דף הבית קניות וצרכנות צרכנות ארונות הזזה – הכל על העיצוב המיוחד
ארונות הזזה – הכל על העיצוב המיוחד
דני לוי 04/03/13 |  צפיות: 4365

הגורם החדיש והמודרני בתחום הארונות כיום הם ארונות הזזה. באמצעות ארונות הזזה אפשר לחסוך באופן משמעותי במקומות איחסון בצורה הטובה ביותר. ארונות הזזה הנם חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית והדבר נהייה מקובל על מעצבים מן השורה הראשונה אשר מרהטים בתים על ידי ארונות הזזה מעוצבים.

ארונות הזזה -עיצוב, יופי ונוחות

1. בארונות רגילים מצויות דלתות אשר נפתחות לצד החיצוני, אולם ארונות הזזה מותקנים בהם דלתות אשר נפתחות לכיוון הצד. הארונותחוסכים הרבה מקום, הדלת לא חוסמת את המעבר ומי שעובר לא נתקל בדלתות.

2. באמצעות ארונות הזזה אפשר לחלק את הארונות בצורה נוחה ביותר. אין אפשרות להתקין בארונות רגילים דלתות רחבות כבדות וגדולות כיאי אפשר לגרום ללחץ על הצירים של הדלת, אבל ארונות הזזה יכולים להיות עם דלתות מכל הסוגים כי אין חשש להפעלת כובד יתר היות והדלתות מותקנות ונסמכות על הצלע התחתונה של הארון.

3. ארונות הזזה יכולים להתאים לכל מקום בבית. הם מצוינים לחדר האמבטיה, לחדר השינה , לחדרי הילדים ואפילו לארונות המטבח. על הדלתות של הארונות ניתן להתקין מראות או עיצובים אחרים.

חדרי ארונות –היוםכמעט שאין דירה ללא חדרי ארונות

1. בעזרת חדרי ארונות יש אפשרות לחסוך מקום רב בחדרי הבית. אפשר לאחסן בהם בצורה נוחה שמיכות, כלי מיטה, בגדים, מגבות, מפות וכדו'.. אם יש חדרי ארונות יותר גדולים אפשר לאחסן בתוכם גם תנורי חימום, עגלות ילדים, מאוורר ועוד כל מיניפריטים גדולים מהרגיל.

2. חדרי ארונות גדולים הינם כמעט חדר לכל דבר ולאחר התקנת תאורה ומראה קימת אפשרות אף להתלבש ולהחליף בגדים.

3. יש אפשרות לאוורר חדרי ארונות. הרבה יותר קל לאוורר חדרי ארונות כדי שלא יהיו לבגדים המאוחסנים ריחות לא טוביפ, בשונה מארונות שקשה לאווררם ולעתים קורה שנכנסים בהם ריחות לא טובים.

4. ערכה של דירה שיש בתוכה חדרי ארונות עשוי לעלות . המציאות מוכיחה כי דירות עם חדרי ארונות יש להן דרישה יותר גדולה ומחיריהן יקרים יותר.

ארונות בגדים - על אודות הטיב ועל אודות המחיר

1. ניתן לייצר ארונות בגדים מכל מיני סוגים של חומרים. המחיר של של הארון מאמיר בהתאם לסוגו וערכו של החומר.

2. השיקול הנכון בשעת קנייה של ארונות בגדים הוא שיהיה זה ארון העשוי מחומר מעולה ובעל איכות גבוהה שישמור על טיבו הרבה שנים.. הארונות הטובים ביותר הם הארונות המיוצרים מעץ מלא.

3. הארונות שיש בשוק הם ארונות בגדלים מסויימים. אם רוצים ארונות במידות יוצאות דופן ניתן להזמין אצל נגר פרטי או אצל חברות שמייצרות ארונות לפי הזמנה.

4. בבתים שבהם רגילים לשטוף רצפה יחד עם הרבה מים, מומלץ להזמין ארונות בגדים עם במה או לחילופין עם רגליים ממתכת. הרגליים ממתכת ימנעו את המגע בין העץ והמים וימנעו ריקבון של העץ.

5. אם תוסיפו לארון קרניז וידיות, יוסיף הדבר לארון חן ועיצוב בלתי שגרתיים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 דני לוי

כדי להצליחבדיאטה או בהרזיה צריך  יעוץ מקצועי. 


מאמרים נוספים מאת דני לוי
 
אומניות לחימה – כמעט כל דבר שראוי להכיר
04/03/13 | צרכנות
מכיוון שבני האדם מחפשים תמיד דרכים להגן על עצמם, על כן הם יצרו את אמצעי ההגנה אשר נקרא אומניות לחימה. אומניות הלחימה הסינית היו הראשונות ואלו היו מודל ודוגמה לאומניות לחימה בכל רחבי תבל וגם בארצות המערב. כיום אומניות לחימה הן ספורט תחרותי המשתתף באולימפיאדות רבות.

נדלן במושבים – על אודות השוני בין רכישה של נכס בעיר וקנייה במושב
04/03/13 | צרכנות
בנושא של נדלן במושבים נכללים אדמות מסחריות, אדמות חקלאיות ויחידות למגורים וכו'. מחיריהם של נדלן במושבים נתונים לשינויים ותלויים בכמה גורמים. משום כך, רצוי מאוד לגשת לייעוץ אל שמאי שמתמצא בתחום כדי לקבל ממנו הערכת מחיר ריאלית ועדכנית בטרם מחליטים על עיסקת נדלן במושבים.

קידוח בטון – שילוב של מומחיות וציוד איכותי
04/03/13 | צרכנות
מי שמעוניין לפעול בפעילות של קידוח בטון יש צורך להיות מקצוען. הודות לעבודות של קידוחי בטון אנחנו מסוגלים לקדוח במהירות וביעילות גם בחומר הבטון. המלאכה של קידוחי בטון מצריכה ציוד מקצועי מתאים, עובדים מומחים שיש להם ידע בענף.

ארונות הזזה – הכל על העיצוב המיוחד
04/03/13 | צרכנות
המילה האחרונה בנושא של הארונות הן ארונות הזזה. באמצעות ארונות הזזה ניתן לחסוך באופן משמעותי במקומות איחסון בצורה הטובה ביותר. ארונות הזזה הם ארונות מעוצבים. מעצבים רבים בוחרים לתכנן את הריהוט של הבית עם ארונות הזזה ומשקיעים מחשבה ומאמצים רבים בעיצובם.

עורך דין גירושין – בנושא תחומי העיסוק המגוונים
04/03/13 | צרכנות
כשבני זוג מגיעים להחלטה כי הם רוצים להיפרד זו מזה ויש צורך לערוך חלוקת רכוש ביניהם, פונים לצורך סידור העניין אל עורך דין גירושין. עורך דין גירושין יהיה יכול לסייע לבני הזוג לצלוח את הזמנים הקשים יותר בקלות וחלוקת הרכוש תיעשה בהסכמת בני הזוג.

טיסות לניו יורק – בנושא אתרי התיירות הטובים ביותר
04/03/13 | צרכנות
טיסות לניו יורק הם בין הטיסות הנדרשות ביותר. הדרך להגיע אל המעצמה הגדולה ביותר בעולם החופשי הינה דרך טיסות לניו יורק. יש אפשרות להגיע מישראל לניו יורק או בטיסה ישירה ואפשרי בנוסף באמצעות טיסה העוברת במדינה אירופאית.

טיול מאורגן לתאילנד - בנושא היתרונות
04/03/13 | צרכנות
כמו כל טיול אחר, גם טיול מאורגן לתאילנד נותן אפשרות לבקר באתרים שבהם לא היינו מצליחים לבקר בכוחות עצמינו. טיול מאורגן לתאילנד לוקח אותנו אל המקומות האקזוטיים ביותר בתבל. אין ספק, טיול מאורגן לתאילנד זאת חוויה מרגשת של פעם במהלך החיים.

דלתות פנים - הכול על סוגי הדלתות
28/01/13 | צרכנות
יש התקדמות גדולה בנושא עיצוב הבית בזכות דלתות פנים. כעת , דלתות פנים בנויות ממגוון רחב של מרכיבים, בגיוון של עיצובים רבים ושלל גוונים. לפני שנים רבות היו בשימוש גם דלתות פנים , אולם הם היו תמיד עם מראה אחיד.

אומניות לחימה - אודות סוגי הספורט המיוחדים
28/01/13 | צרכנות
ספורט של אומניות לחימה החל להיות נפוץ מתוך הצורך בהגנה עצמית. אומניות לחימה הוכנסו למסגרת של המשחקים האולימפיים, לאחר החלטתה של וועידת סורבון בשנת 1984 אשר דנה על המשחקים האולימפיים.

עורך דין פשיטת רגל – במטרה לעבור את ההליך בשלום
28/01/13 | צרכנות
הליך של פשיטת רגל הינו תהליך משפטי לא פשוט וכדי שהדבר יתבצע בשיטה הראויה , כדאי מאוד לגשת לאיש מקצוע שיידע איך ניתן לתת סיוע מתאים ולעבור את ההליכים בדרך הטובה ביותר . האיש שמתאים למטרה זו הוא, עורך דין פשיטת רגל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI