דף הבית קניות וצרכנות צרכנות אומניות לחימה – כמעט כל דבר שראוי להכיר
אומניות לחימה – כמעט כל דבר שראוי להכיר
דני לוי 04/03/13 |  צפיות: 4797

העניין של אומניות לחימה התפתח מאוד בגלל שקיים עניין טבעי של הגנה עצמית. הסינים היו הראשונים שפיתחו אומניות לחימה, דרכי הגנה אלו הועתקו מהסינים והועברו לארצות המערב. מאמצעי להגנה עצמית התפתח העניין של אומניות לחימה לכיוון ספורטיבי חדשני.

גיו גיסטו –ענף ספורט נפוץ

1. בברזיל הומצאה אומנות לחימה בשם ג'יו ג'יטסו ע"י משפחת גרייסי ומשם היא הועתקה לעולם כולו.

2. אומנות לחימה ג'יו ג'יטסו הינה סגנון של לחימה קרקעית והמנצח בתחרות הוא זה שגובר על השני בזה שהוא חונק אותו על ידי בריחים .

3. ג'יו ג'יסטו זו אומנות לחימה שבה מפעיל המתאמן שיטות פעולה והיגיון ופחות נעזר בכוחהפיזי.

4. ג'יו ג'טסו נהפכה להיות אומנות לחימה פופולארית בעולם כולו. אנשים רבים מבצעים אימונים בענף הלחימה ואף נערכות די הרבה תחרויות.

5. כדי לרכוש מיומנות בענף ג'יו ג'יסטו יש צורך בתרגילים ארוכים. קיימות דרגות שונות, ולכל דרגה יש חגורה בצבע שונה.

לחימה משולבת –ענףספורט הסוחף רבים

1. לחימה משולבת הינה אחת מסוגי הקרב החזיתי אשר משולבות בו שיטות לחימה שונות.

2. בתחום של לחימה משולבת לא קיים אלימות ולא נעשה שימוש בכלי נשק.

3. פעם, אלימות רבה הייתה מאפיינת את הלחימה המשולבת, עניין שגרם שיהיו לה מתנגדים רביםבעולם כולו. בימינו, לחימה משולבת הינה ספורט פופולארי בכל רחבי העולם היות והוגדרו הוראות ברורות שהן לא מתירות כל גילויים של אלימות .

4. לחימה משולבת היא בעלת הרבה אוהדים ברחבי העולם כולו . המשחקים משודרים בהרבה ערוצים של התקשורת. באמריקה יש מספר גבוה של ערוצים ותחנות בתשלום המשדרים אך ורק תחרויות בנושא של לחימה משולבת.

אומנויות לחימה לילדים -מספר דברים אשר כדאי להבין

1. אומניות לחימה לילדים , מלבד היותם כלי מצויין לשמור על הכושר של הילדים, הם אף עוזרים בהגברת הביטחוןהעצמי ואפשרות של הגנה אישית.

2. דרך אומניות לחימה לילדים, לומדים הילדים שיש אפשרות של ספורט ללא אלימות. אומניות לחימה מחנכות את הילדים איך אפשר לשמור על עצמם ללא אמצעים אלימים, שליטה על הרגשות והימנעות ממהלכים התקפיים.

3.אומניות לחימה מסייעות לתנועתיות טובה של הצעירים, תורמות הרבה לחיזוק של השרירים וגם הגוף. הן גם משפרות את הקואורדינציה ואת היציבות.

4. אומניות לחימה לילדים הן גם אמצעי חינוכי. הן מלמדות את הילדים לערכים, לתת כבוד לאחר, מחזקות את הדימוי העצמי ומחזקות את הביטחון של הצעירים.

5. ילדים הסובלים מבעיות ריכוז וקשב מקבלים סיוע רבבאמצעות אומניות לחימה. צעירים שקשה להם מאוד להתרכז וללמוד במשך שעות לא מעטות, יכולים לפרוק את המרץ הרב בזמן האימונים וחוזרים אל הלימודים מרוכזים בהרבה יותר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 דני לוי

כדי להצליחבדיאטה או בהרזיה צריך  יעוץ מקצועי. 


מאמרים נוספים מאת דני לוי
 
אומניות לחימה – כמעט כל דבר שראוי להכיר
04/03/13 | צרכנות
מכיוון שבני האדם מחפשים תמיד דרכים להגן על עצמם, על כן הם יצרו את אמצעי ההגנה אשר נקרא אומניות לחימה. אומניות הלחימה הסינית היו הראשונות ואלו היו מודל ודוגמה לאומניות לחימה בכל רחבי תבל וגם בארצות המערב. כיום אומניות לחימה הן ספורט תחרותי המשתתף באולימפיאדות רבות.

נדלן במושבים – על אודות השוני בין רכישה של נכס בעיר וקנייה במושב
04/03/13 | צרכנות
בנושא של נדלן במושבים נכללים אדמות מסחריות, אדמות חקלאיות ויחידות למגורים וכו'. מחיריהם של נדלן במושבים נתונים לשינויים ותלויים בכמה גורמים. משום כך, רצוי מאוד לגשת לייעוץ אל שמאי שמתמצא בתחום כדי לקבל ממנו הערכת מחיר ריאלית ועדכנית בטרם מחליטים על עיסקת נדלן במושבים.

קידוח בטון – שילוב של מומחיות וציוד איכותי
04/03/13 | צרכנות
מי שמעוניין לפעול בפעילות של קידוח בטון יש צורך להיות מקצוען. הודות לעבודות של קידוחי בטון אנחנו מסוגלים לקדוח במהירות וביעילות גם בחומר הבטון. המלאכה של קידוחי בטון מצריכה ציוד מקצועי מתאים, עובדים מומחים שיש להם ידע בענף.

ארונות הזזה – הכל על העיצוב המיוחד
04/03/13 | צרכנות
המילה האחרונה בנושא של הארונות הן ארונות הזזה. באמצעות ארונות הזזה ניתן לחסוך באופן משמעותי במקומות איחסון בצורה הטובה ביותר. ארונות הזזה הם ארונות מעוצבים. מעצבים רבים בוחרים לתכנן את הריהוט של הבית עם ארונות הזזה ומשקיעים מחשבה ומאמצים רבים בעיצובם.

עורך דין גירושין – בנושא תחומי העיסוק המגוונים
04/03/13 | צרכנות
כשבני זוג מגיעים להחלטה כי הם רוצים להיפרד זו מזה ויש צורך לערוך חלוקת רכוש ביניהם, פונים לצורך סידור העניין אל עורך דין גירושין. עורך דין גירושין יהיה יכול לסייע לבני הזוג לצלוח את הזמנים הקשים יותר בקלות וחלוקת הרכוש תיעשה בהסכמת בני הזוג.

טיסות לניו יורק – בנושא אתרי התיירות הטובים ביותר
04/03/13 | צרכנות
טיסות לניו יורק הם בין הטיסות הנדרשות ביותר. הדרך להגיע אל המעצמה הגדולה ביותר בעולם החופשי הינה דרך טיסות לניו יורק. יש אפשרות להגיע מישראל לניו יורק או בטיסה ישירה ואפשרי בנוסף באמצעות טיסה העוברת במדינה אירופאית.

טיול מאורגן לתאילנד - בנושא היתרונות
04/03/13 | צרכנות
כמו כל טיול אחר, גם טיול מאורגן לתאילנד נותן אפשרות לבקר באתרים שבהם לא היינו מצליחים לבקר בכוחות עצמינו. טיול מאורגן לתאילנד לוקח אותנו אל המקומות האקזוטיים ביותר בתבל. אין ספק, טיול מאורגן לתאילנד זאת חוויה מרגשת של פעם במהלך החיים.

דלתות פנים - הכול על סוגי הדלתות
28/01/13 | צרכנות
יש התקדמות גדולה בנושא עיצוב הבית בזכות דלתות פנים. כעת , דלתות פנים בנויות ממגוון רחב של מרכיבים, בגיוון של עיצובים רבים ושלל גוונים. לפני שנים רבות היו בשימוש גם דלתות פנים , אולם הם היו תמיד עם מראה אחיד.

אומניות לחימה - אודות סוגי הספורט המיוחדים
28/01/13 | צרכנות
ספורט של אומניות לחימה החל להיות נפוץ מתוך הצורך בהגנה עצמית. אומניות לחימה הוכנסו למסגרת של המשחקים האולימפיים, לאחר החלטתה של וועידת סורבון בשנת 1984 אשר דנה על המשחקים האולימפיים.

עורך דין פשיטת רגל – במטרה לעבור את ההליך בשלום
28/01/13 | צרכנות
הליך של פשיטת רגל הינו תהליך משפטי לא פשוט וכדי שהדבר יתבצע בשיטה הראויה , כדאי מאוד לגשת לאיש מקצוע שיידע איך ניתן לתת סיוע מתאים ולעבור את ההליכים בדרך הטובה ביותר . האיש שמתאים למטרה זו הוא, עורך דין פשיטת רגל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI