דף הבית בידור ופנאי בידור תחביבים ופנאי - אחר סדנאות צחוק ליום הולדת
סדנאות צחוק ליום הולדת
לילך כהן 10/09/12 |  צפיות: 4778

 

הרבה יותר מסתם אטרקציה

הגעתו שלו יום ההולדת מסמנת גם חיפושים אחר אטרקציה מיוחדת שתהפוך את המסיבה לכזו שבה כולם ייהנו. גם מי שלא חוגג בכל שנה את יום הולדתו יודע כי ברגע שמארגנים מסיבה צריך לעשות הכול על מנת שיהיה בה כיף אמיתי. לכן זה כמעט ולא משנה על איזה גיל של בעל שמחה מדובר מאחר ואטרקציה מיוחדת משמחת מאוד את בני רוב הגילאים.

כמובן שבגילאים מסוימים היכולת לבדר מישהו הופכת למאתגרת יותר, לכן חשוב למצוא את מי שבאמת יכול להפעיל את החבר'ה וליצור אירוע משגע. למי שעוד לא מכיר הרי שפעילות של סדנאות צחוק ליום הולדת יש חלק משמעותי ביצירת מסיבה בלתי נשכחת. כאן לא מדובר בדבר שגרתי או כזה שמוכר לרבים ולכן ההצלחה היא מובטחת בכל מסיבה.

ליהנות מצחוק אמיתי מכל הלב

מי שכבר לקח חלק בפעילות צחוק כזו יודע שמדובר בחוויה מדהימה. אלו שנהנו ממנה לא שוכחים אותה והם ממליצים בחום לעורכי המסיבה לחשוב על אופציה זו. סדנאות צחוק ליום הולדת הופכות ללהיט במדינת ישראל בזכות היכולת של מפעילים איכותיים להכיר מיד את הקהל שמולם ולהכניס אותו למעגל הצחוק בתוך דקות בלבד.

חשוב להבין שיש הבדל גדול בין הזמנה של סטנדאפיסט מסוים שיספר בדיחות לקהל "סטאטי" ובין לקיחת חלק פעיל במסגרת של סדנאות צחוק ליום הולדת. האינטראקציה המדהימה עם מי שהוזמן לבדר את הקהל בצורה מיוחדת יותר היא זו שעושה את ההבדל בין הקשבה לבדיחות (שלא תמיד מצחיקות) לבין פעילות מגוונת שבה כל משתתף מרגיש כיצד הוא צוחק כפי שלא צחק הרבה זמן.

תרגילי צחוק שעובדים על בטוח

לגרום לאנשים לצחוק זו לא משימה פשוטה אם לא יודעים בדיוק מה לעשות. הרי אחרי הכול אם מתאספים להם חבר'ה מעט מבוגרים אין הם צוחקים מכל שטות ואין הם מעוניינים לעשות מעצמם צחוק. אך אם מדובר במסיבה שבה אדם מקצועי מפעיל את החבר'ה אפשר לראות מיד כיצד רבים מתחברים לעניין ומתחילים להזיל דמעות אמיתיות של צחוק ללא הפסקה.

כך אפשר לראות כיצד מסיבת יום הולדת הופכת לאירוע מגבש שבו רבים מכירים חברים חדשים ובו נפתחים כולם ומשילים מעצמם מחסומים מיותרים. יכולותיהן של סדנאות צחוק ליום הולדת לשבור את הקרח ולהביא את כולם בצורה כמעט מיידית להתקפת צחוק פראית הן אלה שגורמת לרבים להבין שמדובר באטרקציה שונה שכדאי לשדרג את מסיבת יום ההולדת בזכותה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 לילך כהן


 


מאמרים נוספים מאת לילך כהן
 
יעוץ זוגי
על מנת לשפר את איכות הזוגיות שלהם ואת איכות חייהם בכלל מרגישים זוגות רבים כיצד עליהם לבצע מהלכים חשובים וצעדים נכונים.

משבר בזוגיות
את המשפט "אף אחד לא מלקק דבש בחיים" כולנו מכירים. נראה כי הדבר נכון גם לגבי זוגיות מאחר ובפעמים רבות למרות כוונות טובות של שני בני הזוג נוצרים חיכוכים לא נעימים שיכולים רק להזיק.

ייעוץ זוגי
בני זוג רבים חושבים שהם עושים את הכול נכון. לכן הם מופתעים לגלות לעתים כיצד אין כל הסכמה בינם לבין השותף לחיים או כיצד הם מגיעים לחיכוך מר בעקבות דבר פעוט.

טיפול זוגי
בלא מעט פעמים אפשר לראות כיצד מערכת יחסית מסוימת נתקעת לה והיא זקוקה לרענון או להתנעה מחדש,

הפעלות לימי הולדת
ברגע שמתקרב יום ההולדת אנו מנסים לעשות פעולות שונות על מנת להבטיח את ההנאה ממנו.

מיטת מעבר
17/10/12 | הורות
ברגעים רבים של חיי התינוק אנו מזהים כיצד יש לבצע מהלכים שונים על מנת לעזור לו. בכל חודש וחודשו אפשר לראות כיצד על התינוק עוברים שיוניים רבים וכיצד הוא מתפתח מול עינינו.

מיטה לגיל שנתיים
17/10/12 | הורות
חודשים מספר לאחר לידתו מתחיל הילד להתפתח ולבצע פעולות שונות.

מיטת מעבר לתינוק
17/10/12 | הורות
חייו של התינוק נראים לנו לעתים כשגרתיים או ככאלו שמתנהלים להם על מי מנוחות.

סדנא לחשיבה חיובית
לא אחת אנו רואים כיצד גישה שלילית אינה מביאה אותנו למקומות טובים והיא בעצם מונעת מאתנו הצלחה או מימוש שאיפות שונות.

סדנאות צחוק ליום הולדת
הגעתו שלו יום ההולדת מסמנת גם חיפושים אחר אטרקציה מיוחדת שתהפוך את המסיבה לכזו שבה כולם ייהנו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI