דף הבית רפואה ובריאות שיקום והידרותרפיה דלקת במרפק כחלק מפציעות ספורט
דלקת במרפק כחלק מפציעות ספורט
איציק דר 04/12/13 |  צפיות: 12941

פציעות ספורט הם חלק בלתי נפרד מהספורט ולא משנה באיזה תחום ספורט מדובר. כולנו מכירים את הספורטאים המוכרים שיום בהיר אחד הם נפצעים במהלך אימון או במהלך משחק כלשהו ולאחר תקופה מסויימת הם חוזרים לעסוק בספורט במקרה הטוב, ובמקרה הפחות טוב הם לא יכולים לחזור למקצוע מה שעלול להוות בעיה מבחינתם בכל הנוגע לפרנסה בנוסף כמובן לתחושת התסכול, אכזבה, בטחון עצמי ירוד ועוד. פציעות ספורט יכולות לתפוס כל ספורטאי בכל שלב בקריירה שלו.

איפה רואים פציעות ספור במיוחד?

לא משנה אם מדובר על דלקת במרפק או קרע של שריר, את עיקר פציעות הספורט אנו יכולים לראות בתחומים אירוביים בעיקר ועוד יותר מכך במשחק בין שני קבוצות כאשר כל אחת מפעילה את כוחה הפיזי עד למקסימום. פציעות ספורט מעין אלו ראינו בעיקר במגרשי הכדורגל כשמפגש אחד לא טוב בין שחקנים גמר קריירה שלמה של שחקן אחר או לפחות פצע אותו לתקופת מה ומנע ממנו להשתתף באימונים ובתחרויות.

איך מטפלים בזה?

פציעות ספורט כפי שציינו יכולות להגיע בתקופה הכי טובה של ספורטאי, תקופה בה הוא נוסק בהישגים או בתקופה רגילה או חלשה. מעבר לקופת חולים, בית חולים וכל מה שאנו מכירים ישנם גם רופאים אשר התמחותם היא בספורט והם יודעים להתמודד הן עם דלקת במרפק או כל דבר קטן אחר ומצד שני יודעים גם איך להתמודד עם שיקום של רגל שעברה שבר מסובך בעצם בה, וכדומה. פציעות ספורט יכולות להימנע על ידי חשיבה מוקדמת של השחקן או המעורבים, וגם אם לא תהיה מניעה מוחלטת תהיה לפחות הפחתה של עוצמת הפגיעה מה שיכול להיות ההבדל בין פציעה המשביתה זמן קצר ובין סיום קריירה של ספורטאי.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איציק דר


 


מאמרים נוספים מאת איציק דר
 
Skype for business
סקייפ מאפשרת לקיים ישובות עבודה כשכל אחד יכול להיות ממוקם בצד השני של העולם. עם האופציה של Skype for business כל אחד יכול לשבת עם המחשב שלו, והשאר יראו אותו וידברו איתו בקלות

מערכות ראש לטלפונים
מערכות כאלו מאפשרות לקיים שיחת טלפון ובמקביל לשלוח פקס, לשלוח מייל, לסדר משהו על שולחן העבודה, ואפילו לאכול. בנוסף, יש היום לא מעט בעיות גב וצוואר שכמעט ולא היו קיימות בעולם הישן,

מהן מערכות ראש תומכות LYNC?
LYNC הינה תוכנת מסרים מידיים של מייקרוסופט והיא בדיוק כמו סקייפ, מסנג'ר ודומיה אשר יש לה אפשרות לצ'ט בין אנשים, שיחות שמע, שיחות וידאו ועוד, אך הייחודיות שלה היא שהיא גם מרכזיית טלפונים

טלקול פתרונות תקשורת בע"מ מספקת פתרונות שונים למוקדי שירות
. ראשית, מערכות הראש במידה והן איכותיות מסננות רעש. במוקד כזה עם כל כך הרבה עובדים וטלפונים יהיה קשה לעובדים להתנהל ויהיה קשה לעיתים גם ללקוחות לשמוע את נותן השירות מרוב רעש. בנוסף, הידיים משוחררות

תאטרון באר שבע וההצגות המציגות בו
13/04/15 | תיאטרון
בכדי לא לפספס את ההצגות הטובות ביותר אשר מציגות בתיאטרון באר שבע, חשוב להישאר מעודכנים. ישנן מספר דרכים לשמור על עדכניות – ראשית כל ניתן לחפש ברשת האינטרנט את צירופי המילים תיאטרון באר שבע הצגות ולבחור באפשרויות הרלוונטיות והעדכניות ביותר.

אטרקציות ותרבות בבאר שבע
באר שבע מהווה ככתובת הנכונה עבור כל מי שמחפש פעילויות תרבותיות שונות באזור הדרום. תחת הכותרת תרבות באר שבע ניתן למצוא – בתי קולנוע, תאטראות, גלריות, מוזיאונים, אתרים היסטוריים, הרצאות, סדנאות ועוד מגוון רחב של אפשרויות.

מקרר מסחרי – תכונות ושימושים
13/04/15 | תעשייה
כל מי שעושה שימוש באותם מקררים מסחריים מכיר את הסוגים שונים של המקררים ואת ההבדלים ביניהם. כך שכל מי שמחפש מקרר מסחרי עבור מטרה מסוימת יוכל למצוא מקרר אשר נועד באופן פרטני עבור מטרה זו.

על מקפיא שוכב ושימושיו השונים
13/04/15 | תעשייה
הייחודיות של מקפיא שוכב על סוגיו השונים בא לידי ביטוי בעובדה שיש לו פונקציה מתקדמת של הפשרה עצמית. בנוסף, מקפיאים מהסוג הזה חוסכים במקרים רבים באנרגיה, כך שהעלויות עבור צריכת החשמל יהיו נמוכות יותר מאשר במכשירי הקפאה מסוגים אחרים.

על התפקידים השונים של מד מוליכות?
למדי מוליכות ישנם תפקידים רבים ומגוונים ובין היתר: אבחון של שינויים במקורות מים מסוגים שונים. בקה על תהליכים של ייצור מים טהורים. בקרה על מיהול של כימיקליים במים. בקרה על כניסת שפכים בעת תהלים של טיפול בשפכים ותפקידים נוספים.

הליך רכישת מכשור מעבדתי
בכדי להבטיח שאתם אכן רוכשים מכשור מעבדתי איכותי ומקצועי, ההמלצה היא למצוא חברה מקצועית וותיקה בעלת מוניטין בתחום זה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI