דף הבית רוחניות קלפי טארות איך תזהו תקשור אמיתי?
איך תזהו תקשור אמיתי?
מאיר בן מרום 19/01/16 |  צפיות: 12486

איך תזהו תקשור אמיתי?

בעולם של היום, שבו כל אדם שני מכריז על עצמו כעל מתקשר, חשוב לדעת כיצד להבדיל בין אלו שבאמת מתקשרים, ובין אלו שלמדו טכניקות שבעיקר מסייעות להם לגרום לכם להאמין שהם מתקשרים.

אז איך יודעים? איך מבדילים בין מתקשר אמיתי למישהו שבמילים פשוטות אפשר לקרוא לו "מתחזה"?

ובכן, יש כמה סימנים פשוטים אך חשובים ביותר, שאליהם צריך לשים לב כאשר אתם פוגשים מתקשר חדש.

ראשית, בדקו אם נמסר לכם תקשור אישי, כזה שמתאים אך ורק לכם ונאמרים בו דברים פרטיים שאף אחד אינו יכול לדעת עליכם. אם נאמרים לכם דברים כלליים, כאלה שיכולים להתאים לכל אדם בסיטואציה שעמה באתם למתקשר, שימו לפניכם סימן שאלה גדול. מתקשר אמיתי ייתן לכם פרטים שאולי בעצמכם הספקתם לשכוח, ושאיש מעולם לא ידע עליכם.

שנית, בדקו איזה סוג של ייעוץ הוא נותן לכם. אם קיבלתם תקשור שבסופו אתם מרגישים שאינכם צריכים לעשות דבר, והדברים פשוט יסתדרו מעצמכם, או תקשור שבסופו יצאתם בתחושה שגורלכם הרע נחרץ והוא ברור וידוע ואין לכם שום דבר לעשות כדי למנוע את הגזרה הרעה שאתם עומדים בפניה – שימו לפניכם סימן שאלה גדול נוסף. מתקשר אמיתי יאמר לכם את כל הדברים – הטובים והרעים – באופן שמתאים למציאות. זאת אומרת, הוא ידאג שתצאו מהפגישה איתו בתחושה שהעבודה היא שלכם, שיש לכם מה לעשות עם החיים שלכם מלבד "להמתין שהם יקרו", ושהאחריות, לטוב ולרע – היא עליכם. במילים אחרות, מתקשר אמיתי ייתן לכם כלים להתמודד עם האתגרים שאתם עומדים בפניהם בחייכם, ולא ינחית עליכם בשורות וגזרות כאילו הן חקוקות בסלע. הוא יחזק אתכם ולא יחליש אתכם.

והמשפט האחרון מתקשר גם לקריטריון האחרון – פשוט ביותר, אבל קריטי: שימו לב אם המתקשר מנסה לפתח אצלכם תלות בו. למה הכוונה? האם הוא גורם לכם להרגיש שלא תוכלו לתפקד בלעדיו ובלעדי התקשור שלו? האם הוא שם אתכם במקום שבו אתם תלויים בתשובות שלו או מרגישים כאילו אתם חייבים להתייעץ איתו על כל דבר קטן שאתם נדרשים להחליט בחייכם? אם כן, הוא לא טוב לכם! מתקשר אמיתי יחזק אתכם וילמד אתכם, ובעיקר – ייתן לכם הרגשה וכלים להתמודד עם הכול! להיות עצמאיים וחזקים בניהול העולם שלכם והחיים שלכם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מאיר בן מרום


 


מאמרים נוספים מאת מאיר בן מרום
 
איך תזהו תקשור אמיתי?
בעולם של היום, שבו כל אדם שני מכריז על עצמו כעל מתקשר, חשוב לדעת כיצד להבחין מה הוא תקשור אמיתי. איך עושים את זה ומה הדברים שצריך לשים לב אליהם? היכנסו וקראו.

איך לנסח שאלה? קלפי טארוט ואיך עובדים איתם
כולכם אוהבים אותם, כולכם מכירים אותם היום ורבים מכם הפכו ל"צרכנים" קבועים שלהם. קלפי טארוט – איך עובדים איתם, ומה חשוב לדעת על העבודה איתם לקבלת תשובות מדויקות?

עין הרע ושיטות לטפל בה – הסרת עין הרע
מסתבר שהיא נמצאת בכל מקום וחלקנו חשופים אליה הרבה יותר מאחרים ומושפעים ממנה. עין הרע – מהי ואיך היא משפיעה עלינו? ואיך מבצעים הסרת עין הרע?

קלפי טארוט – היקום בשירות הקלפים
הם קיימים זה שנים רבות, ומשתמשים בהם בשלל תרבויות. מקלפים שהיו אזוטריים ומיועדים אך ורק ל"מכשפים" למיניהם, כיום רבים מכם כמעט "מכורים" אליהם, או לפחות לא יכולים בלעדיהם. רוצים לדעת איך זה עובד ומה חשוב ביחס אליהם? קלפי טארוט – כל הדברים החשובים ביותר.

הסרת עין הרע – לא אזוטרי כמו שחשבתם
תשכחו רגע את כל מה שידעתם או שחשבתם או שחשבתם שאתם יודעים על הסרת עין הרע. שכחתם? יופי! עכשיו תשמעו את זה: הסרת עין הרע היא לא רק לאנשים מוזרים שמאמינים בכישופים או משהו כזה. רוצים לדעת מה זה באמת? הנה, בשביל זה נכתב המאמר הזה.

תקשור עם נשמות – חוויה שתשנה את חייכם
תקשור עם נשמות, או תקשור עם נפטרים, הוא אחד התחומים בעולם התקשור שהיה קיים מאז ומתמיד, ואף על פי כן – רק בשנים האחרונות מדברים עליו שוב בגלוי, חזרו לעסוק בו ממקום שונה מעט מזה שהיה, וכן – הוא אחת החוויות המומלצות ביותר ומשנות החיים ביותר שתוכלו להעניק לעצמכם.

למה כדאי להתנסות בתקשור עם מלאכים?
תקשור עם מלאכים הוא אחד הסוגים העדינים והטהורים ביותר של תקשור שקיימים. הם נמצאים פה, הם חלק מהחיים שלנו – בין אם אנחנו מודעים לכך ובין אם איננו מודעים לכך, והם רוצים לעזור לנו. בשביל זה הם פה. אז מה זה בעצם ולמה כדאי להתנסות בזה? כל התשובות פה.

תקשור עם נפטרים – כל אחד חייב לנסות את זה!
אם אינכם מכירים את המצב שבו מישהו נעלם מחייכם לנצח ולא הספקתם לפתור איתו את כל מה שהיה לכם לפתור – אתם בני מזל. אם אתם שייכים לאלו שמכירים את החוויה הזאת ואת התחושות המתלוות אליה, תקשור עם נפטרים הוא הפתרון המושלם בעבורכם.

מה ההורה צריך לעשות כשהוא פונה למאיר בן מרום לבחירת שם?
נולד לכם ילד חדש? קודם כול מזל טוב! רק בריאות והרבה נחת. לפני שאתם פונים אליי כדי שאסייע בבחירת שם לילד החדש שזה עתה נולד לכם, יש כמה דברים שחשוב שתהיו מודעים אליהם. נוסף על הדברים העקרוניים שהסברתי במאמר הקודם בנושא הזה, חשוב לדעת שלא אני ולא אף מיסטיקן או נומרולוג אחר "בוחרים" בעבורכם את השם של הילד שלכם. כל מה שאני עושה הוא לייעץ לכם בהתאם לתאריך הלידה ובהתאם לאפשרויות הטובות ביותר שעולות מתוך הידע שבו אני משתמש בתחום.

טיפים לבחירת שם לילד
במאמר הנוכחי אפרוס בפניכם את הבסיס לאופן שבו נעשית בחירת שם לילד שזה עתה נולד, על פי הנומרולוגיה והקבלה. יותר ויותר הורים כיום מודעים לחשיבות של בחירת שם לילדם הרך, ומתייעצים בכל הקשור בכך. איך יודעים אם השם טוב לילד? איך יודעים אם השם פותח לו במזל? הנה הדברים הבסיסיים, הטיפים שכדאי שכל אחד שמתעניין בתחום ידע.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI