דף הבית רוחניות קלפי טארות קלפי טארוט – היקום בשירות הקלפים
קלפי טארוט – היקום בשירות הקלפים
מאיר בן מרום 01/12/15 |  צפיות: 12547

מה זה בעצם?

מדובר בחפיסה של שבעים ושמונה קלפים, קלפי טארוט, שעליהם מצוירים ציורים שונים. הקלפים מחולקים על פי קטגוריות שונות, סדרות וסיווגים אחרים, שאותם יודע על בוריים הקורא בקלפים. עדויות לקיומם של קלפי טארוט נמצאו כבר לפני מאות שנים, ויש סברה שהם התפתחו בכמה מקומות במקביל. בתרבויות כגון התרבות הצוענית ידוע שהם נמצאים בשימוש זה שנים רבות ומהווים חלק מהכלים שבהם משתמשים באופן קבוע כדי לחזות את העתיד וכדי לקבל נקודת מבט אחרת גם על ההווה. כיום נמצאים קלפי טארוט בשימוש בכל העולם, והם קיבלו עדנה מחודשת עם פריחתו של הניו-אייג', על כל התפישות הנלוות אליו. מיסטיקנים רבים מתמחים בהם, משלבים אותם בעבודתם ומסייעים לאנשים רבים באמצעות הפתיחה בקלפים.

איך עובדים איתם?

קיימים סוגים רבים של פתיחות בקלפי טארוט. בגדול אפשר לומר שכל פתיחה מדויקת לסוג אחר של שאלה או מצב, אך גם נכון יהיה לומר שבסופו של דבר לכל קורא בקלפים יש הפתיחות החביבות עליו, אלו שהוא עובד טוב יותר באמצעותן, כמו גם אלו שהוא גילה שהן אמינות יותר או אפקטיביות יותר, ומאפשרות לו לקבל את הפענוח הנכון ביותר, כפי שהוא מבין.

הדבר החשוב ביותר בפתיחה בקלפי טארוט הוא הגדרת השאלה. לאחר שהוגדרה השאלה – בצורה מדויקת, כולל זמנים וגבולות גזרה, אפשר לבצע את הפתיחה, ולפרש אותה ביחס לשאלה. בחלק מסוגי הפתיחות אפשר ממש לראות יחסים עם הסביבה, יחסים עם בני זוג, עם ילדים, עתיד רחוק ועתיד קרוב, השפעות של הסביבה על השואל, השפעות של השואל על הסביבה, אפקטים שהשואל אינו מודע אליהם ועוד. אך כאמור, הדבר החשוב ביותר הוא הגדרת השאלה.

מתי נכון לבצע פתיחה?

אם אתם מבצעים פתיחה בקלפי טארוט באופן עצמאי, שאינו מקצועי, חשוב לדעת שהקלפים מחוברים גם לאנרגיות מהיקום – כלומר, שום דבר אינו יוצא "במקרה" – אך גם חשוב לדעת שהם מחוברים לאנרגיה שלכם. על כן, אם בחרתם לפתוח בעצמכם באופן חובבני, דעו שאסור בשום אופן לעשות זאת כאשר אתם נסערים או מתרגשים במיוחד, טרודים או מבקשים לקבל תשובה מסוימת. במקרה כזה האנרגיה של הקלפים שייבחרו תושפע מהאנרגיה הסוערת שלכם, והפתיחה לא תהיה אמינה. יתרה מזאת, אם תפתחו כאשר אתם במצב כזה, יותר מאשר הקלפים יצאו לא מדויקים באמת – הפרשנות שלכם תהיה רחוקה מלהיות מדויקת, אובייקטיבית ותורמת לכם. לכן, עדיף שתימנעו מזה.

מה חשוב לדעת כאשר מבצעים פתיחה בקלפים?

מעבר לשאלה, כאמור, קלפי טארוט והפתיחה בהם יכולים לקום וליפול על הפרשנות של הקלפים. הטובה ביותר הוא ללכת לאדם שמומחה בכך, קורא בקלפים, שיודע מה הוא עושה ואיך לפרש את המסרים המתקבלים – הרבה מעבר לפרשנות היבשה המתלווה לכל קלף בחפיסה.

קורא מומחה בקלפים יודע איך לקשור בין הקלפים השונים שיצאו בפתיחה, איך לפרש אותם ביחס לשאלה, איך להדריך אתכם באמצעות כל אחד מהם ביחס לרבדים ולממדים השונים בשאלה ובחיים שלהם, וכאמור – איך לעשות את החיבור של התמונה השלמה המתקבלת מכל הקלפים שהתקבלו בפתיחה. יתר על כן, קורא מומחה בקלפים מכיר את הקלפים, הוא עובד איתם במשך זמן רב והוא יודע מה הכוונה כאשר קלף מסוים מתקבל. זאת ועוד, יש לו כבר את הפרשנויות ואת התובנות הנוספות שלו ביחס לכל אחד מן הקלפים, והוא יודע מה זה אומר כשהקלף הזה מתקבל בפתיחה, יחד עם הקלף הזה או ההוא. וכמובן, הוא אובייקטיבי. הוא נמצא פה לעזרתכם, הוא אינו מוטה בדעותיו, והוא יגיד לכם את הפרשנות באופן שיסייע לכם להגיע בדרך הטובה ביותר אל המקום שאתם באמת מבקשים, ולא רק יביא בחשבון את הרצון המיידי שלכם ל"תשובה טובה".


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מאיר בן מרום


 


מאמרים נוספים מאת מאיר בן מרום
 
איך תזהו תקשור אמיתי?
בעולם של היום, שבו כל אדם שני מכריז על עצמו כעל מתקשר, חשוב לדעת כיצד להבחין מה הוא תקשור אמיתי. איך עושים את זה ומה הדברים שצריך לשים לב אליהם? היכנסו וקראו.

איך לנסח שאלה? קלפי טארוט ואיך עובדים איתם
כולכם אוהבים אותם, כולכם מכירים אותם היום ורבים מכם הפכו ל"צרכנים" קבועים שלהם. קלפי טארוט – איך עובדים איתם, ומה חשוב לדעת על העבודה איתם לקבלת תשובות מדויקות?

עין הרע ושיטות לטפל בה – הסרת עין הרע
מסתבר שהיא נמצאת בכל מקום וחלקנו חשופים אליה הרבה יותר מאחרים ומושפעים ממנה. עין הרע – מהי ואיך היא משפיעה עלינו? ואיך מבצעים הסרת עין הרע?

קלפי טארוט – היקום בשירות הקלפים
הם קיימים זה שנים רבות, ומשתמשים בהם בשלל תרבויות. מקלפים שהיו אזוטריים ומיועדים אך ורק ל"מכשפים" למיניהם, כיום רבים מכם כמעט "מכורים" אליהם, או לפחות לא יכולים בלעדיהם. רוצים לדעת איך זה עובד ומה חשוב ביחס אליהם? קלפי טארוט – כל הדברים החשובים ביותר.

הסרת עין הרע – לא אזוטרי כמו שחשבתם
תשכחו רגע את כל מה שידעתם או שחשבתם או שחשבתם שאתם יודעים על הסרת עין הרע. שכחתם? יופי! עכשיו תשמעו את זה: הסרת עין הרע היא לא רק לאנשים מוזרים שמאמינים בכישופים או משהו כזה. רוצים לדעת מה זה באמת? הנה, בשביל זה נכתב המאמר הזה.

תקשור עם נשמות – חוויה שתשנה את חייכם
תקשור עם נשמות, או תקשור עם נפטרים, הוא אחד התחומים בעולם התקשור שהיה קיים מאז ומתמיד, ואף על פי כן – רק בשנים האחרונות מדברים עליו שוב בגלוי, חזרו לעסוק בו ממקום שונה מעט מזה שהיה, וכן – הוא אחת החוויות המומלצות ביותר ומשנות החיים ביותר שתוכלו להעניק לעצמכם.

למה כדאי להתנסות בתקשור עם מלאכים?
תקשור עם מלאכים הוא אחד הסוגים העדינים והטהורים ביותר של תקשור שקיימים. הם נמצאים פה, הם חלק מהחיים שלנו – בין אם אנחנו מודעים לכך ובין אם איננו מודעים לכך, והם רוצים לעזור לנו. בשביל זה הם פה. אז מה זה בעצם ולמה כדאי להתנסות בזה? כל התשובות פה.

תקשור עם נפטרים – כל אחד חייב לנסות את זה!
אם אינכם מכירים את המצב שבו מישהו נעלם מחייכם לנצח ולא הספקתם לפתור איתו את כל מה שהיה לכם לפתור – אתם בני מזל. אם אתם שייכים לאלו שמכירים את החוויה הזאת ואת התחושות המתלוות אליה, תקשור עם נפטרים הוא הפתרון המושלם בעבורכם.

מה ההורה צריך לעשות כשהוא פונה למאיר בן מרום לבחירת שם?
נולד לכם ילד חדש? קודם כול מזל טוב! רק בריאות והרבה נחת. לפני שאתם פונים אליי כדי שאסייע בבחירת שם לילד החדש שזה עתה נולד לכם, יש כמה דברים שחשוב שתהיו מודעים אליהם. נוסף על הדברים העקרוניים שהסברתי במאמר הקודם בנושא הזה, חשוב לדעת שלא אני ולא אף מיסטיקן או נומרולוג אחר "בוחרים" בעבורכם את השם של הילד שלכם. כל מה שאני עושה הוא לייעץ לכם בהתאם לתאריך הלידה ובהתאם לאפשרויות הטובות ביותר שעולות מתוך הידע שבו אני משתמש בתחום.

טיפים לבחירת שם לילד
במאמר הנוכחי אפרוס בפניכם את הבסיס לאופן שבו נעשית בחירת שם לילד שזה עתה נולד, על פי הנומרולוגיה והקבלה. יותר ויותר הורים כיום מודעים לחשיבות של בחירת שם לילדם הרך, ומתייעצים בכל הקשור בכך. איך יודעים אם השם טוב לילד? איך יודעים אם השם פותח לו במזל? הנה הדברים הבסיסיים, הטיפים שכדאי שכל אחד שמתעניין בתחום ידע.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI