דף הבית קניות וצרכנות צרכנות קידוח בטון – שילוב של מומחיות וציוד איכותי
קידוח בטון – שילוב של מומחיות וציוד איכותי
דני לוי 04/03/13 |  צפיות: 4534

כדי לעסוק בפעילות של קידוח בטון צריך להיות מקצוען. הבטון הוא למעשה חומר קשה מאוד, ברם גם הוא ניתן לקדיחה מוצלחת ומקצועית בעזרת הפעולה של קידוחי בטון. בעת עבודות של קידוח בטון יש לשלב מיומנות, ציוד איכותי ועובדים שיש להם מוניטין.

קידוח בטון -מתי נדרש לבצע עבודות קדיחה בתוך בטון?

1. הבטון הריהו סוג חומר עמיד באופן מיוחד. אין זה פשוט לקדוח בתוכו. כדי לקדוח בתוך בטון קיים צורך בציוד מקצועי מיוחד. סוג ציוד לא מקצועי לא יצליח לבצע עבודות קדיחה בבטון ואפי' יגרום נזקים כגון סדקים וכו'.

2. כדי שהעבודה של קידוח בטון תהיה מועילה נדרש שתהיה עבודה מקצועית על ידי שימוש בציוד מקצועי. כאשר רוצים שהמלאכה של קידוח בטון תהיה מוצלחת רצוי לגשת רק לבעלי מלאכה אשר ישלהם נסיון רב ובנוסף גם את הידע הנדרש היאך להפעיל את הכלים המקצועיים המתאימים.

3. המטרה של קידוח בטון הינה לבצע מעברים וחורים בתוך הקיר עבור העברת כבלים כמו כבלי תקשורת, חוטי חשמל, צנרת גז וכדו'.קידוח בטון נועד בנוסףלהתקנת עמודים כמו בכניסה לחניה או ליד מדרכות ועוד.

4. קידוח בטון מחייב זהירות. בטרם שמתחילים בעבודות של הקידוח נדרש לבדוק היטב כי במקום אין חוטים של חשמל או תשתיות חשובות העלולות להיפגע בשעת הקידוח.

ניסור בטון ביהלום - מספר עניינים שראוי להיות מודע להם

1. בעבר היו העבודות של הקידוח מיושנות, הם היו מתבצעות ע"י פטישים כבדים וללא דיוק והיה מתהווה הרבה אבק. הפעולה של ניסור בטון ביהלום שינתה את העבודה מהקצה אל הקצה.

2. השיטה של ניסור בטון ביהלום הועתקה ממחצבות השיש. העובדים במחצבות מצאו כי לחומר היהלום יש עוצמה וכוח מיוחד המאפשרים לו לקדוח בשיש בדייקנות. הם שמו לב כי גם את הבטון אפשר לקדוח על ידי ניסור ביהלום.

3. לצורך ניסור בבטון על ידי יהלומים עושים שימוש ביהלומים אשר שונים מהיהלומים שמשמשים לתכשיטים. היהלומים המשמשים לצרכי תעשייה הם יותר פשוטים ומיוצרים ע"י דחיסה של פחמן בלחץ.

4. העבודה של ניסור בטון ביהלום נכונה לעמודים, גשרים, או יסודות בניינים וכדו'.

ניסור בטון -כל מה שרצית לדעת על ניסור בטון

1. כמעט בכל אתר בניה עושים שימוש בעניין של ניסור בטון ומשתמשים בכלי עבודה מתאימים במיוחד שמסוגלים לנסר בטון חזק ועמיד. כשבונים בית דירות, בשעה שמשפצים דירות, בבנייה של מבני תעשייה, מבנים ציבוריים וכו'.

2. כדי להצליח בתהליך של ניסור בטון מומלץ לעשות שימוש בציוד מעולה ועובדים מאומנים. העבודה של ניסור בטון תיעשה בידי העובדים המקצועיים באופן מהירמבלי שייגרמו נזקים מיותרים ויימנע לכלוך רב.

3. בשעה שעורכים בירור על חברה שמתמחה בנושא של ניסור בטון, כדאי ביותר למצוא ממליצים על החברה. יש גם דרך לבא לאתרי בנייה ולבדוק מקרוב את הפרויקטים של החברה. גם באתרי האינטרנט תצליחו לקבל המלצות מלקוחות ומידע אמין על חברות מקצועיות בענף.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 דני לוי

כדי להצליחבדיאטה או בהרזיה צריך  יעוץ מקצועי. 


מאמרים נוספים מאת דני לוי
 
אומניות לחימה – כמעט כל דבר שראוי להכיר
04/03/13 | צרכנות
מכיוון שבני האדם מחפשים תמיד דרכים להגן על עצמם, על כן הם יצרו את אמצעי ההגנה אשר נקרא אומניות לחימה. אומניות הלחימה הסינית היו הראשונות ואלו היו מודל ודוגמה לאומניות לחימה בכל רחבי תבל וגם בארצות המערב. כיום אומניות לחימה הן ספורט תחרותי המשתתף באולימפיאדות רבות.

נדלן במושבים – על אודות השוני בין רכישה של נכס בעיר וקנייה במושב
04/03/13 | צרכנות
בנושא של נדלן במושבים נכללים אדמות מסחריות, אדמות חקלאיות ויחידות למגורים וכו'. מחיריהם של נדלן במושבים נתונים לשינויים ותלויים בכמה גורמים. משום כך, רצוי מאוד לגשת לייעוץ אל שמאי שמתמצא בתחום כדי לקבל ממנו הערכת מחיר ריאלית ועדכנית בטרם מחליטים על עיסקת נדלן במושבים.

קידוח בטון – שילוב של מומחיות וציוד איכותי
04/03/13 | צרכנות
מי שמעוניין לפעול בפעילות של קידוח בטון יש צורך להיות מקצוען. הודות לעבודות של קידוחי בטון אנחנו מסוגלים לקדוח במהירות וביעילות גם בחומר הבטון. המלאכה של קידוחי בטון מצריכה ציוד מקצועי מתאים, עובדים מומחים שיש להם ידע בענף.

ארונות הזזה – הכל על העיצוב המיוחד
04/03/13 | צרכנות
המילה האחרונה בנושא של הארונות הן ארונות הזזה. באמצעות ארונות הזזה ניתן לחסוך באופן משמעותי במקומות איחסון בצורה הטובה ביותר. ארונות הזזה הם ארונות מעוצבים. מעצבים רבים בוחרים לתכנן את הריהוט של הבית עם ארונות הזזה ומשקיעים מחשבה ומאמצים רבים בעיצובם.

עורך דין גירושין – בנושא תחומי העיסוק המגוונים
04/03/13 | צרכנות
כשבני זוג מגיעים להחלטה כי הם רוצים להיפרד זו מזה ויש צורך לערוך חלוקת רכוש ביניהם, פונים לצורך סידור העניין אל עורך דין גירושין. עורך דין גירושין יהיה יכול לסייע לבני הזוג לצלוח את הזמנים הקשים יותר בקלות וחלוקת הרכוש תיעשה בהסכמת בני הזוג.

טיסות לניו יורק – בנושא אתרי התיירות הטובים ביותר
04/03/13 | צרכנות
טיסות לניו יורק הם בין הטיסות הנדרשות ביותר. הדרך להגיע אל המעצמה הגדולה ביותר בעולם החופשי הינה דרך טיסות לניו יורק. יש אפשרות להגיע מישראל לניו יורק או בטיסה ישירה ואפשרי בנוסף באמצעות טיסה העוברת במדינה אירופאית.

טיול מאורגן לתאילנד - בנושא היתרונות
04/03/13 | צרכנות
כמו כל טיול אחר, גם טיול מאורגן לתאילנד נותן אפשרות לבקר באתרים שבהם לא היינו מצליחים לבקר בכוחות עצמינו. טיול מאורגן לתאילנד לוקח אותנו אל המקומות האקזוטיים ביותר בתבל. אין ספק, טיול מאורגן לתאילנד זאת חוויה מרגשת של פעם במהלך החיים.

דלתות פנים - הכול על סוגי הדלתות
28/01/13 | צרכנות
יש התקדמות גדולה בנושא עיצוב הבית בזכות דלתות פנים. כעת , דלתות פנים בנויות ממגוון רחב של מרכיבים, בגיוון של עיצובים רבים ושלל גוונים. לפני שנים רבות היו בשימוש גם דלתות פנים , אולם הם היו תמיד עם מראה אחיד.

אומניות לחימה - אודות סוגי הספורט המיוחדים
28/01/13 | צרכנות
ספורט של אומניות לחימה החל להיות נפוץ מתוך הצורך בהגנה עצמית. אומניות לחימה הוכנסו למסגרת של המשחקים האולימפיים, לאחר החלטתה של וועידת סורבון בשנת 1984 אשר דנה על המשחקים האולימפיים.

עורך דין פשיטת רגל – במטרה לעבור את ההליך בשלום
28/01/13 | צרכנות
הליך של פשיטת רגל הינו תהליך משפטי לא פשוט וכדי שהדבר יתבצע בשיטה הראויה , כדאי מאוד לגשת לאיש מקצוע שיידע איך ניתן לתת סיוע מתאים ולעבור את ההליכים בדרך הטובה ביותר . האיש שמתאים למטרה זו הוא, עורך דין פשיטת רגל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI