דף הבית מחשבים וטכנולוגיה גאדג'טים Keepod העולמית מקימה סניף בישראל לשיווק והטמעת מוצר הדגל של החברה בארגונים מובילים במשק הישראלי
Keepod העולמית מקימה סניף בישראל לשיווק והטמעת מוצר הדגל של החברה בארגונים מובילים במשק הישראלי
יעל סער 06/11/12 |  צפיות: 3523

Keepod העולמית מקימה סניף בישראל לשיווק והטמעת מוצר הדגל של החברה בארגונים מובילים במשק הישראלי.

Keepod הוא מוצר ייחודי שפותח תוך חשיבה ״מחוץ לקופסה״. ה-Keepod הוא למעשה כרטיס בגודל כרטיס אשראי, המכיל את שולחן העבודה ("ה-Desktop") של המשתמש, הגדרות הגישה המאובטחת למערכות הארגוניות השונות, היישומים והקבצים של המשתמש. ניתן להפעיל אותו מכל מחשב, ללא התקנה כלשהי ולקבל את סביבת העבודה האישית/ארגונית של המשתמש.

הוא מאפשר למשתמשים גישה בטוחה למידע והיישומים הארגוניים ו- Enablement לטרנדים הארגוניים העכשוויים כגון מחשוב ענן ארגוני, VDI, הגנה על מידע, Disaster Recovery, זיהוי חד-ערכי של משתמש, Bring your own device ועוד.

ה- Keepod מוצפן באמצעות Smart-Card פנימי ומשמש גם ככספת לשמירת המידע המאוחסן בו.

ניסן בכר, מנכ״ל Keepod העולמית: ״אנחנו שמחים להשיק את הפעילות הישראלית של Keepod.

ב- Road Show שקיימנו בארץ בשבועות האחרונים שמחנו לגלות היענות וההתלהבות של השוק המקומי ליכולות המוצר, אשר כבר בימיו הראשונים בארץ נכנס לבחינה מעשית במספר ארגונים גדולים וגופים ממשלתיים. עקב ההיענות הרבה, העברנו כבר קורס ראשון להדרכה והסמכה על אופן השימוש במוצר.

Keepod ישראל קמה בשותפות עם המשקיע והיזם שחר אפעל, מנכ״ל לשעבר של נס טכנולוגיות אשר ביצע לאחרונה מספר השקעות מוצלחות בשוק ה IT המקומי ודוד שוראקי, סמנכ״ל טכנולוגיות ופיתוח עסקי לשעבר בנס טכנולוגיות אשר גם ינהל את הפעילות הישראלית של החברה.

דוד שוראקי, מנכ"ל Keepod ישראל: "ה-Keepod מעורר עניין רב בקרב הארגונים הגדולים בישראל. אחת הסיבות לכך היא הוזלת עלויות משמעותית; על בסיס תחשיבים בלתי תלויים של לקוחות באירופה, ה-Keepod מאפשר הוזלת עלות ה-Desktop לארגון בלמעלה מ-50% (!). מדובר  בפריצת דרך בכל הקשור לצורך בשדרוג עמדות הקצה ובמתודולוגיית השימוש במחשבי ה-Desktop הארגוניים וגישה מאובטחת מבחוץ למערכות הארגון."


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יעל סער


 


מאמרים נוספים מאת יעל סער
 
Lightapp הישראלית פתחה סניף באטלנטנה ג'ורג'יה וחתמה על שיתוף פעולה עם חברת PowerGateway
חברת Lightapp, המפתחת ומיישמת פתרון מתקדם לצמצום ניכר של עלויות האנרגיה בארגונים ובמפעלים בארץ, פתחה סניף חדש באטלנטה ג'ורג'יה, ארה"ב וחתמה על שיתוף פעולה עם חברת PowerGateway, המתמחה ביעוץ ופרוייקטים בתחום האנרגיה.

תבונה מילניום מקבוצת SQLink הקימה מערכת לניהול ידע בביה"ח רמב"ם, בהיקף כספי של כ- 350 אלף שקל
משך החפיפה של עובדים חדשים התקצר מחודשיים לשבועיים

רכבת ישראל חונכת עמדת הנצחה חדשנית במוזיאון הרכבת
השבוע תחנוך רכבת ישראל עמדת הנצחה חדשנית- 'גלעד לזכרם ', פרי פיתוח של תבונה מילניום מקבוצת SQLink, לזכר עובדי החברה שנפלו בעת מילוי תפקידם

אורי לוין, מייסד ויו"ר WAZE: "כדי לקבל מימון מקרן הון-סיכון, היזם צריך לשכנע כבר בשלושת השקפים הראשונים"
17/12/12 | לימודים
אורי לוין, יו"ר ומייסד WAZE, סקר בפני סטודנטים במרכז אקדמי דן את העקרונות שמאחורי WAZE וחלק עם הסטודנטים טיפים להצלחה ביזמות טכנולוגית לוין: אפליקצית WAZE חוסכת 15% מזמן הנסיעה הקבוע של אנשים בישראל. במצטבר היא חוסכת גודל כמיליון וחצי שעות עבודה בחודש בישראל"

סרגון מותחת את חסמי הפיזיקה: משיקה מוצר חדשני המאפשר קיבולת גדולה פי 4 מפתרונות מתחרים
סרגון מותחת את חסמי הפיזיקה: משיקה מוצר חדשני המאפשר קיבולת גדולה פי 4 מפתרונות מתחרים רון קליין, אנליסט בכיר ב- OVUM: "ספק ציוד מיקרוגל שיוכל להציע זינוק של ממש בקיבולת, ללא עלות נוספת, יזכה לבידול משמעותי בשוק"

תבונה מילניום מגייסת 25 עובדים חדשים במגוון תחומים, בעקבות זכייה במספר פרויקטים חדשים
חברת תבונה-מילניום, מקבוצת SQLink, המתמחה במערכות ניהול מידע פנים ארגוניות וביישום אתרי אינטרנט ורשתות חברתיות, תפרסם בתקופה הקרובה עשרות הצעות עבודה.

DataSEC נבחרה לייעץ וללוות את 'כללית' בתחום תקינה ובקרות הגנת מידע
28/11/12 | בריאות
חברת DataSEC מקבוצת SQLink נבחרה ללוות את תהליך ההסמכה ומבדקי העמידה של שירותי בריאות כללית בתקן החדש של אבטחת מידע (27799 ISO), המתייחס להקמת מערכת לניהול אבטחת מידע בגופי בריאות. התקן הינו נגזרת של התקן הוותיק, ISO27001.

שתי עסקאות ענק לסרגון באפריקה: סרגון נטוורקס מרחיבה את השליטה בשוק הרשתות האלחוטיות באפריקה ומדווחת על שתי עסקאות ענק בהיקף של 28 מיליון דולרים
סרגון נטוורקס מרחיבה את השליטה בשוק הרשתות האלחוטיות באפריקה ומדווחת על שתי עסקאות ענק בהיקף של 28 מיליון דולרים אפריקה שמדרום לסהרה היא השוק הסלולרי בעל הצמיחה המהירה בעולם, עם גידול שנתי ממוצע בשיעור של 44% מאז שנת 2000

סרגון נטוורקס זכתה בפרויקט בשווי 6.5 מיליון דולרים, להטמעת Wireless Backhaul ב'מוזמביק סלולר'
סרגון תספק למוזמביק סלולר את כל מגוון פתרונותיה, כוללlong haul , short haul ו- turnkey

נועם וקסר הצטרף לסגל המרצים במרכז אקדמי דן
12/11/12 | לימודים
נועם וקסר (43) הצטרף לסגל המרצים במרכז אקדמי דן, האקדמיה של חברות ההייטק. וקסר, המרצה בנושאי ניהול, סחר אלקטרוני, מערכות מידע, שיווק מוצרים עתירי טכנולוגיה וחדשנות, יזמות פנים ארגונית ומכירות במיזמים חדשים, יעביר השנה את הקורס "יסודות היזמות" לתלמידי שנה ב' במסלול מדעי המחשב ומערכות מידע.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI