דף הבית קניות וצרכנות צרכנות עורך דין גירושין – בנושא תחומי העיסוק המגוונים
עורך דין גירושין – בנושא תחומי העיסוק המגוונים
דני לוי 04/03/13 |  צפיות: 4378

כשבעל ואשה מגיעים להחלטה כי הם מעוניינים להיפרד זה מזו וצריך לערוך חלוקת רכוש ביניהם, פונים לשם סידור העניין אל עורך דין גירושין. עורך דין גירושין יכול לתת סיוע לבני הזוג לצלוח את הזמנים הקשים בקלות יתר וחלוקת הרכוש תבוצע בהסכמת הצדדים.

עורך דין גירושין – 4 נושאים שנחוץ לדעת

1. עורך דין גירושין עוסק בנושא של חלוקת רכושם של הזוג המבקש להיפרד.לחלוקת הרכוש יש תפקיד מהותי. חלוקה הוגנת תיתן אפשרות לכל אחד מבני הזוג לפתוח את פרק החיים החדש מנקודת זינוק מקסימאלית.

2. זו השקעה כדאית לשכור את שירותיו של עורך דין גירושין. עורך דין גירושין יידע איך ניתן לסדר את חלוקת הרכוש כשכל אחד מבני הזוג יוכל לקבל את מה שמגיע לו באופן המקסימאלי ובצורה הוגנת.

3. עורך דין גירושין עוסק גם בסוגיית המזונות. האב חייב לתת תשלום מזונות לילדיו. גובה המזונות נקבע בבית המשפט. עורך דין טוב יעזור לאימא ולילדים לקבל מזונות גבוהים אשר יאפשרו להם לחיות באותה רמת חיים שאליה הורגלו.

4. סוגיא נלווית בנושא היא, בידי מי יהיו הילדים . על פי רוב מקובל כי מקום הילדים הריהו אצל אמם, למעט מצבים אשר בהם הוכח שהאמא לא יכולה לטפל בילדים מסיבות שונות ובמקרים אלו ימצאו הילדים בידי האב, עורך דין גירושין מתעסק נוסף על כך בתחום זה.

הסכמי ממון –במטרה לחשוב על העתיד

1. הסכמי ממון אינם בהכרח נעשים בזמן שבני הזוג רוצים להתגרש, אלא אף להיפך, בתקופה טובה כאשר הם אוהבים וחושבים אודות עתידם המשותף.

2. במטרה שלא יתהוו בעיות בעתיד במידה שבני הזוג יהיו מעוניינים לפרק את התא המשפחתי ולהתגרש, נוצר הרעיון של הסכמי ממון הקובע באיזה אופן יחלקו ביניהם את הנכסים והממון.

3. כמו שנוהגים לעשות ביטוחים מגוונים מתוך מחשבה לעתיד על אף שהוא במועד רחוק, כמו למשל ביטוח סיעודי או ביטוח סיעודי, או תכנית חיסכון ארוכת טווח, כך גם רצוי לעשות הסכמי ממון עדיין טרם הנישואין אף על פי שגירושין ופרידה בכלל לא ממשיים

4. הסכמי ממון מקובלים ביותר בעידן האחרון לנוכח העלייה בגיל הנישואין. זוגות רבים נישאים בגיל גבוה מהרגיל, הם מגיעים לחתונה יחד עם רכוש וממון שחסכו בכוחות עצמם. הם מעוניינים בשקט נפשי, ומסיבה זו עורכים חוזה של הסכמי ממון.

מזונות ילדים - מהו המושג מזונות ילדים?

1. מזונות ילדים הם הסכום שאותו צריך האב לשלם לילדים שלועד שהם מגיעים לגיל 18. את התשלומים חייב האבא לפרוע מידי חודש, בתאריך זהה. המזונות צמודים למדד.

2. הסמכות לקביעת גובהם של המזונות מסורה לבית הדין הרבני ולבית המשפט. זה לא סוד כי על פי רובבבית המשפט נקבעים עבור מזונות ילדים סכומים יותר גבוהים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 דני לוי

כדי להצליחבדיאטה או בהרזיה צריך  יעוץ מקצועי. 


מאמרים נוספים מאת דני לוי
 
אומניות לחימה – כמעט כל דבר שראוי להכיר
04/03/13 | צרכנות
מכיוון שבני האדם מחפשים תמיד דרכים להגן על עצמם, על כן הם יצרו את אמצעי ההגנה אשר נקרא אומניות לחימה. אומניות הלחימה הסינית היו הראשונות ואלו היו מודל ודוגמה לאומניות לחימה בכל רחבי תבל וגם בארצות המערב. כיום אומניות לחימה הן ספורט תחרותי המשתתף באולימפיאדות רבות.

נדלן במושבים – על אודות השוני בין רכישה של נכס בעיר וקנייה במושב
04/03/13 | צרכנות
בנושא של נדלן במושבים נכללים אדמות מסחריות, אדמות חקלאיות ויחידות למגורים וכו'. מחיריהם של נדלן במושבים נתונים לשינויים ותלויים בכמה גורמים. משום כך, רצוי מאוד לגשת לייעוץ אל שמאי שמתמצא בתחום כדי לקבל ממנו הערכת מחיר ריאלית ועדכנית בטרם מחליטים על עיסקת נדלן במושבים.

קידוח בטון – שילוב של מומחיות וציוד איכותי
04/03/13 | צרכנות
מי שמעוניין לפעול בפעילות של קידוח בטון יש צורך להיות מקצוען. הודות לעבודות של קידוחי בטון אנחנו מסוגלים לקדוח במהירות וביעילות גם בחומר הבטון. המלאכה של קידוחי בטון מצריכה ציוד מקצועי מתאים, עובדים מומחים שיש להם ידע בענף.

ארונות הזזה – הכל על העיצוב המיוחד
04/03/13 | צרכנות
המילה האחרונה בנושא של הארונות הן ארונות הזזה. באמצעות ארונות הזזה ניתן לחסוך באופן משמעותי במקומות איחסון בצורה הטובה ביותר. ארונות הזזה הם ארונות מעוצבים. מעצבים רבים בוחרים לתכנן את הריהוט של הבית עם ארונות הזזה ומשקיעים מחשבה ומאמצים רבים בעיצובם.

עורך דין גירושין – בנושא תחומי העיסוק המגוונים
04/03/13 | צרכנות
כשבני זוג מגיעים להחלטה כי הם רוצים להיפרד זו מזה ויש צורך לערוך חלוקת רכוש ביניהם, פונים לצורך סידור העניין אל עורך דין גירושין. עורך דין גירושין יהיה יכול לסייע לבני הזוג לצלוח את הזמנים הקשים יותר בקלות וחלוקת הרכוש תיעשה בהסכמת בני הזוג.

טיסות לניו יורק – בנושא אתרי התיירות הטובים ביותר
04/03/13 | צרכנות
טיסות לניו יורק הם בין הטיסות הנדרשות ביותר. הדרך להגיע אל המעצמה הגדולה ביותר בעולם החופשי הינה דרך טיסות לניו יורק. יש אפשרות להגיע מישראל לניו יורק או בטיסה ישירה ואפשרי בנוסף באמצעות טיסה העוברת במדינה אירופאית.

טיול מאורגן לתאילנד - בנושא היתרונות
04/03/13 | צרכנות
כמו כל טיול אחר, גם טיול מאורגן לתאילנד נותן אפשרות לבקר באתרים שבהם לא היינו מצליחים לבקר בכוחות עצמינו. טיול מאורגן לתאילנד לוקח אותנו אל המקומות האקזוטיים ביותר בתבל. אין ספק, טיול מאורגן לתאילנד זאת חוויה מרגשת של פעם במהלך החיים.

דלתות פנים - הכול על סוגי הדלתות
28/01/13 | צרכנות
יש התקדמות גדולה בנושא עיצוב הבית בזכות דלתות פנים. כעת , דלתות פנים בנויות ממגוון רחב של מרכיבים, בגיוון של עיצובים רבים ושלל גוונים. לפני שנים רבות היו בשימוש גם דלתות פנים , אולם הם היו תמיד עם מראה אחיד.

אומניות לחימה - אודות סוגי הספורט המיוחדים
28/01/13 | צרכנות
ספורט של אומניות לחימה החל להיות נפוץ מתוך הצורך בהגנה עצמית. אומניות לחימה הוכנסו למסגרת של המשחקים האולימפיים, לאחר החלטתה של וועידת סורבון בשנת 1984 אשר דנה על המשחקים האולימפיים.

עורך דין פשיטת רגל – במטרה לעבור את ההליך בשלום
28/01/13 | צרכנות
הליך של פשיטת רגל הינו תהליך משפטי לא פשוט וכדי שהדבר יתבצע בשיטה הראויה , כדאי מאוד לגשת לאיש מקצוע שיידע איך ניתן לתת סיוע מתאים ולעבור את ההליכים בדרך הטובה ביותר . האיש שמתאים למטרה זו הוא, עורך דין פשיטת רגל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI