דף הבית רפואה ובריאות בריאות נשים ויזאבל - כל מה שצריך לדעת
ויזאבל - כל מה שצריך לדעת
איציק דר 08/09/13 |  צפיות: 18268

ויזאבל היא תרופה אשר ייעודה לטפל במחלת אנדומטריוזיס. התרופה אשר פותחה במטרה ייעודית לטיפול במחלה זו אושרה בישראל בשנים האחרונות.
את תרופת ויזאבל נוטלים כגלולה, בכוחה של התרופה להפחית את מספרם וגודלם של התאים אשר גורמים למחלה, מלבד זאת, ויזאבל תורמת להפחתת הכאבים אשר נובעים ממחלה זו.
חשוב לציין, ששאר התכשירים הרפואיים בהם עושים שימוש לצורך טיפול במחלת אנדומטריוזיס, אינם תכשירים אשר פותחו במיוחד עבור טיפול במחלה זו.

נטילת תרופת ויזאבל אינה כוללת בתוכה תופעות לוואי קשות ולא קיימת הגבלה על הזמן בו ניתן להשתמש בה - התרופה נמצאה כבעלת יכולת לשפר באופן משמעותי את איכות חייהן של הלוקות במחלת אנדומטריוזיס וכמקלה על הסימפטומים השונים אשר מהווים חלק מאותה המחלה.

אופן ההשפעה של ויזאבל על אנדומטריוזיס
דיאנוגסט הינו פרוגסטרון אשר מהווה את המרכיב הפעיל בתרופת ויזאבל - מדובר בפרוגסטרון היחיד  אשר נבדק באופן מחקרי מעמיק והוכח כבעל יעילות גבוהה במיוחד לטיפול במחלת אנדומטריוזיס.
תרופת ויזאבל מפחיתה את הכאבים אשר אופייניים למחלת אנדומטריוזיס ויעילות התרופה מורגשת תוך תקופת זמן קצרה יחסית. אפקט התרופה נמשך לאורך זמן רב ועל פי בדיקות ומחקרים אשר נערכו בנושא, התרופה בטוחה לשימוש גם לטווח זמן ארוך במיוחד.

תופעות לוואי
כאמור, נשים אשר נוטלות את תרופת ויזאבל אינן חשופות לתופעות לוואי קשות. יחד עם זאת, תופעות הלוואי אשר בכל זאת, עלולות להוות את נחלת חיקן בעקבות נטילת התרופה, הן דימומים בלתי סדירים, כאבי ראש, עליה במשקל, בחילות, סחרחורות, אקנה, גודש בחזה ודיכאון – אך כאן חשוב לציין שרק אחוזים קטנים במיוחד מקרב הנשים אשר נטלו את התרופה העידו על כך שהן חוות תופעות לוואי אלו ורוב הנשים לא חשו כלל בתופעות


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איציק דר


 


מאמרים נוספים מאת איציק דר
 
Skype for business
סקייפ מאפשרת לקיים ישובות עבודה כשכל אחד יכול להיות ממוקם בצד השני של העולם. עם האופציה של Skype for business כל אחד יכול לשבת עם המחשב שלו, והשאר יראו אותו וידברו איתו בקלות

מערכות ראש לטלפונים
מערכות כאלו מאפשרות לקיים שיחת טלפון ובמקביל לשלוח פקס, לשלוח מייל, לסדר משהו על שולחן העבודה, ואפילו לאכול. בנוסף, יש היום לא מעט בעיות גב וצוואר שכמעט ולא היו קיימות בעולם הישן,

מהן מערכות ראש תומכות LYNC?
LYNC הינה תוכנת מסרים מידיים של מייקרוסופט והיא בדיוק כמו סקייפ, מסנג'ר ודומיה אשר יש לה אפשרות לצ'ט בין אנשים, שיחות שמע, שיחות וידאו ועוד, אך הייחודיות שלה היא שהיא גם מרכזיית טלפונים

טלקול פתרונות תקשורת בע"מ מספקת פתרונות שונים למוקדי שירות
. ראשית, מערכות הראש במידה והן איכותיות מסננות רעש. במוקד כזה עם כל כך הרבה עובדים וטלפונים יהיה קשה לעובדים להתנהל ויהיה קשה לעיתים גם ללקוחות לשמוע את נותן השירות מרוב רעש. בנוסף, הידיים משוחררות

תאטרון באר שבע וההצגות המציגות בו
13/04/15 | תיאטרון
בכדי לא לפספס את ההצגות הטובות ביותר אשר מציגות בתיאטרון באר שבע, חשוב להישאר מעודכנים. ישנן מספר דרכים לשמור על עדכניות – ראשית כל ניתן לחפש ברשת האינטרנט את צירופי המילים תיאטרון באר שבע הצגות ולבחור באפשרויות הרלוונטיות והעדכניות ביותר.

אטרקציות ותרבות בבאר שבע
באר שבע מהווה ככתובת הנכונה עבור כל מי שמחפש פעילויות תרבותיות שונות באזור הדרום. תחת הכותרת תרבות באר שבע ניתן למצוא – בתי קולנוע, תאטראות, גלריות, מוזיאונים, אתרים היסטוריים, הרצאות, סדנאות ועוד מגוון רחב של אפשרויות.

מקרר מסחרי – תכונות ושימושים
13/04/15 | תעשייה
כל מי שעושה שימוש באותם מקררים מסחריים מכיר את הסוגים שונים של המקררים ואת ההבדלים ביניהם. כך שכל מי שמחפש מקרר מסחרי עבור מטרה מסוימת יוכל למצוא מקרר אשר נועד באופן פרטני עבור מטרה זו.

על מקפיא שוכב ושימושיו השונים
13/04/15 | תעשייה
הייחודיות של מקפיא שוכב על סוגיו השונים בא לידי ביטוי בעובדה שיש לו פונקציה מתקדמת של הפשרה עצמית. בנוסף, מקפיאים מהסוג הזה חוסכים במקרים רבים באנרגיה, כך שהעלויות עבור צריכת החשמל יהיו נמוכות יותר מאשר במכשירי הקפאה מסוגים אחרים.

על התפקידים השונים של מד מוליכות?
למדי מוליכות ישנם תפקידים רבים ומגוונים ובין היתר: אבחון של שינויים במקורות מים מסוגים שונים. בקה על תהליכים של ייצור מים טהורים. בקרה על מיהול של כימיקליים במים. בקרה על כניסת שפכים בעת תהלים של טיפול בשפכים ותפקידים נוספים.

הליך רכישת מכשור מעבדתי
בכדי להבטיח שאתם אכן רוכשים מכשור מעבדתי איכותי ומקצועי, ההמלצה היא למצוא חברה מקצועית וותיקה בעלת מוניטין בתחום זה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI