דף הבית בית משפחה וזוגיות הורות מיטת מעבר
מיטת מעבר
לילך כהן 17/10/12 |  צפיות: 5202

 

כשמגיע הזמן למהלך חשוב

ברגעים רבים של חיי התינוק אנו מזהים כיצד יש לבצע מהלכים שונים על מנת לעזור לו. בכל חודש וחודשו אפשר לראות כיצד על התינוק עוברים שיוניים רבים וכיצד הוא מתפתח מול עינינו.

מהלכים שונים שנדרשים ההורים לבצע במהלך חייו של התינוק ובמהלך התפתחותו הרציפה יכולים לבוא לידי ביטוי בצורות שונות ולהמחיש עד כמה ניתן לשפר בצורה משמעותית את סביבת הגידול שלו.

הרצון הרב לעזור לתינוק מביא איתו גם דילמות שונות. זאת מאחר וכל הורה רוצה לספק לילדיו את סביבת הגידול הטובה ביותר. אחת הדילמות לגבי שלב מסוים בגידולו של התינוק קשורה לרכישת מיטת מעבר מתאימה.

מיטה זו מיועדת לרגע שבו מבינים כי המיטה הקיימת הופכת למסוכנת עבור תינוק שמנסה לטפס החוצה ממנה או עבור כל תינוק שמרגיש כיצד מרחב המחייה שלו מצטמצם.

ליהנות מיתרונות חשובים

אלו המחפשים מיטת מעבר עבור התינוק שלהם מגלים עולם שלם של אפשרויות ודגמים. אין ספק שהדבר יכול להיות מעט מבלבל אך אם מבינים את היתרונות שבדגמים שונים אפשר בהחלט לבצע רכישה מושכלת וליהנות ממיטה איכותית. מיטה כזו תעניק הרגשה מצוינת הן להורים שרואים כיצד הם קבלו תמורה מלאה לכספם והן לתינוק שמחייך בזכות סביבה טובה ורחבה יותר לגדול בה.

יש מספר דברים שחשוב להתייחס אליהם ולבדוק אותם כשרוצים לרכוש מיטה איכותית ונוחה. בכל הקשור לביטחון הרי שכל מיטת מעבר שתצויד במעקה בטיחות תעניק שקט נפשי גדול יותר להורים. בזכות מיטה איכותית שמציגה נוחות רבה ונגישות מרבית ובטוחה הן לתינוק הגדל והן להוריו המאושרים אפשר בהחלט להרגיש כיצד התרומה לגידול הילד היא ממשית ומשמעותית.

חשיבות גדולה להורה ולילד

גידול ילדים מעולם לא היה משימה קלה. אפשר לראות כיצד הורים רבים מחפשים חומר רלוונטי שיוכל לצייד אותם בידע חשוב המתאים לכל תקופה או שלב שבהם הילד נמצא.

בין אם מדובר בתינוק בן יומו ובין אם מדובר בתינוק שזקוק לדגם איכותי של מיטת מעבר הרי שמידע רלוונטי ואיכותי הוא כזה שלא יסולא בפז ויש לו ערך רב עבור כל הורה מודאג.

בזכות ההבנה של צרכי התינוק ובזכות הרצון של ההורים להעניק לילדם סביבה טובה ובטוחה יותר לגדול בה ניתן לראות כיצד משווקים איכותיים מנסים לעשות הכול על מנת לספק פתרונות משולבים. פתרונות אלו באים לידי ביטוי גם בצורה של מיטה איכותית ומעוצבת שתורמת לקשר טוב יותר בין ההורים לילד ומעניקה יותר כוח בתקופות הגידול השונות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 לילך כהן


 


מאמרים נוספים מאת לילך כהן
 
יעוץ זוגי
על מנת לשפר את איכות הזוגיות שלהם ואת איכות חייהם בכלל מרגישים זוגות רבים כיצד עליהם לבצע מהלכים חשובים וצעדים נכונים.

משבר בזוגיות
את המשפט "אף אחד לא מלקק דבש בחיים" כולנו מכירים. נראה כי הדבר נכון גם לגבי זוגיות מאחר ובפעמים רבות למרות כוונות טובות של שני בני הזוג נוצרים חיכוכים לא נעימים שיכולים רק להזיק.

ייעוץ זוגי
בני זוג רבים חושבים שהם עושים את הכול נכון. לכן הם מופתעים לגלות לעתים כיצד אין כל הסכמה בינם לבין השותף לחיים או כיצד הם מגיעים לחיכוך מר בעקבות דבר פעוט.

טיפול זוגי
בלא מעט פעמים אפשר לראות כיצד מערכת יחסית מסוימת נתקעת לה והיא זקוקה לרענון או להתנעה מחדש,

הפעלות לימי הולדת
ברגע שמתקרב יום ההולדת אנו מנסים לעשות פעולות שונות על מנת להבטיח את ההנאה ממנו.

מיטת מעבר
17/10/12 | הורות
ברגעים רבים של חיי התינוק אנו מזהים כיצד יש לבצע מהלכים שונים על מנת לעזור לו. בכל חודש וחודשו אפשר לראות כיצד על התינוק עוברים שיוניים רבים וכיצד הוא מתפתח מול עינינו.

מיטה לגיל שנתיים
17/10/12 | הורות
חודשים מספר לאחר לידתו מתחיל הילד להתפתח ולבצע פעולות שונות.

מיטת מעבר לתינוק
17/10/12 | הורות
חייו של התינוק נראים לנו לעתים כשגרתיים או ככאלו שמתנהלים להם על מי מנוחות.

סדנא לחשיבה חיובית
לא אחת אנו רואים כיצד גישה שלילית אינה מביאה אותנו למקומות טובים והיא בעצם מונעת מאתנו הצלחה או מימוש שאיפות שונות.

סדנאות צחוק ליום הולדת
הגעתו שלו יום ההולדת מסמנת גם חיפושים אחר אטרקציה מיוחדת שתהפוך את המסיבה לכזו שבה כולם ייהנו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI