דף הבית רוחניות רוחניות - אחר מה ההורה צריך לעשות כשהוא פונה למאיר בן מרום לבחירת שם?
מה ההורה צריך לעשות כשהוא פונה למאיר בן מרום לבחירת שם?
מאיר בן מרום 12/08/15 |  צפיות: 4379

אז מי בוחר את השם של הילד?

הסוד, הקסם והסמכות נמצאים אצל אם הילד. ממש כך.

לפי תורת הקבלה, ביום הארבעים להיותו של העובר בבטן האם, הוא משדר לה, היישר אל מחשבותיה, איזה שם הוא רוצה. זה לא סתם שבמהלך ההיריון האם מתחילה לחשוב על בחירת שמות לילד שמעולם לא חשבה עליהם קודם לכן - לפעמים אפילו שם שלא אהבה בעבר ומעולם לא חשבה שכך תקרא לילדה – מופיע במחשבותיה ומתחיל "לדבר" אליה יותר ויותר. יתרה מכך, גם אם לאחר הלידה האם עוד לא בחרה את השם לילד, ופתאום בבית החולים היא שומעת שם שמוצא חן בעיניה – זהו מסר ישיר מהילד שלה. כל זה על פי חכמת הקבלה.

על פי כל האמור לעיל, אתם יכולים להבין שכאשר אתם באים להתייעץ איתי לגבי בחירת שם לילד שלכם, עדיף שהאם תבחר את השם, ושתבוא עם כמה אופציות לבחור מתוכן. אני חוזר ומדגיש כי תמיד עדיף שהאימא תבחר את השם ולא האבא (אבות, לא להיעלב...) – פשוט משום שמאחר שהילד יצא ממנה, הוא חלק ממנה, הם מחוברים, ולאם יש השפעה.

כך, כשהילד נולד ואתם באים להתייעץ איתי באשר לבחירת שמו, אני לוקח את תאריך הלידה שלו ומחשב אותו כך שמתקבלת ספרה אחת; הספרה הזאת היא מספר הגורל שלו, והשם שנבחר לילד צריך להיות בעל ערך מספרי גדול יותר ממספר הגורל. כלומר, השם הפרטי שייבחר צריך לתת ספרה גדולה יותר מזו של מספר הגורל. למשל, אם חישוב תאריך הלידה יוצא הספרה 3, השם צריך להיות מעל הספרה 3. השם נבחר לפי תאריך הלידה ובהתאם אליו, באופן שיאזן אותו.

דבר נוסף בנושא בחירת שם לילד, חשוב לדעת שהשם המלא הוא השם הפרטי עם חיבור שם המשפחה של הילד. שם המשפחה מעיד על הכוח של אלה ששותפים למסע החיים של הילד – והם בעלי משקל במסע הזה. כלומר, הם יכולים להקשות עליו או להקל עליו. לדוגמה, ילד שהוריו גרושים ויש הורה שאינו פעיל בחיים שלו, ההתנהלות שלו עלולה להיות לא קלה. או במקרה הפוך – ילד שנולד למשפחה שבה הורים שנותנים לו ביטחון כלכלי והם בעלי יציבות זוגית, והילד רואה אותם כדוגמה לחיים, שמו של הילד יהיה יציב וחסון יותר. לכן, בבחירת שם לילד באופן נכון יש להסתכל על שם המשפחה יחד עם השם הפרטי, ואת זה מציבים במפה שלו במקומות שקשה לו, שם נותנים לו את החיזוק. לדוגמה, אם בתאריך הלידה אני רואה שיהיה קושי במסגרות, עדיף לתת לו שם מלא שייתן את הספרה 4 (שם הוא מחוזק) – כך שישלים את הקושי. באופן הזה השם המלא אינו "מתבזבז" על משהו שהוא כבר חזק או שאינו משמעותי.

מה שנובע מכל זה הוא שהאם צריכה לבוא אליי לייעוץ עם אפשרויות לשמות שהיא רוצה, ואני אבדוק אותם ואגיד מה השם המתאים והמיטיב ביותר לילדכם. בלי להיכנס לפירוט בנושא (ראו מאמר נוסף בעניין), לא מומלצים שמות של שתי אותיות, או שמות שיש בהם פעמיים את האות יו"ד.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מאיר בן מרום


 


מאמרים נוספים מאת מאיר בן מרום
 
איך תזהו תקשור אמיתי?
בעולם של היום, שבו כל אדם שני מכריז על עצמו כעל מתקשר, חשוב לדעת כיצד להבחין מה הוא תקשור אמיתי. איך עושים את זה ומה הדברים שצריך לשים לב אליהם? היכנסו וקראו.

איך לנסח שאלה? קלפי טארוט ואיך עובדים איתם
כולכם אוהבים אותם, כולכם מכירים אותם היום ורבים מכם הפכו ל"צרכנים" קבועים שלהם. קלפי טארוט – איך עובדים איתם, ומה חשוב לדעת על העבודה איתם לקבלת תשובות מדויקות?

עין הרע ושיטות לטפל בה – הסרת עין הרע
מסתבר שהיא נמצאת בכל מקום וחלקנו חשופים אליה הרבה יותר מאחרים ומושפעים ממנה. עין הרע – מהי ואיך היא משפיעה עלינו? ואיך מבצעים הסרת עין הרע?

קלפי טארוט – היקום בשירות הקלפים
הם קיימים זה שנים רבות, ומשתמשים בהם בשלל תרבויות. מקלפים שהיו אזוטריים ומיועדים אך ורק ל"מכשפים" למיניהם, כיום רבים מכם כמעט "מכורים" אליהם, או לפחות לא יכולים בלעדיהם. רוצים לדעת איך זה עובד ומה חשוב ביחס אליהם? קלפי טארוט – כל הדברים החשובים ביותר.

הסרת עין הרע – לא אזוטרי כמו שחשבתם
תשכחו רגע את כל מה שידעתם או שחשבתם או שחשבתם שאתם יודעים על הסרת עין הרע. שכחתם? יופי! עכשיו תשמעו את זה: הסרת עין הרע היא לא רק לאנשים מוזרים שמאמינים בכישופים או משהו כזה. רוצים לדעת מה זה באמת? הנה, בשביל זה נכתב המאמר הזה.

תקשור עם נשמות – חוויה שתשנה את חייכם
תקשור עם נשמות, או תקשור עם נפטרים, הוא אחד התחומים בעולם התקשור שהיה קיים מאז ומתמיד, ואף על פי כן – רק בשנים האחרונות מדברים עליו שוב בגלוי, חזרו לעסוק בו ממקום שונה מעט מזה שהיה, וכן – הוא אחת החוויות המומלצות ביותר ומשנות החיים ביותר שתוכלו להעניק לעצמכם.

למה כדאי להתנסות בתקשור עם מלאכים?
תקשור עם מלאכים הוא אחד הסוגים העדינים והטהורים ביותר של תקשור שקיימים. הם נמצאים פה, הם חלק מהחיים שלנו – בין אם אנחנו מודעים לכך ובין אם איננו מודעים לכך, והם רוצים לעזור לנו. בשביל זה הם פה. אז מה זה בעצם ולמה כדאי להתנסות בזה? כל התשובות פה.

תקשור עם נפטרים – כל אחד חייב לנסות את זה!
אם אינכם מכירים את המצב שבו מישהו נעלם מחייכם לנצח ולא הספקתם לפתור איתו את כל מה שהיה לכם לפתור – אתם בני מזל. אם אתם שייכים לאלו שמכירים את החוויה הזאת ואת התחושות המתלוות אליה, תקשור עם נפטרים הוא הפתרון המושלם בעבורכם.

מה ההורה צריך לעשות כשהוא פונה למאיר בן מרום לבחירת שם?
נולד לכם ילד חדש? קודם כול מזל טוב! רק בריאות והרבה נחת. לפני שאתם פונים אליי כדי שאסייע בבחירת שם לילד החדש שזה עתה נולד לכם, יש כמה דברים שחשוב שתהיו מודעים אליהם. נוסף על הדברים העקרוניים שהסברתי במאמר הקודם בנושא הזה, חשוב לדעת שלא אני ולא אף מיסטיקן או נומרולוג אחר "בוחרים" בעבורכם את השם של הילד שלכם. כל מה שאני עושה הוא לייעץ לכם בהתאם לתאריך הלידה ובהתאם לאפשרויות הטובות ביותר שעולות מתוך הידע שבו אני משתמש בתחום.

טיפים לבחירת שם לילד
במאמר הנוכחי אפרוס בפניכם את הבסיס לאופן שבו נעשית בחירת שם לילד שזה עתה נולד, על פי הנומרולוגיה והקבלה. יותר ויותר הורים כיום מודעים לחשיבות של בחירת שם לילדם הרך, ומתייעצים בכל הקשור בכך. איך יודעים אם השם טוב לילד? איך יודעים אם השם פותח לו במזל? הנה הדברים הבסיסיים, הטיפים שכדאי שכל אחד שמתעניין בתחום ידע.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI