דף הבית בית משפחה וזוגיות הורות מיטת מעבר לתינוק
מיטת מעבר לתינוק
לילך כהן 17/10/12 |  צפיות: 5381

 

מיטה לתקופת זמן מעצבת

חייו של התינוק נראים לנו לעתים כשגרתיים או ככאלו שמתנהלים להם על מי מנוחות. אך בזכות הקרבה שלנו לילד הגדל ובזכות הרצון שלנו לצבור כמה שיותר ידע חשוב לגבי גידולו הרי שאנו מבינים שגם פרק זמן של שלוש שנים הוא כזה שבו עוברות על התינוק תקופות שונות. תקופות אלה מעצבות את האישיות שלו ותורמות רבות לגיבוש אופי ולהתנהלות מגוונת בעתיד.

בכל הקשור לחלק של ההורים בעיצוב דרכו של הילד הרי שאנו רואים כיצד הדבר מתבצע בצורות שונות. אם מדובר על סביבת הגידול של הילד ניתן לראות כיצד לא רק התייחסות לבית כולו היא זו שיש להתמקד בה אלא גם בסביבה המצומצמת יותר שכוללת את החדר

של התינוק, מיטת מעבר לתינוק משחקים שונים לגירוי ההתפתחות והדינאמיקה ועוד.

לבחור את הגודל הנכון

יש לא מעט דברים שצריך לבדוק בטרם בוחרים במיטה הנכונה. פרמטרים שונים מצביעים על כך שבמיטה מסוימת יכול להרגיש התינוק טוב יותר ואילו במיטה אחרת אנו אפילו יכולים לסכן אותו חלילה.

מיטת מעבר לתינוק היא מוצר חשוב מאוד שיש להתמקד בכל היבט שלו מאחר ורק כך אפשר להתאים את המיטה המושלמת לגודלו ולאופיו של התינוק.

התייחסות לנושא הגודל היא דבר חשוב מאוד כשמחפשים מיטה מתאימה. מיטת מעבר לתינוק שתהיה גדולה מדי יכולה להרתיע את התינוק או שהיא יכולה להיות כזו שסתם תופסת מקום בצורה מיותרת. מידות מומלצות לגבי סוג כזה של מיטה אפשר למצוא בחנויות שונות המתמחות בתחום זה ומציגות היצע מרשים של איכויות, גדלים ומחירים.

חשיבותן של תוספות שונות

אם דברנו קודם לכן על גודל המיטה הרי שחשוב להבין גם את התוספות השונות שניתן ליהנות מהן הן בקשר לעניין הגודל והן בקשר להיבטים אחרים. מיטה בגודל מסוים יכולה להיות כזו שניתן יהיה לפתוח אותה מעט ואז להשתמש בה במשך תקופת זמן גדולה יותר.

כך נהנים ההורים ממיטה לתינוק אשר מתכווננת איכותית שתורמת רבות לנוחות של התינוק הגדל ולחיסכון כספי חשוב.

תוספות שונות יכולות להפוך מיטת מעבר לתינוק לכזו שתהיה משתלמת יותר בעת הרכישה. בנוסף,  תוספות אישיות שעליהן חושבים ההורים הופכות את המיטה לנעימה ומרגשת יותר עבור התינוק. כלל התוספות כולן מביא לכך שקל יותר להעביר את התינוק למיטה החדשה וליהנות בצורה החיובית ביותר מתקופת המעבר, שהרי מעבר קל יותר תורם להרגשה טובה יותר אצל הורים ותינוקות יחד.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 לילך כהן


 


מאמרים נוספים מאת לילך כהן
 
יעוץ זוגי
על מנת לשפר את איכות הזוגיות שלהם ואת איכות חייהם בכלל מרגישים זוגות רבים כיצד עליהם לבצע מהלכים חשובים וצעדים נכונים.

משבר בזוגיות
את המשפט "אף אחד לא מלקק דבש בחיים" כולנו מכירים. נראה כי הדבר נכון גם לגבי זוגיות מאחר ובפעמים רבות למרות כוונות טובות של שני בני הזוג נוצרים חיכוכים לא נעימים שיכולים רק להזיק.

ייעוץ זוגי
בני זוג רבים חושבים שהם עושים את הכול נכון. לכן הם מופתעים לגלות לעתים כיצד אין כל הסכמה בינם לבין השותף לחיים או כיצד הם מגיעים לחיכוך מר בעקבות דבר פעוט.

טיפול זוגי
בלא מעט פעמים אפשר לראות כיצד מערכת יחסית מסוימת נתקעת לה והיא זקוקה לרענון או להתנעה מחדש,

הפעלות לימי הולדת
ברגע שמתקרב יום ההולדת אנו מנסים לעשות פעולות שונות על מנת להבטיח את ההנאה ממנו.

מיטת מעבר
17/10/12 | הורות
ברגעים רבים של חיי התינוק אנו מזהים כיצד יש לבצע מהלכים שונים על מנת לעזור לו. בכל חודש וחודשו אפשר לראות כיצד על התינוק עוברים שיוניים רבים וכיצד הוא מתפתח מול עינינו.

מיטה לגיל שנתיים
17/10/12 | הורות
חודשים מספר לאחר לידתו מתחיל הילד להתפתח ולבצע פעולות שונות.

מיטת מעבר לתינוק
17/10/12 | הורות
חייו של התינוק נראים לנו לעתים כשגרתיים או ככאלו שמתנהלים להם על מי מנוחות.

סדנא לחשיבה חיובית
לא אחת אנו רואים כיצד גישה שלילית אינה מביאה אותנו למקומות טובים והיא בעצם מונעת מאתנו הצלחה או מימוש שאיפות שונות.

סדנאות צחוק ליום הולדת
הגעתו שלו יום ההולדת מסמנת גם חיפושים אחר אטרקציה מיוחדת שתהפוך את המסיבה לכזו שבה כולם ייהנו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI