דף הבית קניות וצרכנות צרכנות עורך דין פשיטת רגל – במטרה לעבור את ההליך בשלום
עורך דין פשיטת רגל – במטרה לעבור את ההליך בשלום
דני לוי 28/01/13 |  צפיות: 4452

המצב של פשיטת רגל מקובל בכל העולם. אם קרה שיש מצב של הסתבכות כלכלית והעסק או המפעל או האיש הפרטי אינם מסוגלים לעמוד בהתחיבויותיהם הם ברוב המקרים מכריזים על פשיטת רגל. כל הליך של פשיטת רגל הינו תהליך משפטי לא רגיל וכדי שהתהליך יתבצע בצורה הראויה , מומלץ מאוד להגיע לאיש מקצוע שיודע כיצד להגיש סיוע נכון ולעבור את ההליכים בשיטה המתאימה ביותר . האיש שמתאים למטרה זו הוא, עורך דין פשיטת רגל.

עורך דין פשיטת רגל –על אודות התפקיד של עורך הדין

1. אין הרבה עורכי דין הפועלים בעניין פשיטת רגל. רוב עורכי הדין העוסקים בעניין פועלים גם בעניינים אחרים. במטרה לחלוף בשלום את התהליך כדאי לשכור את שירותיו של עורך דין פשיטת רגל שיש לו מספיק ניסיון וידערב.

2. בעזרתו של עורך דין פשיטת רגל נוכל לדעת איזה מסמכים מומלץ להביא לצורך ההליך וכיצד ניתן לשמור על בני משפחתו של פושט הרגל ועל נכסיו. בסיועו של עורך דין פשיטת רגל בעל החוב יידע כיצד להמשיך את החיים בצורה נורמלית.

3. בגלל שישנם חוקים רבים ושונים בתחום של פשיטת רגל וקיימים בהם עדכונים לא מעטים מזמן לזמן, יש צורך מעשי להתקשר אל עורך דין פשיטת רגל אשר מתמצא בחוקים וגם בשינויים.

4. היעד של כל עורך דין פשיטת רגל הוא להגיע למצבשנפסק קבלת הפטר, דבר המעיד שכל החובות של פושט הרגל נמחקים.

פשיטת רגל –מי יהיה יכול לפשוט רגל

1. בהתאם לחוק כל תושב ישראל בן שמונה עשרה ויותר יכול להכריז על פשיטת רגל. על פשיטת רגל ניתן להכריז במצבים אשר בהם יש חובות של לפחות שש עשרה אלף שקלים.

2. על פי רוב נקבע בסופו של הליך פשיטת רגל הסדר חובותיו של החייב ולפי הסדר חובות זהישלם החייב סכום מסוים כל חודש לפי אפשרויותיו הכספיות.

3. במסגרת תהליך פשיטת רגל צריך הבעל חוב להציע למכירה את כל נכסיו, כולל הבית והמכונית במטרה לשלם את חובותיו . לפי קביעת בית המשפט מה הוא סדר העדיפויות של התשלום לנושים ומה יהיה גובה הסכום שישולם עבור כל אחד מהם.

4. תהליך של פשיטת רגל אינו נותן אפשרות לחייב לטוס מחוץ לגבולות המדינה וכן אינו יכול להשתמש בצ'קים או כרטיסי אשראי.

הוצאה לפועל - לפחות שלושה נושאים אשר כדאי לדעת

1. מי שתובע את חברובגלל חוב אוצ'ק שלא נפרע וחזר הוא הזוכה. הצד שנתבע ובית המשפט קבע שעליו לשלם את חובוקרוי החייב.

2. ראש הוצאה לפועל קרוי רשם אשר עיסוקו הוא להבטיח שממלאים אחר ההחלטות, הרשם עצמו אינו יושב בדיונים ואינו נותן פסקי דין.

3. הוצאה לפועל רשאית ויכולה לנקוט באמצעים כנגד החייב במדה ואינו משלם את חובו, אם באמצעות עיקולים על נכסיו או על החשבון בבנק, אם על ידי צו שמעכב את יציאתו מהארץ או צו מאסר בפועל.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 דני לוי

כדי להצליחבדיאטה או בהרזיה צריך  יעוץ מקצועי. 


מאמרים נוספים מאת דני לוי
 
אומניות לחימה – כמעט כל דבר שראוי להכיר
04/03/13 | צרכנות
מכיוון שבני האדם מחפשים תמיד דרכים להגן על עצמם, על כן הם יצרו את אמצעי ההגנה אשר נקרא אומניות לחימה. אומניות הלחימה הסינית היו הראשונות ואלו היו מודל ודוגמה לאומניות לחימה בכל רחבי תבל וגם בארצות המערב. כיום אומניות לחימה הן ספורט תחרותי המשתתף באולימפיאדות רבות.

נדלן במושבים – על אודות השוני בין רכישה של נכס בעיר וקנייה במושב
04/03/13 | צרכנות
בנושא של נדלן במושבים נכללים אדמות מסחריות, אדמות חקלאיות ויחידות למגורים וכו'. מחיריהם של נדלן במושבים נתונים לשינויים ותלויים בכמה גורמים. משום כך, רצוי מאוד לגשת לייעוץ אל שמאי שמתמצא בתחום כדי לקבל ממנו הערכת מחיר ריאלית ועדכנית בטרם מחליטים על עיסקת נדלן במושבים.

קידוח בטון – שילוב של מומחיות וציוד איכותי
04/03/13 | צרכנות
מי שמעוניין לפעול בפעילות של קידוח בטון יש צורך להיות מקצוען. הודות לעבודות של קידוחי בטון אנחנו מסוגלים לקדוח במהירות וביעילות גם בחומר הבטון. המלאכה של קידוחי בטון מצריכה ציוד מקצועי מתאים, עובדים מומחים שיש להם ידע בענף.

ארונות הזזה – הכל על העיצוב המיוחד
04/03/13 | צרכנות
המילה האחרונה בנושא של הארונות הן ארונות הזזה. באמצעות ארונות הזזה ניתן לחסוך באופן משמעותי במקומות איחסון בצורה הטובה ביותר. ארונות הזזה הם ארונות מעוצבים. מעצבים רבים בוחרים לתכנן את הריהוט של הבית עם ארונות הזזה ומשקיעים מחשבה ומאמצים רבים בעיצובם.

עורך דין גירושין – בנושא תחומי העיסוק המגוונים
04/03/13 | צרכנות
כשבני זוג מגיעים להחלטה כי הם רוצים להיפרד זו מזה ויש צורך לערוך חלוקת רכוש ביניהם, פונים לצורך סידור העניין אל עורך דין גירושין. עורך דין גירושין יהיה יכול לסייע לבני הזוג לצלוח את הזמנים הקשים יותר בקלות וחלוקת הרכוש תיעשה בהסכמת בני הזוג.

טיסות לניו יורק – בנושא אתרי התיירות הטובים ביותר
04/03/13 | צרכנות
טיסות לניו יורק הם בין הטיסות הנדרשות ביותר. הדרך להגיע אל המעצמה הגדולה ביותר בעולם החופשי הינה דרך טיסות לניו יורק. יש אפשרות להגיע מישראל לניו יורק או בטיסה ישירה ואפשרי בנוסף באמצעות טיסה העוברת במדינה אירופאית.

טיול מאורגן לתאילנד - בנושא היתרונות
04/03/13 | צרכנות
כמו כל טיול אחר, גם טיול מאורגן לתאילנד נותן אפשרות לבקר באתרים שבהם לא היינו מצליחים לבקר בכוחות עצמינו. טיול מאורגן לתאילנד לוקח אותנו אל המקומות האקזוטיים ביותר בתבל. אין ספק, טיול מאורגן לתאילנד זאת חוויה מרגשת של פעם במהלך החיים.

דלתות פנים - הכול על סוגי הדלתות
28/01/13 | צרכנות
יש התקדמות גדולה בנושא עיצוב הבית בזכות דלתות פנים. כעת , דלתות פנים בנויות ממגוון רחב של מרכיבים, בגיוון של עיצובים רבים ושלל גוונים. לפני שנים רבות היו בשימוש גם דלתות פנים , אולם הם היו תמיד עם מראה אחיד.

אומניות לחימה - אודות סוגי הספורט המיוחדים
28/01/13 | צרכנות
ספורט של אומניות לחימה החל להיות נפוץ מתוך הצורך בהגנה עצמית. אומניות לחימה הוכנסו למסגרת של המשחקים האולימפיים, לאחר החלטתה של וועידת סורבון בשנת 1984 אשר דנה על המשחקים האולימפיים.

עורך דין פשיטת רגל – במטרה לעבור את ההליך בשלום
28/01/13 | צרכנות
הליך של פשיטת רגל הינו תהליך משפטי לא פשוט וכדי שהדבר יתבצע בשיטה הראויה , כדאי מאוד לגשת לאיש מקצוע שיידע איך ניתן לתת סיוע מתאים ולעבור את ההליכים בדרך הטובה ביותר . האיש שמתאים למטרה זו הוא, עורך דין פשיטת רגל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI