דף הבית רוחניות רוחניות - אחר טיפים לבחירת שם לילד
טיפים לבחירת שם לילד
מאיר בן מרום 12/08/15 |  צפיות: 4342

ראשית, אזכיר כי בחירת שם מכוונת מבוססת על התפישה שלאותיות יש משמעות, וכך גם לצירופי האותיות ולאופן הצירוף. על פי הנומרולוגיה, כל אות היא בעלת ערך מספרי מסוים, ומשמעות הדבר היא כי לכל אות יש אנרגיה מסוימת משלה. לצורך ההמחשה, שמו של אדם הוא המכונית שבה הוא נוסע בחיים האלה. אם נמשיך עם הדימוי הזה, תאריך הלידה הוא הדרך שבה נוסעת המכונית. כלומר, תאריך הלידה הוא נתון שנקבע לנו משמים, וכל תאריך לידה טומן בחובו גם הוא את האיכויות שלו – יכול להיות תאריך לידה שהוא "דרך" קשה יותר או קלה יותר, דרך שנמצאת מטבעה במגמת עלייה או כזו שנמצאת מטבעה במגמת ירידה או במגמה של תהפוכות. בכל תאריך לידה מצוי גם "תיקון", כלומר, מה האדם אמור לעשות בחיים האלה כדי שתהיה לו זרימה.

ביחס לכל זה, כאשר בוחרים שם לילד צריך לעשות את זה ממקום שמסתכל על תאריך הלידה ובודק מה החזקות שלו ומה האתגרים שהוא טומן בחובו, איזו דרך צפויה לאותו ילד, ובהתאם – להעניק לו שם שיאזן את הדרך הזו. למה הכוונה? השם שנבחר לילד יהיה שם שיסייע לו להתגבר על קשיי הדרך הצפויים לו, יחזק את המקומות החלשים יותר בדרך וישאיר מקום של כבוד למקומות החזקים יותר שהילד כבר קיבל באופן טבעי, עם תאריך הלידה שלו. כלומר, בבחירת שם לילד אנחנו שואפים שהשם יהיה חזק יותר מתאריך הלידה של הילד. בהמשך למשל הקודם – המכונית שנבחר לו כדי לנסוע על הדרך שניתנה לו יכולה להיות מכונית חזקה, חדשה, חלשה, מהירה, כזו שצריכה הרבה שעות מוסך, ישנה וכן הלאה.

כאמור, בבחירת שם לילד, כל השפעות השם האלה באות מהאותיות שבשם. לפי תורת הקבלה, רצוי שבשם של ילד יהיו ארבע אותיות ומעלה. לא זו בלבד, אלא שכדי שהשם יהיה מאוזן ויסייע בפתיחת המזל של הילד, כדאי שיהיו בו שני עיצורים ושתי תנועות – חמישים אחוז תנועה וחמישים אחוז יציבות. לא מומלץ לתת לילד שמות שמתחילים באות ת' למשל – כי היא עלולה לגרום תקיעות או האות ס' למשל – עלולה לגרום סגירות. לכל אות יש המשמעות שלה והאופן שבו תשפיע על התנהלות האדם.

האות הראשונה בשם מסמלת את שורש הנשמה. האותיות מחולקות לשלוש קבוצות של משפחות: המשפחה הגבוהה, א', מ', ש' – מסמלות נשמה מאוד רוחנית, הקבוצה השנייה – אותיות בגדכפ"ת, הקבוצה השלישית – עשר האותיות הנותרות. גם האותיות הנוספות בשם נושאות משמעות משלהן, כשכל אות מעידה על תחנות בחיים שלו. התחנות נקבעות בצירוף של תאריך הלידה ושל השם – ביחד. בחזרה לדימוי הקודם: איפה המכונית תעבור ובאילו תחנות היא תעצור ואיך היא תתמודד עם התחנות. לדוגמה, תאריך לידה שמראה על תיקון בנושא של זוגיות יראה שאותו ילד יצטרך לעצור בתחנות מסוימות – כלומר בשנים מסוימות – ויצטרך להתמודד בנושא של זוגיות.

איך בוחרים בפועל שם לילד ומה צריך לעשות לשם כך? רמז, מעבר לכל הידע של כל נומרולוג – את המפתח האמיתי אוחזת האם של הילד. על כך במאמר הבא.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מאיר בן מרום


 


מאמרים נוספים מאת מאיר בן מרום
 
איך תזהו תקשור אמיתי?
בעולם של היום, שבו כל אדם שני מכריז על עצמו כעל מתקשר, חשוב לדעת כיצד להבחין מה הוא תקשור אמיתי. איך עושים את זה ומה הדברים שצריך לשים לב אליהם? היכנסו וקראו.

איך לנסח שאלה? קלפי טארוט ואיך עובדים איתם
כולכם אוהבים אותם, כולכם מכירים אותם היום ורבים מכם הפכו ל"צרכנים" קבועים שלהם. קלפי טארוט – איך עובדים איתם, ומה חשוב לדעת על העבודה איתם לקבלת תשובות מדויקות?

עין הרע ושיטות לטפל בה – הסרת עין הרע
מסתבר שהיא נמצאת בכל מקום וחלקנו חשופים אליה הרבה יותר מאחרים ומושפעים ממנה. עין הרע – מהי ואיך היא משפיעה עלינו? ואיך מבצעים הסרת עין הרע?

קלפי טארוט – היקום בשירות הקלפים
הם קיימים זה שנים רבות, ומשתמשים בהם בשלל תרבויות. מקלפים שהיו אזוטריים ומיועדים אך ורק ל"מכשפים" למיניהם, כיום רבים מכם כמעט "מכורים" אליהם, או לפחות לא יכולים בלעדיהם. רוצים לדעת איך זה עובד ומה חשוב ביחס אליהם? קלפי טארוט – כל הדברים החשובים ביותר.

הסרת עין הרע – לא אזוטרי כמו שחשבתם
תשכחו רגע את כל מה שידעתם או שחשבתם או שחשבתם שאתם יודעים על הסרת עין הרע. שכחתם? יופי! עכשיו תשמעו את זה: הסרת עין הרע היא לא רק לאנשים מוזרים שמאמינים בכישופים או משהו כזה. רוצים לדעת מה זה באמת? הנה, בשביל זה נכתב המאמר הזה.

תקשור עם נשמות – חוויה שתשנה את חייכם
תקשור עם נשמות, או תקשור עם נפטרים, הוא אחד התחומים בעולם התקשור שהיה קיים מאז ומתמיד, ואף על פי כן – רק בשנים האחרונות מדברים עליו שוב בגלוי, חזרו לעסוק בו ממקום שונה מעט מזה שהיה, וכן – הוא אחת החוויות המומלצות ביותר ומשנות החיים ביותר שתוכלו להעניק לעצמכם.

למה כדאי להתנסות בתקשור עם מלאכים?
תקשור עם מלאכים הוא אחד הסוגים העדינים והטהורים ביותר של תקשור שקיימים. הם נמצאים פה, הם חלק מהחיים שלנו – בין אם אנחנו מודעים לכך ובין אם איננו מודעים לכך, והם רוצים לעזור לנו. בשביל זה הם פה. אז מה זה בעצם ולמה כדאי להתנסות בזה? כל התשובות פה.

תקשור עם נפטרים – כל אחד חייב לנסות את זה!
אם אינכם מכירים את המצב שבו מישהו נעלם מחייכם לנצח ולא הספקתם לפתור איתו את כל מה שהיה לכם לפתור – אתם בני מזל. אם אתם שייכים לאלו שמכירים את החוויה הזאת ואת התחושות המתלוות אליה, תקשור עם נפטרים הוא הפתרון המושלם בעבורכם.

מה ההורה צריך לעשות כשהוא פונה למאיר בן מרום לבחירת שם?
נולד לכם ילד חדש? קודם כול מזל טוב! רק בריאות והרבה נחת. לפני שאתם פונים אליי כדי שאסייע בבחירת שם לילד החדש שזה עתה נולד לכם, יש כמה דברים שחשוב שתהיו מודעים אליהם. נוסף על הדברים העקרוניים שהסברתי במאמר הקודם בנושא הזה, חשוב לדעת שלא אני ולא אף מיסטיקן או נומרולוג אחר "בוחרים" בעבורכם את השם של הילד שלכם. כל מה שאני עושה הוא לייעץ לכם בהתאם לתאריך הלידה ובהתאם לאפשרויות הטובות ביותר שעולות מתוך הידע שבו אני משתמש בתחום.

טיפים לבחירת שם לילד
במאמר הנוכחי אפרוס בפניכם את הבסיס לאופן שבו נעשית בחירת שם לילד שזה עתה נולד, על פי הנומרולוגיה והקבלה. יותר ויותר הורים כיום מודעים לחשיבות של בחירת שם לילדם הרך, ומתייעצים בכל הקשור בכך. איך יודעים אם השם טוב לילד? איך יודעים אם השם פותח לו במזל? הנה הדברים הבסיסיים, הטיפים שכדאי שכל אחד שמתעניין בתחום ידע.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI