דף הבית אינטרנט והחיים ברשת קידום אתרים קידום אתרים- האם צריך את הקורס?
קידום אתרים- האם צריך את הקורס?
גלי 29/04/12 |  צפיות: 4344

קידום אתרים הוא בין התחומים הכי פרוצים שיש בשוק. אין השכלה נדרשת על מנת לעבוד בתחום ואין מבחנים או בדיקות מצד אף גורם. כול אדם באשר הוא, יכול לקום בבוקר ולקרוא לעצמו מקדם אתרים, אין תעודה מקצועית או כול דבר אחר שהוא נדרש להוכיח או להראות לפני שהוא פונה ללקוחות.


מסיבה זאת, קשה מאוד בתחום הקידום אתרים להבדיל בין הטוב לרע, המקצועי מהשרלטן. ישנם חברות קידום אתרים אשר עונות על הצורך ההולך וגבר בהשכלה בתחום ופתחו קורסים לקידום אתרים. בין הקורסים האלו צריך להבדיל בין קורסים המיועדים לאנשים המעוניינים לעסוק בקידום אתרים בצורה מקצועית, לבין בעלי עסק שרק רוצים לגעת בתחום על מנת לנהל ולקדם את האתר שלהם טוב יותר.


כול קורס מציע לך גם כיוונים שונים של קידום אתרים. יש שישלבו קידום עם בניית אתרים, יש שיוסיפו תוכן בנושא המדיה החברתית ויש כאלו שיתמקדו בחווית המשתמש.


חשוב לפני שבוחרים קורס לבדוק לפרטים מה הוא מכיל. כול קורס נבנה עצמאית על ידי החברה שמעבירה אותו ולכן אין קורלציה בחומר הנלמד. לדוגמה, אדם שאינו טוב בפרטים טכנית חבל שילך לקורס שמתמקד באספקטים התכנים של קידום ו בניית אתרים. אם ברצונכם רק לרכוש ידע בסיסי על מנת לקדם את האתר שלכם יספיק קורס קטן ובסיסי.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 גלי


 


מאמרים נוספים מאת גלי
 
בניתי אתר. ואז מה?
בניית אתרים זה תחום פורח בארץ, אך אתר חדש אינו שווה הרבה אם אינו מקודם כמו שצריך במנועי החיפוש.

בניית אתר- מתאים לכולם
בעולם היום כול עסק צריך לפנות לחברה בניית אתרים על מנת שיהיה לו נוכחות באינטרנט.

הכל על אתרי הכרויות
03/06/12 | הכרויות
אתרי הכרויות הולכים ומשתלטים על האינטרנט ועל חיי האהבה שלנו.

למה דיאטנית?
יש הרבה דרכים להיאבק בהשמנה אבל דיאטה טובה שתישאר הרבה זמן זה משהו שצריך לעשות אצל דיאטנית מקצועית

הבנת התנהגות אחרים
ישנם חוקרים שטוענים שכולנו מנסים להבין את האחרים על ידי התבוננות, וניתוח התנהגותם. התיאוריה שלהם טוענת שאנשים מנסים להסיק האם פעולה מסוימת שייכת למאפיין יציב של הפועל.

חרדה מרשלנות רפואית בהריון
אני חושבת הרבה על הריון לאחרונה. אני חושבת על איך זה יהיה להיות אמא, ובכלל איך זה ירגיש להיות בהריון. שיתפתי גם את הבן זוג שלי בזה, ואנחנו חושבים על זה ברצינות. חשבתי שאני ממש מוכנה לזה, עד שנתקלתי באיזשהי כתבה על רשלנות רפואית בהריון .

מחקר בתחום אבהות
24/05/12 | הורות
נושא האימהות הוא נושא מאוד מדובר בתקשורת ובתרבות בכלל. עם זאת, מעט מידע קיים על חוויותיהם של אבות ועל מספרם באוכלוסיה. ידוע כי עם הירידה בשיעור הלידות והעלייה בשיעור הגירושין, פוחת הזמן שנמצאים אבות עם ילדיהם. גברים משכילים ומצליחים יותר, מעורבים יותר בגידול ילדיהם. עדיין, מצב ההשגחה היומי על ילדים צעירים שונה.

קידום אתרים- האם צריך את הקורס?
קידום אתרים הוא בין התחומים הכי פרוצים שיש בשוק. אין השכלה נדרשת על מנת לעבוד בתחום ואין מבחנים או בדיקות מצד אף גורם. כול אדם באשר הוא, יכול לקום בבוקר ולקרוא לעצמו מקדם אתרים, אין תעודה מקצועית או כול דבר אחר שהוא נדרש להוכיח או להראות לפני שהוא פונה ללקוחות.

איך מוצאים אהבה ב2012?
בדיוק למטרה זאת נוצר אתר הכרויות . אתרים אלו מרכזים במקום אחד את כול בני הזוג הפוטנציאלים ומאפשרים לך להכיר אנשים חדשים בצורה מהירה.

הרזיה בחגים
חשוב להתכונן נפשית לפני הארוחות המשפחתיות ולתכנן מה מתאים למשטר תזונה נכונה ומה לא.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI