דף הבית רוחניות תקשור וטלפתיה למה כדאי להתנסות בתקשור עם מלאכים?
למה כדאי להתנסות בתקשור עם מלאכים?
מאיר בן מרום 14/10/15 |  צפיות: 12815

מה הם בעצם מלאכים?

קודם כול, מה הם מלאכים? מלאכים הם ישויות רוחניות גבוהות, המשרתות בקודש. "משרתות בקודש", הכוונה היא שיש להם תפקידים, ומטרתם בקיום הזה היא לעשות את התפקיד שלהם. הם מעולם לא היו בגוף פיזי כמונו ולא נועדו להתגשם בגוף פיזי, אלא מאז ומתמיד היו שייכים לממדים הרוחניים ולא התגלמו בגוף. לכל מלאך יש התפקיד שלו והתחום שעליו הוא אחראי. כך למשל יש מלאכי שרת (המוכרים לנו מן היהדות), מלאכים המסייעים בתחום הבריאות, מלאכים ששומרים על הגוף הפיזי של האדם, מלאכים השומרים על הבית, מלאכים השייכים לתחום הפרנסה, ועוד ועוד. כמו כן, יש מלאכים השייכים לצדדים האחרים בקיום הזה, לצדדים הטובים פחות.

חשוב לדעת שלכל אדם יש מלאכים המלווים אותו. לכל אדם. כך, בין אם אנחנו מודעים אליהם ובין אם לא – הם בעצם מקיפים אותנו כל הזמן, והם עוזרים לנו גם בתוך היום יום שלנו. האופן הפשוט ביותר להתחבר אליהם עצמאית הוא להזמין אותם ולבקש את עזרתם. הם שם והם רוצים לעזור לכם במה שאתם מבקשים. כמובן, לא תמיד העזרה תהיה כמו שאתם חולמים, אבל היא תמיד תהיה כמו שהמלאכים שלכם יודעים שאתם באמת צריכים – באופן המקדם את ההתפתחות שלכם.

תקשור עם מלאכים – מה זה בכלל?

לאור כל זה, תקשור עם מלאכים הוא תקשור עם אותם ישויות אנרגטיות מסוימות, הנמצאות פה לעזרתנו. בשונה מתקשור עם ישויות אחרות מממדים גבוהים, המלאכים הם ישויות מסוג מסוים, וכאמור – הם נועדו לסייע לנו. זה שונה מתקשור עם ישות שהמטרה שלה היא למשל להעביר מסרים כלל אנושיים הנוגעים לקשר עם כדור הארץ, לטבע היחסים בין המינים וכן הלאה. בתקשור עם מלאכים המתקשר מתחבר עם אותן ישויות רוחניות מממד המלאכים – ישויות האור. החוויה בתקשור עם מלאכים שונה מאוד מכל חוויה אחרת שחוויתם בתקשורים מסוגים אחרים, אם חוויתם כאלה, וכדאי מאוד להתנסות בה, לפחות פעם בחיים.

כי תרוויחו חוויה שונה מכל מה שאתם מכירים

בתקשור מהסוג הזה חווים חוויה של היטהרות, של אנרגיה עדינה ששוטפת אתכם ותומכת בכם, ועוזרת לכם להתחבר לעצמכם – קודם כול אנרגטית. תקשור עם מלאכים מתאים למי שמבקש לקבל הדרכה רוחנית ומעשית בכל התחומים בחייו. נוסף על כך, תקשור עם מלאכים מתאים במיוחד למי שמבקש ללמוד להתחבר בעצמו לתדר הזה ולקבל את עזרת המלאכים השומרים עליו והמסייעים לו אישית – באופן עצמאי וקבוע. כמו כן, תקשור עם ישויות אור ועם מלאכים הוא סוג של תקשור שמשתמשים בו בלימודי הילינג והתפתחות רוחנית מכל מיני סוגים כיום, כמו גם בעולמות המדיטציה והריפוי האנרגטי.

לכן, אם אתם צועדים בנתיב רוחני, אם אתם מבקשים להתחבר לנתיב רוחני ואם אתם מבקשים לחוות חוויה שונה ממה שאתם מכירים בעולם התקשור – תקשור עם מלאכים הוא אחד הנתיבים המומלצים והחזקים לשם כך. הם כאן, הם סביבנו, הם לעזרתנו והם מוכנים ורוצים להתחבר איתנו. כדאי מאוד להכיר את התדר שלהם, לפתוח דרכים לתקשורת עצמאית עמם ולהרגיש מי מהם מתחבר אליכם באופן הנעים לכם ביותר, ומתי הוא נמצא לידכם...


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מאיר בן מרום


 


מאמרים נוספים מאת מאיר בן מרום
 
איך תזהו תקשור אמיתי?
בעולם של היום, שבו כל אדם שני מכריז על עצמו כעל מתקשר, חשוב לדעת כיצד להבחין מה הוא תקשור אמיתי. איך עושים את זה ומה הדברים שצריך לשים לב אליהם? היכנסו וקראו.

איך לנסח שאלה? קלפי טארוט ואיך עובדים איתם
כולכם אוהבים אותם, כולכם מכירים אותם היום ורבים מכם הפכו ל"צרכנים" קבועים שלהם. קלפי טארוט – איך עובדים איתם, ומה חשוב לדעת על העבודה איתם לקבלת תשובות מדויקות?

עין הרע ושיטות לטפל בה – הסרת עין הרע
מסתבר שהיא נמצאת בכל מקום וחלקנו חשופים אליה הרבה יותר מאחרים ומושפעים ממנה. עין הרע – מהי ואיך היא משפיעה עלינו? ואיך מבצעים הסרת עין הרע?

קלפי טארוט – היקום בשירות הקלפים
הם קיימים זה שנים רבות, ומשתמשים בהם בשלל תרבויות. מקלפים שהיו אזוטריים ומיועדים אך ורק ל"מכשפים" למיניהם, כיום רבים מכם כמעט "מכורים" אליהם, או לפחות לא יכולים בלעדיהם. רוצים לדעת איך זה עובד ומה חשוב ביחס אליהם? קלפי טארוט – כל הדברים החשובים ביותר.

הסרת עין הרע – לא אזוטרי כמו שחשבתם
תשכחו רגע את כל מה שידעתם או שחשבתם או שחשבתם שאתם יודעים על הסרת עין הרע. שכחתם? יופי! עכשיו תשמעו את זה: הסרת עין הרע היא לא רק לאנשים מוזרים שמאמינים בכישופים או משהו כזה. רוצים לדעת מה זה באמת? הנה, בשביל זה נכתב המאמר הזה.

תקשור עם נשמות – חוויה שתשנה את חייכם
תקשור עם נשמות, או תקשור עם נפטרים, הוא אחד התחומים בעולם התקשור שהיה קיים מאז ומתמיד, ואף על פי כן – רק בשנים האחרונות מדברים עליו שוב בגלוי, חזרו לעסוק בו ממקום שונה מעט מזה שהיה, וכן – הוא אחת החוויות המומלצות ביותר ומשנות החיים ביותר שתוכלו להעניק לעצמכם.

למה כדאי להתנסות בתקשור עם מלאכים?
תקשור עם מלאכים הוא אחד הסוגים העדינים והטהורים ביותר של תקשור שקיימים. הם נמצאים פה, הם חלק מהחיים שלנו – בין אם אנחנו מודעים לכך ובין אם איננו מודעים לכך, והם רוצים לעזור לנו. בשביל זה הם פה. אז מה זה בעצם ולמה כדאי להתנסות בזה? כל התשובות פה.

תקשור עם נפטרים – כל אחד חייב לנסות את זה!
אם אינכם מכירים את המצב שבו מישהו נעלם מחייכם לנצח ולא הספקתם לפתור איתו את כל מה שהיה לכם לפתור – אתם בני מזל. אם אתם שייכים לאלו שמכירים את החוויה הזאת ואת התחושות המתלוות אליה, תקשור עם נפטרים הוא הפתרון המושלם בעבורכם.

מה ההורה צריך לעשות כשהוא פונה למאיר בן מרום לבחירת שם?
נולד לכם ילד חדש? קודם כול מזל טוב! רק בריאות והרבה נחת. לפני שאתם פונים אליי כדי שאסייע בבחירת שם לילד החדש שזה עתה נולד לכם, יש כמה דברים שחשוב שתהיו מודעים אליהם. נוסף על הדברים העקרוניים שהסברתי במאמר הקודם בנושא הזה, חשוב לדעת שלא אני ולא אף מיסטיקן או נומרולוג אחר "בוחרים" בעבורכם את השם של הילד שלכם. כל מה שאני עושה הוא לייעץ לכם בהתאם לתאריך הלידה ובהתאם לאפשרויות הטובות ביותר שעולות מתוך הידע שבו אני משתמש בתחום.

טיפים לבחירת שם לילד
במאמר הנוכחי אפרוס בפניכם את הבסיס לאופן שבו נעשית בחירת שם לילד שזה עתה נולד, על פי הנומרולוגיה והקבלה. יותר ויותר הורים כיום מודעים לחשיבות של בחירת שם לילדם הרך, ומתייעצים בכל הקשור בכך. איך יודעים אם השם טוב לילד? איך יודעים אם השם פותח לו במזל? הנה הדברים הבסיסיים, הטיפים שכדאי שכל אחד שמתעניין בתחום ידע.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI