דף הבית אינטרנט והחיים ברשת פיתוח אתרים בניית אתר- מתאים לכולם
בניית אתר- מתאים לכולם
גלי 03/06/12 |  צפיות: 4691

בעולם בו האנטרנט השתלט במובנים רבים על החיים האמיתיים, חוקי המשחק של עולם העסקים השתנו קליל. החברה המודרנית עברה מחברה של חנויות, של יציאה החוצה וקניות, לחברה וירטואלית, בה אנשים רוכשים את כל העולה על רוחם במרחק הקלקה. חברות רבות אף ויתרו לחלוטין על חנויות או מפעלים ב"עולם האמיתי", והפכו את האנטרנט לקניון האישי שלהן.

בתוך עולם ההולך ומשתנה, הרבה חברות קטנות ובתי עסק קטנים מוצאים את עצמם אבודים. בעולם בו כרטיס הביקור שלך הוא אתר האנטרנט, וחלון הראווה הוא דף הבית, מה בדיוק המקום שלך? וכיצד אנשים מגיעים אלייך? עסקים רבים, כמו מספרות או סופרמרקטים למיניהם, לא רואים את מקומם ברשת, ולא מבינים כיצד עליהם להשתלב בעולם החדש הזה, אם בכלל.  עסקים רבים רואים בכל הנושא של בניית אתרים ככאב ראש אחד גדול, הוצאה כספית ובכלל- סוג של סינית לא מובנת. אך בניית אתר היא קלה משחושבים, וחשיבותה מכרעת. אז מי צריך את זה? ואיך בדיוק עושים את זה? זאת ועוד בכתבה הבאה.


חשיבות אתר אישי/עסקי


בוא נאמר בפשטות- אתר לעסק זה חשוב. חשוב מאוד. לא משנה אם אתם חברת ענק או עסק ביתי- אתר אנטרנט הוא הוכחה בסיסית שאתם קיימים, ושאתם חברה רצינית. אתר של חברה גדולה משדר רצינות וחשיבות, בעוד אתר של חברה קטנה מבדיל אותה מהחברות האחרות, מראה שהיא לוקחת עצמה ברצינות ומשדר אמינות. זה לא משנה אם אתם עסק גדול ורציני, או אינסלטור שעובד לבד- רוב הצרכנים היום עושים "גוגל" לחברה לפני שהם בוחרים בשירותיה, ומיקומו של בעל העסק גבוהה בחיפוש קריטית. לכן הימצאותו של העסק שלכם באנטרנט (ובעדיפות גבוהה ב"גוגל") חשובה מאין כמוה. לפיכך, לשאלה "מי צריך את זה" יש תשובה מאוד פשוטה- כולם.


איך עושים את זה?


בניית אתר בסיסי אינה מסובכת, וניתן אפילו ללמוד לעשות  את זה לבד בצורה די פשוטה. אם לא, ישנן מגוון חברות ואנשים פרטיים שמוכנים לבנות אתרים. המחיר משתנה, ותלוי בפונקציות שבעל העסק מעוניין שיהיו באתר.

לאחר בניית האתר, מומלץ לפנות לחברה של קידום אתרים. חברות אלו עוסקות בפירסום החברה ברחבי האנטרנט, ודואגות שהאתר ייקבל דירוג גבוהה בפייסבוק ויופיע בעמודים הראשונים של חיפושים שונים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 גלי


 


מאמרים נוספים מאת גלי
 
בניתי אתר. ואז מה?
בניית אתרים זה תחום פורח בארץ, אך אתר חדש אינו שווה הרבה אם אינו מקודם כמו שצריך במנועי החיפוש.

בניית אתר- מתאים לכולם
בעולם היום כול עסק צריך לפנות לחברה בניית אתרים על מנת שיהיה לו נוכחות באינטרנט.

הכל על אתרי הכרויות
03/06/12 | הכרויות
אתרי הכרויות הולכים ומשתלטים על האינטרנט ועל חיי האהבה שלנו.

למה דיאטנית?
יש הרבה דרכים להיאבק בהשמנה אבל דיאטה טובה שתישאר הרבה זמן זה משהו שצריך לעשות אצל דיאטנית מקצועית

הבנת התנהגות אחרים
ישנם חוקרים שטוענים שכולנו מנסים להבין את האחרים על ידי התבוננות, וניתוח התנהגותם. התיאוריה שלהם טוענת שאנשים מנסים להסיק האם פעולה מסוימת שייכת למאפיין יציב של הפועל.

חרדה מרשלנות רפואית בהריון
אני חושבת הרבה על הריון לאחרונה. אני חושבת על איך זה יהיה להיות אמא, ובכלל איך זה ירגיש להיות בהריון. שיתפתי גם את הבן זוג שלי בזה, ואנחנו חושבים על זה ברצינות. חשבתי שאני ממש מוכנה לזה, עד שנתקלתי באיזשהי כתבה על רשלנות רפואית בהריון .

מחקר בתחום אבהות
24/05/12 | הורות
נושא האימהות הוא נושא מאוד מדובר בתקשורת ובתרבות בכלל. עם זאת, מעט מידע קיים על חוויותיהם של אבות ועל מספרם באוכלוסיה. ידוע כי עם הירידה בשיעור הלידות והעלייה בשיעור הגירושין, פוחת הזמן שנמצאים אבות עם ילדיהם. גברים משכילים ומצליחים יותר, מעורבים יותר בגידול ילדיהם. עדיין, מצב ההשגחה היומי על ילדים צעירים שונה.

קידום אתרים- האם צריך את הקורס?
קידום אתרים הוא בין התחומים הכי פרוצים שיש בשוק. אין השכלה נדרשת על מנת לעבוד בתחום ואין מבחנים או בדיקות מצד אף גורם. כול אדם באשר הוא, יכול לקום בבוקר ולקרוא לעצמו מקדם אתרים, אין תעודה מקצועית או כול דבר אחר שהוא נדרש להוכיח או להראות לפני שהוא פונה ללקוחות.

איך מוצאים אהבה ב2012?
בדיוק למטרה זאת נוצר אתר הכרויות . אתרים אלו מרכזים במקום אחד את כול בני הזוג הפוטנציאלים ומאפשרים לך להכיר אנשים חדשים בצורה מהירה.

הרזיה בחגים
חשוב להתכונן נפשית לפני הארוחות המשפחתיות ולתכנן מה מתאים למשטר תזונה נכונה ומה לא.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI