דף הבית אימון אישי אימון לאיכות חיים החיים הם סרט
החיים הם סרט
אסיה 24/08/10 |  צפיות: 2513

אנשים מתרגשים מסרטי אהבה, חיבוק, נשיקה רומנטיקה יפה, מוסיקת רקע מרגשת ונופים עוצרי נשימה, ואיך שנגמר הסרט "נוחתים" למציאות, לשגרה המונוטונית ומתרפקים על תמונות מהסרט שעוד נשארו בראש עם צביטה בלב.

החיים הם סרט אחד ארוך, מדוע שלא תביימו את חייכם כמו שהייתם רוצים לחיות אותם? כן היו הבימאים, המפיקים והכי כייף השחקנים הראשיים של הסרט שלכם. זה אפשרי וזה קל לשחק בסרט של עצמכם. אתם עושים זאת יום יום בלי לשים לב, אבל לפעמים אתם בתפקיד הניצב או הראשי כקורבנות, כמסכנים, כמצליחנים, כאוהבים וכו. קחו את תפקיד חייכם לידיים והיו אחראים על התסריט וביימו כפי שהינכם רוצים להיראות הכי טוב על המסך בתפקיד הראשי של המצליחן והמאהב הרומנטי וכל יתר הדברים שאתם רוצים להיות ושיהיה לכם.

המשפט החיים זו במה ואנחנו השחקנים איננו סתם משפט, אלא הוא חזק מאוד ואמיתי. החיים הינם הולוגרמה ענקית אותה ניתן להחליף ולשנות ולקפוץ מתפקיד אחד לאחר כפי שכל אחד רוצה. הלא גם כך יש מי שמשחק אותה ביומיום ע"י שקרים פה ושם, בהצגות של "אני חולה", "אני לא מרגיש טוב", יש את הבוגדים שחיים חיים כפולים שמשחקים את הבעל או האישה הכי מסורים, טובים, מפנקים ואוהבים ותגידו לי אתם, זה לא סרט?! . . . זה סרט יותר מסרט שבקולנוע.

אז אם כבר אתם חיים בסרט, מה דעתכם לפחות לחיות בסרט טוב עם ערך מוסף, עם אהבה, רומנטיקה, חיי שפע עם משפחה חמה ואוהבת, זוגיות נפלאה, קריירה מזהירה, בית כמו שרוצים, רכב חלומות וכל מה שתרצו? הרי אם הבנו שהחיים הם סרט ויש מי מבניכם שאומרים זאת בקול, אז מדוע לא לחיות בסרט כמו שרוצים ממש? מדוע לא להוציא זאת מהדיבור אל הפועל? הרי עושים זאת כבר גם כך אז מה דעתכם לנסות?

קחו דף ועט או הקלידו לא משנה כל אחד מה שעולה בידו, וכתבו את תסריט חייכם בדיוק כפי שהייתם רוצים לחיות אותם ביומיום. תנו לדמיון שלכם לנסוק, תנו לעצמכם להיות בתפקיד הראשי של חייכם, אפשרו לעצמכם להגשים חלומות. וזכרו שככל שהתסריט שלכם יהיה מגוון וססגוני בלי הנחות, זה גם מה שתקבלו הולוגרמה של חייכם האמיתיים לכאורה. כשאתם כותבים את תסריט חייכם, כנסו לסצנות, לתמונות שעולות לכם בראש. דמיינו את המצבים שתהיו בהם, הרגישו אותם וחיו אותם כאילו וכבר אתם משחקים את התפקיד. מעצם הכתיבה אתם תרגישו רטט בגוף, תרגישו הנאה והתרגשות בדיוק כמו בסרט קולנוע, חוויה מדהימה כשלעצמה.

זהו זה, יצרת את חייכם. כן בראתם את מציאות חייכם שאתם רוצים לחיות על באמת. איזה כיף, איזו הרגשה, תודו שזה מרגיש נפלא לחוש את ההצלחה, את האהבה, את הניצחון ולחייך כל הדרך אל הבנק כדי למשוך כסף מחשבונכם שנמצא בפלוס בסכום גדול, במקום במינוס אליו הייתם רגילים רק אתמול. איזה אושר, איזו שמחה לחיות ולהרגיש את החיים רוקמים עור וגידים בהווייתכם.

יקרים, מה שעשיתם זה עתה בכתיבת תסריט חייכם, זו כתיבה יוצרת. זהו תרגיל מדהים ועוצמתי בלשחק בכאילו, אך מתוך הכאילו נולד הדבר שהינכם כמהים לו, ולא ידעתם איך להשיג. הנה קיבלתם מפתח ליצור שפע והגשמת כל אשר תרצו בחייכם. סוף לתירוצים וסוף לחיים ריקים ואומללים, לא עוד קורבנות ומפסידנים, כן למנצחים ולעשירים, לאוהבים ונאהבים. זהו זה, לכו ושחקו את חייכם אתם יכולים, וכעת אתם יודעים איך, אז שחקו אותה הבמה כולה שלכם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אסיה

אסיה בוגרת המרכז הישראלי לחקר האנרגיה האוניברסאלית והאנושית ולימודי רפואה קבלית. אימון תודעתי והעצמה אישית. 


מאמרים נוספים מאת אסיה
 
החיים הם סרט
סרטי אהבה, חיבוק, נשיקה רומנטיקה יפה, מוסיקת רקע מרגשת ונופים עוצרי נשימה, ואיך שנגמר הסרט "נוחתים" למציאות, לשגרה המונוטונית ומתרפקים על תמונות מהסרט שעוד נשארו בראש עם צביטה בלב, למה?!

קוד החיים
מי אנחנו באמת ולאן אנו הולכים? עידן אחר חוקי המשחק משתנים, קרחונים נמסים, ערים נמחקות יש לזה הסבר או סתם ביש מזל?

גמדים ופיות? כן!!!
גם היום בני האדם כאלה, ועוד הפכנו את זה למשהו מסתורי וקסום. מה קרה לנו? שמא משהו ישתנה במצב הקיים? . . .

ב ד י ד ו ת
אלה הם רגעי קסם עמוקים במהותם, במחול השדים המטורף הזה כמו בתפקיד דרמטי נוגע, מרגיש וחש אותה וכל גופו רוטט . . .

ובחרת בחיים
אותה שיחה גררה לפגישה בה הכרתי את יפעת יותר לעומק, ולמדתי שהיא בחורה מדהימה וכישרונית מאוד. היא חייכה ואמרה בהתרגשות "תודה לך. תודה לך על ההזדמנות להיות בת אדם עם כבוד." נפרדנו בחיבוק ידידותי וניצוץ של חיים בעיניה.

הדליקו לי את האור – הפייה הטובה
דייייייייייי! שקט, קצת שקט והבוקר עוד לא התחיל, מה יהיה בהמשך היום? וזה באמת יום בהיר ועוד עם שמש מדהימה, רק שהייתי עסוקה בלחץ עם הטון וחצי על הראש.

"האחד"
כל אשר קרה, קורה ויקרה יש לו תקדים כך או אחרת, ולא תמיד "נופל האסימון" ומבינים את זה באותו רגע, באותו מצב נתון, תמיד חכמים אחרי. כשאדם מחליט לצאת לטיול, הוא מצטייד במפת דרכים אשר בה הוא נעזר לאתר ולמצוא את מקום אליו חפץ להגיע.

משחק החיים
מביטה מהצד על חיי מוצפת ברגשות אהבה ועיניי רטובות בדמעות של אושר.
גם אותם רגעים קשים וכואבים והיו כאלה לא מעט.
החיים הם סרט קולנוע ואני השחקנית הראשית בתפקיד חיי.
הקהל מריע בכפיים סוערות ואני מודה ומכירה באהבה . . .


לדאוג = פתרון או אסון?
הדאגה הי כמו חום בגוף שמדליק נורה אדומה, ויש לעצור ולבדוק את המצב.
אם ידאג האדם, האם באמת זה ישרת אותו?!
האם באמת זה ישנה את המצב הקיים או את המציאות כולה?!
זה יעשה שינוי אחד בלבד במצב הבריאותי של הדואג.
האם יש עדיין מי מבניכם שחושב שדאגה זה דבר טוב? . . .


האור והחושך ומה שבניהם
"אני צריכה את עזרתך, נקלעתי למשהו רציני ואני פוחדת שיקרה לי ממשהו, תגידי לי בבקשה מה לעשות . . ." אני מתחילה לראות את התמונה ולקבל כמה דברים, האם מדובר ב . . . מה שהדליק לי נורה אדומה בסיפור ואם כי הזוי המקרה והוא שימוש ב . . .
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI