דף הבית נשים נשים - אחר טבעות יהלום במגוון צורות וצבעים
טבעות יהלום במגוון צורות וצבעים
Dikla 02/01/11 |  צפיות: 1975

מאז נתגלה המינרל הידוע כיהלום, מהווים היהלומים כסמל סטאטוס והם מוענקים כשי לרגל אירועים חשובים. טבעות יהלום הן בדרך כלל סוג הטבעות הנרכשות כטבעות אירוסין, או לציון יום נישואין.

מעצבים ממליצים לבדוק היטב את איכות היהלום לפי שלושה פרמטרים: צבע, משקל וניקיון. הם מציעים לקנות טבעות יהלום אצל ספקים מוכרים ומזכירים לא לשכוח לקבל תעודה גמולונית מהספק, תעודה שמהווה אישור לאיכות היהלום ומאפייניו.

טבעות יהלום מעוצבות בשלל צורות ובמגוון של גדלים. יש המדגישים שבעת בחירת הטבעת חשוב לבדוק את חיתוך היהלום, הצלילות שלו והצבע שלו. ניתן לבחור טבעות יהלום שעשויות מזהב צהוב, מזהב לבן, מפלטינום ומכסף. היהלומים באים בכמה צורות כמו צורה עגולה (Brilliant), צורת מרקיזה (Marquise), צורת טיפה (Pear), צורת אמרלד (Emerald), צורת אובל (Oval), וצורת לב (Heart).

ההבדלים בין הטבעות באים לביטוי בצבע שלהם  ובמידת הקראט. רוב הרוכשים טבעות יהלום מעדיפים את היהלום הלבן על פני היהלומים בעלי הגוון הצהוב חום. אולם, היהלומים הצבעוניים נמצאים מחוץ לדירוג צבעי היהלומים והם נחשבים לנדירים מאד ולכן גם יותר יקרים.
יש טבעות שמורכב עליהם יהלום בודד אחד, ויש כאלה שמשובצות בהן מספר של יהלומים. טבעות היהלום הפופולאריות ביותר כטבעות אירוסין הן טבעות הקרויות סוליטייר. בטבעת זו משובץ יהלום אחד בלבד הנתמך על ידי ארבע שיניים. בנוסף, ישנם סגנונות רבים אחרים של טבעות שהאבנים בהן שקועות, או שהן מעוצבות בצורה אמורפית, לא מוגדרת. יש טבעות שבהן משובצת אבן אחת גדולה ולצידה יהלומים קטנים ועוד.

במערב אנחנו נתקלים במסורת של רכישת טבעות יהלום לרגל האירוסין לאישה בלבד. אבל בישראל יש המבקשים לרכוש טבעת אירוסין גם לגבר. אם הגבר אינו מעוניין בטבעות יהלום, הוא יכול למצוא גם מגוון של טבעות אירוסין ללא יהלום. יש זוגות המבקשים לרכוש טבעות כמתנת אירוסין, שהן בעלות עיצוב דומה או שהן משלימות זו את זו. שכן טבעות אירוסין מסמלות את הקשר והאהבה שרוכשים בני הזוג זה לזה וממחישים את השותפות שלהם לחיים שבהם בחרו.
יש הממליצים להתאים בין טבעת האירוסין לטבעת הנישואין כדי לשמור על שילוב הרמוני בין השתיים.

חושבים על רכישה של טבעות יהלום ? הכנסו למאמר הבא: טיפים לרכישת יהלומים


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 Dikla


 


מאמרים נוספים מאת Dikla
 
מערכת אזעקה לבית
15/03/11 | בית חכם
הבית החכם הוא למעשה הבית המודרני שמשמש לא רק כמקום מגורים, אלא משלב גם מגורים עם מקום בילוי, מקום עבודה ומרכז תקשורת שכולל טלפון, אינטרנט וטלויזיה. מערכת אזעקה לבית היא למעשה אחת מתוך חמש תתי מערכות עקריות המרכיבות את מה שמכנים הבית החכם. רובם של תתי המערכות האלה מורכבים כחלק אינטגראלי בבתים החדשים הנבנים עתה.

מצלמות אבטחה אלחוטיות
מצלמות אבטחה אלחוטיות מתפקדות כחלק ממערכות אבטחה בבתי עסק ואפילו בבתים פרטיים. מערכות אבטחה ואזעקה שמותקנות במקומות כאלה הן אמצעי הגנה הכרחי מפני פריצות, גניבות ואובדן או פגיעה ברכוש או בבני אדם.

שמן רימונים
הרימון הוא אחד משבעת המינים בהם נתברכה הארץ ומסמל שפע, ברכה, פריון, יופי וחכמה. שמן רימונים שמופק בתהליך כבישה קרה מאפשר לשמור על הסגולות הייחודיות של הרימון.

טבעות יהלום במגוון צורות וצבעים
02/01/11 | נשים - אחר
מאז נתגלה המינרל הידוע כיהלום, מהווים היהלומים כסמל סטאטוס והם מוענקים כשי לרגל אירועים חשובים. טבעות יהלום הן בדרך כלל סוג הטבעות הנרכשות כטבעות אירוסין, או לציון יום נישואין.

מה טיבו של יהלום ?
היהלום מורכב מפחמן בלבד והוא המינרל הקשה והמבריק ביותר מבין המינרלים. הוא נמצא לרוב בשימוש בתעשייה לייצור להבים ולצורך חיתוך חומרים קשים וכעשרים אחוזים מהחומר הגולמי מתאים לשיבוץ בתכשיטים שונים כאבן חן.
מעריכים יהלום לפי ארבעה ממדים: משקל, צלילות, צבע וליטוש.


לימודי הנהלת חשבונות – שלושת הסוגים
לימודי הנהלת חשבונות מכשירים בעלי מקצוע שאחראים על רישומם השיטתי של כל הפעולות הקשורות לכספי הארגון. תפקיד זה חשוב מאד בארגון, שכן הנתונים שמספק מנהל החשבונות מהווים בידי העסק ככלי בקרה וביקורת על כל תהליכי ההכנסות וההוצאות שמופעלים בו. לפיכך, מנהל החשבונות הוא בעל התפקיד שממנו מצפים שיספק נתוני אמת מדויקים על כל הפעילות הכספית והעסקית להנהלת הארגון בכל עת לצורך ניהול תקין של העסק.

לימודי חוץ – מה אפשר ללמוד?
ניתן למצוא יחידה ללימודי חוץ המקיימת לימודים והשתלמויות בתחומים שונים, במספר רב של מוסדות חינוך. הלימודים ביחידה מתקיימים במסגרת חוץ אקדמאית, והם מזכים בקבלת תעודה. יחידות ללימודי חוץ במכללות ובאוניברסיטאות השונות באות לתת מענה לצרכים שונים שיפורטו להלן.

תרגום רפואי
חשבתם פעם מה הסיבה לכך שכמעט כל מסמך שהרופא כותב בכתב ידו זקוק לתרגום רפואי? אני חושבת שרק בגלל זה המציאו את המחשבים. היום, כשאני נכנסת לכל מרפאה רפואית (טוב, אל תחשבו עכשיו שאני כל הזמן מבקרת רק במרפאות, אבל יוצא לי פה ושם לבלות עם רופא זה או אחר ולהתלונן על מחוש זה או אחר...), הרופא יושב מאחורי שולחן כתיבה, על שולחנו מחשב, לצד המחשב מדפסת (לפעמים עדיין מדפסת סיכות), וכל מילה שאני מוציאה מהפה הוא מקליד באצבע אחת על מקלדת המחשב...

שירותי תרגום
אם אתם מנהלים עסק שמיועד להתרחב לשווקים בינלאומיים - מוצר, שירות או פשוט אתר אינטרנט אינפורמטיבי – אז תזדקקו לשירותי תרגום אשר יהפכו את העסק שלכם לנגיש. כאן מדובר בתרגום שמהותו היא גלובליזציה ולוקליזציה, כלומר התאמה של העסק שלכם לשווקים בינלאומיים ומקומיים בהתאמה. זהו תרגום שמתבצע גם בקונטקסט התרבותי ובנוסף למלל שמלווה את המוצר/שירות/אתר שלכם, מבוצעת התאמה ויזואלית וממשקית עבור כל קהל יעד.

מיקור חוץ בתחום ניהול פרויקטים
מיקור חוץ (Outsourcing) הוא אחד מתוצאותיו של מעבר מייצור מסורתי, סדרתי, לעבודה פרויקטאלית. ניהול פרויקטים דורש שיפור מתמיד בניהול המקצועי של הפרויקט, והתבססות על מתודולוגיות ועל כלים ניהוליים. תחום זה עבר בשנים האחרונות מהפכה בתפישת הניהול תוך התבוננות בבעיות הנפוצות בניהול פרויקטים וייצור שיטות עבודה חדשניות שמאמצות את השינוי תוך הבנה שהשינוי הוא חלק מהתהליך.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI