דף הבית חוק ומשפט רשלנות רפואית חרדה מרשלנות רפואית בהריון
חרדה מרשלנות רפואית בהריון
גלי 24/05/12 |  צפיות: 5188

אני חושבת הרבה על הריון לאחרונה. אני חושבת על איך זה יהיה להיות אמא, ובכלל איך זה ירגיש להיות בהריון. שיתפתי גם את הבן זוג שלי בזה, ואנחנו חושבים על זה ברצינות. חשבתי שאני ממש מוכנה לזה, עד שנתקלתי באיזשהי כתבה על רשלנות רפואית בהריון . היה מקרה של יולדת שהסתבך על רקע של רשלנות רפואית . באותו רגע ניסיתי להרחיק את זה לחלוטין ממני. אמרתי לעצמי שלי זה לא יקרה, ושהסיכוי לזה הוא יחסית נמוך. אבל המחשבה הזאת חדרה לראש שלי, ומאז אני ממש לא יודעת מה לעשות עם עצמי.

פניתי אפילו ל עו"ד רשלנות רפואית כדי לברר איתו עד כמה באמת רלוונטי לחשוש מרשלנות רפואית בהריון או בלידה. כבר בשיחה איתו הבנתי שהשאלה שלי ממש לא קונבנציונאלית, והאמת שהוא לא יכל לענות לי בצורה מדוייקת על השאלה שלי. בסוף הבנתי שאני צריכה ללכת לייעוץ אצל פסיכולוג.

פניתי לפסיכולוגית רפואית שמבינה בכל התחום של בדיקות רפואיות והמערכת הרפואית, ונפגשתי איתה מספר פגישות. מאוד אהבתי את זה שהיא לא ניסתה לדבר על קונפליקטים שלי מהעבר, והחשש שלי מרשלנות רפואית כחוסר מוכנות להביא ילד. היא דיברה איתי על שגיאות בחשיבה, וניתחנו את איך שאני חושבת, מרגישה ופועלת, והבנתי את הקשר בין כל השלושה.

אני לא יכולה להגיד שלגמרי אני לא מפחדת מהריון ומהלידה, אבל אני מבינה שאני לא רק חוששת מרשלנות רפואית אלא ממה שהיא מייצגת: החוסר וודאות בכל התהליך הזה, ובכלל בחיים.דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 גלי


 


מאמרים נוספים מאת גלי
 
בניתי אתר. ואז מה?
בניית אתרים זה תחום פורח בארץ, אך אתר חדש אינו שווה הרבה אם אינו מקודם כמו שצריך במנועי החיפוש.

בניית אתר- מתאים לכולם
בעולם היום כול עסק צריך לפנות לחברה בניית אתרים על מנת שיהיה לו נוכחות באינטרנט.

הכל על אתרי הכרויות
03/06/12 | הכרויות
אתרי הכרויות הולכים ומשתלטים על האינטרנט ועל חיי האהבה שלנו.

למה דיאטנית?
יש הרבה דרכים להיאבק בהשמנה אבל דיאטה טובה שתישאר הרבה זמן זה משהו שצריך לעשות אצל דיאטנית מקצועית

הבנת התנהגות אחרים
ישנם חוקרים שטוענים שכולנו מנסים להבין את האחרים על ידי התבוננות, וניתוח התנהגותם. התיאוריה שלהם טוענת שאנשים מנסים להסיק האם פעולה מסוימת שייכת למאפיין יציב של הפועל.

חרדה מרשלנות רפואית בהריון
אני חושבת הרבה על הריון לאחרונה. אני חושבת על איך זה יהיה להיות אמא, ובכלל איך זה ירגיש להיות בהריון. שיתפתי גם את הבן זוג שלי בזה, ואנחנו חושבים על זה ברצינות. חשבתי שאני ממש מוכנה לזה, עד שנתקלתי באיזשהי כתבה על רשלנות רפואית בהריון .

מחקר בתחום אבהות
24/05/12 | הורות
נושא האימהות הוא נושא מאוד מדובר בתקשורת ובתרבות בכלל. עם זאת, מעט מידע קיים על חוויותיהם של אבות ועל מספרם באוכלוסיה. ידוע כי עם הירידה בשיעור הלידות והעלייה בשיעור הגירושין, פוחת הזמן שנמצאים אבות עם ילדיהם. גברים משכילים ומצליחים יותר, מעורבים יותר בגידול ילדיהם. עדיין, מצב ההשגחה היומי על ילדים צעירים שונה.

קידום אתרים- האם צריך את הקורס?
קידום אתרים הוא בין התחומים הכי פרוצים שיש בשוק. אין השכלה נדרשת על מנת לעבוד בתחום ואין מבחנים או בדיקות מצד אף גורם. כול אדם באשר הוא, יכול לקום בבוקר ולקרוא לעצמו מקדם אתרים, אין תעודה מקצועית או כול דבר אחר שהוא נדרש להוכיח או להראות לפני שהוא פונה ללקוחות.

איך מוצאים אהבה ב2012?
בדיוק למטרה זאת נוצר אתר הכרויות . אתרים אלו מרכזים במקום אחד את כול בני הזוג הפוטנציאלים ומאפשרים לך להכיר אנשים חדשים בצורה מהירה.

הרזיה בחגים
חשוב להתכונן נפשית לפני הארוחות המשפחתיות ולתכנן מה מתאים למשטר תזונה נכונה ומה לא.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI