דף הבית קניות וצרכנות צרכנות נדלן במושבים – על אודות השוני בין רכישה של נכס בעיר וקנייה במושב
נדלן במושבים – על אודות השוני בין רכישה של נכס בעיר וקנייה במושב
דני לוי 04/03/13 |  צפיות: 4366

בענף הנדלן המגוון של נדלן במושבים קיימות כמה קטגוריות והם: קרקעות המיועדות לחקלאות, אדמות מסחריות ויחידות המיועדות למגורים ועוד. מחיריהם של נדלן במושבים הינם נושא שתלוי בגורמים שונים ומשתנים לפי המצב. על כן, לפני שאתם רוכשים נדלן במושבים נחוץ להגיע לייעוץ עם שמאי הפועל בענף כדי לקבל הערכת מחיר עדכנית וריאלית.

מושבים -מעכשיו כל אדם מסוגל לקנות נחלה במושבים

1. מושבים רבים ושונים עברו תהליך של הפרטה והמחיר של נכסי הנדל"ן בהם האמיר.

2. יש הבדל גדול בין רכישת נכסים בעיר ובין רכישת נכסים במושב. ברוב הפעמים הבעלות על המשקים הנה של מנהל מקרקעי ישראלומשום כך כאשר מנסים למצוא נכסים במושבים יש לקבל אישור של מנהל מקרקעי ישראל.

3. מושבים רבים נמצאים בסמיכות רבה לעורקי תנועה מרכזיים. ככל שהמושב קרוב יותר לכביש מהיר המחבר אותו אל מרכז הארץ, כך מחירו גבוה יותר.

4. כיום ישנו ביקוש רב לבתים במושבים, בניגוד לעבר שהיו מושבים רבים שלא נתנו אישור לקניית קרקעות ובתים למעונינים שלא בני המושב, עם שנוי המדיניות גבר הביקוש. יש ביקוש יותר גדול למושבים שממוקמים ליד הערים הגדולות.

משקים -אילו מושבים הכי מבוקשים

1. אדמה חקלאית ובית אלו הנכסים המצויים בתחומה של הנחלה של משקים חקלאיים ולעתים קיימים עוד מבנים בתחום הנחלה. במידה וחושבים לבצע רכישה של משקים חקלאיים , יש צורך לפנות למומחה בענף של הנדלן כדי שיתן הערכה למחיר הריאלי של המשק.

2. מעבר להסכמת מנהל מקרקעי ישראל לפעולות עסקיות באדמות המושב, יש מושבים שדורשים גם את אישור המושב. משום כך, לצורך ביצוע עיסקא באדמות המושב נדרש לבקש הסכמה משני הגורמים האלה.

3. דמי הסכמה המשולמים למנהל מקרקעי ישראל ומחיר המשק הינם שני הגורמים שעל פיהם יש לקבוע את מחירם של משקים.לשם קביעתם של דמי ההסכמה לוקחים בחשבון אך ורק את עלותה של הקרקע ללא המבנים שעליה כמו, בית מגורים, לולים, מחסנים שונים או מבני תעשייה וכו'.

4. יש מושבים המבוקשים באופן מיוחד לנוכח רשת החינוך הטובה, חיי הקהילה המגוונים הכוללים קיום ארועים במהלך כל השנה . יתרה מזאת יש מושבים שיש בהם תנועות נוער, חוגים יחודיים לילדים קטנים, בתי ספר ברמה גבוהה , גני ילדים ומעונות לגיל הרך.

בית במושב -מי רוצה לקנות בית במושב

1. בית במושב הוא החלום של ישראליים לא מעטים. המיזוג של נופים ומרחבים, סמיכות לערים הגדולות וחיי קהילה תוססים הפכו את החלום של קניית בית במושב לחלומם של רבים.

2. בית במושב הוא שילוב ייחודי של אפשרות מגורים מרווחת יחד עם משק חקלאי. המשק יוצר מקורות הכנסה נוספים, המשק החקלאי הינו פרנסה נוספת בשבילבני המושב אשר עובדים בערים הגדולות.

3. בגלל הפיתוח הרחב של כבישי הארץ בשנים האחרונות, קיימות יותר אופציות להתגורר במושב ולהמשיך לנסוע למקום הפעילות בעיר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 דני לוי

כדי להצליחבדיאטה או בהרזיה צריך  יעוץ מקצועי. 


מאמרים נוספים מאת דני לוי
 
אומניות לחימה – כמעט כל דבר שראוי להכיר
04/03/13 | צרכנות
מכיוון שבני האדם מחפשים תמיד דרכים להגן על עצמם, על כן הם יצרו את אמצעי ההגנה אשר נקרא אומניות לחימה. אומניות הלחימה הסינית היו הראשונות ואלו היו מודל ודוגמה לאומניות לחימה בכל רחבי תבל וגם בארצות המערב. כיום אומניות לחימה הן ספורט תחרותי המשתתף באולימפיאדות רבות.

נדלן במושבים – על אודות השוני בין רכישה של נכס בעיר וקנייה במושב
04/03/13 | צרכנות
בנושא של נדלן במושבים נכללים אדמות מסחריות, אדמות חקלאיות ויחידות למגורים וכו'. מחיריהם של נדלן במושבים נתונים לשינויים ותלויים בכמה גורמים. משום כך, רצוי מאוד לגשת לייעוץ אל שמאי שמתמצא בתחום כדי לקבל ממנו הערכת מחיר ריאלית ועדכנית בטרם מחליטים על עיסקת נדלן במושבים.

קידוח בטון – שילוב של מומחיות וציוד איכותי
04/03/13 | צרכנות
מי שמעוניין לפעול בפעילות של קידוח בטון יש צורך להיות מקצוען. הודות לעבודות של קידוחי בטון אנחנו מסוגלים לקדוח במהירות וביעילות גם בחומר הבטון. המלאכה של קידוחי בטון מצריכה ציוד מקצועי מתאים, עובדים מומחים שיש להם ידע בענף.

ארונות הזזה – הכל על העיצוב המיוחד
04/03/13 | צרכנות
המילה האחרונה בנושא של הארונות הן ארונות הזזה. באמצעות ארונות הזזה ניתן לחסוך באופן משמעותי במקומות איחסון בצורה הטובה ביותר. ארונות הזזה הם ארונות מעוצבים. מעצבים רבים בוחרים לתכנן את הריהוט של הבית עם ארונות הזזה ומשקיעים מחשבה ומאמצים רבים בעיצובם.

עורך דין גירושין – בנושא תחומי העיסוק המגוונים
04/03/13 | צרכנות
כשבני זוג מגיעים להחלטה כי הם רוצים להיפרד זו מזה ויש צורך לערוך חלוקת רכוש ביניהם, פונים לצורך סידור העניין אל עורך דין גירושין. עורך דין גירושין יהיה יכול לסייע לבני הזוג לצלוח את הזמנים הקשים יותר בקלות וחלוקת הרכוש תיעשה בהסכמת בני הזוג.

טיסות לניו יורק – בנושא אתרי התיירות הטובים ביותר
04/03/13 | צרכנות
טיסות לניו יורק הם בין הטיסות הנדרשות ביותר. הדרך להגיע אל המעצמה הגדולה ביותר בעולם החופשי הינה דרך טיסות לניו יורק. יש אפשרות להגיע מישראל לניו יורק או בטיסה ישירה ואפשרי בנוסף באמצעות טיסה העוברת במדינה אירופאית.

טיול מאורגן לתאילנד - בנושא היתרונות
04/03/13 | צרכנות
כמו כל טיול אחר, גם טיול מאורגן לתאילנד נותן אפשרות לבקר באתרים שבהם לא היינו מצליחים לבקר בכוחות עצמינו. טיול מאורגן לתאילנד לוקח אותנו אל המקומות האקזוטיים ביותר בתבל. אין ספק, טיול מאורגן לתאילנד זאת חוויה מרגשת של פעם במהלך החיים.

דלתות פנים - הכול על סוגי הדלתות
28/01/13 | צרכנות
יש התקדמות גדולה בנושא עיצוב הבית בזכות דלתות פנים. כעת , דלתות פנים בנויות ממגוון רחב של מרכיבים, בגיוון של עיצובים רבים ושלל גוונים. לפני שנים רבות היו בשימוש גם דלתות פנים , אולם הם היו תמיד עם מראה אחיד.

אומניות לחימה - אודות סוגי הספורט המיוחדים
28/01/13 | צרכנות
ספורט של אומניות לחימה החל להיות נפוץ מתוך הצורך בהגנה עצמית. אומניות לחימה הוכנסו למסגרת של המשחקים האולימפיים, לאחר החלטתה של וועידת סורבון בשנת 1984 אשר דנה על המשחקים האולימפיים.

עורך דין פשיטת רגל – במטרה לעבור את ההליך בשלום
28/01/13 | צרכנות
הליך של פשיטת רגל הינו תהליך משפטי לא פשוט וכדי שהדבר יתבצע בשיטה הראויה , כדאי מאוד לגשת לאיש מקצוע שיידע איך ניתן לתת סיוע מתאים ולעבור את ההליכים בדרך הטובה ביותר . האיש שמתאים למטרה זו הוא, עורך דין פשיטת רגל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI