצרכן בין הרבה ספקיות אמצעי תקשורת, אין יותר סינדיקט של ספקית סלולר יחידה. בימינו אפשר לעשות שיחות לארץ בכל מקום בעולם כולו, בכל שעה בלי פחד ממחירי ביצוע שיחה רמים באופן קיצוני ואינם הגיוניים.

שירות ענן מחשוב - רלוונטי עבור כל עסק
כדי שהלקוח לא יציב בבית העסק שלו שרת מחשב ממשי, בעל העסק קונה מוצרי שרתים ומשאבים של שרתים, כמו שמזמינים שירות מספקית אחרת, היא למעשה הספקית של מחשוב הענן.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI